Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές.


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ας μαζέψει κάποιος από την ΠΑΕ τον καραγκιόζη τον Κετσετζόγλου γιατί αυτό που κάνει, από ένα σημείο και μετά ξεφεύγει από το συμφέρον της ΑΕΚ για το γήπεδο και μετατρέπεται σε μια απόπειρα να σύρει την ΑΕΚ σε μια αντιΣΥΡΙΖΑ γραμμή. Αφενός δεν έχρισε κανείς τον Κετσετζόγλου ΑΕΚάρχη και αφετέρου, και αυτό είναι πιο σοβαρό, ρε ηλίθιε υπάρχει μια πιθανότητα, μικρή/μεγάλη ο ΣΥΡΙΖΑ να βγει στην κυβέρνηση. Ποιο συμφέρον της ΑΕΚ υπαγορεύει να μετατραπεί ο οργανισμός σε έναν χώρο που στην καλύτερη θα έχει αντιπάθειες με τη νέα κυβέρνηση; Και έλεος, είναι δυνατόν να κάνει πολιτική στην πλάτη της ΑΕΚ ο Κετσετζόγλου; Σαν πολύ αέρα δεν έχει πάρει αυτός;

 

+++

Link to comment
Share on other sites

Ο Κεφτετζογλου δίνει πόνο! Ούτε οταν πέσαμε πέρσι δεν έκανε ετσι :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Για τον Κετς θα πω και καποια αλλα πραγματα. Τα εχω ξαναγραψει βεβαια....

 

 

1) δεν πολυ-κανει ρεπορταζ (λιγοι κανουν, οπως πχ ο Ξενακης με τα καλα του και τα κακα του κι αυτος κατα τα λοιπα), παιρνει ετοιμες ειδησεις

2) λογω του 1) ειναι υπερ των εκαστοτε διοικουντων γενικα (σαν site, αλλο τι γραφει στα σφηνακια).

3) τοσον καιρο στην γ´ με τηλεοπτικα προβληματα, δεν εδειξε 1 (ενα) ματς διαδικτυακα

4) το aek1924 πχ εκανε τουλαχιστον μια επενδυση κι εβαλε application, το 365 στασιμο (γιατι δεν εχει λεφτα, λεει).

5) πουλημα ελπιδας σε περιπτωσεις οπως (κυριως) του Κοζωνη κι οχι μονο.

6)επεσε σε πολλες γκαφες φετος για να γλειψει την νεα κατασταση (πχ για το ροστερ στην αρχη της σεζον)

7)κανει αυτες τις υπερβολες τωρα με τα εκλογικα, εκτιμαω μαλιστα με δικη του πρωτοβουλια και οχι κατευθυνομενα.

 

 

Αυτα τα ολιγα. Κατιουσα γενικοτερα.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

κανει αυτες τις υπερβολες τωρα με τα εκλογικα, εκτιμαω μαλιστα με δικη του πρωτβουλια και οχι κατευθυνομενα.

 

Κι εγώ πλεον είμαι σχεδόν σίγουρος πως δεν ειναι γραμμή. Άρα κρατάω το "γήπεδο ο κόσμος να χαλάσει" του Μελ και αφήνω τον Κωθτακη να σπαραζει

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει συνεργασία με τον όμιλο Οντονι σύμφωνα με κάποιους. Πλήρη εικόνα για την ιδιοκτησία δεν έχω όμως ώστε να μεταφέρω γκαραντι. Νομίζω πάντως ότι κάπου τον αδικούμε. Άλλο τι κάνει για να πουλήσει κι άλλο εάν είναι κατηγορία Σηφάκης/Τσαταλης/Αρναούτογλου/Καζαμπουμπου και σια. Στα επίπεδα της Ώρας ας πούμε δεν έχει πέσει ποτέ, ούτε έχει χοντρή πατάτα στο ιστορικό του πέρα από λάθος εκτιμήσεις που συμβαίνουν στον καθένα. Αν οι αναγνώστες του είναι ηλίθιοι και δεν καταλαβαίνουν πως πλασάρει μια είδηση ή θέση κυρίως διοικητική, δεν φταίει ο Κετς. Μην ξεχνάμε ότι από το site βγάζει πλέον ψωμί σχεδόν αποκλειστικά.

Link to comment
Share on other sites

ασε το παραδειγμα του κοζωνη...που οπως και να το κανεις ηταν μια γραφικοτητα για κερδισμα χρονου

 

Τοσα ξερετε,τοσα λετε κυριε.

Ο Μπαμπ με το ασφαλιστηριο εκτυπωμενο θα μας εβαζε ΝΦ σε 50.000 γηπεδο ΚΑΙ με εμπορικο κεντρο.

 

Λασπολογοι..

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τον Κετς,απλα πιστευω οτι προσπαθει να πιασει τον παλμο του ΑΕΚτζη με μονο σκοπο να εχει χτυπηματα το site.Τιποτα παραπανω,τιποτα παρακατω.

 

Ε,η ψυχοσυνθεση του ΑΕΚτζη τα τελευταια χρονια αποτελειται απο ενα παραξενο μιγμα ελπιδας και ζοχαδιασματος.Αυτο το εκφυλιστικο συναισθημα προσπαθει να αποτυπωσει για να βγαλει τα προς το ζην.

Link to comment
Share on other sites

δε φταιμε εμεις αλλα ο μαλακας ο νοτιας

που δεκτηκε να ασχοληθει μαζι του και τελικα τον σκουπισε ως ασοβαρο και μας αφησε χωρις ελπιδες ..

