Jump to content

ζέλα - ΑΕΚ 3η Αγ. play-off 03/04 21:00 CosmoteSport


Kami
 Share

MVP - Κόουτσινγκ - Βραβείο Μάνταλου  

60 members have voted

  1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      8
    • Μουκουντί
      2
    • Χατζισαφί
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      12
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
      7
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Άμραμπατ
      3
    • ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      25
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      47
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      2
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      48
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      4
    • Μάνταλος
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Πόνσε
      0
    • Άμραμπατ
      1
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      1


Recommended Posts

εγω ενα πραγμα θελω να βγεις να παιξεις για την νικη σοβαρος και λυσσασμενος ειδικα με αυτα τα μουνοπανα, απο εκει και περα μπαλα ειναι μπορει να γινει το οτιδηποτε, το βασικο ειναι Πεμπτη πρωι οτι και να εχει γινει χαμηλα το κεφαλι για την Κυριακη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με νικη εκει μεσα, εχεις τελειωσει 2 ανταγωνιστες και παραμενει ο τριτος που ειναι ο πιο επικινδυνος. 

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ξερω ποιος ειναι ανταγωνιστης η οχι το εχω γραψει πολυ καιρο πριν το πρωταθλημα αυτο δεν μπορει να μας το παρει κανεις, μπορουμε μονο να το χασουμε μονοι μας 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ρε εχω πει θα ναι πιο ευκολο απο περσι. μονο με αυτοκτονια το χανουμε

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kamikaze21 said:

Θα το χαρακτηρίσω ματς μισό πρωτάθλημα με ενδεχόμενη νίκη γίνεσαι το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση.

Γιατί τώρα ποιός είναι το μεγάλο φαβορί; :)

Link to comment
Share on other sites

Με Χ2 ο βαζελος τελειωνει φετος, θα τα παιξει ολα για ολα, θα βγει μπροστα.

Βουτυρο στο ψωμι του Λιβαι και του Ελιασον που θα βρει οσους χωρους δεν εχει ξαναβρει σε ντερμπι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Γιατί τώρα ποιός είναι το μεγάλο φαβορί; :)

Ο Κουγιας

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Γιατί τώρα ποιός είναι το μεγάλο φαβορί; :)

Εμείς είμαστε αλλά θέλω να πω ότι μετα με παοκ σε βολεύει και το Χ 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kamikaze21 said:

Εμείς είμαστε αλλά θέλω να πω ότι μετα με παοκ σε βολεύει και το Χ 

Ποιος τον ακούει τον γυφτοκοουτς άμα πάρει Χ στην Νέα Φιλαδελφεια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ σε άλλο φορουμ....

[ Τρίτη, 2 Απριλίου 2024 16:21 ].....: ΝΑ ΔΕΙ Ο ΝΑΎΑΡΧΟΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΡΙΟ?

                                               ΝΑΙ  ΜΩΡΕ,ΣΙΓΑ ΤΩΡΑ                   0 ψηφοι

                                               ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΡΙ!!          12 ψήφοι

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγει ολοι οι αρδ μας και γράφουν η λένε ότι κάποια στιγμή θα έρθει και η πρώτη ήττα. Είπαμε χαμηλά το κεφάλι αλλά κάπου ωπα.

Αύριο πρέπει να τους τελειώσεις τους ναζί. Όχι άλλα δώρα

Link to comment
Share on other sites

Γενικά 06:30 καθημερινές κατευθύνομαι προς δουλειά και ακούω πάντα μια αθλητική εκπομπή που βγαίνει κόσμος και μιλάει.( Μια έχει και βασικά πλέον εδώ και ποσό καιρό).

Αν ακούσετε από χθες με τι ψυχολογία βγαίνουν οι βαζελοι να μιλήσουν για αύριο θα καταλάβετε πως βλέπουν και το ματς.

Πάντως μεγάλη Παρασκευή οι περισσότεροι από αυτούς καλύτερη διάθεση θα έχουν από ότι αυτές τις μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο νίκη με τους ναζί να τους τελειώσεις και άστους μετά να πνιγούν στην εσωστρεφιά τους!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Agent HAF said:

Γενικά 06:30 καθημερινές κατευθύνομαι προς δουλειά και ακούω πάντα μια αθλητική εκπομπή που βγαίνει κόσμος και μιλάει.( Μια έχει και βασικά πλέον εδώ και ποσό καιρό).

Αν ακούσετε από χθες με τι ψυχολογία βγαίνουν οι βαζελοι να μιλήσουν για αύριο θα καταλάβετε πως βλέπουν και το ματς.

Πάντως μεγάλη Παρασκευή οι περισσότεροι από αυτούς καλύτερη διάθεση θα έχουν από ότι αυτές τις μέρες.

