Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Δηλαδη θελετε να παει φυλακη ο Βαγγελης; Ή θελετε να τιμωρηθει ο Ολυμπιακος; Για να καταλαβω δηλαδη τι ακριβως θελετε.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θελετε να παει φυλακη ο Βαγγελης; Ή θελετε να τιμωρηθει ο Ολυμπιακος; Για να καταλαβω δηλαδη τι ακριβως θελετε.

 

Εγώ και τα δύο. Κανονικά ως πολίτης τιμωρία Βαγγέλη και ως ΑΕΚτζης ο γαύρος περισσότερο. ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Μη φοβου Ολλανδε δικαστηρολαγνε.

Αν οπως γραφεις

τελικα ληξει η θητεια του Β.Κορέα

τοτε θα αρχισει η θητεια του Ν.Κορεα.

 

Και να ξερεις ο Νοτιος Κορεας ειναι ΑΕΚτζης .

 

Ε καλο ε xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εγω θελω φυλακη η χοντρη Κοντσιτα και πετρινα χρονια με κορνεδες στου Ρεντη κτλ

Link to comment
Share on other sites

Μετά το wwii η Ευρώπη είχε την απορία γιατί ενώ σε όλες τις χώρες οι συνεργάτες των ναζί είτε έβαλαν περούκα και ψεύτικα βυζιά για να τη κοπανήσουν , είτε τους έθαψαν σε κατουρημένους τάφους , στην Ελλάδα απολάμβαναν μια είδους πρωτοφανής ασυλίας

 

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θελετε να παει φυλακη ο Βαγγελης; Ή θελετε να τιμωρηθει ο Ολυμπιακος; Για να καταλαβω δηλαδη τι ακριβως θελετε.

 

Χωρίς περιστροφές και ντροπές και το γράφω χρόνια εδώ μέσα, θέλω την ΑΕΚ στη θέση του γαύρου. Η στιγμή που θα πω σε 4-5 γαύρους που έχω άχτι "φτιάξτε πρώτα ομάδα και μετά μιλήστε" θα είναι λυτρωτική. Μετά θα ασχοληθώ με τις καρδερίνες μου στο μπαλκόνι.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς περιστροφές και ντροπές και το γράφω χρόνια εδώ μέσα, θέλω την ΑΕΚ στη θέση του γαύρου. Η στιγμή που θα πω σε 4-5 γαύρους που έχω άχτι "φτιάξτε πρώτα ομάδα και μετά μιλήστε" θα είναι λυτρωτική. Μετά θα ασχοληθώ με τις καρδερίνες μου στο μπαλκόνι.

 

+1 xD

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα κυριοι ειναι ξεκαθαρα. Απο το 2004 μεχρι και σημερα η ΝΔ κυβερνησε τα 8 απο τα 10 χρονια ενω συγκυβερνησε ακομα ενα εξαμηνο. Δεν θα πω πολλα παρα μονο τουτο. Ο κυριος Μακης ηξερε πολλα για την γνωστη και μη εξαιρετεα δεξια. Και καπως ετσι αναβολη στην αναβολη και παρα τις τελεσιδικες αποφασεις, η ομαδα μας εκανε βουτια επι ημερων κυβερνησης Αντωνη Σαμαρα, Μπαλτακου, Αδωνη, Βοριδη και λοιπων δημοκρατικων δυναμεων. Φυσικα η κατασταση αυτη βολεψε αφανταστα τον πολιτικο κρατουμενο Μακη μας ο οποιος και θα μεινει σιωπηλος.

Link to comment
Share on other sites

προφανως για αυτο τον ψηφισε, μπας κ τσιμπησει διαιτητικα σπορια...

 

Και πηρε τα @@ του.:prankster:

Link to comment
Share on other sites

Και το ερώτημα σου βγαίνει αυθόρμητα: είναι δυνατόν να είναι τόσο βλάκας ο Δημητρέλλος; Μιλάμε για τον ίδιο άνθρωπο που έβγαινε χαμογελαστός φωτογραφίες στα ουζερί με τον Ξενιάδη και τον κομμωτή (!) του και διέκοπτε την προπόνηση για να μιλήσει ο Λιμοντζόγλου στο κινητό με το Μπουγαίδη. Μιλάμε για "επενδυτές" που προξένεψαν ο Νίκος Στράτος και ο Δημήτρης Χατζηχρήστος.

