Jump to content

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

49 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Σιμάνσκι
      7
    • Μήτογλου
      9
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      17
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      5
    • Πισάρο
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Φερνάντες
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      11
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      8
    • Μέτριο
      16
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      23
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Σιντιμπέ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Πήλιος
      5
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Πισάρο
      21
    • Τσούμπερ
      2
    • Πόνσε
      15
    • Γκατσίνοβιτς
      4
    • Άμραμπατ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Φερνάντες
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Θα φανεί στο γήπεδο,η λογική λέει ότι η παρουσια Αθανασιάδη μεταδίδει ανασφάλεια σε όλη την ομαδα(και όχι μονο)με ότι αυτό συνεπάγεται. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

δεν μπορω να αντιληφθω τον πανικο σας πραγματικα μου φιανεται αδιανοητο 

Το οτι θα ξεκινησει ο Αθανασιαδης φερνει πανικο απο μονο του πλεον. Ποσο μαλλον οταν μπροστα του μαλλον θα εχει Σιμανσκι Μητογλου Πηλιο. Μακαρι να μας διαψευσει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Γιατί αδιανόητο ; O άνθρωπος έχει κρίνει ματς ολομόναχος. Δεν ξέρει τη θέση και παίζεις με Άρη που πάντα έχει μια καλή παρουσία. Δεν βοηθάει στο να βρει ρυθμό και χημεία ο βασικός σου τερματοφύλακας Στάνκοβιτς. Γιατί να μην πανικοβληθούμε δηλαδή ; 

γιατι δεν υπαρχει λογος να πανικοβληθεις δηλαδη ο αλμειδα μου λες οτι ειναι τρελος η βλακας? ε εγω δεν πιστευω οτι ειναι τιποτα απο τα 2 αρα δεν υπαρχει λογος να προβληματιστω 

ποσο μαλλον αν θα παιξει ο καλλενς η ο σιμανσκι η μητογλου η ο πηλιος η ο χ,ψ 

θα παιξουν αυτοι που θα κρινει ο αλμειδα και εγω ειμαι ησυχος με αυτο 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πανικοβάλλει το ότι κανένας μέσα στην ΑΕΚ δεν πανικοβάλλεται στο ενδεχόμενο να πάθει κάτι ο Στάνκοβιτς και να χρειαστεί να πάρει συνεχόμενα κρίσιμα παιχνίδια ο clown που ήδη μας στέρησε την ευρώπη και πολύτιμους βαθμούς στο πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Επισης η φετινη ευκαιρια που εχει ο Αρης για τιτλο, ειναι η πιο μεγαλη ευκαιρια που ειχε (και που θα εχει) για 20 χρονια. Απλα να περιμενουμε οτι θα το χτυπησει οσο οτιδηποτε αλλο αυτο το ματς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Επισης η φετινη ευκαιρια που εχει ο Αρης για τιτλο, ειναι η πιο μεγαλη ευκαιρια που ειχε (και που θα εχει) για 20 χρονια. Απλα να περιμενουμε οτι θα το χτυπησει οσο οτιδηποτε αλλο αυτο το ματς.

καλα θα κανει να το χτυπησει 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

γιατι δεν υπαρχει λογος να πανικοβληθεις δηλαδη ο αλμειδα μου λες οτι ειναι τρελος η βλακας? ε εγω δεν πιστευω οτι ειναι τιποτα απο τα 2 αρα δεν υπαρχει λογος να προβληματιστω 

ποσο μαλλον αν θα παιξει ο καλλενς η ο σιμανσκι η μητογλου η ο πηλιος η ο χ,ψ 

θα παιξουν αυτοι που θα κρινει ο αλμειδα και εγω ειμαι ησυχος με αυτο 

Εγώ και στο Καραϊσκάκη πανικοβλήθηκα που δεν άλλαζε τίποτα μέχρι το 80 αλλά δεν τον θεώρησα τρελό ή βλάκα. Θεώρησα ότι εκτίμησε λάθος. Το ίδιο θεωρώ και τώρα (με μεγαλύτερη σιγουριά). Δεν μίλησα για Πήλιους , Μήτογλου και λοιπά. Είπα συγκεκριμένα για τερματοφύλακα. Στο θέμα του ροτέσιον στο κύπελλο μας μπούκωσε πέρσι οπότε δεν λέω τίποτα. Αλλά στη συγκεκριμένη θέση αλλάζουν τα πράγματα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

