Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Marseille (Europa League 4η αγ.): 09/11/23, 22:00)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

52 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
    • Τσούμπερ
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αυτό έλεγε,  ότι ο ίδιος δεν διαβάζει ποτε και προτρεπει και τους παικτες να μην το κανουν , αλλά οι κόρες του έχουν μια επαφή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pelado Alme said:

Φίλε μέτα απο το ματς με κηφισιά αν έκανες μια βόλτα απο social απο ραδιοφωνικές εκπομπές θα ακούγες για παράδειγμα εμμονικός αλμέιδα που δεν βάζει τον ολλανδό, οτι κοιτάει την παρτι του να δειχθεί στην ευρώπη και να φύγει το καλοκαίρι,οτι παίζει αναχρονιστικό ποδοσφαίρο δεν προπονει καλά για αυτό εχουμε τραυματισμούς και βγαίνουν κάποιοι φίλαθλοι που πλεόν είναι σε φάση εμμονής να κράξουν όσους υποστηρίζουμε με νύχια και με δόντια τον αλμέιδα.Μου φαίνεται ξέχασαν καρντόσο γιαννίκη και πατερ νικόλαο.

Ακούω το 12-2 στο ράδιο στην δουλειά κονσέρβα σχεδόν κάθε μέρα οπότε έχω μια εικόνα τι λένε οι διάφοροι .

Χαρακτηριστικά ένας είπε ότι δεν είναι καλό να έχει ασυλία ο Αλμέιδα πρεπει να φοβάται για την θέση του ανά πάσα στιγμή και κάτι τέτοια.

Σε κάποιο μικρόκοσμο που ζουν έτσι λειτουργούν τα πράγματα και οι ομάδες .

Αλλά ξανά λέω είναι μια απειροελάχιστη μειοψηφία αυτοί οι τύποι . 

Αν κράζουν τον Αλμέιδα στην δεδομένη χρονική στιγμή τότε λογικά επί Γιαννικη είχαν πάρει τσουγκράνες και τσεκούρια και πήγαν σπίτι του να αποκαταστήσουν την τάξη .

Έτσι φαντάζομαι τέτοιους ανθρώπους.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pelado Alme said:

Φίλε μέτα απο το ματς με κηφισιά αν έκανες μια βόλτα απο social απο ραδιοφωνικές εκπομπές θα ακούγες για παράδειγμα εμμονικός αλμέιδα που δεν βάζει τον ολλανδό, οτι κοιτάει την παρτι του να δειχθεί στην ευρώπη και να φύγει το καλοκαίρι,οτι παίζει αναχρονιστικό ποδοσφαίρο δεν προπονει καλά για αυτό εχουμε τραυματισμούς και βγαίνουν κάποιοι φίλαθλοι που πλεόν είναι σε φάση εμμονής να κράξουν όσους υποστηρίζουμε με νύχια και με δόντια τον αλμέιδα.Μου φαίνεται ξέχασαν καρντόσο γιαννίκη και πατερ νικόλαο.

Ευτυχως που ακουω σπανια ραδιοφωνο.

Τα τονισμένα αγγίζουν τα όρια της γελοιότητας και της αμπαλοσυνης τους.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Pelado Alme said:

Οτι κοιτάει την παρτι του να δειχθεί στην ευρώπη και να φύγει το καλοκαιρι

Αυτό γενικά το έχω διαβάσει παρα πολύ σε σοσιαλ και ειδικά σε κάτι χαζοομαδες στο φβ όπως του πυροσβέστη που απορώ γιατί δεν έχω αποχωρήσει ακόμα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pelado Alme said:

... οτι κοιτάει την παρτι του να δειχθεί στην ευρώπη και να φύγει το καλοκαίρι...

Μακάρι να ισχύει κάτι τέτοιο. 

Προφανώς αυτός που το σχολίασε να βολεύεται με φοβικά πλασματάκια που κοιτάνε μόνο να προστατέυσουν τον κώλο τους και δεν έχουν πρόβλημαν να στηρίζονται σε Μπακάκηδες και Σβάρνες γιγαντώνοντας... την ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Ευτυχως που ακουω σπανια ραδιοφωνο.

Τα τονισμένα αγγίζουν τα όρια της γελοιότητας και της αμπαλοσυνης τους.

Το "αναχρονιστικό ποδόσφαιρο" θαρρώ πως αποτελεί το απάγαυσμα της οπαδικής μας σοφίας. 😳😳😳

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, δεν κάνετε ένα φέις κοντρόλ μην μπει ο μαυρούκος ο γιουτιούμπερ σήμερα μέσα. 

Δεν έχουμε σταυρώσει νίκη με δαύτον στο γήπεδο. 

