Jump to content

Super League Greece 🇬🇷


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Guest Cm punk
Τα ειπα και στον αλλον χθες που για να του αρεσει η γυναικα πρεπει να ζυγιζει 35 κιλα:

Αν δεν περπατησει η υποθεση,ετοιμασου να κανεις το κερλινγκ το αγαπημενο σου αθλημα.

 

Ετοιμαζομαι ,δεν ξερω γιατι αλλα εχω προαισθημα και με τις δηλωσεις χοντρου για ΑΜΚ ,οτι ετσι θα γαμησει ο Πειραιας παλι..

 

Ο Θεος και ο Κορεας να με βγαλουν ψευτη.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι περιμενει κανεις. Αν η προσδοκια μας ειναι υποβιβασμος ολυμπιακου, αφαιρεση τιτλων κλπ, πολυ φοβαμαι οτι θα απογοητευτουμε. Αν ειναι μια αλλαγη στα κοζια του ποδοσφαιρου, εγω ειμαι αρκετα αισιοδοξος. Θυμιζω οτι μιλαμε για τον ολυμπιακο που στο κυπελλο και σε εστησε και σε εχυσε στη μαπα. Δεν ειναι λιγο το να μη κανει ο,τι γουσταρει πια ο γαυρος. Ειναι μεγαλη νικη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Περιμενω να παρει ποδι απο την μπαλα ο χοντρος και το πραγμα να παει 50-50. ΑΝ παει 50-50 χωρις παραρτηματα και με σωστες το κατα δυναμιν διαιτησιες θα τους γαμηθει οτι εχουν και δεν εχουν . Αυτο που περιμενω ειναι να σταματησει η ατιμωρησια και οι επιλεκτικες ποινες σε τυχον επεισοδεια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αν γινουν ολα αυτα θα πικραθει ο ντουσαν. Δεν θα αντεξει να δει τη μεγαλη αγαπη του να παρακμαζει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Ναι αλλα αν γινουν ολα αυτα θα πικραθει ο ντουσαν. Δεν θα αντεξει να δει τη μεγαλη αγαπη του να παρακμαζει.

 

Δεν νομιζω πως το 50-50 θα κανει την ΑΕΚ να παρακμασει ,ισα ισα θα μεγαλουργησει. Ο ΝΤΟΥΣΑΝ θα ειναι πανευτυχης ,θα ζησει μερες 90's.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω πως το 50-50 θα κανει την ΑΕΚ να παρακμασει ,ισα ισα θα μεγαλουργησει. Ο ΝΤΟΥΣΑΝ θα ειναι πανευτυχης ,θα ζησει μερες 90's.

 

Ο Ντουσαν ειναι γαυρος

Edited by Zastro
Δε βριζουμε το χρυσο κεφαλαιο
Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
ιρλι 90' s

ή

λειτ 90' s ?

 

Eξαρταται πως θα τα περνουμε ,επειδη ειμαστε ΑΕΚ και θα τα περνουμε επειδη τα αξιζουμε early 90's.

Link to comment
Share on other sites

Σταύρε είσαι από τους λίγους στο φόρουμ που έχουν το χάρισμα να περνούν το ζουμί όλης της υπόυθεσης μέσα σε μισή πρόταση. Σωραίος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Ο Ντουσαν ειναι γαυρος.

 

Ντροπη να φερομαστε ετσι σε εναν ανθρωπο που ειναι η ζωντανη ιστορια της ΑΕΚ. Η αχαριστια μας εφτασε εδω. Θα βαλουμε μυαλο καποτε αλλα θα ναι αργα.

Edited by Cm punk
Δε βριζουμε το χρυσο κεφαλαιο
Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Δεν τρολλαρω μιλαω απολυτα σοβαρα. Σε μια αρρωστη κατασταση ηταν εφυγε και τελος . Ας το ξεπερασουμε καποτε ,ας κοιταξουμε μπροστα,επαγγελματιας ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρολλαρω μιλαω απολυτα σοβαρα. Σε μια αρρωστη κατασταση ηταν εφυγε και τελος . Ας το ξεπερασουμε καποτε ,ας κοιταξουμε μπροστα,επαγγελματιας ηταν.

 

:friends:

Link to comment
Share on other sites

Στο φορουμ εχει δικαιωμα ο καθενας να εχει την αποψη του, αρκει να σεβεται τους κανονες και να μην κουραζει.

 

Παμε παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Στο φορουμ εχει δικαιωμα ο καθενας να εχει την αποψη του, αρκει να σεβεται τους κανονες και να μην κουραζει.

 

Παμε παρακατω.

 

Δεν νομιζω πως κουρασα ,αν νομιζετε πως επειδη εχουμε διαφορετικη αποψη πανω σε αυτο το θεμα κουραζω τοτε δεν εχω θεση εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω πως κουρασα ,αν νομιζετε πως επειδη εχουμε διαφορετικη αποψη πανω σε αυτο το θεμα κουραζω τοτε δεν εχω θεση εδω μεσα.

 

Το αντιθετο εννοω, οτι αφου δεν κουραζεις, καλα κανεις και λες την γνωμη σου.

Link to comment
Share on other sites

ο Ζαστρος εχει ορεξη , πως καταφερατε να ασχολειστε με ''αυτον'' σε τουτο το τοπιτς ντεν γκαταλαμπαινω .

 

Σατανας21

Link to comment
Share on other sites

δε το πε για σενα ρε..

μην αρπαζεσαι..

σιγα μην καθομαστε να μαλωνουμε τωρα για το ντουσκο.

εμεις να μαστε καλα..

αλλώστε ποσα χρονια να του χουν μεινει ακομη ..

 

σατανας21 Νο2 :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Αα οκ ,σορρυ , τωρα τελευταια ειμαι πολυ στις μαυρες μου και ολα μου φαινονται αρνητικα.

 

Επειδη ξεφυγαμε απο το θεμα ολο το ζουμι ειναι να ερθει ο Ιουνιος και τι θα πει στον ανακριτη ,αν τον αφησει χωρις περιοριστικους ορους ελευθερο(δυσκολο με βαση τις κατηγοριες) τοτε σιγα σιγα πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι δνε θα δουμε πρωταθλημα ουτε σε 10 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

to 96 isoun 6.

i upografi peirazei pollous

apla kai katanoita

kata ta alla mporeis na les tin apopsi sou

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×