Jump to content

ποακ - ΑΕΚ 22η Αγ. 11/02 20:00 NS Prime


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

69 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Κάλενς
      0
    • Πήλιος
    • Γιόνσον
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
    • Αραούχο
      0
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ζίνι
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Κάλενς
    • Πήλιος
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Αραούχο
    • Λιούμπισιτς
      0
    • Ζίνι
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0


Recommended Posts

ειδα ονειρο οτι ηταν  0 1 στο 3' και τραγουδαγαμε μετα παοκ μπινε μιζερε πουτανας γιε ολο το ματς

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Κυριακάτικο σεντόνι για τον φραπέ σας (για να τιμήσουμε και τους αντιπάλους μας).

Δεν έχω μελετήσει αντίπαλο μας περισσότερο απ' όσο έχω μελετήσει αυτούς. Επειδή σε ποσοστό 25% κατάγομαι από τη Μακεδονία (μας), από πολύ μικρή ηλικία είχα πάρε δώσε, ενώ την ενήλικη ζωή μου, με εξαίρεση 2,5 χρόνια την έχω ζήσει στη Θεσσαλονίκη.

Παλιότερα, όταν αυτοί ήταν ανυπόληπτοι, διάφοροι δικοί μας (και όχι μόνο δικοί μας) εξέφραζαν μια κάποιου είδους συμπάθεια. Λίγο το σήμα, λίγο το Κ, λίγο ο αντιγαυρισμος που πωλούσαν αυτοί, τους έβλεπαν με συμπάθεια. Η απάντηση πάντα ήταν "τους συμπαθείς γιατί δεν τους ζεις, οι άνθρωποι δεν παλεύονται". Αυτή την απάντηση την έχουν δώσει όλοι για τους παοκτζηδες, χωρίς συνεννόηση μεταξύ τους. Τη χρησιμοποιούν όλοι γιατί εκφράζει το 100% της πραγματικότητας. Οι παοκτζηδες δεν παλεύονται.

Θύμα αυτής της συμπάθειας είχα πέσει κι εγώ για καιρό, μέχρι που κατάλαβα ότι η συμπάθεια δεν είναι αμοιβαία. Υπήρχε μια ισχνή μειοψηφία σε αυτούς που πράγματι μας συμπαθούσε. Θα τους ακούσετε στην απονομή του 1993 που έγινε στην Τούμπα να χειροκροτούν την ΑΕΚ. Πλέον δεν παίζει να υπάρχει ούτε ένας. Γνώρισα πααααρα πολλούς, ήμουν και σε ευρύτερες παρέες που είχαν και οργανωμένο κόσμο δικό τους... ναι, προφανώς μου έκαναν πουστια.

Ο παοκτζης όπως πολύς κόσμος στη Β. Ελλάδα είναι βαθύτατα τοπικιστης. Κυρίαρχη ιδεολογία του παοκ είναι ο τοπικισμός. Το μίσος για τους κάτω. Οι άλλοι δύο της Θεσσαλονίκης δεν ήταν ετσι, ήταν εντελώς άλλη η φάση τους και πάντα ήταν στη σκιά τους. Το μίσος τους ήταν τέτοιο που τη δεκαετία του 90 στη Θεσσαλονίκη η φράση "πάμε περιφερειακό να ρίξουμε πέτρες στα πούλμαν των γαυρων" ήταν τόσο φυσιολογική. Θα μπορούσε να ακουστεί ακόμα και σε δημοτικό συμβούλιο.

Σημαντικό στοιχείο του dna τους είναι επίσης η παραποίηση της αλήθειας. Δεν είναι οι μόνοι, αλλά μόνο σε αυτούς όλα είναι τόσο ψεύτικα σε τόσο μεγάλο βαθμό. Οπαδικά κανείς σοβαρός δεν θα τους χαρακτήριζε ανυπόληπτους, αλλά το έχουν πιάσει και το έχουν γαμησει απ' τα μάτια. Η πιτσιρικαρια τους πάντα μεγάλωνε με το στερεότυπο ότι ο λαός μας είναι ο πιο δυνατός και όλους τους πατάμε, μέχρι που έρχονται απέναντι σε κάποιον σοβαρότερο από τα σκουλήκια της γειτονιάς τους και χάνουν τη γη κάτω απ' τα πόδια τους. Η αγωνιστική ανυποληψία όμως κάπως έπρεπε να κρυφτεί και το ψέμα ήταν ο εύκολος δρόμος.

