Jump to content

ζέλα - ΑΕΚ 3η Αγ. play-off 03/04 21:00 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

60 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      8
    • Μουκουντί
      2
    • Χατζισαφί
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      12
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
      7
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Άμραμπατ
      3
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      25
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      47
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      2
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      48
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      4
    • Μάνταλος
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Άμραμπατ
      1
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1


Recommended Posts

Just now, MITSAKLAS said:

Γιατί δε μου αρέσουν καθόλου αυτά τα περί προβληματικής, σχεδόν διαλυμένης βαζελας;

Λες να τσιμπήσει ο Ματίας ? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Λες να τσιμπήσει ο Ματίας ? 

Όχι, αλλά εμένα δε μου αρέσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ακούσα στο ράδιο που έστελναν μνμ στον νικολογιάννη ότι πλακώθηκε ο μαντσίνι με λημνιό και την περασμένη πέμπτη διοργάνωσαν prive party ορισμένοι παίκτες της βαζέλας.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Agent HAF said:

Σκάλα έχουν αυτοί ή δεν έχει προβλεφθεί;

 

*60€ στο Κόρνερ και 80€ περιοχή στην λεωφόρο. Για ποιο μέσα άστο καλύτερα. Απάνω τους Κυρ Γιάννη.

Φίλος μου που πήγε με παοκ σε κεντρική θύρα δίπλα στα vip έσκασε 250 ευρώ σε εμάς έχει τόσο στα μαύρα καθίσματα αλλά σε γηπεδάρα με ανέσεις και όχι σε κοτέτσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το κλίμα στα αποδυτήρια της ναζελας και στα πλαίσια μιας φημολογίας που δεν ξέρω αν ισχύει...

Κάπου πήρε το αυτί μου ότι ο Μπαρτ (όχι ο Σιμπσον...ο άλλος) έχει long term σχέση με παρτενέρ που δεν ανήκει στο ευαίσθητο φύλο (...λέμε τώρα) και ότι από τότε που το έμαθε ο Τεριμ που είναι τζοκ γκιουζελ αρσενικό παλαιάς κοπής, ξενέρωσε πολύ άσΚημα και από τότε τον ψιλοξέγραψε τον Ολλανδό.

Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά αν ισχύει μιλάμε για τρελό γέλιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MITSAKLAS said:

Όχι, αλλά εμένα δε μου αρέσουν.

Δεν είναι ψέμα.. παίζουν τελευταίο χαρτί αύριο, αν δεν κερδίσουν στόχος είναι η 3η θέση και το κύπελο.. Αν χάσουν θα ψάχνουν υπηρεσιακό προπονητή για το κύπελο.. Υπάρχει ήδη δυσαρέσκεια και θα βρουν ευκαιρία οι φίλοι του καρβέλα να ξεσπαθώσουν. Ειναι σίγουρο οτι θα γίνει, το ερώτημα είναι το πότε.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γιατί δε μου αρέσουν καθόλου αυτά τα περί προβληματικής, σχεδόν διαλυμένης βαζελας;

Εμένα μου αρέσουν. Γιατί ξέρω ποιον έχω προπονητή, βλέπω πόση δίψα δείχνει η ομάδα και εκτός ΑΕΚ... Δεν έχω σε καμία εκτίμηση τον τωρινό Παναθηναϊκό ότι μπορεί σε αυτές τις συγκυρίες να αντιδράσει σαν το πληγωμένο θηρίο. Διαλυμένοι είναι, η φλόγα έσβησε γράφει σήμερα στο πορτοκαλί ο Μπακολιάς, τόσες φήμες για μαλωμενους παίχτες λογικά δεν είναι απλά φήμες, σήμερα το πρωί τουλάχιστον είχε άφθονα διαθέσιμα εισιτήρια για τον αγώνα, εντάξει αυτή η ΑΕΚ να πάει και να χάσει από αυτούς σε ένα ματς που κρίνει σημαντικά την έκβαση του πρωταθλήματος... Αν με ρωτάς δεν θα πόνταρα σε αυτό. Είμαι εξαιρετικά ψύχραιμος και πιστεύω ότι η ομάδα θα περάσει ένα εύκολο βράδυ αύριο εκεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, makisg said:

Σχετικά με το κλίμα στα αποδυτήρια της ναζελας και στα πλαίσια μιας φημολογίας που δεν ξέρω αν ισχύει...

