Jump to content

ποακ - ΑΕΚ 22η Αγ. 11/02 20:00 NS Prime


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

69 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Αραούχο
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ζίνι
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Αραούχο
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ζίνι
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0


Recommended Posts

1 minute ago, Papatsakalos21 said:

Σε μένα εκδηλωσες ενδιαφέρον για τη θέση του @aris2168.

Δεν το έπαιξες καλά εσύ, πήγες να αποσπάσεις κουβέντες στην αρχή της βραδιάς όπου υπήρχε ακόμα διαύγεια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evolve said:

υπήρχε ακόμα διαύγεια

Μάλλον αναφέρεσαι στη δική σου 😂

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Αεκ βιολέτα, Ρασβαν για μαζορετα.

Βιερινια, βιολέτα, τον τίτλο αποχαιρετά.

Αεκ, βιολέτα,  μπουγάτσες για ξεπέτα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 8
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

εγω θα εβαζα πηλιο πανω σε ντεσποτοφ. μια χαρα θα τον παει. οχι αναποδα ποδια κτλ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, chris manousopoulos said:

εγω θα εβαζα πηλιο πανω σε ντεσποτοφ. μια χαρα θα τον παει. οχι αναποδα ποδια κτλ

Επικίνδυνο μεν, αλλά του δίνεις κίνητρο να κάνει το παιχνίδι της καριέρας του 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nf28 said:

Αεκ βιολέτα, Ρασβαν για μαζορετα.

Βιερινια, βιολέτα, τον τίτλο αποχαιρετά.

Αεκ, βιολέτα,  μπουγάτσες για ξεπέτα.

Kανατε και την μοναδικη γυναικα (τουλαχιστον που συμμετεχει) του φορουμ ...8χρονο.

Το μονο που απομενει ειναι να την δουμε και αυτη να θελει να τον σφυριξει στον @AG21.

Διαφαινεται ξεκαθαρα πως η καινουρια διαχειριση αμφιταλαντευεται μεταξυ ανωριμοτητας και σεξισμου.

ΝΤΡΟΠΗ.

  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό έχεις να πεις @panther-21- ? Η @nf28 έγραψε ραψωδίες κυριολεκτικά on the point και το λέω σοβαρά και δεν είναι μόνο μια  άλλα τρεις και η μια καλύτερη από την άλλη . Respect . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, panther-21- said:

Διαφαινεται ξεκαθαρα πως η καινουρια διαχειριση αμφιταλαντευεται μεταξυ ανωριμοτητας και σεξισμου.

ΝΤΡΟΠΗ.

Η ανωριμότητα είναι παρούσα σε κάθε λεπτό της ζωής μας, τον σεξισμό που τον είδες πάλι; Είσαι σεξιστης;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Η ανωριμότητα είναι παρούσα σε κάθε λεπτό της ζωής μας, τον σεξισμό που τον είδες πάλι; Είσαι σεξιστης;

To gangbang που απειληθηκε εχθες ο χρηστης @AG21 για ενα φλουρι κωνσταντινατο τι ηταν?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, panther-21- said:

To gangbang που απειληθηκε εχθες ο χρηστης @AG21 για ενα φλουρι κωνσταντινατο τι ηταν?

κρυφη του επιθυμια

  • Sad 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panther-21- said:

To gangbang που απειληθηκε εχθες ο χρηστης @AG21 για ενα φλουρι κωνσταντινατο τι ηταν?