Είναι πολύ περίεργη η φάση μου με αυτούς διότι με συνδέουν πράγματα. Για δεκαετίες έμενα δίπλα στο γήπεδο τους, ενώ στο γήπεδο τους νομίζω ότι έχω ζήσει την πιο ΑΕΚ στιγμή της ζωής μου. Κλασικό εκτός έδρας που ο φιλοξενούμενος έχει πάρει κερκίδα και ο γηπεδούχος το έχει παρατήσει τελείως. Το έχουμε πάθει κι εμείς με αυτούς στο ΟΑΚΑ.

Ήταν Μάρτης του 2003, απογευματάκι και μόλις είχαμε βγάλει το "δε σταματώ να τραγουδώ ποτέ", δεν το είχε μαγαρισει ακόμα η εθνική. Στη θύρα 8 λοιπόν, πετυχαίνουμε έναν απόλυτο συγχρονισμό, το ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕ δονεί την ατμόσφαιρα, αυτοί το έχουν αφήσει και μας κοιτανε, στα δέκατα του δευτερολέπτου της παύσης για ανάσα λόγω του συγχρονισμού άκουγα τις φωνές μας να αντηχουν στα τσιμέντα του γηπέδου τους και να διοχετεύονται σε όλη την ανατολική Θεσσαλονίκη. ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕ. Είχα οργασμό χωρίς να αγγίζω τίποτα κάτω. Σοβαρά είχα οργασμό. Εκείνη τη στιγμή, σε εκείνο το γήπεδο η σχέση μου με την ΑΕΚ στιγματίστηκε διότι πέρασε σε άλλα επίπεδα, πρώτη φορά ερωτικής φύσεως. Επίσης σε εκείνο το γήπεδο, εκείνη τη μέρα άκουσα πρώτη φορά το Σάλι από τον Θέμη. Ε όλα αυτά κάπως έχουν αποτυπωθεί μέσα μου και τους θεωρώ κάτι ιδιαίτερο. Σαν "εκείνη" τη γυναίκα στις ζωές όλων μας.

Τεσπά γαμιεται ο παοκ και η Θεσσαλονίκη 

  • Δικεφαλάκι 19
  • Μπομπίτσα 7
Link to comment
Share on other sites

Ο Ρουμάνος είναι τόσο εγωιστής που ζει και πεθαίνει για το σημερινό ματς. Είμαι σίγουρος ότι έχει σκεφτεί τα πάντα για το πως θα μας κερδίσει και σίγουρα κάτι θα έχει κατεβάσει η κούτρα του. Το θέμα είναι να τους μπλοκάρεις τα πρώτα 20-25 λεπτά. Μετά θα αρχίσουν να δουλεύουν υπέρ μας τα ψυχολογικά. 
 

ΠΑΜΕ ΑΕΚαρα μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ο Ρουμάνος είναι τόσο εγωιστής που ζει και πεθαίνει για το αυριανό ματς. Είμαι σίγουρος ότι έχει σκεφτεί τα πάντα για το πως θα μας κερδίσει και σίγουρα κάτι θα έχει κατεβάσει η κούτρα του. Το θέμα είναι να τους μπλοκάρεις τα πρώτα 20-25 λεπτά. Μετά θα αρχίσουν να δουλεύουν υπέρ μας τα ψυχολογικά. 
 

ΠΑΜΕ ΑΕΚαρα μου.

Βασίλη αν περιμένεις να δεις αύριο το ματς θα απογοητευτείς όταν δεις την αυριανες αθλητικές εφημερίδες . 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Βασίλη αν περιμένεις να δεις αύριο το ματς θα απογοητευτείς όταν δεις την αυριανες αθλητικές εφημερίδες . 

Δούλεψαν τα χθεσινά ποτά τελικά 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη και Παρασκευή τα νύχια σου μην κόψεις

και Κυριακή να μη λουστείς αν θέλεις να προκόψεις ..

