Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

σκατά πέρασε χατζησαφί και πάμε τούμπα με πήλιο

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nuc1924 said:

Νταξει λιγο υπερβολικο αυτο με την γκομενα του, τι δουλεια εχει μες το χορτο με τις γουνες. Ασε που μπορει να το μολυνει και με τιποτα βρωμομυκητες απο τα τακουνια της.

Θα ανοίξει τρύπες στο γρασίδι, θα ποτιζεται καλύτερα. 

Μην βλέπουμε συνέχεια τα αρνητικά 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ΑΕΚΑΡΑ συνέχισε από εκεί που το άφησε ο Σλισκοβιτς ο Λιβαγια (περιπου), και μάθε από τον Βιντα, μη γίνεις Ντρπιτς.

Link to comment
Share on other sites

Από παιδί, με συγκινούσε όταν οι καινούργιοι παίχτες της ΑΕΚ ήταν χαρούμενοι στην παρουσίασή τους. Αντιθέτως, αντιπαθούσα με τη μία όποιους το έπαιζαν μπλαζέ, με γυαλιά ηλίου, στυλάκι κλπ.

Μακάρι να πάνε όλα όπως πρέπει Λιούμπισιτς.

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nea makri neo afm said:

σκατά πέρασε χατζησαφί και πάμε τούμπα με πήλιο

Οχι αν αποκλειστει απο Ιαπωνια το Σαββατο

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Οχι αν αποκλειστει απο Ιαπωνια το Σαββατο

εχουνε καλους παικτες αυτοι θα τους αποκλεισουνε λογικα 

Link to comment
Share on other sites

Χαρηκε το παιδι που ρθε στον πολιτισμο. Που να παει και γλυφαδα για φαγητο με τη σχεση του..

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Aggelos Komvolidis said:

Από παιδί, με συγκινούσε όταν οι καινούργιοι παίχτες της ΑΕΚ ήταν χαρούμενοι στην παρουσίασή τους. Αντιθέτως, αντιπαθούσα με τη μία όποιους το έπαιζαν μπλαζέ, με γυαλιά ηλίου, στυλάκι κλπ.

Μακάρι να πάνε όλα όπως πρέπει Λιούμπισιτς.

αυτος ο λακαμας ο ολιβειρα ειδικα ΧΦΤΟΥ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Brom21 said:

Τελος οι μεταγραφες διαβαζω

Εντάξει , το πιο λογικό ήταν. Κάτι διαφορετικό θα άγγιζε τα όρια του θαύματος σε βαθμό που θα σκεφτόμασταν για το αν είχε κάποια εμπειρία Εμπενιζερ Σκρουτζ ο μεγάλος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vagos21 said:

Εντάξει , το πιο λογικό ήταν. Κάτι διαφορετικό θα άγγιζε τα όρια του θαύματος σε βαθμό που θα σκεφτόμασταν για το αν είχε κάποια εμπειρία Εμπενιζερ Σκρουτζ ο μεγάλος 

δεν θα προλαβαινε καν να παει φαντασμα στην κρεβατοκαμαρα του, θα το ειχανε μαυρισει στο ξυλο οι ασβερκοι

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Aggelos Komvolidis said:

Από παιδί, με συγκινούσε όταν οι καινούργιοι παίχτες της ΑΕΚ ήταν χαρούμενοι στην παρουσίασή τους. Αντιθέτως, αντιπαθούσα με τη μία όποιους το έπαιζαν μπλαζέ, με γυαλιά ηλίου, στυλάκι κλπ.

Μακάρι να πάνε όλα όπως πρέπει Λιούμπισιτς.

118288421_4440916379283139_5733249405858538180_n.jpg
Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες δηλώσεις του Λιούμπιτσιτς ως παίκτης της ΑΕΚ. «Και ναι θα είμαστε πρωταθλητές», δήλωσε ο Κροάτης χαφ που αναφέρθηκε και στο θρίλερ της μεταγραφής του.

Σίγουρος πως η ΑΕΚ στο τέλος της σεζόν θα διατηρήσει τα σκήπτρα στη Super League εμφανίστηκε στις πρώτες του δηλώσεις ως παίκτης της ΑΕΚ ο Ρόμπερτ Λιούμπιτσιτς.

«Είμαι περήφανος που είμαι εδώ και θα δίνω πάντα το 100% για αυτή τη φανέλα. Και ναι, θα είμαστε οι πρωταθλητές!», δήλωσε ο νεοαποκτηθείς άσος της Ένωσης που έσπευσε να αναφερθεί στο πώς ένιωσε όταν έμαθε για το ενδιαφέρον των «κιτρινόμαυρων».

«Ήμουν πολύ χαρούμενος όταν έμαθα για το ενδιαφέρον της ΑΕΚ, γιατί όταν ενδιαφέρεται για σένα ένα τόσο μεγάλο κλαμπ σαν την ΑΕΚ, σου δίνει χαρά γιατί ξέρεις ότι είσαι ένας καλός παίκτης», είπε ο Λιούμπιτσιτς. Οσο για το θρίλερ της μεταγραφής, επισήμανε: «Υπήρχαν πολλές διακυμάνσεις αυτή την υπόθεση. Εγώ ήθελα κάθε στιγμή να έρθω σε αυτή την ομάδα, με ενδιέφερε μόνο να μπω στα αεροπλάνο και να έρθω εδώ. Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είμαι εδώ. Αλλά είμαι πολύ υπερήφανος και χαρούμενος που έχει τελειώσει καλά όλο αυτό».

