Jump to content

ποακ - ΑΕΚ 22η Αγ. 11/02 20:00 NS Prime


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

69 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Αραούχο
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ζίνι
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Αραούχο
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ζίνι
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0


Recommended Posts

3 minutes ago, Geologos said:

Θα ειναι αρκετη διαφημιση όμως? Εχουμε και αυτον τον νταλκα, μη και δε διαφημιστουμε τόσο όσο με το να χουμε το γυφταριο στον τελικο

για διαφήμιση θα πρέπει όλοι εμείς οι αντικειμενικοί και υπεράνω φίλαθλοι να πάμε στο γήπεδο και να τραβήξουμε ίνσταγκραμ στόρις απ' το ματς με χασταγκς #worldpeace #freedomtoisrael και #wishpaokwashere

από μας εξαρτάται

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SpiRos said:

Το ότι ήταν ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ εννοείται. Πάντα όμως είχα την αίσθηση στην περίπτωσή του, ότι ακόμα και χωρίς τραυματισμό θα έμενε γουατ ιφ. Κάτι έλειπε πάντα να φτάσει στο φουλ ποτενσιαλ, που δεν είχε όντως όρια. 

Σόρρυ Σπυράκο, αλλά δεν του έλειπε απολύτως τίποτα.

Τα παιχνίδια που έχει κάνει στο ΤσουΛου απέναντι στη Μίλαν και η γκολάρα που τους είχε καρφώσει ήταν απλά παγκόσμια κλάση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, steluckyy said:

Το Χ την Κυριακή το αγοράζατε;

Υπέρβαση.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα... Ο ΜΕΓΑΛΟΣ παοκ δύσκολα θα βρει εμπόδια στον δρόμο του.. Ας ελπίσουμε το κοντέρ να μείνει χαμηλά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λενε οι απο πανω. Αν καταφερουμε να τους κρατησουμε στα 4, σφιχτα και σταθερα χωρις περιθωριο κινησης, με την μουρη στον τοιχο, θα πρεπει να ειμαστε ευχαριστημενοι. Αυτοι παντως θα μεινουν σιγουρα ευχαριστημενοι. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pelado Alme said:

IMG_2971.thumb.jpeg.bfcad46f75237e536b331dae9212ce0b.jpeg

Τι απαύγασμα ηλιθιότητας έγραψε ο τύπος ρε

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Atlas21 said:

Πρέπει, θα δω τι μπορώ να κάνω.

Που είναι οι βιολέτες; γιατί δεν βγαίνει ο άτλαντας στο τηλέφωνο; πως μπορείς και αφήνεις ακάλυπτη την αγέλη του Αλμέιδα; έχεις ευθύνες 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες είχα μια συζήτηση, δεν θυμάμαι με ποιον γιατί είχαν πιει, λογικά με τον φιλόσοφο @Tsosmiπου μου έκαψε τον εγκέφαλο με κάτι καθολικές εκκλησίες, δεν θυμάμαι ακριβώς, δεν έχει και σημασία.

Τεσπά το νόημα ήταν βαθύτερο και είχε να κάνει με το πως τάχα μου μορφωμένοι άνθρωποι όταν πρόκειται για την ΑΕΚ τηρούμε γούρια δήθεν για πλάκα, αλλά όλοι ξέρουμε ότι το κάνουμε απολύτως σοβαρά.

Το μόνο που δεν έχω κάνει είναι να ξεπεσω στα ζώδια, όχι για λόγους σοβαρότητας προφανώς αλλά γιατί κανείς δεν λέει τι θα κάνει η ομάδα σου, όλοι λένε κάτι μαλακίες αν σας αγαπάει αυτός που έχετε στο μυαλό, λες και δεν έχουμε σοβαρά πράγματα να ασχοληθούμε σε αυτή τη ζωή.

Τεσπά το νόημα είναι ότι ο @Atlas21πρέπει να τσακιστει όσο προλαβαίνει να πάει να πάρει βιολέτες.

Τα λοιπά γούρια είναι στη θέση τους. Μητσακλας έχει επανέλθει στο δρόμο του πρωταθλητισμού, για αύριο το μενού θα είναι ίδιο με το διπλό στον Πειραιά, έχουν κανονιστεί και τα νεγρακια, μένουν οι βιολέτες.

Ατλάντα θα σε γαμησουμε, να ξέρεις 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 16
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Χθες είχα μια συζήτηση, δεν θυμάμαι με ποιον γιατί είχαν πιει, λογικά με τον φιλόσοφο @Tsosmiπου μου έκαψε τον εγκέφαλο με κάτι καθολικές εκκλησίες, δεν θυμάμαι ακριβώς, δεν έχει και σημασία.

Τεσπά το νόημα ήταν βαθύτερο και είχε να κάνει με το πως τάχα μου μορφωμένοι άνθρωποι όταν πρόκειται για την ΑΕΚ τηρούμε γούρια δήθεν για πλάκα, αλλά όλοι ξέρουμε ότι το κάνουμε απολύτως σοβαρά.