Τετάρτη και Παρασκευή τα νύχια να μην κόψεις την Κυριακή να μην λουστείς,  αν θέλεις να προκόψεις – vlaxoxoria.gr

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κυριακάτικο σεντόνι για τον φραπέ σας (για να τιμήσουμε και τους αντιπάλους μας).

Δεν έχω μελετήσει αντίπαλο μας περισσότερο απ' όσο έχω μελετήσει αυτούς. Επειδή σε ποσοστό 25% κατάγομαι από τη Μακεδονία (μας), από πολύ μικρή ηλικία είχα πάρε δώσε, ενώ την ενήλικη ζωή μου, με εξαίρεση 2,5 χρόνια την έχω ζήσει στη Θεσσαλονίκη.

Παλιότερα, όταν αυτοί ήταν ανυπόληπτοι, διάφοροι δικοί μας (και όχι μόνο δικοί μας) εξέφραζαν μια κάποιου είδους συμπάθεια. Λίγο το σήμα, λίγο το Κ, λίγο ο αντιγαυρισμος που πωλούσαν αυτοί, τους έβλεπαν με συμπάθεια. Η απάντηση πάντα ήταν "τους συμπαθείς γιατί δεν τους ζεις, οι άνθρωποι δεν παλεύονται". Αυτή την απάντηση την έχουν δώσει όλοι για τους παοκτζηδες, χωρίς συνεννόηση μεταξύ τους. Τη χρησιμοποιούν όλοι γιατί εκφράζει το 100% της πραγματικότητας. Οι παοκτζηδες δεν παλεύονται.

Θύμα αυτής της συμπάθειας είχα πέσει κι εγώ για καιρό, μέχρι που κατάλαβα ότι η συμπάθεια δεν είναι αμοιβαία. Υπήρχε μια ισχνή μειοψηφία σε αυτούς που πράγματι μας συμπαθούσε. Θα τους ακούσετε στην απονομή του 1993 που έγινε στην Τούμπα να χειροκροτούν την ΑΕΚ. Πλέον δεν παίζει να υπάρχει ούτε ένας. Γνώρισα πααααρα πολλούς, ήμουν και σε ευρύτερες παρέες που είχαν και οργανωμένο κόσμο δικό τους... ναι, προφανώς μου έκαναν πουστια.

Ο παοκτζης όπως πολύς κόσμος στη Β. Ελλάδα είναι βαθύτατα τοπικιστης. Κυρίαρχη ιδεολογία του παοκ είναι ο τοπικισμός. Το μίσος για τους κάτω. Οι άλλοι δύο της Θεσσαλονίκης δεν ήταν ετσι, ήταν εντελώς άλλη η φάση τους και πάντα ήταν στη σκιά τους. Το μίσος τους ήταν τέτοιο που τη δεκαετία του 90 στη Θεσσαλονίκη η φράση "πάμε περιφερειακό να ρίξουμε πέτρες στα πούλμαν των γαυρων" ήταν τόσο φυσιολογική. Θα μπορούσε να ακουστεί ακόμα και σε δημοτικό συμβούλιο.

Σημαντικό στοιχείο του dna τους είναι επίσης η παραποίηση της αλήθειας. Δεν είναι οι μόνοι, αλλά μόνο σε αυτούς όλα είναι τόσο ψεύτικα σε τόσο μεγάλο βαθμό. Οπαδικά κανείς σοβαρός δεν θα τους χαρακτήριζε ανυπόληπτους, αλλά το έχουν πιάσει και το έχουν γαμησει απ' τα μάτια. Η πιτσιρικαρια τους πάντα μεγάλωνε με το στερεότυπο ότι ο λαός μας είναι ο πιο δυνατός και όλους τους πατάμε, μέχρι που έρχονται απέναντι σε κάποιον σοβαρότερο από τα σκουλήκια της γειτονιάς τους και χάνουν τη γη κάτω απ' τα πόδια τους. Η αγωνιστική ανυποληψία όμως κάπως έπρεπε να κρυφτεί και το ψέμα ήταν ο εύκολος δρόμος.

