Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Εγώ θέλω τον Πανιώνιο του χρόνου.

Και θα περιμένω και τον Μάκη Διόγο στο Ο.Α.Κ.Α. να έρθει να κάνει μετάδοση.

 

Θα είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που θα σπάσω τον..."όρκο" μου, και θα πάω στο Ο.Α.Κ.Α. ΜΟΝΟ για αυτόν τον πουτάνας γιο.

Για να δούμε τελικά, ποια ήταν η πουτάνα που ήθελες να ρίξεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Σε περιπτωση εξαπλης ισοβαθμιας ,ποιος πεφτει ξερουμε;

Link to comment
Share on other sites

Εγω γουσταρω 6πλη ισοβαθμια και υποβιβασμο πουσταρα αιωνιου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μη λετε μαλακιες για νιωνιο,αν πεσει θα παει Γ εθνικη και θα ανεβει ο ρουλης στη β' σαν δευτερος.xD

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ?τα γυρισε ο σεριφης ?

 

Αποδειχτηκε λιγος υπο το βαρος των ευθυνων....

Link to comment
Share on other sites

Ζαστρε τα φωτα σου παρακαλω.

 

To SDNA αποκαλύπτει ότι πρώην στέλεχος του Ολυμπιακού κατηγορείται από σήμερα επισήμως για σύσταση εγκληματικής οργάνωσης και την εισαγωγή δύο τόνων ηρωίνης στο πλοίο «Noor 1»! Διαβάστε το πλήρες κατηγορητήριο και πότε απολογείται…

 

Πρόκειται για μία υπόθεση που έχει προκαλέσει αίσθηση στο πανελλήνιο και… σέρνεται εδώ κι αρκετούς μήνες, ωστόσο όπως φαίνεται, μπαίνει πλέον στην τελική της ευθεία.

 

Μετά τη δίωξη που ασκήθηκε στον Α.Κ., ο οποίος μάλιστα μέχρι πολύ πρόσφατα ήταν στέλεχος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, βρέθηκε το πρωί της Δευτέρας στο Δικαστικό Μέγαρο Πειραιά ενώπιον της ανακρίτριας Μαρίας Σκάρπου μαζί με εκ των δικηγόρων του, Γιάννη Ηρειώτη και πήρε προθεσμία για τις 15 Μαΐου.

 

Δύο σοβαρές κατηγορίες βαραίνουν τον επιχειρηματία σύμφωνα με πληροφορίες του SDNA και συγκεκριμένα αυτή της συγκρότησης κι ένταξης σε εγκληματική οργάνωση, καθώς επίσης της εισαγωγής και κατοχής ναρκωτικών.

 

Ο Α.Κ θα δώσει εκ νέου το παρών ενώπιον της ανακρίτριας την επόμενη Παρασκευή (15/5) για να απολογηθεί, πιθανώς παρόντος και του έτερου δικηγόρου, Τάκη Μιχαλολιά και μάλιστα είναι πλέον ορατό το ενδεχόμενο της προφυλάκισής του.

 

Ηδη άλλωστε για την πολύκροτη υπόθεση Γιαννουσάκη έχουν προφυλακιστεί εκτός από τον εφοπλιστή, ακόμα 28 άτομα, μέλη του πληρώματος.

 

Οι εξελίξεις στην υπόθεση είναι αλυσιδωτές την ώρα που η ανακρίτρια Μαρία Σκάρπου συνεχίζει να αναζητεί την άκρη του νήματος. Άλλωστε ο Α.Κ ήταν το τελευταίο πρόσωπο που αποκαλύφθηκε μετά από μαρτυρία κατηγορουμένου που έσπασε μετά από μήνες ερευνών και καταθέσεων...

- See more at: http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/arthro/34476/episima-katigoroumenos-gia-to-noor-1-proin-stelehos-tou-olubiakou/#sthash.PPvwkeHJ.dpuf

Link to comment
Share on other sites

Α Κ.

 

Είχε αναφέρει το όνομα του ο Μελισσανιδης στην συνέντευξη τύπου τον Νοέμβριο.

Edited by stavros 9-11
Φυλαξου
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν βλέπω να βγάζουν άκρη με την κυρά Σμαρούλα τη σεμεδού.xD Από αλλού θα έρθει ο κεραυνός νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

ετσι απο περιεργεια νομικη, αμα γραψω εδω μεσα οτι " νομίζω ότι ο ΑΚ που λενε είναι ο Αρης Κιτρινομαυρος", εχει κανα ποινικο θεμα το ΚΜ ή εγω? Αφου εχει πει και το ονομα ο μελισσανιδης.

Δηλαδη αμα βαλω αυτο το λινκ με τα ονοματα της τοτε διοικησης, θα μας κυνηγησει κανενας?

 

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=60644772

Link to comment
Share on other sites

Εχει χιούμορ ο Βαγγελας παντως.

Ακου "Τμήμα Προμηθειών" xD

Link to comment
Share on other sites

Εχει χιούμορ ο Βαγγελας παντως.

Ακου "Τμήμα Προμηθειών" xD

 

το (σπανιο) χιουμορ του ειχε φανει απο την επιλογη/ανοχη του ονοματος φαταουλ

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Έχει χιουμορίστες στην παρέα του Ν.Χ - Ν.Μ - Ι.Κ.

Για να δούμε το χιουμοράκι τους.

