Jump to content

ζέλα - ΑΕΚ 3η Αγ. play-off 03/04 21:00 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

60 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      8
    • Μουκουντί
      2
    • Χατζισαφί
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      12
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
      7
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Άμραμπατ
      3
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      25
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      47
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      2
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      48
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      4
    • Μάνταλος
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Άμραμπατ
      1
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1


Recommended Posts

1 minute ago, Bukowski said:

2 νικες με Λαμια, 2 νίκες με Αρη (χλωμο να μας κοψει βαθμο σπρώχνοντας την Κούπα στον ΠΑΟΚ) και απο μια νικη με Βαζελο, Γαυρο και ΠΑΟΚ θελουμε.

Με γαυρο πηραμε, μια με β την Κυριακή μας καίει για να μην τρέχεις τουμπα για αποτέλεσμα. Τη ζελα την εχεις και εντός και όπως έγραψα, υπο συνθήκες μπορεί να μην χρειαστείς καν τη νίκη μέσα με αυτούς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε ποια ηττα? Ποιο χ??

Διπλο ειναι.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Ρε ποια ηττα? Ποιο χ??

Διπλο ειναι.

πεστα ρε φιλε γιατι θα μας τρελανουνε αυτοι, τι να παει να πει θα σκυλιασουνε, να κερδιζουμε τοτε μονο αμα κατεβαινουνε με τις σαγιοναρες οι αλλοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Captain21 said:

Που να πάω την Τετάρτη????😬😬

Παραλιακά. Για ψαράκι.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που τα πλείοφ είναι λίγα, γιατί αλλιώς τονΕ έβλεπα τον Καπετάνιο να πανηγυρίζει το Πρωτάθλημα καΝιά 150ρια κιλά από το φαγοπότι στις εξοχές των ΧανιώνΕ.

  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Captain21 said:

Που να πάω την Τετάρτη????😬😬

Καπετάνιο δεν παίζει κανένα μιτατο απομονωμένο να μην πιάνει ούτε κινητό, να γυρίσεις κατευθείαν για τη φιέστα;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Και φαράγγι Σαμαριάς είναι καλή επιλογή...Έχει και ξενώνα στη μέση του φαραγγιού....Και δεν κινδυνεύω να ακούσω κανένα βοσκό για spoilers!😂😂😂

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Περνούμε αέρα αλλά ξεχνάμε ότι ο βαζελος στην εποχή Αλμέιδα αλλά και παραδοσιακά μας ζοριζει . 

 

Σωστό αλλά είναι η 1η φορά επι εποχής Αλμέιδα που εμείς και με το «χ» είμαστε άρχοντες ενώ αυτοί ζούνε μόνο για τη νίκη

Μέχρι τώρα σε όσα ματς τους έχουμε παίξει 2 χρόνια, ίσχυε το ανάποδο

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

πεστα ρε φιλε γιατι θα μας τρελανουνε αυτοι, τι να παει να πει θα σκυλιασουνε, να κερδιζουμε τοτε μονο αμα κατεβαινουνε με τις σαγιοναρες οι αλλοι

Εχουμε 22 σερί ματς πρωταθλήματος αήττητοι, έχουμε 17 σερί ντέρμπι - πάνω απο ένα έτος αήττητοι, έχουμε 12 σερί ματς play-off αήττητοι... Θα πρέπει να εξετάσουμε την πιθανότητα, κάποια στιγμή να χάσουμε και ένα..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kami said:

Εχουμε 22 σερί ματς πρωταθλήματος αήττητοι, έχουμε 17 σερί ντέρμπι - πάνω απο ένα έτος αήττητοι, έχουμε 12 σερί ματς play-off αήττητοι... Θα πρέπει να εξετάσουμε την πιθανότητα, κάποια στιγμή να χάσουμε και ένα..

να χασουμε κανενα αδιαφορο προς το τελος  στην Τουμπα η στο Καραισκακη

Link to comment
Share on other sites

Από χθες μετά το ματς σκέφτομαι το γαμημενο γκολ απ τα σκουλίκια στα χασομερια. Θα ήταν τελείως διαφορετικα με +2 τώρα. 

Δεν είμαι αισιόδοξος γενικά. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, parakmiakos said:

Από χθες μετά το ματς σκέφτομαι το γαμημενο γκολ απ τα σκουλίκια στα χασομερια. Θα ήταν τελείως διαφορετικα με +2 τώρα. 

Δεν είμαι αισιόδοξος γενικά. 

Ποτέ δεν ήσουν γενικά ρε μλκ 😂

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε με ποιό τρόπο θα τους κερδίσουμε κι αυτούς......