Είναι πολύ περίεργη η φάση μου με αυτούς διότι με συνδέουν πράγματα. Για δεκαετίες έμενα δίπλα στο γήπεδο τους, ενώ στο γήπεδο τους νομίζω ότι έχω ζήσει την πιο ΑΕΚ στιγμή της ζωής μου. Κλασικό εκτός έδρας που ο φιλοξενούμενος έχει πάρει κερκίδα και ο γηπεδούχος το έχει παρατήσει τελείως. Το έχουμε πάθει κι εμείς με αυτούς στο ΟΑΚΑ.

Ήταν Μάρτης του 2003, απογευματάκι και μόλις είχαμε βγάλει το "δε σταματώ να τραγουδώ ποτέ", δεν το είχε μαγαρισει ακόμα η εθνική. Στη θύρα 8 λοιπόν, πετυχαίνουμε έναν απόλυτο συγχρονισμό, το ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕ δονεί την ατμόσφαιρα, αυτοί το έχουν αφήσει και μας κοιτανε, στα δέκατα του δευτερολέπτου της παύσης για ανάσα λόγω του συγχρονισμού άκουγα τις φωνές μας να αντηχουν στα τσιμέντα του γηπέδου τους και να διοχετεύονται σε όλη την ανατολική Θεσσαλονίκη. ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕ. Είχα οργασμό χωρίς να αγγίζω τίποτα κάτω. Σοβαρά είχα οργασμό. Εκείνη τη στιγμή, σε εκείνο το γήπεδο η σχέση μου με την ΑΕΚ στιγματίστηκε διότι πέρασε σε άλλα επίπεδα, πρώτη φορά ερωτικής φύσεως. Επίσης σε εκείνο το γήπεδο, εκείνη τη μέρα άκουσα πρώτη φορά το Σάλι από τον Θέμη. Ε όλα αυτά κάπως έχουν αποτυπωθεί μέσα μου και τους θεωρώ κάτι ιδιαίτερο. Σαν "εκείνη" τη γυναίκα στις ζωές όλων μας.

Τεσπά γαμιεται ο παοκ και η Θεσσαλονίκη 

Ευτυχώς έχω γνωρίσει και νορμάλ άτομα από αυτούς. Βέβαια είχαν και άλλα ενδιαφέροντα πέρα από παοκ και τοπικισμό. Γενικά πιο κουλ σαν άνθρωποι. Νομίζω όσοι έχουν φύγει έστω για λίγα χρόνια από Β. Ελλάδα, έστω για σπουδές, κάπως ξεκολλάει το κεφάλι τους.

 

Στο ματς που το έβαλε ο Ναλιτζής στο 90' λογικά λες ε; Σε εκείνο το ματς ήμασταν απ' έξω απ' το γήπεδο, στην Τούμπα. Ναι συνεχίζαμε να μην μπαίνουμε λόγω βατράχου και το κάναμε και στη Τούμπα! Λιγότεροι μεν από άλλες εκδρομές. Όντως τρομερή εξέδρα και απ' τις λίγες φορές που έχω πλήρη άποψη για το πως ακούγεται από κοντινή απόσταση με διάρκεια ο παλμός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι σήμερα όλο το ζουμί είναι οι μονομαχίες στα μπακ τους με τα εξτρέμ μας.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Κυριακάτικο σεντόνι για τον φραπέ σας (για να τιμήσουμε και τους αντιπάλους μας).

Δεν έχω μελετήσει αντίπαλο μας περισσότερο απ' όσο έχω μελετήσει αυτούς. Επειδή σε ποσοστό 25% κατάγομαι από τη Μακεδονία (μας), από πολύ μικρή ηλικία είχα πάρε δώσε, ενώ την ενήλικη ζωή μου, με εξαίρεση 2,5 χρόνια την έχω ζήσει στη Θεσσαλονίκη.