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε: 

Ήμουν πολύ χαρούμενος όταν έμαθα για το ενδιαφέρον της ΑΕΚ, γιατί όταν ενδιαφέρεται για σένα ένα τόσο μεγάλο κλαμπ σαν την ΑΕΚ, σου δίνει χαρά γιατί ξέρεις ότι είσαι ένας καλός παίκτης.

Υπήρχαν πολλές διακυμάνσεις αυτή την υπόθεση. Εγώ ήθελα κάθε στιγμή να έρθω σε αυτή την ομάδα, με ενδιέφερε μόνο να μπω στα αεροπλάνο και να έρθω εδώ. Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είμαι εδώ. Αλλά είμαι πολύ υπερήφανος και χαρούμενος που έχει τελειώσει καλά όλο αυτό.

Η ΑΕΚ ήταν μία πολύ δύσκολη αντίπαλος όταν παίξαμε αντίπαλοι τον Αύγουστο. Ηταν δύο πολύ δύσκολοι αγώνες ανάμεσα σε δύο πολύ καλές ομάδες. Όταν με κάλεσε η ΑΕΚ, ήξερα τι είδους ποδόσφαιρο παίζει, μίλησα με τον προπονητή και με την ομάδα και ήταν κάτι που το ήθελα από την πρώτη στιγμή. Μου αρέσει πολύ αυτό το project, ξέρω κάποιους ποδοσφαιριστές από την ομάδα και είναι πραγματική ευχαρίστηση να είμαι εδώ.

Έχω βρεθεί σε αυτό το γήπεδο και είναι ένα γήπεδο που έχει πολύ μεγάλη ενέργεια. Είναι ένα πολύ όμορφο το συναίσθημα να είμαι εδώ και το μόνο που περιμένω είναι να βγω έξω με αυτή τη φανέλα και να παίξω ποδόσφαιρο.

Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να πάρεις το πρωτάθλημα στην Ελλάδα και ξέρω ότι είναι ο βασικός λόγος για τον οποίον βρέθηκα εδώ. Είναι ένα πολύ καλό πρωτάθλημα και η ΑΕΚ είναι μία από τις ομάδες που είναι πάντα φαβορί για την κατάκτησή του. Θέλουμε να βγούμε πρωταθλητές και ξέρω ότι η ομάδα έχει την ποιότητα να το πετύχει.

Είμαι περήφανος που είμαι εδώ και θα δίνω πάντα το 100% για αυτή τη φανέλα. Και ναι, θα είμαστε οι πρωταθλητές!

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ολιβειρα εντωμεταξυ εκανε το 2/2.

Εφυγε απο εμας,πηγε λιβαι κορυφη ανεβηκαμε 3 επιπεδα.

Περσι στον παοκ ηταν η χτυπητη παραφωνια στην κορυφη,εφυγε και ανεβηκαν και αυτοι.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Βλεπωντας το βιντεο που ανεβασε μολις η ΠΑΕ, πρωτη φορα βλεπω παιχτη τοσο χαρουμενο που ηρθε στην ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τι λελέκι είναι τούτο;; Φαίνεται ότι γουστάρει πολύ που είναι εδώ! Ωραίος! 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, TheNarrator said:

λες να φερουμε κανα χαφ;

 

Κάνα winger?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brom21 said:

Βλεπωντας το βιντεο που ανεβασε μολις η ΠΑΕ, πρωτη φορα βλεπω παιχτη τοσο χαρουμενο που ηρθε στην ΑΕΚ.

Οντως πολυ θετικο΄vibe

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Araujo21 said:

118288421_4440916379283139_5733249405858538180_n.jpg
Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

Καλά, εννοείται είχα χαρεί για Χνιντ.

Νομίζω ο Νέλσον πιέστηκε για να χαμογελάσει, αν θυμάμαι καλά έκανε τον δύσκολο μέχρι να υπογράψει, θεωρώ τη φωτογραφία τυχαία στιγμή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aggelos Komvolidis said:

Καλά, εννοείται είχα χαρεί για Χνιντ.

Νομίζω ο Νέλσον πιέστηκε για να χαμογελάσει, αν θυμάμαι καλά έκανε τον δύσκολο μέχρι να υπογράψει, θεωρώ τη φωτογραφία τυχαία στιγμή.

του ολιβειρα του φορεσαν κασκολ στο αεροδρομιο και το εδωσε πισω ο βλακας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VaGucci21 said:

του ολιβειρα του φορεσαν κασκολ στο αεροδρομιο και το εδωσε πισω ο βλακας

Μπράβο, αυτό θυμόμουν. Παίζει να έκανε σκηνικό και στα γραφεία, καθόταν στα σκαλιά και το ξανασκεφτόταν τελευταία στιγμή; Ίσως τον μπερδεύω με κάποιον άλλον αχώνευτο.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kamikaze21 said:

Προφανώς δεν θα γίνει άλλη μεταγραφή 

Ε φυσικα, εχει σαρβαιβορ σήμερα με αποχώριση. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×