Εγώ και στο Καραϊσκάκη πανικοβλήθηκα που δεν άλλαζε τίποτα μέχρι το 80 αλλά δεν τον θεώρησα τρελό ή βλάκα. Θεώρησα ότι εκτίμησε λάθος. Το ίδιο θεωρώ και τώρα (με μεγαλύτερη σιγουριά). Δεν μίλησα για Πήλιους , Μήτογλου και λοιπά. Είπα συγκεκριμένα για τερματοφύλακα. Στο θέμα του ροτέσιον στο κύπελλο μας μπούκωσε πέρσι οπότε δεν λέω τίποτα. Αλλά στη συγκεκριμένη θέση αλλάζουν τα πράγματα. 

και περσι ροτεισον εκανε στον τερματοφυλακα με αναποδους ρολους οποτε δεν βλεπω λογο να πανικοβαλεσε για να κανει κατι εχει τους λογους του απο εκει και περα αυτος ειναι υπευθυνος για τα καλα και τα κακα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

και περσι ροτεισον εκανε στον τερματοφυλακα με αναποδους ρολους οποτε δεν βλεπω λογο να πανικοβαλεσε για να κανει κατι εχει τους λογους του απο εκει και περα αυτος ειναι υπευθυνος για τα καλα και τα κακα

Το ότι έχει ο Αλμέυδα τους λόγους του σημαίνει ότι εγώ πρέπει να μην πανικοβάλλομαι με τον γρασοχέρη; Δεν σου λέω ότι τρέμω από το άγχος, λέω ότι είναι μια απόφαση που για μένα δεν βγάζει λογική αφού έχεις αρκετά να χάσεις και σχεδόν τίποτα να κερδίσεις. Αν δεν συζητάμε ούτε αυτά, τι να λέμε δηλαδή; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JOSS said:

Το ότι έχει ο Αλμέυδα τους λόγους του σημαίνει ότι εγώ πρέπει να μην πανικοβάλλομαι με τον γρασοχέρη; Δεν σου λέω ότι τρέμω από το άγχος, λέω ότι είναι μια απόφαση που για μένα δεν βγάζει λογική αφού έχεις αρκετά να χάσεις και σχεδόν τίποτα να κερδίσεις. Αν δεν συζητάμε ούτε αυτά, τι να λέμε δηλαδή; 

ιδια λογικη σου λεω ειχε περσι, φυσικα και εχεις παρα πολλα να κερδισεις για το γκρουπ γιατι αν στηριξει τον κωνο τωρα περναει το μυνημα οτι εδω μεσα ειμαστε οικογενεια ειμαστε ενα οτι εγω στηριζω ολους ασχετα αν ειστε μαλακες αχρηστοι ανικανοι, αφου σας εχω στο ροστερ μου σας στηριζω. ειναι το ιδιο με περσι που εβαλε με τον γαυρο μανταλο-γαλανοπουλο-τζΑβελλες και ακουγε απο ολους (και απο εμενα δεν το αρνουμαι μπινελικι ατελειωτο πριν το ματς)

για τον αλμειδα το γκρουπ η ψυχολογια η οικογενεια ειναι πανω απο ενα ματς που δεν ειναι και μονος αγωνας αλλα εχει και ρεβανς

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

Το ότι έχει ο Αλμέυδα τους λόγους του σημαίνει ότι εγώ πρέπει να μην πανικοβάλλομαι με τον γρασοχέρη; Δεν σου λέω ότι τρέμω από το άγχος, λέω ότι είναι μια απόφαση που για μένα δεν βγάζει λογική αφού έχεις αρκετά να χάσεις και σχεδόν τίποτα να κερδίσεις. Αν δεν συζητάμε ούτε αυτά, τι να λέμε δηλαδή; 

Ειδικά όταν ο ίδιος ο Αλμέιδα έχει πει ζωντανά στην κάμερα " Κάποια πράγματα δεν διορθώνονται με την προπόνηση" 

Και σήμερα όλοι οι ΑΡΔ λένε εμπιστεύεται αθανασιάδη ο Αλμέιδα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Ειδικά όταν ο ίδιος ο Αλμέιδα έχει πει ζωντανά στην κάμερα " Κάποια πράγματα δεν διορθώνονται με την προπόνηση" 

Και σήμερα όλοι οι ΑΡΔ λένε εμπιστεύεται αθανασιάδη ο Αλμέιδα. 

