Jump to content

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚΑΡΑ (8η αγ.): 22/10/23, 16:00, Novasports


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ζίνι
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ζίνι
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, AlexKR21 said:

Μεγάλη μαλακία να μην μας ξαναδώσει εισιτήρια ο Αστέρας

Θα κάνουν μουτράκια μία, δύο χρονιές το πολύ και θα το ξεχάσουν. Γκαφρά είναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Θα κάνουν μουτράκια μία, δύο χρονιές το πολύ και θα το ξεχάσουν. Γκαφρά είναι αυτά.

Μακάρι γιατί πλέον είναι μετρημένα στα δάχτυλα του 1 χεριού τα ματς εκτός έδρας που μπορείς να πας.

Αν είναι να μην μας δίνουν και εισιτήρια λόγω κόμπλεξ, γάμησέ τα.

Link to comment
Share on other sites

Και για τους μπατσους και για το Σιδηρόπουλο (με πειραιωτικο υφος κιολας) ανακοινωση ο Αστερας.  Μουνοπανα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AlexKR21 said:

Μεγάλη μαλακία να μην μας ξαναδώσει εισιτήρια ο Αστέρας

Εκεινοι χανουν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Εκεινοι χανουν.

Και εμείς χάνουμε, είναι τόσο λίγες οι ευκαιρίες για εκδρομές που είναι μεγάλη μαλακία οι λίγες ΠΑΕ που έχουν φιλοξενούμενους να μην μας δίνουν εισιτήρια λόγω κόμπλεξ.

 

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά. Θα είμαστε πρωταθλητές χειμώνα και δε θα μετανιωσουμε που παίζουμε Ευρώπη. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, felman said:

Nai milaei o arxhgos tou kinimatos prolhptismou. O Kyrios Nounos.

+ ρεάξιο γέλιο πειρατού από @MITSAKLAS (!!!!!!!!!!!!!)

Μάλιστα ........

Εγώ, φίλε χρήστη Φέλμαν, είμαι ένας ταπεινός υπηρέτης του Προληπτισμού.

Άααααααλλος ήντονε ο Αρχηγός, ο ΠΟΙΜΕΝΑΣ (με πιάνεις, έτσι ???) τον οποίο ακολουθούσαμε πιστά.

Κάποτε, όμως ..... :(

__________________________________________________

* Παρακαλώ να ενημερωθεί αναλόγως ο φάκελος μου στην ΠΑΕ ΑΕΚ. Ευχαριστώ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Ατυχία ή στην πέταξαν;

Ατυχία. Πέτρα από προπορευόμενο.
Τύχη που δεν διαλύθηκε και άντεξε μέχρι και την επιστροφή, τύχη που πρόλαβα και είδα και την τριάρα.

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Νονός said:

Παρακαλώ να ενημερωθεί αναλόγως ο φάκελος μου στην ΠΑΕ ΑΕΚ. Ευχαριστώ.

Επί Ντεμοτεχνείου ήδη θα χτύπαγαν το κουδούνι του σπιτιού σου. 😎

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρα κομπλεξική ανακοίνωση, χωρίς λόγο επίθεση στην ΑΕΚ. Κύριοι όλοι μέσα στην πόλη, το παραδέχτηκαν μέχρι και αλλόθρησκοι. Κύριοι και έξω από το γήπεδο μέχρι που ξεκίνησαν τα καγκουριλικια. Βρισίδια χωρίς λόγο (κάντε πιο πίσω μη σας γαμησουμε σε γονεις με παιδιά), μπλόκα και καθυστέρηση σκόπιμη, μια κοπέλα στο νοσοκομείο, παιδί με ανοιγμένο κεφάλι μπροστά στα μάτια μου, ακούστηκε μέχρι και ότι δικός μας έφαγε κρότου λάμψης πάνω του.  Απίθανα πράγματα αλήθεια, το άσπρο μαύρο 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Νονός said:

+ ρεάξιο γέλιο πειρατού από @MITSAKLAS (!!!!!!!!!!!!!)

Μάλιστα ........

Εγώ, φίλε χρήστη Φέλμαν, είμαι ένας ταπεινός υπηρέτης του Προληπτισμού.

Άααααααλλος ήντονε ο Αρχηγός, ο ΠΟΙΜΕΝΑΣ (με πιάνεις, έτσι ???) τον οποίο ακολουθούσαμε πιστά.

Κάποτε, όμως ..... :(

Ποιός προληπτισμός ρε παιδιά;

Θα τρελαθουμε;

Επειδή γράφτηκαν πέρΙσι δυο - τρεις αλήθειες το ονομάσαμε προληπτισμό.

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bladerunner21 said:

Για την αλλαγή του Αραούχο στο ημίχρονο και για το αν αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα: «Ο Σέρχιο είχε ένα θέμα στους προσαγωγούς και λαμβάνοντας υπόψη όλα τα δεδομένα ήταν καλύτερα να τον βγάλω και να ετοιμαστεί για το παιχνίδι της Πέμπτης».