Το μόνο που δεν έχω κάνει είναι να ξεπεσω στα ζώδια, όχι για λόγους σοβαρότητας προφανώς αλλά γιατί κανείς δεν λέει τι θα κάνει η ομάδα σου, όλοι λένε κάτι μαλακίες αν σας αγαπάει αυτός που έχετε στο μυαλό, λες και δεν έχουμε σοβαρά πράγματα να ασχοληθούμε σε αυτή τη ζωή.

Τεσπά το νόημα είναι ότι ο @Atlas21πρέπει να τσακιστει όσο προλαβαίνει να πάει να πάρει βιολέτες.

Τα λοιπά γούρια είναι στη θέση τους. Μητσακλας έχει επανέλθει στο δρόμο του πρωταθλητισμού, για αύριο το μενού θα είναι ίδιο με το διπλό στον Πειραιά, έχουν κανονιστεί και τα νεγρακια, μένουν οι βιολέτες.

Ατλάντα θα σε γαμησουμε, να ξέρεις 

Με τον @Evolveτην είχες την κουβέντα,εγώ υπήρξα παρατηρητής .

 In any case όμως , @Atlas21 βιολέττα αλλιώς έχει μπουκέτα.

Edited by Tsosmi
  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει γίναμε.

Συγκλονιστικός @Atlas21έφερε το διπλό από σήμερα. Γαμημενοι Βούλγαροι, κάπου εδώ τα όνειρα σας τελειώνουν

ΑΕΚ βιολέτα πουτανα Μπακασετα

  • Δικεφαλάκι 8
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Atlas21 said:

Α.Ε.Κ. σ'αγαπώ. ΚΜ σε λατρεύω.

IMG_20240210_155703.jpg

Η πουτσα είναι σίγουρη πλέον ! 

@Atlas21, πιστός στρατιώτης της ιδέας ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Atlas21 said:

Α.Ε.Κ. σ'αγαπώ. ΚΜ σε λατρεύω.

IMG_20240210_155703.jpg

Τώρα μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Atlas21 said:

Α.Ε.Κ. σ'αγαπώ. ΚΜ σε λατρεύω.

IMG_20240210_155703.jpg

η μαγικη στιγμη που το ΚΜ γινεται ξανα χωρος που αποτελειται απο 8χρονα.

 

ΑΕΚ ΒΙΟΛΕΤΑ, ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΟΥΡΤΑ ΦΕΡΤΑ.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάθομαι να ψάχνω αλλά εμαι σίγουρος ότι τις πρωτοείδαμε τις βιολέτες στο περσινό Μπαοκ ΑΕΚ με το γκολ του ούχο στα πλέι οφ . Ματς ορόσημο αφού αν δεν κερδίσαμε μάλλον τελείωνε η ιστορία τίτλος . Συγκίνηση. 

Θενξ @Atlas21

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για του αγώνα τώρα που πήραμε τα πάνω μας έχουμε τπτ τελευταιες πληροφορίες ? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Λοιπόν για του αγώνα τώρα που πήραμε τα πάνω μας έχουμε τπτ τελευταιες πληροφορίες ? 

Χωρίς Σιμανσκι, Αμρα και Χατζισαφι η αποστολή.

Ας ελπίσουμε ότι ο άλλος ο ξανθός θα αντέξει 90 λεπτά καθαρίζοντας το κέντρο και ότι οι Ρότα/Πήλιος δεν θα εκτεθούν από ντεσποντοφ στα αριστερά.

(Μακάρι οβερ 3 πέτσινα πέναλτι υπέρ μας για να κλαίγεται και να τραβάει μετά τα βυζιά του ο Ρουμάνος κλεφτοκοτάς βγάζοντας αφρούς από το στόμα...)

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Πιστός στρατιώτης @Atlas21έσωσε το ματς στο παρά πέντε και τον εαυτό του από το να τον κάνει πολλ ο Τσόσμι

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tsosmi said:

Με τον @Evolveτην είχες την κουβέντα,εγώ υπήρξα παρατηρητής .

Όντως τώρα; Τρομάζω για το τι άλλο μπορεί να μην θυμάμαι από χθες, πχ να υπάρχει κάπου φωτογραφία μου καβάλα στον αετό ντυμένος νιλς χόλγκερσον ή να έβγαζα σέλφις με τη ρεγγίνα και να τις έστελνα στη γυναίκα μου

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

κ εγω  προτιμω να το παρουμε βρωμικα με πετσινα πεναλντι οφσαιντ παρα καθαρη 3αρα

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Evolve said:

Όντως τώρα; Τρομάζω για το τι άλλο μπορεί να μην θυμάμαι από χθες, πχ να υπάρχει κάπου φωτογραφία μου καβάλα στον αετό ντυμένος νιλς χόλγκερσον ή να έβγαζα σέλφις με τη ρεγγίνα και να τις έστελνα στη γυναίκα μου

Σε μένα εκδηλωσες ενδιαφέρον για τη θέση του @aris2168.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×