Jump to content

Ajax - ΑΕΚΑΡΑ (Europa League, 6η αγ.): 14/12/23, 22:00


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

59 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Πισάρο
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Πισάρο
    • Γιόνσον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

Λίγο πιο ψύχραιμα σήμερα θα πω ότι η ομάδα φάνηκε μπουρδελο γιατί επηρεάστηκε - χαλαστηκε από τα γκολ που ρούφαγε ο άλλος πίσω. Ξεκινάς στο 5-6 και τρως αυτό το αστείο, καπάκι κανεις την ισοφάριση και λίγο πιο μετά έχεις την ευκαιρία να μπεις μπροστά με αυτό που βγαζει το τέρμα τους στο σουτ του Τσουμπερ. 2 φάσεις μετά περνάνε αυτοί μπροστά με ένα διαγώνιο σουτ από το ύψος της περιοχης που είναι δυνατό, αλλά περνάει κάτω από τα χέρια του. Πάνε στα αποδυτήρια στο ημίχρονο, η ομάδα βγαίνει και τουλαχιστον εμένα μου δείχνει ότι έχει μπει καλά και το πιστεύει. Μέχρι που γίνεται το 1-3. Σοβαρά τώρα πως να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου αν είσαι ποδοσφαιριστής; Αφού ότι πας να κανεις μπροστά στο γαμαει ο άλλος πίσω; Εδώ αγανακτήσαμε εμείς που το βλέπαμε στην τηλεόραση. Δεν ξέρω, μετά από αυτό όλες οι κινήσεις των παιχτών μου φάνηκαν νευρικές και βεβιασμένες. 

Για να συμπληρώσω: Ξεκινάει το ματς που με Χ προκρίνεσαι και κρατάς σκορ πρόκρισης για 4 λεπτά! Εισαι καλή ομάδα, έχεις μπει δυνατά και ισοφαρίζεις στο 10. Κρατάς άλλα 9 λεπτά σκορ πρόκρισης και μετά πάλι τρως γκολ! Λες να μπω στο 2ο να σκοράρω για να μεταφέρω και την πίεση στον γηπεδούχο και τρώς κι άλλο τζάμπα γκολ. ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΕΣ ΜΕΤΑ?????

Τελείωσε το κωλο-ματς! 3-1 χανεις απο τον Αγιαξ στο Αμστερνταμ, μην ψάχνεις τι εκανε μετά ο Μανταλος ο Μοχαμαντι και ο Γαλανόπουλος... Το ματς το συσκεύασε το τύλιξε και το έδωσε δώρο το τέρμα σου 🎁

Θα το κυνηγήσεις γιατί όλα γυρνάνε και ποτέ δεν ξέρεις.. αλλά 999 στις 1000 φορές θα το χάσεις.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, agelos said:

Γιατί να πεις χοντρά ρε φίλε, την καζούρα την επιθυμείς μονοπατα?

Η ομάδα δεν άξιζε κάτι περισσότερο από τον όμιλο και δικαίως αποκλείστηκε.

Πλέον έχουν μείνει οι εγχώριοι στόχοι και δεν χωρούν δικαιολογίες.

Για την Ευρώπη, χρειαζόμαστε ποιοτική αναβάθμιση σε αρκετές θέσεις, η οποία θεωρώ ότι θα γίνει το καλοκαίρι.

ενταξει

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Η πρόκριση χάθηκε στα προηγούμενα 4 ματς που στο καθένα είχες τις ευκαιρίες σου εκτός με Μαρσέιγ εντός .   Το χθεσινό ήταν διαδικαστικό και γι'αυτο πιθανών να ρίσκαρε ο Ματίας μπάς και αλλάξει το μοιραίο . 

Συμφωνώ, απλά περίμενα να λήξει η διοργάνωση μπας και.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

υπαρχει ενα λεπτο οριο μεταξυ του ονειρευομαι και ειμαι φαντασιοπληκτος αυτο και το κλεινω εδω

Εντάξει Δημήτρη, ό,τι πεις, άντε να νικάμε τον γαύρο και όλα καλά, μέχρι εκεί είμαστε μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα μηνα ειχα γραψει οτι η ομαδα θελει 4-5 μεταγραφες και οι απαντησεις που ειχα παρει ηταν "Χαχα" και "οχι 15 θελει" κλπ κλπ.

