Jump to content

Χαλκηδόνα - ΑΕΚ 19η Αγ. 21/01 17:30 NS prime


Kami
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
    • Γιόνσον
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
    • Ελίασον
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πισάρο
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Άμραμπατ
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Ελίασον
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πισάρο
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Βασικα να δουμε ποιοι θα ειμαστε οταν βγει αποστολη

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Βασικα να δουμε ποιοι θα ειμαστε οταν βγει αποστολη

Η ποια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, thodoris19 said:

Η ποια;

Η ενδεκαδα του ματς ηθελα να πω 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι επιλογες και βαριέμαι να ψάχνω αλλά Σιμανσκι εκτός σε τέτοιο ματς ως επιλογή σου; 
 

Οπως και να έχει, με μισή ομαδα και καρακουρασμένοι πάλι.

Τι πιο σύνηθες.

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Καλενς είναι ΟΚ που το πάει 1/3 σαν φανταρος τον βλέπω με Μητογλου να είναι το δίδυμο άμυνας. Θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση να βγάλει και άλλο σερί ο Βίντα αν και θα το ήθελα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια φορα που μας κερδισέ ο ατρομητος στο πρωταθλημα ήταν το 20. Για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Éric Rabé said:

Εμεινε έξω για λόγους προστασίας είπε ο ΤσακίRης. Που σημαίνει ότι πιθανώς θα τον βρεις σε καμιά εντατική στο Ιατρικό.

Ή Ποσειδώνιο κόκκαλο μετα απο 3 μπουκάλια.

Είναι και ευαισθητο σημειο το συκώτι ταιριάζει και με τα αλλα ρεπορταζ.

Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία χρειάζεται σε όποιο αποτέλεσμα . Θέλω να πιστεύω ότι θα βγάλει αντίδραση με οποίους θα είναι η 11αδα . 

Link to comment
Share on other sites

Τι Χ μωρέ? Πάτε καλά? Χ μόνο τουμπα είναι οκ. 

Link to comment
Share on other sites

3-5-2 έπαιξε με το γαύρο ο Ατρόμητος. Έτσι θα κατέβει και με την ΑΕΚ. Δεν ξέρω αν το έγραψε για πλάκα ο @Zaraκαπου που είδα αλλά με Τσουμπερ στα πρόθυρα κατάρρευσης και με Αραουχο ανέτοιμο ας κατέβει από την αρχή με τους πιο ξεκουραστους παίχτες και ας δοκιμάσει μια φορά να πάει με διδυμο φορ μπροστά όπως χτες στο τέλος. Οποιοσδήποτε φορ εκτός Λιβαι θα πνιγεί ανάμεσα στα 3 στόπερ. Ας βάλει Πόνσε - Φαν Φεερτ μπροστά, ας φέρει τον Πισαρο πιο κοντά τους και πίσω τους εκτός Γιονσον που δεν γίνεται αλλιώς, ας συμπληρώσει αλλα 2 χαφ για τρέξιμο. Επειδή δεν έχουμε άλλους μάλλον Πινεδα - Γκατσι είναι αυτοί άρα ας κάνουμε το σταυρο μας. Δύσκολο το ματς πολύ δύσκολο

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει να ευλογώ τα γενιά μου αλλά το έχω πει εδώ και 2 εβδομάδες ότι βαζελος και γαύρος θα αντιμετωπίσουν αρκετούς τραυματισμους. Ο γαύρος γιατί έχει σκάσει τη βασικη του 11αδα και ο βαζελος γιατί ο Τούρκος έχει αλλάξει την φιλοσοφία της προπόνησης και έχει αυξήσει το φόρτο για να αυξηθεί και η ένταση στο παιχνιδι. Για τους επόμενους 2 μήνες θα δεινοπαθησουν όποτε ας το βάλουμε και αυτό στην εξίσωση. Η ΑΕΚ κουτσα στραβά την έβγαλε, ας δούμε τώρα και αυτους 

