Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Marseille (Europa League 4η αγ.): 09/11/23, 22:00)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

52 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
    • Τσούμπερ
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αφού πιάσαμε και τον γαύρο στη βαθμολογία του πρωταθλήματος, ώρα για εντός έδρας νίκη στην Ευρώπη.
Ακριβώς αυτή τη στιγμή, μα ακριβώς αυτή, μετά την πρώτη σειρά του τόπικ, μου σκάει και το χαρμόσυνο μήνυμα για τικέτα, εναρμονίστηκε λοιπόν το Τσι, οπότε θα κάνω κι εγώ το ντεμπούτο μου στην Αγιασοφιά.
 

ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ Σ' ΑΚΟΛΟΥΘΩ!

  • Δικεφαλάκι 15
  • Μπομπίτσα 18
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos pinned this topic

με το καλο Σπυρετο

οτιδηποτε εκτος απο ηττα ειναι πολυ καλο, εννοειτε με νικη βαση θεμελια προκρισης 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μαγυάρε να φοράς το μπλουζάκι ΑΕΚ PING PONG και η νίκη θα έρθει για μας.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Νικήστε.

Λογικά παίξατε και το χαρήκατε στον παιδότοπο προχθές, μαλακιστήκατε, σας έφυγε το άγχος, δε μένει τίποτε άλλο από ξεκώλιασμα των Μασσαλών. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

με το καλο Σπυρετο

οτιδηποτε εκτος απο ηττα ειναι πολυ καλο, εννοειτε με νικη βαση θεμελια προκρισης 

Διαφωνω

Με οποιοδηποτε αποτελεσμα πλην της νικης, ζοριζουν τα πραγματα και για την 3η θεση

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AlexKR21 said:

Διαφωνω

Με οποιοδηποτε αποτελεσμα πλην της νικης, ζοριζουν τα πραγματα και για την 3η θεση

να ζοριζουν οταν θα εισαι σιγουρα απο πανω δεν ξερω αν γινεται 

με Χ οτι και να γινει θα εισαι μινιμουμ 3ος μπορει και 2ος 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

να ζοριζουν οταν θα εισαι σιγουρα απο πανω δεν ξερω αν γινεται 

με Χ οτι και να γινει θα εισαι μινιμουμ 3ος μπορει και 2ος 

 

Φυσικα και γινεται οταν εχεις να παιξεις στην εδρα του ετερου διεκδικητη της 3η θεσης, καθως και με την καλυτερη ομαδα του ομιλου.

Απο τα 3 παιχνιδια του 3ου γυρου το πιο βατο (συγκριτικα παντα) για να κερδισεις ειναι το ματς της Πεμπτης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Φυσικα και γινεται οταν εχεις να παιξεις στην εδρα του ετερου διεκδικητη της 3η θεσης, καθως και με την καλυτερη ομαδα του ομιλου.

Απο τα 3 παιχνιδια του 3ου γυρου το πιο βατο (συγκριτικα παντα) για να κερδισεις ειναι το ματς της Πεμπτης.

δεν ξερω ποια ειναι η καλυτερη ομαδα του ομιλου σιγουρα η μπραιτον δεν ειναι αυτο που φαινοταν στην αρχη

δεν γινεται παντως να εισαι 2ος η 3ος στο τελος της 4η αγωνιστικης και να λες ζορισανε τα πραγματα δηλαδη στην τελικη ας μην προκριθεις αμα δεν μπορεις να παρεις 1 ποντο στα επομενα 2 ματς 

 

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και ο Χατζισαφί. Άρα όλοι μέσα ή ξεχνάω κανένα; (πέρα από fernandez προφανώς)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Karagimi said:

Μέσα και ο Χατζισαφί. Άρα όλοι μέσα ή ξεχνάω κανένα; (πέρα από fernandez προφανώς)

Αν δεν κάνω λάθος, πέρα από τιμωρημένο Στάνκοβιτς (που ελπίζω να μην τον πληρώσουμε για 2ο ματς) εκτός είναι και ο Ρότα λόγω τραυματισμού.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nf28 said:

Αν δεν κάνω λάθος, πέρα από τιμωρημένο Στάνκοβιτς (που ελπίζω να μην τον πληρώσουμε για 2ο ματς) εκτός είναι και ο Ρότα λόγω τραυματισμού.

Popopo to ksexasa oti tha katevoume me ton Athanasiadh..... o theos na valei to xeri tou @MITSAKLAS

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικοτερο ματς της χρονιας μεχρι το επομενο.

Με νικη, γινεσαι φαβορι για 1η θεση και εξασφαλιζεις το κονφερενς.

Εστω και ο ενας βαθμος ομως θα ειναι υπερπολυτιμος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Διαφωνω

Με οποιοδηποτε αποτελεσμα πλην της νικης, ζοριζουν τα πραγματα και για την 3η θεση

Συμφωνώ ότι θέλουμε τουλάχιστον μία νίκη με Μαρσέιγ ή Μπράιτον για να έχουμε τις περισσότερες ελπίδες να περάσουμε αν και όπως είναι ο όμιλος βλέπω όλα να παίζονται στην Ολλανδία κάτι που δεν θέλω με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nf28 said:

Εν τω μεταξυ 2 χρονια τωρα εγω δε βλεπω και καμια "τρομερη" εμφανιση. Βεβαια για Αθανασιαδη, ειναι οντως εκπληκτικη εμφανιση.

Οποιοσδηποτε κιππερ Σουπερ Λιγκ θα τα επιανε αυτα τα σουτ.

Δεν ειναι τυχαιο επισης που η Σεριφ μετα απο τετοια πορεια και εσοδα, δεν ηθελε να τον κρατησει.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brom21 said:

Εν τω μεταξυ 2 χρονια τωρα εγω δε βλεπω και καμια "τρομερη" εμφανιση. Βεβαια για Αθανασιαδη, ειναι οντως εκπληκτικη εμφανιση.

Οποιοσδηποτε κιππερ Σουπερ Λιγκ θα τα επιανε αυτα τα σουτ.

Δεν ειναι τυχαιο επισης που η Σεριφ μετα απο τετοια πορεια και εσοδα, δεν ηθελε να τον κρατησει.

Αυτό ήταν το απόλυτο ταβάνι του.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Agent HAF said:

Συμφωνώ ότι θέλουμε τουλάχιστον μία νίκη με Μαρσέιγ ή Μπράιτον για να έχουμε τις περισσότερες ελπίδες να περάσουμε αν και όπως είναι ο όμιλος βλέπω όλα να παίζονται στην Ολλανδία κάτι που δεν θέλω με τίποτα.

Νίκη την πέμπτη και γνώμη μου να βγούμε τρίτοι στον όμιλο για να συνεχίσουμε στο Conference που πιστεύω μπορούμε να φτάσουμε μακριά και γιατί όχι στον τελικό.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×