Jump to content

Εκδηλώσεις ΠΑΕ


Non_User
 Share

Recommended Posts

8d99f50aefa4f72510b03f1e8827fa12_495579.

 

o φιλαθλος,

 

ο εκτελεστικος διευθυντης,

 

ο προεδρος,

 

ο προεδρος της ερα,

 

ο χαγκα,

 

ο μολυβενιος στρατιωτης..

 

οσο εχω τετοια στελεχη δε φοβαμαι τιποτα και κανεναν.

mlk milame to xryso kefalaio einai sa zombie xaaxxaaxaxaxaxxaxaax

Link to comment
Share on other sites

Να σε πιάνει η καρδιά σου μλκ...

 

Τουλάχιστον μετά το γαμήσι που έριξε στην εισηγμένη ξέρουμε ότι έχει $95m στο στρώμα.

Γιατί αλλιώς μιλάμε για Τσάκες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κεραυνοί Μελισσανίδη: Τελειώνει η εγκληματική οργάνωση, στην ΑΕΚ θα μείνουν όσοι πρέπει να μείνουνcc4d2b90bd00564851d1e05651889ed5.jpg Ο Μελισσανίδης μίλησε για το τέλος της εγκληματικής, τόνισε ότι θα γίνουν όσα πρέπει να γίνουν στην ΑΕΚ και υπογράμμισε πως «βρισκόμαστε στο παρα πάντε για το γήπεδο»

Αναλυτικά ο Δημήτρης Μελισσανίδης είπε στο περιθώριο της Χριστουγεννιάτικης γιορτής της ΑΕΚ 

«Γνωρίζουμε καλά ότι έχουμε απογοητεύσει τον κόσμο, είμαστε όμως εδώ για να διορθώσουμε τα λάθη μας και θέλω να πιστεύω ότι η επόμενη χρονιά θα είναι καλύτερη για την ομάδα μας. ? ρέπει να σας πω ότι έχουμε χάσει αρκετούς βαθμούς και ειδικά χθες από διαιτητικά λάθη, τόσο εχθές όσο και στο παιχνίδι με τον ? ΑΟΚ, αρκετούς βαθμούς αλλά και αρκετούς βαθμούς από δικά μας ποδοσφαιρικά λάθη και έτσι είμαστε αναγκασμένοι να είμαστε σε όχι καλή θέση και ψυχολογική αλλά και στον βαθμολογικό πίνακα και για τον κόσμο μας και για όλους μας. Θέλω να πιστεύω ότι μέσα στην επόμενη χρονιά αφού κάνουμε τις απαιτούμενες κινήσεις και διορθώσουμε και τα δικά μας λάθη, θα ξαναβρεί τον βηματισμό της η ομάδα γιατί κανείς δεν είναι χαρούμενος με την κατάσταση που επικρατεί στο ποδοσφαιρικό τμήμα της ΑΕΚ. Είμαστε εδώ για να τα διορθώσουμε και θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Θέλω να ευχηθώ σε όλους υγεία και ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος.

Είμαστε όμως όλοι εδώ και θέλω να πω ότι η εγκληματική οργάνωση τελείωσε ή τελειώνει, η διαιτησία αρχίζει και βρίσκει το δρόμο της και αυτή και όλα δείχνουν ότι τα επόμενα χρόνια θα είναι καλύτερα για όσους αγαπάμε το ελληνικό ποδόσφαιρο». 

-Μπορεί να σωθεί η εφετινή χρονιά;

-Θα κάνουμε ό,τι είναι δυνατόν για να τα διορθώσουμε και στο ποδόσφαιρο όλα είναι πιθανά. Θα γίνουν και οι μεταγραφές που πρέπει να κάνουμε. Ο,τι πρέπει να γίνει, θα γίνει και αυτά που θα κάνουμε δεν είναι για να τα λένε στις τηλεοράσεις. Ο,τι πρέπει να κάνουμε για την ΑΕΚ θα το κάνουμε και επίσης όσοι πρέπει να μείνουν στην ΑΕΚ, θα μείνουν.

-Για το γήπεδο

-Αυτός είναι ο μεγάλος μας στόχος και πιστεύω ότι είμαστε στο παραπέντε. ? ληροφορήθηκα ότι πήγε καλά στο ΚΕΣΑ και πιστεύω ότι πολύ σύντομα θα πάρουμε επιτέλους την άδεια για να ξεκινήσουμε τα έργα για το γήπεδό μας. Και πρέπει επίσης να πω ότι όλα αυτά τα χρόνια η ΑΕΚ αγωνίζεται εκτός έδρας. Αυτό εδώ το γήπεδο (ΟΑΚΑ) δεν είναι έδρα για την ΑΕΚ, αυτό είναι… Νταχάου! ? ολύ παγωμένο γήπεδο για τον κόσμο μας, ένα γήπεδο που δεν είναι ποδοσφαιρικό.