εσυ μαλλον κατι ξερεις ε? για να εισαι τοσο σιγουρος οτι ο αλμειδα αναφερθηκε αποκλειστικα στον αθανασιαδη και οχι στην συνολικη παρουσια της ομαδας αμυντικα και επιθετικα

μηπως εισαι ο Πανος ο Αναγνωστοπουλος ?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αποκλεισμό στα πέναλτι, συμφωνία κυρίων καρι - τίγρη, παίρνουμε όλα τα ματς μαζί τους και παράλληλα σκυλιάζουν με τους ανταγωνιστες. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

ιδια λογικη σου λεω ειχε περσι, φυσικα και εχεις παρα πολλα να κερδισεις για το γκρουπ γιατι αν στηριξει τον κωνο τωρα περναει το μυνημα οτι εδω μεσα ειμαστε οικογενεια ειμαστε ενα οτι εγω στηριζω ολους ασχετα αν ειστε μαλακες αχρηστοι ανικανοι, αφου σας εχω στο ροστερ μου σας στηριζω. ειναι το ιδιο με περσι που εβαλε με τον γαυρο μανταλο-γαλανοπουλο-τζΑβελλες και ακουγε απο ολους (και απο εμενα δεν το αρνουμαι μπινελικι ατελειωτο πριν το ματς)

για τον αλμειδα το γκρουπ η ψυχολογια η οικογενεια ειναι πανω απο ενα ματς που δεν ειναι και μονος αγωνας αλλα εχει και ρεβανς

Θα ίσχυε αυτό και θα το πίστευα κι εγώ αν ήταν μια δυο φάσεις (πχ Στάνκοβιτς με Μαρσειγ). Εδώ μιλάμε για λάθη που δεν είναι η κακιά η ώρα και λοιπά, είναι έλλειψη γνώσεων για την θέση. Με την ίδια λογική μπορεί να ξενερώνει το γκρουπ όταν τα δίνει όλα και τους κρεμάει συνεχώς ο τερμας. Τέσπα, μακάρι να μην τον προσέξουμε καν και να πάρουμε κάνα σβηστό σκορ πρόκρισης. Ο επαναληπτικός που λες λογικά θα είναι με κόσμο εκτός έδρας, οπότε οκ έχει μεν ρεβάνς αλλά δεν είναι το ιδανικό σενάριο να πας σε ματς τελικό εκεί πέρα που θα παίζουν τον μόνο στόχο τους. 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν χτυπά ξύλο γίνει κανένα τσαφ με το Στάνκοβιτς και κάψεις και τον Αθανασιαδη θα πας μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος με το Γκίνη η το Θεοχαρη. Παιδιά όσο τον έχει στην ομάδα πρέπει να τον έχει ενεργό για παν ενδεχόμενο. Δεν είναι το τρίτο δεξί μπακ ξέρω γω. Στην τελική ας του φέρει τέρμα ο Μελ να σταματήσει να τον βάζει. Μέχρι τότε θα φάμε το υπόθετο κάθε φορά που θα παίζει 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, amd said:

εσυ μαλλον κατι ξερεις ε? για να εισαι τοσο σιγουρος οτι ο αλμειδα αναφερθηκε αποκλειστικα στον αθανασιαδη και οχι στην συνολικη παρουσια της ομαδας αμυντικα και επιθετικα

μηπως εισαι ο Πανος ο Αναγνωστοπουλος ?

Μάλιστα. Σε ματς που με μία έξοδο τελείωνε και ο τύπος έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια του και φάγαμε γκολ δεν εννοούσε αυτόν αλλά κάποιον άλλον.

