Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

To τραγικο δεν ειναι αυτο

 

το τραγικο ειναι οτι αυτα τα εφερε ο ΝικοΣτρατος.

 

Που ειναι αυτος αραγε τωρα?

 

Αν τοποθετήσουμε σωστά χρονικά τα γεγονότα είμαστε στο όριο της τροπολογίας για την τρίμηνη εκκαθάριση των ΠΑΕ. Χριστούγεννα Πρωτοχρονιά του 2012-2013 παίξανε αυτά, Φλεβάρη ψηφίστηκε η τροπολογία και σταμάτησαν τα καλά αποτελέσματα του χειμώνα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι για εγκεφαλικό. Αν δεν τους ρίξουν τους πούστηδες δεν ξέρω πως θα ηρεμήσω

Link to comment
Share on other sites

Τι καταπληκτικα πραγματα ακουσαμε παλι.Μεχρι σημερα νομιζα οτι ειχα τακτοποιησει στο μυαλο μου το ζητημα της πεσαδας,πως και με ποιον τροπο γινανε τα πραγματα ωστε να φτασουμε στην Τεταρτη μετα το ματς με τον Ατρομητο και τις ανακοινωσεις για ''νεα σελιδα''.Φευ..

 

Εγώ είμαι για εγκεφαλικό. Αν δεν τους ρίξουν τους πούστηδες δεν ξέρω πως θα ηρεμήσω

 

Τσαρλς,εν προκειμενω δεν εχει δουλεια κανενας γαυρος.Του ανοιξανε λεμε την πορτα απο μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
To τραγικο δεν ειναι αυτο

 

το τραγικο ειναι οτι αυτα τα εφερε ο ΝικοΣτρατος.

 

Που ειναι αυτος αραγε τωρα?

 

Σκαβει στο γηπεδο ! Ψαχνει τα γυαλια του που τα ειχε χασει στο ματς ΑΕΚ-Ηρακλης με Ζαφειροπουλο τοτε που εδωσε εντολη ο Ζ να μπουν τα ματ στην σκεπαστη.xD

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικά η δήλωση του Ξενιάδη:

 

«Όπως είχα πει ΑΚΡΙΒΩΣ στις δηλώσεις μου , σήμερα έγινε το ραντεβού των νομικών συμβούλων μου με τον νομικό σύμβουλο της ΑΕΚ και τον Κο Αδαμίδη. Από την πλευρά της ΑΕΚ ζητήθηκαν κάποιες προϋποθέσεις (ΕΕΑ κλπ) στα όποια ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ κανένα πρόβλημα και από την μεριά των νομικών μου ζητήθηκαν προϋποθέσεις οι οποίες να καλύπτουν την όποια τοποθέτηση χρημάτων για την απόκτηση του συνολικού 51% των μετοχών της ΑΕΚ. Η πλευρά της ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ το 51% διαθέσιμο. Οι νομικοί σύμβουλοι θα ξεκαθαρίσουν όλα τα απαραίτητα έγγραφα που χρειάζονται και από τις 2 πλευρές.

 

Όσο αφορά την σχέση μου με τον Κο Σαλιαρέλη , είναι ξεκάθαρη , είναι συνεταίρος μου στις επιχειρήσεις μου και πολλά χρόνια φιλική σχέση. ΔΕΝ ΕΙΧΕ , ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ , με την ΑΕΚ. Τόσο καιρό γράφανε ότι είμαι αόρατος και ότι δεν έχω την οικονομική δυνατότητα , τώρα που ανοίγω τα χαρτιά μου γιατί δεν μιλάει κανείς? Δίπλα μου στην συνάντηση ήταν ο Γρηγόρης Δέδες , παλαιός παράγοντας της ΑΕΚ, με πολλές γνώσεις για την ΑΕΚ.

 

Κάποιοι κάνουν σκέψεις που δεν αρμόζουν σε ΑΕΚτζήδες, είμαι και θα είμαι ειλικρινής σε οτιδήποτε αφορά την ΑΕΚ και δεν υπάρχει ουδέν μυστικό που δεν θα το γνωρίζετε. Η ΑΕΚ είναι μια οικογένεια....αυτό πρέπει να γίνει πραγματικότητα!

 

Με Εκτίμηση σε εσάς».

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Το μουνι της μάνας τους Fermion. Μου χει ανέβει το αίμα στο κεφάλι δεν κοιμήθηκα σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οχι μανες εχουμε πει.....οταν μιλατε για γαυρους να βαζετε ολη την οικογενεια μεσα.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μου χει ανέβει το αίμα στο κεφάλι δεν κοιμήθηκα σήμερα

 

Το να χανεις τον υπνο σου για την ΑΕΚ ειναι μια ασυλληπτα νορμαλ κατασταση παντως.

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ειδα την εκπομπη, περιγραμματικα για να καταλαβω, θα μας επαιρνε ο ξενιαδης με τον σαλιαρελη για λογαριασμο του γαυρου ?

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ειδα την εκπομπη, περιγραμματικα για να καταλαβω, θα μας επαιρνε ο ξενιαδης με τον σαλιαρελη για λογαριασμο του γαυρου ?