Ελπιζω και ο τελευταιος χτες να ειδε οτι θελουμε τερμα, 2 μπακ, χαφ και εξτρεμ. Και δε το λεω για να γινω σασταλεγακιας, αλλα για το τι κλιμα επικρατουσε και για το ποσο ειχαμε θεοποιησει την ομαδα. Που ομαδαρα ειναι, ομως αν θες να προχωρας Ευρωπη, δεν την αφηνεις γυμνη το καλοκαιρι.

Η ομαδα θελει αθλητες να μπορουν να βγαλουν τη σεζον με Αλμειδα και οχι να τραυματιζονται καθε 3 βδομαδες. Αλλιως, φερε παιχτες να καλυψουν τα κενα που θα δημιουργηθουν.

Το να παιζει ο Μανταλος 4 συνεχομενα ματς βασικος, ειναι ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, SpiRos said:

Διαφωνώ. Δικαιολογίες. Τραυματισμούς και πολλούς μάλιστα έχουν όλες οι σοβαρές ομάδες του κόσμου. Αν υπάρξει χρονιά χωρίς σοβαρά προβλήματα θα είναι η εξαίρεση ή απλά δεν γίνεται δουλειά. Δεν θέλω άλλες δικαιολογίες και η σκατά μας τύχη και άτιμη κενωνία.

Ασχολεισαι τοσα χρονια με την ΑΕΚ, ξαναθυμασαι τετοιο πραγμα? Μην τρελαθουμε τωρα.

Οκ υπαρχουν και ατυχιες, οπως του Πινεδα χθες, αλλα υπαρχει θεμα. Ειτε ειναι η ενταση, ειτε ο γυμναστης, ειτε το χορτο στα Σπατα, ειτε οτιδηποτε. Δεν ξερω, να το βρουνε.

 

δεν γινεται να μην παιζουν πχ χθες Στανκοβιτς,  Πινεδα, Αραουχο, Πονσε, + Φερναντες + Γκατσινοβιτς , ο Γιονσον να ειναι ανετοιμος, ο Γκαρσια να επιστρεφει μετα απο κατι μηνες και να λεμε "οκ συμβαινει παντου, παμε γερα με Αθανασιαδη, Μανταλο, Γαλανοπουλο να αλωσουμε το Αμστερνταμ".

 

Και φυσικα δεν ειναι ατυχια.

 

Κι αν ηταν μονο χθες οκ εννοειται, ειναι σχεδον σε καθε ματς. Ελλαδα και Ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πελαδο οτι ηταν να διδαξει το διδαξε..

Προφανως και δεν φταιει αν του εχουν στην ομαδα κλοουν με χερια σαπιες σαλατες...

Ο λογος πλεον στον ηγετη..ας  ξεβρωμισει την ομαδα απ τα κατακαθια του καϊφέ  . ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ασχολεισαι τοσα χρονια με την ΑΕΚ, ξαναθυμασαι τετοιο πραγμα? Μην τρελαθουμε τωρα.

Οκ υπαρχουν και ατυχιες, οπως του Πινεδα χθες, αλλα υπαρχει θεμα. Ειτε ειναι η ενταση, ειτε ο γυμναστης, ειτε το χορτο στα Σπατα, ειτε οτιδηποτε. Δεν ξερω, να το βρουνε.

 

δεν γινεται να μην παιζουν πχ χθες Στα;νκοβιτς,  Πινεδα, Αραουχο, Πονσε, + Φερναντες + Γκατσινοβιτς , ο Γιονσον να ειναι ανετοιμος, ο Γκαρσια αν επιστρεφει μετα απο κατι μηνες και να λεμε οκ συμβαινει παντου, παμε γερα με Αθανασιαδη, Μανταλο, Γαλανοπουλο.

 

Και φυσικα δεν ειναι ατυχια.

 

Κι αν ηταν μονο χθες οκ εννοειται, ειναι σχεδον σε καθε ματς. Ελλαδα και Ευρωπη.

Ξαναδιάβασε αυτό που κουόταρες. Εξαίρεση ή δεν γίνεται δουλειά. Ε.. πότε έγινε δουλειά στην Α.Ε.Κ. τα τελευταία 20 χρόνια και δεν είχε τραυματισμούς και είχε ρόστερ ισάξιων 20 παιχτών περίπου; Μην πιάσουμε δεκαετία 90 και 80, άλλες συνθήκες εντελώς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Εντάξει Δημήτρη, ό,τι πεις, άντε να νικάμε τον γαύρο και όλα καλά, μέχρι εκεί είμαστε μου φαίνεται.