Για τους τραυματίες: «Ο Πόνσε αισθάνθηκε κάποια ενόχληση κατά τη διάρκεια της προπόνησης, οπότε προτίμησα να μην τον χρησιμοποιήσω αυτό το Σαββατοκύριακο για να είναι σε θέση να έχει ελπίδες για την Πέμπτη. Ο Μουκουντί επέστρεψε από την Εθνική με ένα πρόβλημα, από μια γονατιά. Πιστεύω ότι και οι δυο θα είναι αύριο στην προπόνηση. Ο Γκαρσία και ο Γκατσίνοβιτς κάνουν αποκατάσταση και κάθε μέρα είναι και καλύτερα. Μια που ανοίξαμε το ιατρικό δελτίο ο Πάολο Φερνάντες θα είναι μαζί μας από γύρω στον Δεκέμβρη-Γενάρη»!

 

Αν γυρίσει σε καλή κατάσταση ο Φερνάντεζ για μένα γινόμαστε φαβορί πάλι. Επιμένω αριστερό εξτρέμ ξ μεγαλύτερη μας ανάγκη από το καλοκαίρι 

Link to comment
Share on other sites

Να απαντήσουμε στην ανακοίνωση του Αστέρα ότι κι εμείς από τη μεριά μας, δε θα ξαναδώσουμε εισιτήρια στους οπαδούς της Τρίπολης.

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από ώριμη σκέψη, ΕμΒιΠι ο Ελιασον γιατί στο ζορικο διάστημα ήταν ο μόνος που ένιωθε.

Κοουτσαρισμα καλό.

Έχω πει να μη βγάζω Μάνταλο φετο, αλλά βρε Εσχαν δε με αφήνεις γαμώτο.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Skepastos said:

Ξεκάθαρα κομπλεξική ανακοίνωση, χωρίς λόγο επίθεση στην ΑΕΚ. Κύριοι όλοι μέσα στην πόλη, το παραδέχτηκαν μέχρι και αλλόθρησκοι. Κύριοι και έξω από το γήπεδο μέχρι που ξεκίνησαν τα καγκουριλικια. Βρισίδια χωρίς λόγο (κάντε πιο πίσω μη σας γαμησουμε σε γονεις με παιδιά), μπλόκα και καθυστέρηση σκόπιμη, μια κοπέλα στο νοσοκομείο, παιδί με ανοιγμένο κεφάλι μπροστά στα μάτια μου, ακούστηκε μέχρι και ότι δικός μας έφαγε κρότου λάμψης πάνω του.  Απίθανα πράγματα αλήθεια, το άσπρο μαύρο 

2 παιδια φαγανε κρότο, ο ενας κονόμησε ραμματα στο χέρι 

καθε χρόνο το ίδιο κόμπλεξ βγάζουν, απορώ με τη παέ ώρες ώρες, τουλάχιστον σήμερα είδαν και ξύπνησαν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από Τρίπολη. Επιβλητική εμφάνιση και νίκη σε μια έδρα που παραδοσιακά μας δυσκολεύει. Καταρχάς μεγάλη ταλαιπωρία στην είσοδο χωρίς κανέναν λόγο. Από 1 τουρνικε να περάσουν χίλια άτομα και τους μπάτσους να γελάνε και στο τέλος να ρίχνουν και δακρυγόνα. Που την είδαν την άριστη φιλοξενία αυτοί και έχουν το θράσος να βγάζουν και ανακοίνωση; Εσύ ρε κομπλεξικε σεκιούριτι στην 1Ε σε ψάχνουμε που βαριοσουν να κουνηθείς και κάναμε κύκλους. Τέλος πάντων,στον γυρισμό κανένα Σεα ανοιχτό, καταδρομική αναγκαστικά για Αθήνα. 

 

Στα του ματς ήμασταν κακοί στο πρώτο μέρος αλλά στο 2ο παίξαμε πολύ κυριαρχικά. Πάμε να χτίσουμε ένα σερί στην Ελλάδα. Βίντα,Ελιασον,Τσουμπερ και Τσιτσαν άριστοι και σήμερα. Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι. Πάμε τώρα Μασσαλία να κάνουμε και εκεί ένα αποφασιστικό βήμα για την πρόκριση. 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Νονός said:

+ ρεάξιο γέλιο πειρατού από @MITSAKLAS (!!!!!!!!!!!!!)

Μάλιστα ........

Εγώ, φίλε χρήστη Φέλμαν, είμαι ένας ταπεινός υπηρέτης του Προληπτισμού.

Άααααααλλος ήντονε ο Αρχηγός, ο ΠΟΙΜΕΝΑΣ (με πιάνεις, έτσι ???) τον οποίο ακολουθούσαμε πιστά.