Παλιότερα, όταν αυτοί ήταν ανυπόληπτοι, διάφοροι δικοί μας (και όχι μόνο δικοί μας) εξέφραζαν μια κάποιου είδους συμπάθεια. Λίγο το σήμα, λίγο το Κ, λίγο ο αντιγαυρισμος που πωλούσαν αυτοί, τους έβλεπαν με συμπάθεια. Η απάντηση πάντα ήταν "τους συμπαθείς γιατί δεν τους ζεις, οι άνθρωποι δεν παλεύονται". Αυτή την απάντηση την έχουν δώσει όλοι για τους παοκτζηδες, χωρίς συνεννόηση μεταξύ τους. Τη χρησιμοποιούν όλοι γιατί εκφράζει το 100% της πραγματικότητας. Οι παοκτζηδες δεν παλεύονται.

Θύμα αυτής της συμπάθειας είχα πέσει κι εγώ για καιρό, μέχρι που κατάλαβα ότι η συμπάθεια δεν είναι αμοιβαία. Υπήρχε μια ισχνή μειοψηφία σε αυτούς που πράγματι μας συμπαθούσε. Θα τους ακούσετε στην απονομή του 1993 που έγινε στην Τούμπα να χειροκροτούν την ΑΕΚ. Πλέον δεν παίζει να υπάρχει ούτε ένας. Γνώρισα πααααρα πολλούς, ήμουν και σε ευρύτερες παρέες που είχαν και οργανωμένο κόσμο δικό τους... ναι, προφανώς μου έκαναν πουστια.

Ο παοκτζης όπως πολύς κόσμος στη Β. Ελλάδα είναι βαθύτατα τοπικιστης. Κυρίαρχη ιδεολογία του παοκ είναι ο τοπικισμός. Το μίσος για τους κάτω. Οι άλλοι δύο της Θεσσαλονίκης δεν ήταν ετσι, ήταν εντελώς άλλη η φάση τους και πάντα ήταν στη σκιά τους. Το μίσος τους ήταν τέτοιο που τη δεκαετία του 90 στη Θεσσαλονίκη η φράση "πάμε περιφερειακό να ρίξουμε πέτρες στα πούλμαν των γαυρων" ήταν τόσο φυσιολογική. Θα μπορούσε να ακουστεί ακόμα και σε δημοτικό συμβούλιο.

Σημαντικό στοιχείο του dna τους είναι επίσης η παραποίηση της αλήθειας. Δεν είναι οι μόνοι, αλλά μόνο σε αυτούς όλα είναι τόσο ψεύτικα σε τόσο μεγάλο βαθμό. Οπαδικά κανείς σοβαρός δεν θα τους χαρακτήριζε ανυπόληπτους, αλλά το έχουν πιάσει και το έχουν γαμησει απ' τα μάτια. Η πιτσιρικαρια τους πάντα μεγάλωνε με το στερεότυπο ότι ο λαός μας είναι ο πιο δυνατός και όλους τους πατάμε, μέχρι που έρχονται απέναντι σε κάποιον σοβαρότερο από τα σκουλήκια της γειτονιάς τους και χάνουν τη γη κάτω απ' τα πόδια τους. Η αγωνιστική ανυποληψία όμως κάπως έπρεπε να κρυφτεί και το ψέμα ήταν ο εύκολος δρόμος.

Είναι πολύ περίεργη η φάση μου με αυτούς διότι με συνδέουν πράγματα. Για δεκαετίες έμενα δίπλα στο γήπεδο τους, ενώ στο γήπεδο τους νομίζω ότι έχω ζήσει την πιο ΑΕΚ στιγμή της ζωής μου. Κλασικό εκτός έδρας που ο φιλοξενούμενος έχει πάρει κερκίδα και ο γηπεδούχος το έχει παρατήσει τελείως. Το έχουμε πάθει κι εμείς με αυτούς στο ΟΑΚΑ.

