Jump to content

Εκδηλώσεις ΠΑΕ


Non_User
 Share

Recommended Posts

Το αντιτοπικ του ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΑΕΚ 

Δεν είναι εκδήλωση της παε γιατί δεν νιώθουν να κάνουν τέτοια. 

Η αγωνιστική ιστορία της ΑΕΚ στο γήπεδο τιμάει την οπαδικο  ιστορία της ΑΕΚ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΕΊΝΑΙ ΑΕΚ. 

ΕΊΜΑΣΤΕ ΚΑΛΆ? 

ΑΝΑΣΤΕΝΆΖΟΥΝ ΤΑ ΓΚΟΛΠΟΣΤ... 

 

IMG-75eeae62268ba75a74900aa3289e252d-V.jpg

IMG-0f0f76ed247a27f9f718f36b4aaf0a5f-V.jpg

IMG-bcd37b200b43b4c4ad53774d80ff907b-V.jpg

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Ηταν ο Ντουσκο παντως

Για αυτό το ρωτάω.

Ήρθε εκπρόσωπος των παλαιμάχων του γαύρου.

Του βαζελου;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έλειπε κι ο Λαδαρος να τραγουδήσει και δεν είχε καλλιτεχνικό μέρος η εκδήλωση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και αλμέιδα στην εκδήλωση

3359f01be14b2d591cf3d1913c2b9683_908122.

https://www.facebook.com/aek365.gr/videos/887792029088536/?t=5

 

«Δίνω μεγάλη σημασία. Υπήρξα παίκτης όπως πολλοί από εσάς. Σήμερα είμαι προπονητής, όπως υπήρξατε πολλοί από εσάς. Είναι όμορφο να γίνεται κάτι τέτοιο για εσάς που περάσατε από την ΑΕΚ. Δίνω μεγάλη σημασία στην πρόσκληση. Συγκινούμε όταν βλέπω όταν θυμούνται ανθρώπους που έχουν φύγει και φυσικά αυτούς που υπάρχουν ανάμεσα μας. Ακουσα ότι ο πρόεδρος μας θα σας παρέχει χώρους, είναι ευχάριστο αυτό. Όταν κάποιος σταματά να παίζει τον ξεχνούν. Και είναι όμορφο και είναι θετική η αναγνώριση που γίνεται προς τα πρόσωπα σας. Πολλοί από εσάς έχουν αποτελέσει μέρος της ιστορίας αυτού του κλαμπ, άλλοι έχουν προσπαθήσει, εμείς ήρθαμε ως νέοι στην Ελλάδα και αισθάνομαι ότι όταν κάποιος αντιπροσωπεύει ένα κλαμπ με αυτήν την ιστορία της ΑΕΚ τότε γίνεσαι μέλος μιας οικογένειας. Η ΑΕΚ θα μπορούσα να είναι είτε ο πατέρας μας, είτε η μητέρα για όλους μας  και όλοι περνάμε να είμαστε μέρος της οικογένειας. Είμαστε ευτυχισμένοι που αποτελούμε μέρος της ΑΕΚ και θα θέλαμε να γράψουμε ένα μικρό μέρος της ιστορίας. Η πανδημία έχει απομακρύνει κόσμο. Εγώ έχασα τον πατέρα μου από την πανδημία και θα ήμουν χαρούμενος αν ήταν  ζωντανός για να δει το παρών αυτής της ομάδας. Να σας ευχαριστήσω και η Ένωση μας κάνει πιο δυνατούς. Η εκδήλωση που θα γίνει να γίνει για να γιορτάσουμε κάτι σημαντικό όλοι μαζί. »

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Έλειπε κι ο Λαδαρος να τραγουδήσει και δεν είχε καλλιτεχνικό μέρος η εκδήλωση.

καλπάζει ο πληθωρισμός οπότε κράτησαν το μπατζετ της εκδήλωσης μικρό.

εξοικονομούν λεφτά για μεταγραφχχαχαχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nikos said:

Μου βγάζει μια ενοτητα όλο αυτό παντως, αυτό έχει σημασια.

Αυτό Νίκο ειναι το μεγαλύτερο όπλο μας και με αυτό δεν φοβόμαστε κανέναν και τπτ γιατί ποτέ δεν υπήρχαν σοβαρά θέματα εκτός απο προσωπικούς εγωισμούς . 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×