Κάπου πήρε το αυτί μου ότι ο Μπαρτ (όχι ο Σιμπσον...ο άλλος) έχει long term σχέση με παρτενέρ που δεν ανήκει στο ευαίσθητο φύλο (...λέμε τώρα) και ότι από τότε που το έμαθε ο Τεριμ που είναι τζοκ γκιουζελ αρσενικό παλαιάς κοπής, ξενέρωσε πολύ άσΚημα και από τότε τον ψιλοξέγραψε τον Ολλανδό.

Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά αν ισχύει μιλάμε για τρελό γέλιο

Η φήμη επίσης λέει ότι ο Μπαρτ πήγε στη γιορτή της ομάδας τα Χριστούγεννα με το φημολογούμενο παρτενέρ του, τον είδε ο Τούρκος και έγινε...Τούρκος....Αλλά μιλάμε για φήμη, δεν υιοθετούμε...

Γενικά ο Τούρκος το έχει χάσει, το Σάββατο έγινε χαμός στο Κορωπί ανάμεσα στο βοηθό του και 2 παίκτες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1989 generation said:

Η φήμη επίσης λέει ότι ο Μπαρτ πήγε στη γιορτή της ομάδας τα Χριστούγεννα με το φημολογούμενο παρτενέρ του, τον είδε ο Τούρκος και έγινε...Τούρκος....Αλλά μιλάμε για φήμη, δεν υιοθετούμε...

Γενικά ο Τούρκος το έχει χάσει, το Σάββατο έγινε χαμός στο Κορωπί ανάμεσα στο βοηθό του και 2 παίκτες.

Δεν το κρύβει ο Μπάρτ και αυτό δεν αντέχει ο καστανάς

Link to comment
Share on other sites

Άρα αυτοί κατεβαίνουν με γεβνται και τον βραζιλιάνο στα μπακ?

Ή θα κάνει την έκπληξη ο Τούρκος βάζοντας ακαιντιν?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 1989 generation said:

Η φήμη επίσης λέει ότι ο Μπαρτ πήγε στη γιορτή της ομάδας τα Χριστούγεννα με το φημολογούμενο παρτενέρ του, τον είδε ο Τούρκος και έγινε...Τούρκος....Αλλά μιλάμε για φήμη, δεν υιοθετούμε...

Γενικά ο Τούρκος το έχει χάσει, το Σάββατο έγινε χαμός στο Κορωπί ανάμεσα στο βοηθό του και 2 παίκτες.

Και εγώ αυτό ξέρω για τον σεκεφελντ το γράφουν και στο τουιτερ.Πάντως αύριο πρέπει να πάει στη βαζέλα να πάρει το διπλό και να τους πετάξει εκτός πρωταθλήματος και μετά σειρά η μπουγάτσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κωλόφαρδη σκατομάδα από πάντα και εμείς δεν θαμπώσαμε κιόλας προχτές

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γιατί δε μου αρέσουν καθόλου αυτά τα περί προβληματικής, σχεδόν διαλυμένης βαζελας;

Δεν είναι ακόμη διαλυμένη η ναζέλα, έχουν 24 ώρες ακόμη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Tέτοια γράφετε στο ΚΜ και ώρα ειναι να αρχίσει τα τηλεφωνα βραδιάτικο ο αλφζς τώρα 😁

Δε χάνει η ΑΕΚ αύριο.

 

παραμονή ντέρμπυ στη Λ.Αλεξάνδρας ..