Κάποτε, όμως ..... :(

__________________________________________________

* Παρακαλώ να ενημερωθεί αναλόγως ο φάκελος μου στην ΠΑΕ ΑΕΚ. Ευχαριστώ.

Den asxoloumaste sthn PAE me typous pou kanoune 4mhnes diakopes sthn Paro trogontas astakomakaronades kai emfanizonte sto steno mesa Septemvriou me mavrisma Ralph Macchio se derby me ton gavro.

  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καταρχας καλησπερα.

Το οδοιπορικο μας στην αρκαδια με χρηστη @stavros 9-11 ξεκινησε με τους καλυτερους οιωνους. Νωρις νωρις στον αητο και βουρ στην αρκαδια για γουρνοπουλα και μπιρα. 

Φαγαμε και ηπιαμε του σκασμου. 

2.30 τριπολη αραξαμε και παμε το ενα χιλιομετρο περπατητο μεχρι το γηπεδο. Παντου χαμογελαστες φατσες, πολλες γυναικες και πιτσιρικια.

Φτανοντας εξω απτο γηπεδο βλεπουμε τις κλουβες με τους ματατζηδες και τους υπευθυνους της τριπολης που εβαζαν σε ρυθμο χελωνας 10 ατομα τη φορα. Εκει 2 φορες ριξαν χημικα. Ουτε ντου εγινε ουτε τπτ. Εγω δεν ειδα καποιον να μην εχει εισιτηριο. Εξαλλου λογω τουρνικε δεν εμπαινε κανεις παραμεσα. 

Στο ημιχρονο δεν ειδα τι εγινε αλλα πεσαν παλι δακρυγονα.

Παντως εγω ξυλικι ντου κτλ δεν ειδα. Τωρα αν κατι μπινελικα μεμονομενα θεωρουνται επεισοδια....

Αγωνιστικα ηταν χαλαρο τριμπαλο με τις μηχανες στο 60- 70%.

Καλος μανταλος τσουμπερ ελιασον.

Χατζησαφι μανταλος λογω των 2 τσαφ που εκανε.

Γενικα καλο ματς ποδοσφαιρικη μερα,  τριαρα και επιστροφη. Ελπιζω οι τραυματιες τη πεμπτη να ναι οκ

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

Οι περσινές αβάντες απο γαυρο θα πληρωθούν βαζελια. Καλα γαμησια απο χοντρο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚαρα επαρχία, μεσημέρι Κυριακής. 90s σκηνικό η μέρα, το μόνο που έλειπε ήταν κάνα άλμπουμ νιρβάνα ή τέκνο ξέρω γω.

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanch21 said:

Μόλις γύρισα από Τρίπολη. Επιβλητική εμφάνιση και νίκη σε μια έδρα που παραδοσιακά μας δυσκολεύει. Καταρχάς μεγάλη ταλαιπωρία στην είσοδο χωρίς κανέναν λόγο. Από 1 τουρνικε να περάσουν χίλια άτομα και τους μπάτσους να γελάνε και στο τέλος να ρίχνουν και δακρυγόνα. Που την είδαν την άριστη φιλοξενία αυτοί και έχουν το θράσος να βγάζουν και ανακοίνωση; Εσύ ρε κομπλεξικε σεκιούριτι στην 1Ε σε ψάχνουμε που βαριοσουν να κουνηθείς και κάναμε κύκλους. Τέλος πάντων,στον γυρισμό κανένα Σεα ανοιχτό, καταδρομική αναγκαστικά για Αθήνα. 

 

 

Κι εγώ στην 1Ε ήμουν. Τί φάση αυτή με τους μαλάκες που βάζανε τον κόσμο έναν έναν και είχαν παρκάρει και πούλμαν απέξω? Βέβαια τί να περιμένεις όταν πηγαίνοντας προς το γήπεδο άκουσα κάτι ντόπιους κατσαπλιάδες αστυφύλακες να λένε ότι θα ταλαιπωρηθούνε μέχρι αργά το απόγευμα σήμερα που ήρθαν οι Αθηναίοι...Τί να πεις...Κατά τα άλλα ωραία κρεατοφαγεία στην πεινακοθήκη πριν το παιχνίδι, καφεδάκι, άνετο τρίμπαλο με κάποια καντήλια στον Πέρση μουτζαχεντίν που έδινε συνεχώς ασίστ στους Τριπολιτσιώτες, ωραίος κόσμος με πολλά πιτσιρίκια...Τα δακρυγόνα δεν κατάλαβα γιατί έπεσαν, μάλλον επειδή βαριόντουσαν να τα κρατάνε....Αυτό με τα ΣΕΑ καταντάει αηδία, αφήστε στη τελική ένα ανοικτό και στείλτε 2 διμοιρίες να το φυλάνε άμα φοβάστε...Ανίκανοι..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×