παλι μηδενιζεις και λες πραγματα που εγω δεν ειπα αλλα οκ γαμησετο γιατι θα χαλαστουμε και δεν κανει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

παλι μηδενιζεις και λες πραγματα που εγω δεν ειπα αλλα οκ γαμησετο γιατι θα χαλαστουμε και δεν κανει 

Δεν μηδενίζω, πόσο μάλλον το πάλι δεν καταλαβαίνω. Εξήγησέ μου τι στόχους πρέπει να έχω για να μην είμαι φαντασιόπληκτος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Ξαναδιάβασε αυτό που κουόταρες. Εξαίρεση ή δεν γίνεται δουλειά. Ε.. πότε έγινε δουλειά στην Α.Ε.Κ. τα τελευταία 20 χρόνια και δεν είχε τραυματισμούς και είχε ρόστερ ισάξιων 20 παιχτών περίπου; Μην πιάσουμε δεκαετία 90 και 80, άλλες συνθήκες εντελώς.

περυσι. 

 

αλλα οταν αλλαζει ο αριθμος των αγωνων, κατι πρεπει να αλλαξεις προφανως. οποτε ειτε θα παρεις 10 παικτες ωστε να μην παιζουν κατι αστειοι, ειτε θα αλλαξει κατι με τους τραυματισμους.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SpiRos said:

Διαφωνώ. Δικαιολογίες. Τραυματισμούς και πολλούς μάλιστα έχουν όλες οι σοβαρές ομάδες του κόσμου. Αν υπάρξει χρονιά χωρίς σοβαρά προβλήματα θα είναι η εξαίρεση ή απλά δεν γίνεται δουλειά. Δεν θέλω άλλες δικαιολογίες και η σκατά μας τύχη και άτιμη κενωνία.

ok

εγω βλεπω μια ομαδα οπου ολοι συνεχεια εχουν προβληματα και δεν παιζουν. και οκ στο μπουρδελο ελληνικο πρωταθλημα θα νικησεις κι αν λειπουν 5-6 , εχεις κανει και γκελες αλλα γινεται αυτο. στην ευρωπη σε ματς για αποτελεσμα στον αγιαξ με μιση ομαδα δεν νικας. και με γκαρσια χωρις αγωνες και με γιονσον για 10 λεπτα.  δεν μας πηγε σε ολα σχεδον τα ματς αλλα αν θελεις να πας καλα και να περασεις ομιλο σαν ΑΕΚ πρεπει να εισαι ας πουμε κομπλε.

κατι δεν πηγε καλα εγω αυτο βλεπω. εχεις 18 πχ παιχτες α σειρας στην ομαδα για να βγαλουν το απαιτητικο διαστημα μεχρι τωρα , τους δουλεψες μ αυτον τον τροπο και δεν βγηκε, οι μισοι ειναι συεχως στα πιτς.

και φυσικα θα παρυμε πρωταθλημα ακομα και με 4-5 απουσιες σε καθε ματς, εχουμε πολυ καλυτερο υλικο και καλυτερο κοουτς.

δεν μιλησα για τυχη ή ατυχια. δεν βλεπω ολα τα ματς του κοσμου αλλα το φετινο με τους τραυματισμους μου κανει για εξαιρεση

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

περυσι. 

 

αλλα οταν αλλαζει ο αριθμος των αγωνων, κατι πρεπει να αλλαξεις προφανως. οποτε ειτε θα απρεις 10 παικτες να μην παιζουν κατι αστειοι, ειτε θα λαλξει κατι με τους τραυματισμους.

Ε συμφωνούμε. Άλλαξε ο αριθμός των αγώνων φέτος, λογικοί οι τραυματισμοί.

Link to comment
Share on other sites

Just now, theo said:

ok

εγω βλεπω μια ομαδα οπου ολοι συνεχεια εχουν προβληματα και δεν παιζουν. και οκ στο μπουρδελο ελληνικο πρωταθλημα θα νικησεις κι αν λειπουν 5-6 , εχεις κανει και γκελες αλλα γινεται αυτο. στην ευρωπη σε ματς για αποτελεσμα στον αγιαξ με μιση ομαδα δεν νικας. και με γκαρσια χωρις αγωνες και με γιονσον για 10 λεπτα.  δεν μας πηγε σε ολα σχεδον τα ματς αλλα αν θελεις να πας καλα και να περασεις ομιλο σαν ΑΕΚ πρεπει να εισαι ας πουμε κομπλε.

κατι δεν πηγε καλα εγω αυτο βλεπω. εχεις 18 πχ παιχτες α σειρας στην ομαδα για να βγαλουν το απαιτητικο διαστημα μεχρι τωρα , τους δουλεψες μ αυτον τον τροπο και δεν βγηκε, οι μισοι ειναι συεχως στα πιτς.

