Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, 1989 generation said:

Λοιπόν, επί του πιεστηρίου. Για το Χουάνγκ δεν υπάρχει συμφωνία ακόμα, το πιο πιθανό είναι να μη το προλάβουν, αφού πιέζει ο χρόνος. Θα γίνει όπως και να έχει προσπάθεια να υπάρξει συμφωνία για το καλοκαίρι, ο Αλμέιδα τον θέλει πάρα πολύ. Υπάρχει όμως ενδιαφέρον και για άλλο παίκτη, βρίσκεται με το μάνατζέρ του στην Αθήνα αλλά όνομα δεν διαρρέει..Και καλύτερα. Αυτά από εμένα.

καλησπερα φιλε μου, θεση ξερουμε για τον αλλον παιχτη?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

καλησπερα φιλε μου, θεση ξερουμε για τον αλλον παιχτη?

εξτρεμ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brom21 said:

εξτρεμ

👍👍👍👍

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα. Αρα καλοκαιρι καππιοςβθα χαιρςτησειβαπτο κεντρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Μαλιστα. Αρα καλοκαιρι καππιοςβθα χαιρςτησειβαπτο κεντρο

ή αραουχο

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι χουανγκ παει για αντιαραουζχο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Alexandros98 said:

https://www.transfermarkt.com/chimy-avila/profil/spieler/167721

 

Αυτός είναι ο Αντι-Αραούχο που έχει ζητήσει ο Αλμέιδα σε περίπτωση που φύγει ο αρχηγός. Το είπε ο Τσάρλι στην εκπομπή του στους μπεταραδες που τον θεωρώ έναν από τους πιο καλούς αθλητικούς δημοσιογράφους της χώρας 

Δεν τον έχω δει τον παίχτη, αλλά τα στατιστικά του είναι όντως πολύ καλά. Όμως στο twitter φαίνεται να τον θέλει και η Ατλετικο…
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizou said:

Δεν τον έχω δει τον παίχτη, αλλά τα στατιστικά του είναι όντως πολύ καλά. Όμως στο twitter φαίνεται να τον θέλει και η Ατλετικο…
 

πολυ καλος θα μας τον φαει ο τσολο ..

Link to comment
Share on other sites

Να πω και τη γνώμη μου αγωνιστικά άσχετα με την εξωαγωνιστικη άποψη μου ότι  ο Λουμπισιτς όπως τον είδα εγώ στα δύο ματς είναι σούπερ επιλογή σε τρεις θέσεις  τουλάχιστον στο κέντρο . Με Πινέδα και ένα από τους ξανθούς θα ταιριάξουν καλά άρα ψάχνουμε μάλλον τον δεξια που ο Χουάνγκ θα ήταν ιδανικός ίσως .  Είναι και σε σούπερ ηλικία ο Αυστριακός δλδ αξίζει να δώσεις λεφτά για 24χρονο που προέρχεται από τοπ κροατική ομάδα . 

Φεύγει το καλοκαίρι ο Αμπραμπατ και λογικά θα φύγει και ο Πιζάρο ίσως και ο Γκατσι άρα ότι μπορείς να μαζέψεις από τώρα είναι κέρδος ώστε να μην χάσεις χρόνο το καλοκαίρι . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ας βάλουμε και μια φωτογραφία του παίχτη που πήραμε. Εύχομαι να δώσει πόνο σε αλλοθρησκους.

image.thumb.png.949667dd6630e89d318333ae212cf184.png

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Τον είχα προτείνει στο αντίστοιχο τοπικ. Που ακριβώς γράφτηκε; Έχει τον ίδιο μάνατζερ με Γκατσι-Τσουμπερ και μας είχε προτεινει πέρυσι και το αριστερό μπακ που κατέληξε φέτος στη Μαρσειγ και από ότι φαίνεται κάναμε μαλακια που δνε τον πήραμε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Τον είχα προτείνει στο αντίστοιχο τοπικ. Που ακριβώς γράφτηκε; Έχει τον ίδιο μάνατζερ με Γκατσι-Τσουμπερ και μας είχε προτεινει πέρυσι και το αριστερό μπακ που κατέληξε φέτος στη Μαρσειγ και από ότι φαίνεται κάναμε μαλακια που δνε τον πήραμε 

Και καπου θυμομουν οτι τον ειχα δει. Το εγραψαν δυο τυποι σε σχολια στο σδνα, γενικα τον κοιτανε ολες οι ελληνικες ομαδες.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, AG21 said:

Φεύγει το καλοκαίρι ο Αμπραμπατ

Εισαι σιγουρος ? 😉

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώθηκε με τον πλέον επίσημο τρόπο ότι η ΠΑΕ έκανε Βέρια με  Κροάτες από τον Αύγουστο 

FB_IMG_1706722565206.jpg

  • Hahaha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mike said:

Επιβεβαιώθηκε με τον πλέον επίσημο τρόπο ότι η ΠΑΕ έκανε Βέρια με  Κροάτες από τον Αύγουστο 

FB_IMG_1706722565206.jpg

Αφου το λεει ο πσυχρας ετσι ειναι . Ειναι γνωστος για τις "αληθειες" του

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε και καλή τύχη στην πολύπαθη Συρία..Λίγο ακόμα να κάνουμε το μπαμ,να γυρίζει και ο Χατζισαφι νωρίτερα..

Link to comment
Share on other sites

Τον Κέτσε τον έβαλαν να το μαζέψει για να ποστάρετε ο πσυχρας κ να κάνουμε χαβαλέ ή ακόμη?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SlobodanNugatinovic said:

Να πούμε και καλή τύχη στην πολύπαθη Συρία..Λίγο ακόμα να κάνουμε το μπαμ,να γυρίζει και ο Χατζισαφι νωρίτερα..

Γιατί καθηγητή Σλομπο; Έχουμε κάποια εμπάθεια προς τον κύριο Πήλιο; 

 

(Πρεπει να απαντήσεις με σερβική παροιμία) 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο αυτα που σχολιασατε νωρίτερα έλεγε π Τσαρλυ το μεσημέρι ότι στο τέλος ο Λιουμπισιτς πίεσε πολύ για τη μεταγραφή του γιατί είχε ήδη διαρευσει ότι μιλάει με ΑΕΚ και δεχόταν από τους ΒΒΒ απειλές για τη ζωή του. 

Δεν φεύγει και με τις καλύτερες των εντυπώσεων από τους ναζι. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nf28 said:

Εκτος απο αυτα που σχολιασατε νωρίτερα έλεγε π Τσαρλυ το μεσημέρι ότι στο τέλος ο Λιουμπισιτς πίεσε πολύ για τη μεταγραφή του γιατί είχε ήδη διαρευσει ότι μιλάει με ΑΕΚ και δεχόταν από τους ΒΒΒ απειλές για τη ζωή του. 

Δεν φεύγει και με τις καλύτερες των εντυπώσεων από τους ναζι. 

Τους πόνεσε πολύ που ήθελε να φύγει απο το μπουρδέλο τους 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×