IMG_5407.jpeg

IMG_5408.jpeg

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Δεν μου αρέσει να ευλογώ τα γενιά μου αλλά το έχω πει εδώ και 2 εβδομάδες ότι βαζελος και γαύρος θα αντιμετωπίσουν αρκετούς τραυματισμους. Ο γαύρος γιατί έχει σκάσει τη βασικη του 11αδα και ο βαζελος γιατί ο Τούρκος έχει αλλάξει την φιλοσοφία της προπόνησης και έχει αυξήσει το φόρτο για να αυξηθεί και η ένταση στο παιχνιδι. Για τους επόμενους 2 μήνες θα δεινοπαθησουν όποτε ας το βάλουμε και αυτό στην εξίσωση. Η ΑΕΚ κουτσα στραβά την έβγαλε, ας δούμε τώρα και αυτους 

IMG_5407.jpeg

IMG_5408.jpeg

Εμείς με την μπουγάτσα ειμαστε. Αν δεν ηταν μπουγάτσες θα αγχωνομουν, αλλα ειναι εντελως μπουγατσες

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως επίσης ο Ματίας θα πρέπει να δει την άμυνα ζώνης στα στημένα. Έχω προσέξει επανειλημμένα ότι δημιουργούνται μις ματς με Ρότα στο 2ο δοκάρι - που προήλθε το 2ο γκολ του ναζέλα και το γκολ του Άρη. Κάτι που πρέπει να λυθεί γιατί στοιχίζει πάρα πολύ στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, yiannis_21 said:

Νομίζω πως επίσης ο Ματίας θα πρέπει να δει την άμυνα ζώνης στα στημένα. Έχω προσέξει επανειλημμένα ότι δημιουργούνται μις ματς με Ρότα στο 2ο δοκάρι - που προήλθε το 2ο γκολ του ναζέλα και το γκολ του Άρη. Κάτι που πρέπει να λυθεί γιατί στοιχίζει πάρα πολύ στην ομάδα.

Τα τελευταία τουλάχιστον 5 χρόνια, τα στημένα της ομάδας είναι τραγικά. Και σε άμυνα και σε επίθεση. Εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις, η συνολική λειτουργία και εικόνα είναι εκνευριστικά τραγική 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, flavius said:

Τελευταια φορα που μας κερδισέ ο ατρομητος στο πρωταθλημα ήταν το 20. Για να δουμε.

Nai sta kapakia meta thn prokrish me thn Volfsburg me kokkinh karta Mantalenas gia malakia opos panta ek merous tou.

To 18 mas eixane frenarei me isopalia me pniksimo Tsintota. Persy eixame  istories  me afta pou ginane.

To 13 ypovivasmos sto telefteo mats.

Genika koloedra kai kolosomateio. Pote den pername kala ekei.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο σιμανσκι δεν ηταν να δηλωθει σε αυτο το ματς αλλα επειδη συμπληρωσε καρτες με τον βαζελο και επειδη λογω τραυματισμου δεν θα επαιζε ουτως η αλλως τον δηλωσανε εδω 

Link to comment
Share on other sites

Το περσινό ήταν η μεγαλύτερη απόλαυση. Δοκάρια, Κούγιας, επανάληψη, τα μπαλάκια μέσα.

Γενικά κωλοεδρα διαχρονικά αλλά τους έχουμε κερδίσει και με Χατζήεμμανουήλ τέρμα έκτακτα πριν 2-3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Agent HAF said:

Το περσινό ήταν η μεγαλύτερη απόλαυση. Δοκάρια, Κούγιας, επανάληψη, τα μπαλάκια μέσα.

Γενικά κωλοεδρα διαχρονικά αλλά τους έχουμε κερδίσει και με Χατζήεμμανουήλ τέρμα έκτακτα πριν 2-3 χρόνια.

Επαιξε ο Χατζηεμμανουήλ επισημο ματς? Ούτε που το θυμομουν

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×