Ρε το πρωί σήκωνε η Δεκελείας screenshots και τα διαθέσιμα εισιτήρια ήταν σχεδόν τα μισά ξέρω γω. Τι άλλο να πούμε για το πως το βλέπουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Agent HAF said:

Γενικά 06:30 καθημερινές κατευθύνομαι προς δουλειά και ακούω πάντα μια αθλητική εκπομπή που βγαίνει κόσμος και μιλάει.( Μια έχει και βασικά πλέον εδώ και ποσό καιρό).

Αν ακούσετε από χθες με τι ψυχολογία βγαίνουν οι βαζελοι να μιλήσουν για αύριο θα καταλάβετε πως βλέπουν και το ματς.

Πάντως μεγάλη Παρασκευή οι περισσότεροι από αυτούς καλύτερη διάθεση θα έχουν από ότι αυτές τις μέρες.

Την ίδια εκπομπή ακούμε λογικά, οι βάζελοι έχουν παραιτηθεί από κάθε ελπίδα για πρωτάθλημα ήδη, δεν βλέπουν καν πως μπορούν να μας κερδίσουν αύριο.

Κρατώντας όσα έχει γράψει ο Δάσκαλος παλιότερα για τις προπονήσεις τους, το διπλό έρχεται αύριο. Θα ανοιχτούν γιατί θα θέλουν νίκη οπωσδήποτε και θα το πληρώσουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kami said:

 

Τους τρολάρανε με αυτό στο Χ

image.jpeg.1762c34c2e988ef13b54231f2cea0d61.jpeg

Σκάλα έχουν αυτοί ή δεν έχει προβλεφθεί;

 

*60€ στο Κόρνερ και 80€ περιοχή στην λεωφόρο. Για ποιο μέσα άστο καλύτερα. Απάνω τους Κυρ Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

Eκτος αποστολής Σενκεφελντ, Αιτορ, Σποραρ, Ούγκο από βαζελα.

Επίσης οι βαζελοι γράφουν σε σχόλια στο γκαζετα ότι οι μισοί παίκτες της βαζελας είναι πλακώμενοι με τους άλλους μίσους και τον Σελτζουκο Τούρκο, δεν ξέρω αν ισχύει αλλά πάντα είναι ευχάριστη η υποψία να είναι μπουρδελακι τα αποδυτήρια του αντιπάλου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι πρώτον είναι σωματικά χώμα και δεύτερον ότι θα πάνε συντηρητικά μέχρι το Μάϊο που έχουν το σκώληκα στον τελικό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λιώστε τους. 

Μου κάνει και το μηδέν-μισό αλλά μην τους λυπηθείτε 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nf28 said:

Eκτος αποστολής Σενκεφελντ, Αιτορ, Σποραρ, Ούγκο από βαζελα.

Επίσης οι βαζελοι γράφουν σε σχόλια στο γκαζετα ότι οι μισοί παίκτες της βαζελας είναι πλακώμενοι με τους άλλους μίσους και τον Σελτζουκο Τούρκο, δεν ξέρω αν ισχύει αλλά πάντα είναι ευχάριστη η υποψία να είναι μπουρδελακι τα αποδυτήρια του αντιπάλου.

Διαβασα και γω οτι πλακωθηκαν καποιοι παικτες μεταξυ τους μετα το ματς με τους βου

Link to comment
Share on other sites

Όλοι «μέσα» ????  πλην Στάνκοβιτς στην ΑΕΚ ενόψει του αυριανού ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.

Η ΑΕΚ ολοκλήρωσε το βράδυ της Τρίτης (2/4) την προετοιμασία της για το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, με τον Αυστριακό κίπερ, Τσίτσαν Στάνκοβιτς να είναι ο μόνος απών όπως αναφέρει η επίσημη ενημέρωση της ΠΑΕ ΑΕΚ, καθώς δεν υπήρξε κάποιο απρόοπτο στην προπόνηση.

Ο Στάνκοβιτς, όπως είχε αναφέρει χθες επίσημα η ΑΕΚ, αντιμετωπίζει μυϊκό πρόβλημα και θα είναι εκτός τόσο από το ματς με τον Παναθηναϊκό όσο και από το κυριακάτικο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια, αν και θα επανεκτιμάται η κατάστασή του κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην ξεκινήσει ο γκατσίνοβιτς και αρχίσει τις αγκαλιές και τα χαϊδέματα στις ζέλες. Από το πρώτο λεπτό με το μαχαίρι στα δόντια να τους τελειώσουμε.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μου αρέσουν καθόλου αυτά τα περί προβληματικής, σχεδόν διαλυμένης βαζελας;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×