1. Είχαμε πιει δεν μετράει

2. Και πάλι αυτό δεν είναι σεξισμος. Να πει και η νουφου αν έχει νιώσει ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα εδώ μέσα. Λέγε ρε νουφου, γαματοι δεν είμαστε;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να καθυστερήσουμε λίγο ακόμα το άνοιγμα του φόρουμ ? :P

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AG21 said:

Μήπως να καθυστερήσουμε λίγο ακόμα το άνοιγμα του φόρουμ ? :P

2-3 μήνες μόνο

Link to comment
Share on other sites

Μεθύσια, κουβεντα για καθολικές εκκλησιες και κουβέντα για παρτουζάρες, μόνο σε κοπη τη πιτα του ΚΜ και σε παπικο κονκλάβιο μπορεις να συναντήσεις.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AG21 said:

Μήπως να καθυστερήσουμε λίγο ακόμα το άνοιγμα του φόρουμ ? :P

 

1 minute ago, Kami said:

2-3 μήνες μόνο

Σιγα μωρε, 9 μέρες χρειάζεται.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

1. Είχαμε πιει δεν μετράει

2. Και πάλι αυτό δεν είναι σεξισμος. Να πει και η νουφου αν έχει νιώσει ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα εδώ μέσα. Λέγε ρε νουφου, γαματοι δεν είμαστε;

Τα είπαμε,  ειστε γαματοι, σεξισμος δεν υπάρχει,  ίσα ίσα η μεταχείριση εκ της νεας διαχειρισης είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ίση. Ειδικότερα,  και υπήρξε συμπερίληψη στην πρόσκληση για κοπή πίτας ("ελάτε ολοι-ολες", ενω ακομα και η Πετρουπολη με αφησε νωρις) άλλα ταυτόχρονα  και ισότητα στους τραμπουκισμους (παραπέμπω σε παλιοτερο ποστ του@stavros 9-11 ο οποίος για αφορμή που δεν θυμάμαι μου είπε να κοιταω πισω μου στο Πρωτοδικειο). 

ΚΜ = ισότητα. Και στις προσκλήσεις και στις φάπες. 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nf28 said:

Τα είπαμε,  ειστε γαματοι, σεξισμος δεν υπάρχει,  ίσα ίσα η μεταχείριση εκ της νεας διαχειρισης είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ίση. Ειδικότερα,  και υπήρξε συμπερίληψη στην πρόσκληση για κοπή πίτας ("ελάτε ολοι-ολες", ενω ακομα και η Πετρουπολη με αφησε νωρις) άλλα ταυτόχρονα  και ισότητα στους τραμπουκισμους (παραπέμπω σε παλιοτερο ποστ του@stavros 9-11 ο οποίος για αφορμή που δεν θυμάμαι μου είπε να κοιταω πισω μου στο Πρωτοδικειο). 

ΚΜ = ισότητα. Και στις προσκλήσεις και στις φάπες. 

@stavros 9-11@amd@AG21@BillR21@Papatsakalos21@chris manousopoulos

Κατόπιν του παραπανω ποστ, προτεινω η χρηστης @nf28να μπει στο επιστημονικο συμβουλιο.

  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να μπω σε ψυχολογία ντέρμπι και η γυναίκα μου με την μικρή μου λένε για τη μόδα του tik tok ποιος τον κάνει τον καφέ ο τζουτζούκος μου, οκ όσοι ακόμα προλαβαίνετε μην παντρευτείτε ρε μαλάκες, μην διαλύσετε τις ζωές σας σαν εμάς. Θέλω και γω Πήλιο κανονικά πόδια και ανάπτυξη, με ανάποδο πόδι για να μην τα γαμήσεις όλα πρέπει να λέγεσαι λαμ ή τζο γκόμεζ( πάλι κορυφή Άδη αλλά σήμερα εξαφανίστηκαν τα σαλιγκάρια).

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

@stavros 9-11@amd@AG21@BillR21@Papatsakalos21@chris manousopoulos

Κατόπιν του παραπανω ποστ, προτεινω η χρηστης @nf28να μπει στο επιστημονικο συμβουλιο.