  ΑΕΚΑΡΑ ξέρεις τι πρέπει να κάνεις .

received_338365472101169.jpeg

  • Δικεφαλάκι 19
  • Μπομπίτσα 15
Link to comment
Share on other sites

Θα ευχηθώ να μας λυπηθεί ο Θεός και να μην αποφασίσει να "δώσει πίσω" αύριο στον Τάσο Μπακασέτα όσα του "χρωστάνε" οι @BillR21 αυτής της Γης .....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Άρα αυτοί κατεβαίνουν με γεβνται και τον βραζιλιάνο στα μπακ?

Ή θα κάνει την έκπληξη ο Τούρκος βάζοντας ακαιντιν?

Μην παίζεις με την υγεία μας, φίλε χρήστη.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Νονός said:

Θα ευχηθώ να μας λυπηθεί ο Θεός και να μην αποφασίσει να "δώσει πίσω" αύριο στον Τάσο Μπακασέτα όσα του "χρωστάνε" οι @BillR21 αυτής της Γης .....

Καλα αν γινει μαλακια αυριο θα με μπαναρω εγω πριν προλαβω να ποσταρω.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Μόνη σίγουρη απουσία ο Στάνκοβιτς. Και ο Σιμάνσκι νιώθει κάποιες ενοχλήσεις, ίσως μείνει έξω.

  • Δικεφαλάκι 6
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, 1989 generation said:

Μόνη σίγουρη απουσία ο Στάνκοβιτς. Και ο Σιμάνσκι νιώθει κάποιες ενοχλήσεις, ίσως μείνει έξω.

  Όχι μόνο για αυριο ο Στάνκο, τα αλλα εν καιρώ.

  Επισης λεει βαζελοπηγή και ο Μπερνάρ ειχε σημερα ενοχλησεις. Μακάρι.

  • Δικεφαλάκι 17
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ο σκύλος ο αρχηγός όμως στο γκολ κατοσταρι βαρεσε και με ενοχλήσεις .

Δεν έχει ανάγκη, δε σπάει δε χαλάει .

 

Screenshot_2024-04-03-00-02-46-271_com.google.android.youtube.jpg

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MITSAKLAS said:

Γιατί δε μου αρέσουν καθόλου αυτά τα περί προβληματικής, σχεδόν διαλυμένης βαζελας;

Καλύτερα έτσι παρά να είμαστε εμείς στη θέση τους, φαντάζομαι συμφωνούμε, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα είναι απαισιόδοξος και δεν βλέπω καμία βαζέλα διαλυμένη ούτε βλέπω καμία ΑΕΚ σε καλή κατάσταση. Δεδομένου ότι 2ο σερί ντέρμπι στην έδρα της οποιαδήποτε ομάδα δύσκολα χάνει πιστεύω ότι το σημερινό είναι δύσκολο και ότι πάρεις είναι κέρδος 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

Εγώ θα είναι απαισιόδοξος και δεν βλέπω καμία βαζέλα διαλυμένη ούτε βλέπω καμία ΑΕΚ σε καλή κατάσταση. Δεδομένου ότι 2ο σερί ντέρμπι στην έδρα της οποιαδήποτε ομάδα δύσκολα χάνει πιστεύω ότι το σημερινό είναι δύσκολο και ότι πάρεις είναι κέρδος 

Ασσος απο εδώ μέχρι φλεγόμενο τόπο πανηγυριών σε γειτονική χώρα με το πρόθεμα "Νότια"

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε πάρει ποτε εύκολα ματς εκεί μέσα . Ακόμα και όταν το κάναμε ήρθαν τα πάνω κάτω γιατί μάλωναν οι επιθετικοί μας μεταξύ τους 

ελπιζω στον Ματίας ότι δρν θα πάει με αφέλεια λόγω δημοσιευμάτων 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

 

ελπιζω στον Ματίας ότι δρν θα πάει με αφέλεια λόγω δημοσιευμάτων 

 

Τώρα σοβαρά, υπάρχει τέτοια περίπτωση; Ούτε για κουβέντα να γίνεται.
Και γενικά υπάρχει ομάδα που πάει να παίξει κάπου βάσει δημοσιευμάτων;

0-0 και άσε τον βαζέλα να έρθει να επιτεθεί άμα θέλει. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×