 

Ναι. Αλλά θα μας άφηναν και εμάς "μια στο τόσο που και που". Μην φανταστείς πρωτάθλημα. Κανα Χ

Link to comment
Share on other sites

μαααλιστα, μαααλιστα... ωραια πραγματα. καλα που δεν πηραμε Φετφα εκεινο τον Γεναρη.

Link to comment
Share on other sites

απο σενα αυτο που θελουμε ειναι να μας πεις ποιος ειναι ο.. :

"αντιπρόεδρος ΠΑΕ της Θεσσαλονίκης (Γ) "

 

μονο ο Γ.Ψ μου ρχεται στο μυαλο..

 

μαλλον αυτος ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Αδη;;

 

Πως και δεν καταφερε το μεγαλο αφεντικο να κρατησει τους βαμος καμπεον Σουπερ Λιγκ φετος;;

Link to comment
Share on other sites

Αδη;;

 

Πως και δεν καταφερε το μεγαλο αφεντικο να κρατησει τους βαμος καμπεον Σουπερ Λιγκ φετος;;

 

ηταν και το επιχειρημα που χρησιμοποιουσαν περσυ οι αργιανοι - αν ειμασταν παραρτημα γιατι δε μας εσωσε ο Βαγγελας και ετσι....

προφανως επρεπε να σωθει ο νιωνιος, ο Πλατανιας και η Βεροια (με Καραμελιδη). Σιγουρα προσπαθησε ο Σκορδινιο να κανει τα κονε του με την Καστελλα αλλα βρηκε αδιαφορια... ε και καπου εκει το καραβι με Σουλη βουλιαξε. και πως να μενανε και Σ.Λ θα σκαγανε βροχη οι τιμωριες-αφαιρεσεις βαθμων απο οφειλες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Σε αλλες χωρες δεν θα ειχε ακυρωθει τουλαχιστον το πρωταθλημα για 1 χρονο Νικο Τσαμτσικα?

Link to comment
Share on other sites

ρε εδω μεχρι και οι Τουρκοι τιμωρησαν Φενερ, μεχρι και οι Ιταλοι την Γιουβεντους......

Link to comment
Share on other sites

ηταν και το επιχειρημα που χρησιμοποιουσαν περσυ οι αργιανοι - αν ειμασταν παραρτημα γιατι δε μας εσωσε ο Βαγγελας και ετσι....

προφανως επρεπε να σωθει ο νιωνιος, ο Πλατανιας και η Βεροια (με Καραμελιδη). Σιγουρα προσπαθησε ο Σκορδινιο να κανει τα κονε του με την Καστελλα αλλα βρηκε αδιαφορια... ε και καπου εκει το καραβι με Σουλη βουλιαξε. και πως να μενανε και Σ.Λ θα σκαγανε βροχη οι τιμωριες-αφαιρεσεις βαθμων απο οφειλες κτλ.

 

Μαλλον τους παρατησε ο μεγαλος στη μεση της σεζον.

Αν ηθελε θα τους ειχε κρατησει νταηλικι και τιμωριες κλπ θα ειχαν γινει αβαβα.

 

Γιατι,ΟΦΗ και νιωνιος πως παιζουν φετος;;Ο αλλος δεν εχει ενημεροτητα και πληρωνει Ιμπαγασα.

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω τι παιζει με τα χρεη του οφη και του νιωνιου, παντως ο αρης χρωσταει στα 3/4 των καραβιων που ηρθαν επι Κοντη... μιλαμε για τρελα ποσα και οι παιχτες να εχουν το δικαιωμα να προσφυγουν στη ΦΙΦΑ. δε μιλαω για τις ενημεροτητες και τις αδειοδοτησεις, το μεγαλυτερο προβλημα ηταν οι οφειλες προς παιχτες. αργα η γρηγορα θα ερχοταν η πιστολα, απλα ο Λαμπρος με Ματθαιου δεν το ηθελαν για να μην παρουν τα χρεη στην πλατη τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
δε ξερω τι παιζει με τα χρεη του οφη και του νιωνιου, παντως ο αρης χρωσταει στα 3/4 των καραβιων που ηρθαν επι Κοντη... μιλαμε για τρελα ποσα και οι παιχτες να εχουν το δικαιωμα να προσφυγουν στη ΦΙΦΑ. δε μιλαω για τις ενημεροτητες και τις αδειοδοτησεις, το μεγαλυτερο προβλημα ηταν οι οφειλες προς παιχτες. αργα η γρηγορα θα ερχοταν η πιστολα, απλα ο Λαμπρος με Ματθαιου δεν το ηθελαν για να μην παρουν τα χρεη στην πλατη τους.

 

Αρενα φμ Μυρτσο ακουγες χθες βραδυ?xD

Link to comment
Share on other sites

Αρενα φμ Μυρτσο ακουγες χθες βραδυ?xD

 

το γυρισα λιγο οταν βαλανε οι αλλοι διαφημισεις, που μιλουσε ο Ματθαιου λες ε ? εδω και ενα μηνα εχει βγει καμια 10αρια φορες στα ραδια και λεει το ιδιο πραγμα - κλαιγεται για να μην πεσει ο αρης και χασει τα σπιτια του xD μανουριασε ο Μυρτσος ?

 

εντιτ: χαμπε το βραδυ η εκπομπη του ειναι κονσερβα.... εκτος και αν του δωσαν και αλλο 2ωρο βραδινο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×