 «Εύχομαι χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους και από τη μεριά μου αυτό που λέω είναι ότι θα προσπαθήσω να διορθώσω την αγωνιστική εικόνα της ομάδας μας»

 

http://www.aek365.com/a-495587/keraunoi-melissanidh-teleiwnei-h-egklhmatikh-organwsh-sthn-aek-tha-meinoun-osoi-prepei-na-meinoun.htm

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία τονίζει πάντα τα ίδια. Μόνο το γήπεδο με ενδιαφέρει, το αγωνιστικό στα παπάρια μου.

Αν το γήπεδο όμως γίνει το 2020 άξιζε τον κόπο; Ο καθένας με την γνώμη του εδώ, εγώ θα προτιμούσα σοβαρή ομάδα (εγώ το εννοώ αυτό με σοβαρή οργάνωση του ποδοσφαιρικού τιμ και όχι το στούντιο που έχουμε) και το γήπεδο... ε πόσο πιο αργά να τσούλαγε από τώρα; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία τονίζει πάντα τα ίδια. Μόνο το γήπεδο με ενδιαφέρει, το αγωνιστικό στα παπάρια μου.

Αν το γήπεδο όμως γίνει το 2020 άξιζε τον κόπο; Ο καθένας με την γνώμη του εδώ, εγώ θα προτιμούσα σοβαρή ομάδα (εγώ το εννοώ αυτό με σοβαρή οργάνωση του ποδοσφαιρικού τιμ και όχι το στούντιο που έχουμε) και το γήπεδο... ε πόσο πιο αργά να τσούλαγε από τώρα; :lol:

 

προσωπικα γηπεδο πσνω απο ολα αρκει να γινει, δεν παλευεται ουτε για μισο ημιχρονο το ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Να φτιάξουμε γήπεδο το 2022 να πηγαίνουμε και οι 30 χιλιάδες ΑΕΚτζηδες που θα χουμε/εχετε μεινει ως τοτε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

O Λυσσανδρου ειχε την γενικη εποπτεια του ιβέντ προχθες

και θελω να πιστευω πως ολα εληξαν ομαλα

και δε μας κλεψανε παλι κανενα χιλιαρικο .

 

? ερνουσε ο τιγρης λεει απο τα τραπεζια

και ελεγε ''φατε τα ε ,φατε τα ολα .Ειναι πληρωμένα

ετσι και αλλιως '' 

 

Ε αν εμεινε και κανενα μισό τυροπιτακι στο πιατο

ε ενταξει μικρη η ζημια της ? ΑΕ

κυριε μποταφόγκε μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος παντως ο χωρος που εγινε η εκδηλωση.

 

Ειδικα εκει πισω δεξια η τοιχογραφία

με τον τεραστιο σκιουρο 

τα σπάει.

 

Επισης πολυ ωραια εικονα του πρακτωρα Nikο Stratov

που αργοτερα ακουστηκε πως εβγαλε βελονα και πλεκτο

κανοντας πως δεν κρυφακούει τα κουτσομπολια

αλλα φτιαχνει κασκολακια 

για τα παιδια των ακαδημιών.

Edited by Stylianopoulos
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ντρέπεται να γράψει κι ο Ζάστρο (ή ο Ντακ Σίζον) ότι μόνο ο Άραβας ξέρει να το κρατάει το ποτήρι...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν τρεις άνθρωποι εμπλέκονται σε ένα ενσταντανέ και κανείς εξ αυτών δεν κοιτάζει στα μάτια κάποιων εκ των άλλων δύο, το ... "βασίλειο της Δανιμαρκίας" ζέχνει από σαπίλα ..............

 

 

mba.jpg

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Όταν τρεις άνθρωποι εμπλέκονται σε ένα ενσταντανέ και κανείς εξ αυτών δεν κοιτάζει στα μάτια κάποιων εκ των άλλων δύο, το ... "βασίλειο της Δανιμαρκίας" ζέχνει από σαπίλα ..............

 

 

mba.jpg

Απλά ντρέπονται για την αγωνιστική κατρακυλα της ομάδας οι άνθρωποι. :P

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το αριστερο για ρομαντικες καταστασεις(αγκαλιτσες διπλα στο τζακι,παρακολουθηση του νοουτμπουκ,καφε με τον Αβρααμ να λεει την αποψη του για τον Φαλκερ).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Οτι και να ναι,ειναι να τις βαψεις μπλε και πεταμα στα βρομονερα του θερμαικου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×