Link to comment
Share on other sites

περι Νοτια.

νομιζω οτι θεωρεις πολυ ψαγμενο με το θεμα ΑΕΚ εναν ανθρωπο που δεν πρεπει να ξερει τι ειναι οφφσαιντ και που γενικα δεν πολυ-ασχολουνταν/ δεν βρισκοταν καν Ελλαδα, πλην του προπονητικου που ηταν το επιχειρηματικο "μερακι" του για την ΑΕΚ (ηθελε να συνδυασει επιχειρηση + να αφησει και ενα εργο που θα χρησιμοποιει η ομαδα).

 

Προσωπικα εκτιμαω οτι πλην της ιστοριας των Σπατων, δεν ασχολουνταν και πολυ. "Ποσα θετε? -εχω τοσα" ηταν η φαση. Και στο τελος ηταν "Ποσα θετε" - "Παρτε τα παπαρια μου".

 

υγ. τεσπα τα εχουμε ξαναπει βεβαια ολα αυτα, ο καθενας με την γνωμη του.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Nαι ωραια τα λετε μονο που λειπει κατι βασικο απ'ολη αυτη τη θεωρια του Βολντεμορτ Πετρου Παππα που απ'το 2008 εκανε τα παντα για να διωξει απ'την ΠΑΕ το Νικο το Νοτια: το κινητρο.

Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι οτι το γαμησανε και ψοφησε ως ομαδα πολυμετοχικοτητας. Αποδειχτηκε οτι τετοια σχηματα δεν πανε ευκολα μπροστα.

 

Τωρα αν καποιοι εφταιγαν περισσοτερο κι αλλοι λιγοτερο, οκ ειναι θεμα που σηκωνει πολλη κουβεντα χωρις να προκυπτουν σιγουρα συμπερασματα. Δεν αλλαζει κατι επι της ουσιας αν ο Νοτιας ηταν πιο σωστος απο τον Παππα (ή τον Πολυ ή τον Κανελλοπουλο) ή το αντιστροφο.

 

Και η ιστορια εγραψε οτι επι των ημερων τους η ΑΕΚ αρχικα σωθηκε απο καταστροφη και στην συνεχεια τελικα διαλυθηκε εντελως (κυριολεκτικα ομως/εβαλε λουκετο).

Τους πιστωνεται το πρωτο, αλλα τελικα τους χρεωνεται το δευτερο.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

για τον μπομπ ο ανθρωπος του νοτια μας ελεγε σε συνεντευξη τυπου τι λετε ρε που θα ρωτησουμε για κοζωνη

 

+ 1 στον νικο

 

ο καθενας μπορει να πλεξει το δικο του σεναριο για να βγαλει λαδι αυτον που θελει.

Link to comment
Share on other sites

Ενας εξαιρετικα ψυχραιμος και αντικειμενικος nikos, σε βαθμο να μην τον αναγνωριζω xD

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ επειδη βριζω τον Νοτια οταν τον αποθεωνεις δεν σημαινει οτι δεν ειμαι αντικειμενικος. Δεν ξερω ΕΣΥ τι εισαι βεβαια.:tease:

 

υγ.1 Τοσα χρονια γραφω οτι κρινονται ως ομαδα και δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι να βγουν απο το συνολο. Ειναι σαν να ψαχνεις ή αν αναλυεις αν φερθηκε καλυτερα ο Πατερας ή ο Γιαννακοπουλος στον ποδοσφαιρικο βαζελο. Κανενα νοημα και καμια σιγουρη απαντηση.

υγ.2 οτι ειμαι πιο ψυχραιμος πλεον και πιστωνω και 2 πραγματα ισχυει παντως. Ειναι αυτο που λενε οτι καποια στιγμη τους κατατασσει η ιστορια ολους καπου. Ε, αρχιζει και γινεται ιστορια η εποχη 2004/2013.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς ασθενοφόρο το γήπεδο..... Κλινικά νεκρός σε αγώνα Γ εθνικής κατηγορίας....δεν εχει πιο κάτω πραγματικά

Link to comment
Share on other sites

αν αυτος ο τοπος διοικουνταν απο την κεντρικη εκτελεστικη εξουσια και οχι απο μελισσανομαρινακηδες, θα επρεπε ηδη να εχει επιβληθει παυση καθε αθλητικης δραστηριοτητας για 2-3 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×