και φυσικα θα παρυμε πρωταθλημα ακομα και με 4-5 απουσιες σε καθε ματς, εχουμε πολυ καλυτερο υλικο και καλυτερο κοουτς.

δεν μιλησα για τυχη ή ατυχια. δεν βλεπω ολα τα ματς του κοσμου αλλα το φετινο με τους τραυματισμους μου κανει για εξαιρεση

Εντάξει βρε Τέο, απλά δεν ξέρω τι θα φταίει του χρόνου. Γιατί πάντα κάτι θα φταίει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Ε συμφωνούμε. Άλλαξε ο αριθμός των αγώνων φέτος, λογικοί οι τραυματισμοί.

οχι ρε Σπυρο δεν ειναι λογικοι. δλδ ο ζμποακ εχει 5-6-7 αποντες σε καθε ευρωπαικο παιχνιδι? ο Αγιαξ χθες ποσους ειχε?

δεν ασχοληθηκαμε φετος ουτε με την ΑΕΚ ουτε με το ποδοσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Δεν μηδενίζω, πόσο μάλλον το πάλι δεν καταλαβαίνω. Εξήγησέ μου τι στόχους πρέπει να έχω για να μην είμαι φαντασιόπληκτος.

Σαν στοχο πρεπει να εχεις να περασεις ομιλους ευρωπαικης διοργανωσης ξανα μετα απο 7 χρονια αυτος πρεπει να ειναι ο 1ος σου στοχος γιατι στις τελευταιες σου συμμετοχες πριν την φετινη ησουν για κλαματα

εσυ μου λες λοιπον οτι αφου δεν εχουμε στοχο εναν ευρωπαικο ημιτελικο δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε

που τα τελευταια 20 χρονια που αλλαξαν τα ευρωπαικα κυπελλα δεν εχει παει καμια ελληνικη ομαδα οσο κωλο και να ειχαν 

εγω λεω οτι δεν εχω στοχο ευρωπαικο ημιτελικο αλλα να βλεπω την ΑΕΚ να παιζει καλο ποδοσφαιρο να πηγαινει ενα βημα μπροστα δεν θεωρω οτι ελληνικη ομαδα μπορει να εχει στοχο ημιτελικα και αν καποια βρεθει εκει θα ειναι καθαρα θεμα τυχης και οχι ικανοτητας η πλανου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

Σαν στοχο πρεπει να εχεις να περασεις ομιλους ευρωπαικης διοργανωσης ξανα μετα απο 7 χρονια αυτος πρεπει να ειναι ο 1ος σου στοχος γιατι στις τελευταιες σου συμμετοχες πριν την φετινη ησουν για κλαματα

εσυ μου λες λοιπον οτι αφου δεν εχουμε στοχο εναν ευρωπαικο ημιτελικο δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε

που τα τελευταια 20 χρονια που αλλαξαν τα ευρωπαικα κυπελλα δεν εχει παει καμια ελληνικη ομαδα οσο κωλο και να ειχαν 

εγω λεω οτι δεν εχω στοχο ευρωπαικο ημιτελικο αλλα να βλεπω την ΑΕΚ να παιζει καλο ποδοσφαιρο να πηγαινει ενα βημα μπροστα δεν θεωρω οτι ελληνικη ομαδα μπορει να εχει στοχο ημιτελικα και αν καποια βρεθει εκει θα ειναι καθαρα θεμα τυχης και οχι ικανοτητας η πλανου.

Οπότε κάθε χρονιά να περνάμε ομίλους και ΟΚ;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη 6 παραπανω ματς μας εχει κανει να εχουμε (τουλαχιστον) τους διπλασιους τραυματισμους απο περυσι;

Οχι, οσο φταινε οι εξτρα αγωνες, φταινε και οι ιδιοι οι παιχτες. Η ομαδα θελει αθλητες. 

Δε γινεται ο μεσος ορος ηλικιας να ειναι τοσο υψηλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Οπότε κάθε χρονιά να περνάμε ομίλους και ΟΚ;

να περναμε τους ομιλους οχι στους ομιλους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανες μία ευρωπαϊκή πορεία το 2017-18 και αν δεν ξεχνάω κάτι, για να βρεις άλλη αξιοπρεπή ΑΕΚ στην ευρώπη πρέπει να πας 10 χρόνια πίσω από τότε και 15 από σήμερα. Σε αυτή τη 15ετία, είτε έλειπες, είτε δυσφήμιζες τους θεσμούς με την παρουσία σου. Ο μέσος νους αντιλαμβάνεται γιατί δεν γίνεται από την ανυπαρξία να περάσεις στην πρόκριση από τέτοιους ομίλους. Θέλει συνεχή παρουσία, συνέπεια και ειλικρινή προσπάθεια από όλους. Αν ισχύσουν αυτά τα τρία, δεν θα ξανακατέβεις με Αθανασιάδη σε τέτοιες διοργανώσεις και αυτομάτως οι ελπίδες σου αυξάνονται.