Link to comment
Share on other sites

ετσι απο περιεργεια νομικη, αμα γραψω εδω μεσα οτι " νομίζω ότι ο ΑΚ που λενε είναι ο Αρης Κιτρινομαυρος", εχει κανα ποινικο θεμα το ΚΜ ή εγω? Αφου εχει πει και το ονομα ο μελισσανιδης.

Δηλαδη αμα βαλω αυτο το λινκ με τα ονοματα της τοτε διοικησης, θα μας κυνηγησει κανενας?

 

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=60644772

 

Κοιτα οταν εκανες εγγραφη αποδεχτηκες οτι εισαι υπεθυνος για ο,τι γραφεις αλλα προφανεστατα αν καποιος θελει να "κυνηγησει" το ΚΜ προφανως θα ενοχλησει και τον smaug. Στο ονομα του ειναι το φορουμ. Απο κει και περα το οτι ανεφερε ο Μελισσανιδης το ονομα του δεν σε καλυπτει σε κατι ΕΚΤΟΣ κι αν διατυπωσεις την προταση σου λεγοντας οτι "παντως ο μελισαανιδης ειχε αναφερει τον ταδε στην τοτε συνεντευξη τυπου και τον συσχετισε με την ιστορια αυτη". Φυσικα το ποσταρισμα ενος τετοιου λινκ δεν εχει κατι το παρανομο.

 

Με λιγα λογια τις περισσοτερες φορες δεν γραφουμε ονοματα οχι γιατι φοβομαστε καταδικες αλλα τρεχαματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Οι γαυροι σε σελιδες τους στο fb εχουν ριξει ολες τους τις ελπιδες στον Κουγια(!!!!) δειτε και μονοι σας

 

 

 

Redsagainsthemachine.gr

44 λεπτά ·

Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΟΥΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΑΚΡΙΤΗ ΑΝΔΡΕΑΔΗ

 

Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΟΥΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΑΚΡΙΤΗ ΑΝΔΡΕΑΔΗ :: Reds Against The Machine

REDSAGAINSTHEMACHINE.GR

 

 

ωχ ωχ αρχισαν τα οργανααααααα

1 · 11 λεπτά

 

Για την ιστορία,ο Κούγιας είπε στο sport24 radio ότι το sdna είναι επιχειρηματικής δραστηριότητας Αλαφούζου. Όσο για την κατάθεση, επειδή άκουσα 3 φορές τη συνέντευξη του στο sport24 radio, είναι πλέον σίγουρο το πως ξεκίνησε η ιστορία και πως θα τελειώσει. ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ! Επίσης αύριο ο Σπανός(έτσι ακούγεται...στα σάιτς.. ) θα καταθέσει έγγραφη τοποθέτηση Πίντο ότι ποτέ δεν έγινε ότι κατέθεσε ενόρκως ο φυσσσσσσσας. Θα γελάσουμε αύριο...! Νταμπιζα,καταλαβαίνεις το πως και το γιατί έγινε φισσσσ μποινγκ

1 · 19 λεπτά

 

Σημερα εδωσε την συνεντευξη ο Κουγιας στο sport 24?Καπου εδω να θυμισουμε οτι ο Κουγιας ειναι το προσωπο που κατεθεσε τις περισσοτερες ωρες στον ανακριτη.Επισης κατι πολυ σημαντικο.Ο Κουγιας εχει μια λογικη ισων αποστασεων κατι που προσδιδει στην καταθεση του κατα την γνωμη μου το μεγαλυτερο ειδικο βαρος και δεν μπαινει στο ιδιο καλουπι με οτι κατεθεσε ο καθε λαθρεμπορας,Βελλης,ο καθε ψευδομαρτυρας κλπ.Και μιας και ειπα ψευδομαρτυρα το ακουσα και εγω οτι φημολογειται οτι ο Σπανος και ο τεχνικος διευθυντης του Ατρομητου θα καταθεσει εγγραφη τοποθετηση του Σα Πιντο και μετα θα σκασουν και αγωγες.Με λιγα λογια ο λαθρεμπορας εμπλεξε πολυ ασχημα τον Φυσα Ρουφα Τραβα τονε για τον οποιο ακομα περιμενουμε να ασκηθει διωξη για την επισκεψη στα αποδυτηρια.

5 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οταν εκανες εγγραφη αποδεχτηκες οτι εισαι υπεθυνος για ο,τι γραφεις αλλα προφανεστατα αν καποιος θελει να "κυνηγησει" το ΚΜ προφανως θα ενοχλησει και τον smaug. Στο ονομα του ειναι το φορουμ. Απο κει και περα το οτι ανεφερε ο Μελισσανιδης το ονομα του δεν σε καλυπτει σε κατι ΕΚΤΟΣ κι αν διατυπωσεις την προταση σου λεγοντας οτι "παντως ο μελισαανιδης ειχε αναφερει τον ταδε στην τοτε συνεντευξη τυπου και τον συσχετισε με την ιστορια αυτη". Φυσικα το ποσταρισμα ενος τετοιου λινκ δεν εχει κατι το παρανομο.

 

Με λιγα λογια τις περισσοτερες φορες δεν γραφουμε ονοματα οχι γιατι φοβομαστε καταδικες αλλα τρεχαματα.

 

θενξ.

μη γινει καμια μαλακια, πραγματι δεν αξιζει ουτε να τρεχει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

θενξ.

μη γινει καμια μαλακια, πραγματι δεν αξιζει ουτε να τρεχει κανεις.

 

Ασε ρε

Link to comment
Share on other sites

Λογοκρισία κυριοι.

Κάποιοι ενοχλούνται απο τις αλήθειες που λέμε..

Γιατι αραγε;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×