Jump to content

Εκδηλώσεις ΠΑΕ


Non_User
 Share

Recommended Posts

Λιγα καλα ντυσιματα. Οι περισσοτεροι κλαρινα.

Χειροτερος ο Τσοσιτς με διαφορα (Αδη ψαξου).

Το ζιβαγκο ειναι στη μοδα Ρεμπο.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ο τολης δεν τα λεει αυτα.

 

Ντωμεταξυ ο τσοσιτς εχει τατουαζ την αγια σοφια???

Οντισιον τους καναμε ρε μαλακα?

το προσεξα και γω αυτό

 

συμβόλαιο (φτηνό) με την καρδιά του μεγιστάνα που βλεπει να κοράκια να περνάνε και να μην σφυράνε

Link to comment
Share on other sites

ετσι κυκλοφορας μωρη ντροπη του θερμαικου?

 

με τετοιες κυκλοφορω θελεις να πεις 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πάντως ο εθναρχης μίλησε επίσημα για πρωτάθλημα επειδή είναι καημός του μομπστερ

Link to comment
Share on other sites

«Ήρθαμε για πρώτη φορά εκτός των Σπατων και των γραφείων μας σε αυτό το καταπληκτικό μαγαζί το Mutfak στη Γλυφάδα γιατί το έχει ένας φανατικός ΑΕΚΤζης με καταγωγή από την Κωνσταντινούπολη. Θέλω να ευχηθώ σε όλους σας καλή χρόνια με υγεία σε σας και στις οικογένειες σας. Να έχουμε καλή συνέχεια στον δεύτερο γύρο και να δώσουμε χαρά στους οπαδούς μας καταφέρνοντας να τους φέρουμε το πρωτάθλημα! Και να σας πω ένα πράγμα», ανέφερε ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ και συνέχισε: 

«Είμαι πολλά χρόνια στο ποδόσφαιρο και έχω μάθει κάτι πολύ καλά. Οι ομάδες δεν φτιάχνονται ούτε με δηλώσεις, ούτε με λεφτά, ούτε με νεοπλουτίστικες μεθόδους. Οι ομάδες χτίζονται από τα αποδυτήρια. Και εμείς είμαστε οικογένεια και έχουμε τα καλύτερα αποδυτήρια. Αυτό το ζω, το εισπράττω. Θέλω λοιπόν να συνεχίσετε έτσι, έτσι όπως είμαστε: οικογένεια! Και θέλω να ευχαριστήσω τον κοουτς γιατί αυτό είναι καθαρά δικό του δημιούργημα. Να σας πω για ακόμα μια φορά καλή χρόνια, πάνω απ’ όλα υγεία και θέλω να πιστεύω ότι εμείς θα είμαστε αυτοί που θα πανηγυρίσουμε στο τέλος», κατέληξε.

 

Πες τα φιλαθλε να το βαλουν καλα στο μυαλο τους. Αλλα και συ εξασφαλισε να μην τρωμε μπιστολιες απο τον καθε τυχαρπαστο

Edited by Vargas21
Link to comment
Share on other sites

Οι τυχεροί της βραδιάς ήταν οι Αραούχο, Αντωνίου και Βινίσιους οι οποίοι από πλευράς ποδοσφαιριστών πέτυχαν τα φλουριά. Από το staff, το φλουρί κέρδισαν Μανόλο Χιμένεθ και Γιάννης Μπουρουτζικας (μασέρ).

Link to comment
Share on other sites

Σολο ηταν η κατασταση.Δεν θα ταιζουμε τις γκομενες συνεχεια. καπου οπα εχουμε και αλλα εξοδα τωρα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτα τα κανεις ολα τραγουδησε. Κι αρπαξε πριμ ο Μακης Χριστοδουλοπουλος.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×