Ήταν Μάρτης του 2003, απογευματάκι και μόλις είχαμε βγάλει το "δε σταματώ να τραγουδώ ποτέ", δεν το είχε μαγαρισει ακόμα η εθνική. Στη θύρα 8 λοιπόν, πετυχαίνουμε έναν απόλυτο συγχρονισμό, το ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕ δονεί την ατμόσφαιρα, αυτοί το έχουν αφήσει και μας κοιτανε, στα δέκατα του δευτερολέπτου της παύσης για ανάσα λόγω του συγχρονισμού άκουγα τις φωνές μας να αντηχουν στα τσιμέντα του γηπέδου τους και να διοχετεύονται σε όλη την ανατολική Θεσσαλονίκη. ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕ. Είχα οργασμό χωρίς να αγγίζω τίποτα κάτω. Σοβαρά είχα οργασμό. Εκείνη τη στιγμή, σε εκείνο το γήπεδο η σχέση μου με την ΑΕΚ στιγματίστηκε διότι πέρασε σε άλλα επίπεδα, πρώτη φορά ερωτικής φύσεως. Επίσης σε εκείνο το γήπεδο, εκείνη τη μέρα άκουσα πρώτη φορά το Σάλι από τον Θέμη. Ε όλα αυτά κάπως έχουν αποτυπωθεί μέσα μου και τους θεωρώ κάτι ιδιαίτερο. Σαν "εκείνη" τη γυναίκα στις ζωές όλων μας.

Τεσπά γαμιεται ο παοκ και η Θεσσαλονίκη 

Για τους νεους που δεν γνωριζουν το Ματωμενο Σαλι του Θεμη..

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω φιλους απο σαλονικη. Παοκτζηδες. Ενας ειναι ο νορμαλ που χει σπουδασει ιταλια κτλ.

Οι αλλοι στα αθλητικα ειναι ορκς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης τακτικα θελω πηλιο γκατσινοβιτς αριστερα.

Ο ροτα με αναποδα ποδια θα γινει πουτανα.

Απωλεια ο καραφλας που απο δεξια καλυπτει το μπακ και δε ξεμυταει κανεις.

Μπροστα βαζεις αυτον που θα εξυπηρετησει το πλανο σου. 

Εγω θα επαιζα με πονσε και το πλανο μου θα ταν στρωτο ποδοσφαιρο συνδυαστικο. Και στο 60 κτηνος αλλαζοντας προσεγγιση με σφικτες γραμμες και πασες στο κενο χωρο. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε μαγκες διαβαζαμε 3 σελιδες για τους ανοργασμικους συζυγους που θελουν να χωρισουν αλλα φοβονται την παντοφλα. Παμε τα γαμιεται το ποακ και ο θερμαικος.

Link to comment
Share on other sites

ΠΠΠΑΑΑΑΟΟΟΚΚΚΚ ΜΠΙΝΕΕΕΕΕΕ ΜΙΖΕΕΕΡΕΕΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣΣ ΓΙΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν πρέπει να είναι αποστολή ούτε ο Μουκουντι από όσο έχω καταλάβει 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Φίντο ΑΕΚ said:

Σήμερα δεν πρέπει να είναι αποστολή ούτε ο Μουκουντι από όσο έχω καταλάβει 

Γιατι όχι απόστολη ο Μουκουντι? 🤔

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Φίντο ΑΕΚ said:

Σήμερα δεν πρέπει να είναι αποστολή ούτε ο Μουκουντι από όσο έχω καταλάβει 

Από πού το κατάλαβες; Για Άμραμπατ και Χατζισαφί ανέφεραν ότι δεν ήταν στο αεροδρόμιο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

ησυχια πριν την καταιγιδα 

εχουν καταλαβει και κρατουν χαμηλους τους τονους, για να μην ειναι αποτομη η προσγειωση.

Θα χουμε κι αλλες ευκαιριες, οτι και να γινει, μονο ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Araujo21 said:

ησυχια πριν την καταιγιδα 

Όλοι ασχολούμαστε με τος εσωτερικές διαδικασίες και τα γούρια μας. 

Είναι σοβαρή αυτή η διαδικασία. Κάποιοι τρέχουν στα βουνά για μια νίκη της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Γιατι όχι απόστολη ο Μουκουντι? 🤔

 

18 minutes ago, Papatsakalos21 said:

Από πού το κατάλαβες; Για Άμραμπατ και Χατζισαφί ανέφεραν ότι δεν ήταν στο αεροδρόμιο.

Δεν τον είδαν στο ξενοδοχείο σήμερα…Ίσως να μην κατέβηκε βέβαια αλλά εδώ κατέβηκε ο Πιζάρο,δεν θα κατέβαινε ο γίγαντας ;

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×