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι το φυλάει ο Αραουχο. 

Link to comment
Share on other sites

Την ομαδα φετος δεν ειναι για να την φοβασαι στα εκτος εδρας. Στα εντος παντα για καποιο λογο, μπαινει πιο συντηρητικα με εξαιρεση ολα τα ματς απεναντι στους Βου.

Προσωπικα μου φαινεται το μεθαυριανο σαν το πιο ευκολο ντερμπι των πλειοφφ. Μπακασετας Ιωαννιδης Μπερναρ ειναι σκασμενοι, τα μπακ της βαζελας σε τρομερο ντεφορμαρισμα (οχι οτι ηταν και κατι το ιδιαιτερο βεβαια),Παλασιος ειναι με κοκκινη. Θεωρητικα θα αλλαξει και τα 2 στοπερ και θα βαλει Ακαιντιν Ουγκο μετα απο 1 μηνα απραξιας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Brom21 said:

Την ομαδα φετος δεν ειναι για να την φοβασαι στα εκτος εδρας. Στα εντος παντα για καποιο λογο, μπαινει πιο συντηρητικα με εξαιρεση ολα τα ματς απεναντι στους Βου.

Προσωπικα μου φαινεται το μεθαυριανο σαν το πιο ευκολο ντερμπι των πλειοφφ. Μπακασετας Ιωαννιδης Μπερναρ ειναι σκασμενοι, τα μπακ της βαζελας σε τρομερο ντεφορμαρισμα (οχι οτι ηταν και κατι το ιδιαιτερο βεβαια),Παλασιος ειναι με κοκκινη. Θεωρητικα θα αλλαξει και τα 2 στοπερ και θα βαλει Ακαιντιν Ουγκο μετα απο 1 μηνα απραξιας.

γενικα παιζει καλυτερα στα εκτος εδρας 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bukowski said:

Ο Βούλγαρος για να παρει πρωταθλημα, θελει 4 τουλαχιστον βαθμους με εμας και διπλο στο Χαρίλαου. Δεν παιζει να γινουν αυτα. Ο Βαζελος μετα απο εμας, εχει 4 ματς σερι νομιζω με Λαμια, Αρη οποτε εχει σοβαρές ελπίδες.

Η βαζελα με αρη-λαμια δεν μαζευει 12 ποντους με τιποτα.

Και μας μας εχω ικανους για κανα χιναρι χαριλαου. Το φαβορι να βγαλει 12αρι με τους μικρους ειναι ο γαβρος 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, parakmiakos said:

Από χθες μετά το ματς σκέφτομαι το γαμημενο γκολ απ τα σκουλίκια στα χασομερια.

Εγώ αυτο το γκολ το σκέφτομαι κάθε μέρα εδώ κι ένα μήνα.

Χάθηκε το ΠΕΝΤΑΠΟΝΤΟ στο ΠκΟ μέσα σε μια στιγμή .....

:(

  • Sad 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω τον τρόπο να χάσουμε. Αν πάλι ο βαζελος θελήσει να χτυπήσει το ματς, εύκολο διπλάκι.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, parakmiakos said:

Από χθες μετά το ματς σκέφτομαι το γαμημενο γκολ απ τα σκουλίκια στα χασομερια. Θα ήταν τελείως διαφορετικα με +2 τώρα. 

Δεν είμαι αισιόδοξος γενικά. 

εσυ παντρευτηκες γιαυτο τα βλεπεις μαυρα

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν έχετε δει Παναθηναϊκό στα τελευταία 5 παιχνίδια που έχει κάνει ο τεριμ κάνει απίστευτες μαλακίες στο κέντρο .

Μπακασετας πλέων μου μοιάζει διπλός κατάσκοπος , ό τύπος δεν μαρκάρει με τίποτα , δεν τρέχει και το σουτ δυναμίτη που υποτίθεται έχει δεν το κάνει . Δε ξέρω τι φάση .

Και αφήνει κανέναν κωτσιρα να τρέχει μόνος του στο κέντρο συν την άμυνα τρικυμία .

Ο παλασιος που πάντα με εμάς ήταν κινητικός θα λείπει γιατί την ειδε Λουίζ Σουάρες.

Άμα ο Ματίας την μυρίστει και γυρίσει Πινέδα στα χαφ με αλλαγή λιουμπι και είναι σε καλή μέρα ένας εκ των σιμανσκι γιονσον πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ πως θα χάσουμε .

 

Link to comment
Share on other sites

Θα το χαρακτηρίσω ματς μισό πρωτάθλημα με ενδεχόμενη νίκη γίνεσαι το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×