Όταν έγινε η κλήρωση είχα λίγο απορήσει για το πως βλέπατε τους αντιπάλους και έλεγα ότι όταν λέμε ευρώπη εννοούμε τέτοιους αντιπάλους, κανείς δεν ονειρεύεται να δει την ΑΕΚ σε διεθνείς διοργανώσεις απέναντι σε ομάδες από τη Μολδαβία και το Αζερμπαϊτζάν. Δεν είναι για τα μέτρα μας αυτά, σταθήκαμε αξιοπρεπώς αλλά δεν είναι για εμάς ακόμα. Αν θέλουμε, χρειάζεται δουλειά και τα αποτελέσματα δεν θα έρθουν ούτε του χρόνου.

@SpiRos Μιλάς λες και πήραμε 10 σερί πρωταθλήματα και βαρέθηκες τη φάση. Έχει πολύ δρόμο ακόμα η ΑΕΚ εφόσον επέλεξε αγωνιστικά να κάψει το διάστημα 2015-2022 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

 

@SpiRos Μιλάς λες και πήραμε 10 σερί πρωταθλήματα και βαρέθηκες τη φάση. Έχει πολύ δρόμο ακόμα η ΑΕΚ εφόσον επέλεξε αγωνιστικά να κάψει το διάστημα 2015-2022 

 

Πήρα το 18, πήρα το 23, θα πάρω και φέτος, έ στα πόσα παίζει καμιά ευρωπαϊκή πορεία; Θα γίνουμε σαν του γαύρους που ποτέ των ποτών ποτέ;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Δεν μηδενίζω, πόσο μάλλον το πάλι δεν καταλαβαίνω. Εξήγησέ μου τι στόχους πρέπει να έχω για να μην είμαι φαντασιόπληκτος.

Νομίζω ότι ο στόχος που πρέπει - όχι μονο εσύ, όλοι - να έχουμε, είναι να συνεχιστεί η δουλειά του Πελάδο. Δεν μπορεί 14 μήνες ποιότητας να μας αποζημιώσουν για 14 χρόνια χάους.

Ειναι άδικο να φορτώνουμε αυτήν την ομάδα με το βάρος της ανικανότητας των προηγούμενων. Πρώτη χρονιά στην Ευρώπη ήταν, δύσκολες οι συνθήκες, έγιναν λάθη, ΟΚ! Η MU πηγε σπίτι της προχθές.. συμβαίνει. Μπορούμε να γίνουμε όπως άλλες  ομάδες απο μικρά πρωταθλήματα (Βασιλεία, Σάλσμπουργκ) αλλά θέλει δουλειά και δεν θα γίνει με την πρώτη.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AG21 said:

Λίγο τσιτωμένοι σηκωθήκατε ή μου φαίνεται ? 

 

Πλακα κανεις; Με το που χτυπησε το ξυπνητηρι, το 1ο πραγμα που αναφωνησα ηταν μπινελικι στον Αθανασιαδη

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kami said:

Νομίζω ότι ο στόχος που πρέπει - όχι μονο εσύ, όλοι - να έχουμε, είναι να συνεχιστεί η δουλειά του Πελάδο. Δεν μπορεί 14 μήνες ποιότητας να μας αποζημιώσουν για 14 χρόνια χάους.

Ειναι άδικο να φορτώνουμε αυτήν την ομάδα με το βάρος της ανικανότητας των προηγούμενων. Πρώτη χρονιά στην Ευρώπη ήταν, δύσκολες οι συνθήκες, έγιναν λάθη, ΟΚ! Η MU πηγε σπίτι της προχθές.. συμβαίνει. Μπορούμε να γίνουμε όπως άλλες  ομάδες απο μικρά πρωταθλήματα (Βασιλεία, Σάλσμπουργκ) αλλά θέλει δουλειά και δεν θα γίνει με την πρώτη.

 

Βρε ας τον Πελάδο. Γενικά σαν Α.Ε.Κ. στα 60-70-80-90 χρόνια της ζωής σου, τι θες να δεις από την Α.Ε.Κ; Χωρίς να θεωρηθείς φαντασιόπληκτος.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×