 

Οι αλλοι τον σκουπισανε,ο Νοτιας εκανε τον καληνυχτακια στην εξωπορτα.

Link to comment
Share on other sites

Κώστας και να μην φταίει δεν γίνεται.-

 

Kώστα21 αυτός εδώ τι αιπι έχει; Γιατί καλό κομούνι φένεται και του λόγου του :tease:

Link to comment
Share on other sites

Kώστα21 αυτός εδώ τι αιπι έχει; Γιατί καλό κομούνι φένεται και του λόγου του :tease:

 

Εγώ πάνω από όλους και όλα είμαι ΑΕΚ..

Κατά τα άλλα τώρα με εκνευρίζουν οι μεσσιανιστες και οι ωχαδελφιστες.

Ωχαδερφιστες στην δεξιά ένα σωρό.

Μεσσιανιστες στην αριστερά ένα σωρό.

Παράλογα πολλά..

Λύσεις υπάρχουν παντα..

Κομμουνισμός δεν υπάρχει πλεον..

Ούτε έννοιες όπως η αλληλεγγύη, η προοδευτικότητα και η εξέλιξη δεν ειναι δυνατόν να ειναι ιδεολογικα χρωματισμενες φίλε Γρεκέ21.

;)

Edited by Bukowski
Link to comment
Share on other sites

Επίπεδο σχολίων aek365:

 

Ouganos21: ΤΙΓΡΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ

-Sofos11: Κώστα πιστεύω πρέπει να βγει ο Μελισσανίδης να τοποθετηθεί απόψε κιόλας για το γήπεδο έχουμε αγωνία

--Epixeirhmatias21: Ο Μελισσανίδης εχει επιχειρήσεις σιγά μην σου πει ξανα για το γήπεδο

---Aektzis: Καλα αμα εσυ είσαι ΑΕΚτζης εγώ είμαι οδηγός σινουκ.. Κώστα κανε κάτι με τα trolls του Μαρινάκη ρε

Link to comment
Share on other sites

Παντως που και που βρισκεις κατι διαμαντακια...αλλα ειναι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει το κανονα..

Link to comment
Share on other sites

Εγω εγραψα παντως οτι εχει κανει τεραστια λαθη ο Κετς (μαζευτηκαν πολλα πλεον), ενω μπορει καλυτερα.

 

Εγω σαν σκεψη τον εκτιμω κατα τα αλλα (και του το ειχα πει μαλιστα) γι αυτο εχω κι απαιτησεις.

 

Δεν λεω οτι μας φταιει, αλλα ας κοψει λιγο τωρα με τις εκλογες, ας μιλησει ο "μεγαλος" στην τελικη για το θεμα και βλεπουμε.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

αντε παλι ολοι με Παπαδοπουλο σημερα.

 

θα τον ηθελα στην ομαδα για 1-2 σεζον, αλλα μην μας τα σπανε με σηριαλ. και σιγουρα να συζητας με παικτη που σε εχει απορριψει δεν ειναι και πολυ υπερ σου.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε συ, ηθελε Σουπερ Ληγκ περσι μηπως παει μουντιαλ. Λογικο ειναι. Φετος δε νομιζω να εχει καποιο θεμα εαν του τα σκασεις. Και δε μιλαμε και για κανενα τρομερο συμβολαιο οκ.

Link to comment
Share on other sites

καλα το οτι ειπε οχι στην Γ εθνικη ενω ηθελε να παει μουντιαλ δεν ηταν παραλογο, απο εκει και περα ο μυτογκας ειναι τιμιος και τα λεφτα που θα δοθουν θα τα βγαλει στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειπε οχι και για φετος αρχικα.

 

οπως και να εχει ειναι καλος παιχτης. 1000 φορες απο κατι Κατσουρανηδες να τα δωσεις σε αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Μυτόγκας με τα χίλια παρά κάτι ΑΕΚάρες που θέλουν να κλείσουν την καριέρα τους στην ομάδα της καρδιάς του

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Mακαρι να ερθει αλλα δεν το βλεπω οπως καθε ενας που μας αρεσει αλλωστε....ΕΙΔΩΜΕΝ και σε αυτο...βαρεθηκα να γραφω ασκοπα για θεματα που ισως δεν υπαρχουν καν και ειναι μονο στην φαντασια των ΑΡΔ.

Εμενα παντως αυτος ασχετα ερθει δεν ερθει μου αρεσει σαν παιχτης τον εκτιμαω σε σχεση με αλλα ''σαπακια'' αχωνευτους που θελουμε να κουβαλησουμε στην ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

το οχι το ειπε πριν μεινει ελευθερος και με δικαιολογια οτι θα ειναι και μεγαλος για να εχει χρονο συμμετοχης οταν επιστρεψει η ΑΕΚ στην Σουπερ Λιγδ. Τωρα ισως αλλαξουν τα δεδομενα, εστω για ενα χρονο θα βοηθουσε στη Β... Δε ξερω βεβαια αν προτιμαει να βρει ενα συμβολαιο και να παραμεινει σε ομαδα Α Εθνικης, με μικρες απαιτησεις βεβαια στυλ Πανθρακικου ή καμια ομαδα στην Κρητη απο τις πολλες που θα χουμε του χρονου

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μονη λυση να παθει ρηξη χιαστων στο μουντιαλ για να εξαληφθει καθε πιθανοτητα επιστροφης του.:bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • George_D featured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×