Το ότι έβριζε οπαδούς της ΑΕΚ ούτε αυτό είναι αρκετό να τον κρατήσει εκτός ομάδας; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Δηλαδή αν χτυπά ξύλο γίνει κανένα τσαφ με το Στάνκοβιτς και κάψεις και τον Αθανασιαδη θα πας μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος με το Γκίνη η το Θεοχαρη. Παιδιά όσο τον έχει στην ομάδα πρέπει να τον έχει ενεργό για παν ενδεχόμενο. Δεν είναι το τρίτο δεξί μπακ ξέρω γω. Στην τελική ας του φέρει τέρμα ο Μελ να σταματήσει να τον βάζει. Μέχρι τότε θα φάμε το υπόθετο κάθε φορά που θα παίζει 

Είπα, οκ προφανώς θα έχει τους λόγους του. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα πανικοβληθώ εγώ στο κόρνερ όταν ξέρω ποιος είναι καρφωμένος κάτω από τα δοκάρια. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, JOSS said:

Θα ίσχυε αυτό και θα το πίστευα κι εγώ αν ήταν μια δυο φάσεις (πχ Στάνκοβιτς με Μαρσειγ). Εδώ μιλάμε για λάθη που δεν είναι η κακιά η ώρα και λοιπά, είναι έλλειψη γνώσεων για την θέση. Με την ίδια λογική μπορεί να ξενερώνει το γκρουπ όταν τα δίνει όλα και τους κρεμάει συνεχώς ο τερμας. Τέσπα, μακάρι να μην τον προσέξουμε καν και να πάρουμε κάνα σβηστό σκορ πρόκρισης. Ο επαναληπτικός που λες λογικά θα είναι με κόσμο εκτός έδρας, οπότε οκ έχει μεν ρεβάνς αλλά δεν είναι το ιδανικό σενάριο να πας σε ματς τελικό εκεί πέρα που θα παίζουν τον μόνο στόχο τους. 

την αλλη εβδομαδα αδερφε ειναι η ρεβανς ποιος κοσμος ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Antiviosis21 said:

Μάλιστα. Σε ματς που με μία έξοδο τελείωνε και ο τύπος έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια του και φάγαμε γκολ δεν εννοούσε αυτόν αλλά κάποιον άλλον.

Το ότι έβριζε οπαδούς της ΑΕΚ ούτε αυτό είναι αρκετό να τον κρατήσει εκτός ομάδας; 

ρε αδερφε ξερεις να ερμηνευεις τα κοκκαλα? 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Το Πρυτανείο έπρεπε ήδη να εχει κι ήθελα  την σκαντζα του Αστραχάν. Με υγιή και ετοιμοπόλεμο τον Στάνκοβιτς   οποιαδήποτε σκέψη να δοθεί η ευκαιρία στο πιο επίφοβο για την κέντα άσετ σου αντιμαχεται με μπινελίκι, ανεξαρτήτως,  να το τονίσω αποτελέσματος. Θα περάσουμε 2 ώρες της ζωής μας ποντάροντας στον επόμενο κλοουνισμο.  Δεν υπάρχει καμία λογική να κρατήσεις ετοιμοπόλεμο έναν Δάμαλο,  λες και αν του δώσεις παιχνίδια  θα γίνει κανονικο,  έστω για τα δικά μας δεδομένα,   τέρμα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

την αλλη εβδομαδα αδερφε ειναι η ρεβανς ποιος κοσμος ?

Σωστό, λάθος μου. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, amd said:

 

μηπως εισαι ο Πανος ο Αναγνωστοπουλος ?

 

πουτοξερειςειμαιεγω-pou-to-ksereis-eimai-egw.gif

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Savvas 21R said:

ΜΑτιας υποπτος?

ο φιλος εχει αβαταρ τον ματιας να πετσοκοβει, θελει να τον καλεσουν σε απολογια επειδη ειναι υποπτος κι ο αλλος φιλος εχει κοπιαρει ενα ποστ του με μια δηλωση οτι μερικα πραγματα δεν διορθωνονται στην προπονηση και το κοπαναει 3 φορες σε καθε σελιδα εφω και 1 εβδομαδα

μιλαμε για αλλο λεβελ η φαση.

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

μενει να βρεθει ο αλλος φιλος με τους κολλητους παρακδορους στην παραλιακη να μας στειλει κυριακη βραδυ ειδοποιηση που γυριζει ο μελ να συνεχισουμε μετα το ματς την βραδυα μας εκει, να διαπρεψουμε

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×