Αντρέα,

Η νουφου πράγματι συγκίνησε με τις αντιλήψεις της περί σεξισμού, αυτό να της το δώσουμε, μαζί κιόλας με τις αλητικες εμπνεύσεις της για τη χρήση της λέξης βιολέτα. Γενικά να της δώσουμε ότι ουσιαστικά είναι η πρώτη κανονική γυναίκα χρήστης του ΚΜ (υπό την έννοια ότι συμμετέχει κανονικά, γιατί κι άλλες γράφτηκαν αλλά μόλις είδαν τι παίζει έκοψαν με συνοπτικές). Υπενθυμίζω ότι κάποτε μαζευόμασταν και λέγαμε "Ε μαλάκες φανταστείτε να μπει γυναίκα στο φόρουμ τι γέλιο θα ρίξουμε". Μπήκε και καθόλου δεν γελάσαμε, μια χαρά τα λέει, στηρίζουμε και τέτοια.

Όμως... Στα άδυτα του επιστημονικού συμβουλίου δεν έχει μπει ακόμη κανεις μας. Αν δεν ερωτηθεί ο @Stylianopoulosπου είναι ο μόνος που ξέρει, γνωρίζει, έχει δει πως είναι αυτό το περιβόητο επιστημονικό συμβούλιο, προτείνω να μην κολυμπήσουμε σε νερά που δεν ξέρουμε και να μην εκθέσουμε σε κίνδυνο και την αγαπητή συνάδελφο που έχει και παράπονα ότι την τραμπουκισαμε κιόλας.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nea makri neo afm said:

μην παντρευτείτε ρε μαλάκες, μην διαλύσετε τις ζωές σας σαν εμάς.

Μλκ είσαι δικηγόρος, α τραβα βγάλε ένα συναινετικό να θυμηθείς τι σημαίνει ζωή.

Κι έτσι παραμονή αγώνα στην τουμπα, θα πίνεις γιατί θα έχεις ήδη αγχωθει, τα πουκάμισα θα σου σπάνε τ' αρχιδια για να τα πετύχεις (εννοείται ότι ο σωστός χωρισμένος σιδερωνει το πρωί το πουκάμισο που θα φορέσει και ότι δεν βάζει γενικά σίδερο), θα τρως και θα πηδάς ο,τι σκουπίδι πεταχτεί μπροστά σου, αλλά σαν την ελευθερία δεν έχει.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stavros 9-11 said:

Όμως... Στα άδυτα του επιστημονικού συμβουλίου δεν έχει μπει ακόμη κανεις μας. Αν δεν ερωτηθεί ο @Stylianopoulosπου είναι ο μόνος που ξέρει, γνωρίζει, έχει δει πως είναι αυτό το περιβόητο επιστημονικό συμβούλιο, προτείνω να μην κολυμπήσουμε σε νερά που δεν ξέρουμε και να μην εκθέσουμε σε κίνδυνο και την αγαπητή συνάδελφο που έχει και παράπονα ότι την τραμπουκισαμε κιόλας.

Αφου κανεις δεν ξερει τι ειναι, τοτε γιατι διαφωνεις? Οι πυλες του αγνωστου, του ανεξηγητου του μοναδικου ΕΣ, θα μπορουσε να ειναι μοναχα ενα συναρπαστικο ταξιδι για εναν χρηστη σαν την @nf28 που τοσο ωραια περιεγραψε το ΚΜ και τους χρηστες του. Στην τελικη μας ειπε και γαματους.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μλκ είσαι δικηγόρος, α τραβα βγάλε ένα συναινετικό να θυμηθείς τι σημαίνει ζωή.

Κι έτσι παραμονή αγώνα στην τουμπα, θα πίνεις γιατί θα έχεις ήδη αγχωθει, τα πουκάμισα θα σου σπάνε τ' αρχιδια για να τα πετύχεις (εννοείται ότι ο σωστός χωρισμένος σιδερωνει το πρωί το πουκάμισο που θα φορέσει και ότι δεν βάζει γενικά σίδερο), θα τρως και θα πηδάς ο,τι σκουπίδι πεταχτεί μπροστά σου, αλλά σαν την ελευθερία δεν έχει.

είμαι φλώρος οκ το έχω αποδεχθεί, μακάρι να με χωρίσει τουλάχιστον

  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×