Jump to content

Εκδηλώσεις ΠΑΕ


Non_User
 Share

Recommended Posts

Ρόα και Μουκουντής δεν φαίνονται πουθενά !!!

Οι φήμες λένε ότι αποχώρησαν αηδιασμένοι σε ένδειξη διαμαρτυρίας επειδή τα κρέατα ήντονε ΨΗΜΕΝΑ .......

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ροα είναι vegan νομίζω από τον καιρό που ήταν παίκτης και ελάχιστοι ήταν vegan τότε. Αν δεν κάνω λάθος το παρατσούκλι του ήταν "μαρούλι".

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Epitaph21 said:

Ο Ροα είναι vegan νομίζω από τον καιρό που ήταν παίκτης και ελάχιστοι ήταν vegan τότε. Αν δεν κάνω λάθος το παρατσούκλι του ήταν "μαρούλι".

fe826ececd9f696108decec4bccc0a0a_902046.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Epitaph21 said:

Ο Ροα είναι vegan νομίζω από τον καιρό που ήταν παίκτης και ελάχιστοι ήταν vegan τότε. Αν δεν κάνω λάθος το παρατσούκλι του ήταν "μαρούλι".

Και στην ισπανική Wikipedia αυτο λεει, οτι τον φωνάζουν lechuga δηλαδή μαρούλι, εμείς θα τον λέγαμε μαρουλοφαγο, επειδή  ακολουθεί μια δίαιτα χωρίς κρέας και ψάρι αλλά που περιλαμβάνει αυγά, οποτε  είναι vegeterian και όχι vegan. Πολύ ιδιόρρυθμο για αργεντινο και μάλιστα άνθρωπο του ποδοσφαίρου, μιλάμε για την χώρα της κρεατοφαγίας. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Και στην ισπανική Wikipedia αυτο λεει, οτι τον φωνάζουν lechuga δηλαδή μαρούλι, εμείς θα τον λέγαμε μαρουλοφαγο, επειδή  ακολουθεί μια δίαιτα χωρίς κρέας και ψάρι αλλά που περιλαμβάνει αυγά, οποτε  είναι vegeterian και όχι vegan. Πολύ ιδιόρρυθμο για αργεντινο και μάλιστα άνθρωπο του ποδοσφαίρου, μιλάμε για την χώρα της κρεατοφαγίας. 

 

Ο Ροα και ο @Abraham21r.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Και στην ισπανική Wikipedia αυτο λεει, οτι τον φωνάζουν lechuga δηλαδή μαρούλι, εμείς θα τον λέγαμε μαρουλοφαγο, επειδή  ακολουθεί μια δίαιτα χωρίς κρέας και ψάρι αλλά που περιλαμβάνει αυγά, οποτε  είναι vegeterian και όχι vegan. Πολύ ιδιόρρυθμο για αργεντινο και μάλιστα άνθρωπο του ποδοσφαίρου, μιλάμε για την χώρα της κρεατοφαγίας. 

 

*vegetarian

Link to comment
Share on other sites

Να έγραφε σε κάποιο γυναικείο ΚΜ η κυρία Ρόα, τι ιστορίες θα διαβάζαμε στα διάφορα θρεντς... 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Geologos said:

*vegetarian

 

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο δαίμων του πληκτρολογιου. 

Ναι, ναι .... Νάχαμε να λέγαμε και νάχουμε να πούμε !!!

Μετά το ντέρμπι με τη βαζέλα που το εγκεφαλικό δεν θα μπορεί πια να καμουφλαριστεί και θα τα γράφετε ΟΛΑ με "έψιλον" ("Κελεμέρε εδέρφιε μου") να δώ τι δικαιολογίες θα βρείτε.

:lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Νονός said:

 

Ναι, ναι .... Νάχαμε να λέγαμε και νάχουμε να πούμε !!!

Μετά το ντέρμπι με τη βαζέλα που το εγκεφαλικό δεν θα μπορεί πια να καμουφλαριστεί και θα τα γράφετε ΟΛΑ με "έψιλον" ("Κελεμέρε εδέρφιε μου") να δώ τι δικαιολογίες θα βρείτε.

:lol:

Εμένα όλα μου τα διορθώνει ο κορεκτορας πάντως, στο τέλος θα ξεχάσω πως γράφουν ωρθωγραφυα ρε συ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
1 minute ago, Pelado 21 said:

Άραγε τι κέρδισαν σε αυτούς που έπεσε το φλουρι;;;

Δεν είμαστε για έξοδα, δεν υπήρχε φλουρί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pelado 21 said:

Άραγε τι κέρδισαν σε αυτούς που έπεσε το φλουρι;;;

Ένα πατ πατ στη πλάτη.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×