Ποτίστε τον στη Βυζαντινή να ξεμείνει εκεί. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, nf28 said:

Αυτό γενικά το έχω διαβάσει παρα πολύ σε σοσιαλ και ειδικά σε κάτι χαζοομαδες στο φβ όπως του πυροσβέστη που απορώ γιατί δεν έχω αποχωρήσει ακόμα. 

Εγώ φίλε έχω αποχωρήσει απο την ομάδα του γλίτσα!Έκατσα μια μέρα και αποχώρησα απο αρκετές ομάδες που είναι τοξικές και εμμονικές.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Ασμοδαίος said:

Το "αναχρονιστικό ποδόσφαιρο" θαρρώ πως αποτελεί το απάγαυσμα της οπαδικής μας σοφίας. 😳😳😳

ε, μα πραγματικα, κι εμενα αυτο μου χτυπησε. Πες για κολημματα, εμμονες, οτι σου κατεβει, αλλα αναχρονιστικο ποδοσφαιο ρε φιλε? Πραγματικα ειναι να φοβασαι να κυκλοφορησεις με ολους αυτους που ζουν αναμεσα μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βρεθεί στην ομάδα του πυροσβέστη  μέσω μιας σελίδας που έχω φτιάξει στο φου μπου. Δηλαδή έχει προσκαλέσει  την σελίδα μου στην ομάδα του, και έτσι μέσω αυτής  βλέπω καμιά φορά τις  συζητήσεις που γίνονται. Μάλιστα με αυτά που έχω διαβάσει στην ομάδα,  αρχίζω να αναθεωρώ την άποψη μου, ότι είναι υπερβολικοί όσοι λένε ότι υπάρχει γραφικότητα σε μέρος του κόσμου της ΑΕΚ.   

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, aris2168 said:

ε, μα πραγματικα, κι εμενα αυτο μου χτυπησε. Πες για κολημματα, εμμονες, οτι σου κατεβει, αλλα αναχρονιστικο ποδοσφαιο ρε φιλε? Πραγματικα ειναι να φοβασαι να κυκλοφορησεις με ολους αυτους που ζουν αναμεσα μας.

Φίλε αυτό το είπε ένας φιλαθλός μας στην εκπομπή του καζαντζόγλου στο enwsi.gr είπε αναχρονιστικό και το μόνο που ξέρει είναι να κάνει πίεση τίποτα άλλο.Μέχρι και ο καζαντζόγλου βγήκε απο τα ρούχα του.Το αναχρονιστικό ποδόσφαιρο το λένε οι μπουγάτσες μετά την τσαπού πριν 10 μέρες αλλά να το λέει φιλαθλός μας αυτό πάει πολύ γραφικός εμμονικός και απλά βγήκε να το πει για να πετάξει μπηχτη σε εμάς που υποστηρίζουμε τον αλμέιδα και λέμε να μην κάνουμε ισοπεδωτική κριτική στην ομάδα και τον προπονητή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

 

Πολλή "πέραση" βλέπω ο "σωσίας" στα σόσιαλ ....

Για να τονΕ μαζέψω λίγο ....

Δεν βρίσκουν εσένα και πάνε στο imitation 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nickpes21 said:

Δεν βρίσκουν εσένα και πάνε στο imitation 

Ρε τομάρια αντμινομοντηδαίοι, βάΝτε ρεάξιο "καρδούλα" να πορευόμαστε όπως πρέπει .....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Ρε σεις, δεν κάνετε ένα φέις κοντρόλ μην μπει ο μαυρούκος ο γιουτιούμπερ σήμερα μέσα. 

Δεν έχουμε σταυρώσει νίκη με δαύτον στο γήπεδο. 

Ποτίστε τον στη Βυζαντινή να ξεμείνει εκεί. 

Πεστα πια με τον μαλακα το γκαντεμοσκυλο

Link to comment
Share on other sites

Ποσο νορμαλ μπορει να ειναι καποιος που παιρνει τηλ στο ραδιοφωνο; ή ποσο νορμαλ ειμαστε εμεις που γραφουμε εδω;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

ή ποσο νορμαλ ειμαστε εμεις που γραφουμε εδω;

εμεις ειμαστε καλα οι αλλοι οχι 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, AlexKR21 said:

Πεστα πια με τον μαλακα το γκαντεμοσκυλο

Είπαμε λογική-λογική, αλλά υπάρχουν και κάποια όρια που ακόμα κι εγώ τα ξεπερνώ. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα την ανακοινωση της ΠΑΕ για υπενθιμιση για ΑΝΟΙΧΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ στο ματς και για τη ΜΗ ΧΡΗΣΗ LASER , ανακοινωσε οτι υπαρχουν αλλλα 60 VIP εισητηρια στην 8  λογω επιστροφης απο την Μαρσειγ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×