Jump to content

ΑΕΚ - Απόλλων, 19/10, 18:00, ΟΑΚΑ ΟΤΕsport4


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

βαλαμε γκολ ?

 

μονο απο στημενο οπως ειπα...

αντε παμε για την ανατροπη

πεναλτυ Μανταλος

 

:good2:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν τα ακραία μπακ μας να πω την αμαρτία μου. Ιδίως ο Πεταυράκης ο οποίος έκανε πολλά χιλιόμετρα, ενώ και αμυντικά κόβει και τοποθετείται καλά. Παρόμοια και ο Μπακάκης. Σίγουρα δεν θα άρχιζα από αυτούς την αλλαγή της ομάδας του χρόνου.

Ο Ντούνης ένα καλό έχει για το οποίο τον χρησιμοποιεί ο Δέλλας φαντάζομαι, έχει συμπαθητική κίνηση χωρίς την μπάλα, αλλά δεν έχει την τεχνική κατάρτηση και την σπιρτάδα με την μπάλα στα πόδια.

Ο Κορδέρο ήταν πολύ μέτριος σήμερα, ο Πλατέλλας δεν δείχνει να βελτιώνεται, να εξελίσσεται ως ποδοσφαιριστής. Οι ατομικές ενέργειες Μάνταλου και Μπαρμπόσα είναι φυσικά αυτές που χρειάζεται και περιμένει η ομάδα. Ζόριτς πουλέν, ρε.

Link to comment
Share on other sites

Δυο στα δυο.

Συνεχιζουμε.

Νομιζω εχουμε τρια εκτος εδρας τωρα.

Νικη και στα τρια με 0-1.

Δεν με ενδιαφερει τιποτα παρα μονο η ανοδος.

Αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, στο Β' δεν είχε στην ουσία σοβαρή δουλειά ο Κορδέρο. Να πάρει/κερδίσει την μπάλα και να δώσει την πρώτη πάσα χωρίς να υπάρχει επιθετικό παιχνίδι από τον αντίπαλο δεν είναι κατόρθωμα. 11 vs. 11 ήταν πολύ μέτριος, έχω περισσότερες απαιτήσεις απ' αυτόν γιατί ξέρω ότι μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

δωστε τιποτα στο Π&Ο :D

 

Δεν ειμαι υπευθυνος εγω, αλλα συμφωνω οτι αξιζεις μπονους αποψε. Εγω οπως συνηθιζω το εχασα για ενα γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Στα του ματς. Για το πρωτο ημιχρονο τα εγραψα. Τραγικοι.

 

Στο β´ βελτιωθηκαν φουλ και σε συνδυασμο με την αποβολη επρεπε να κερδισουμε με ακομα περισσοτερα γκολ.

 

Στο α μερος μονο η αριστερη πτερυγα με Μπαρμποσα Πεταυρακη τραβηξε λιγο.

 

Στην επαναληψη ανεβηκαν κατακορυφα οι Μανταλος-Κορδερο και ανεβηκε καπως κι ο Πλατελλας (αντιθετως επεσε ο Μπαρμποσα) και αλλαξε το ματς.

Ο Ντακολ μπορει να ηταν αορατος αλλα ξεκλειδωσε το ματς. Οι Μανταλος και Μπαρμποσα πρεπει να σταματησουν κατι βιαστικα αστοχα σουτ που κανουν.

Δεν εχουμε καθαροαιμο αμυντικο χαφ (ο Κορδερο ειναι οκταρι).

 

Επισης πρεπει να σταματησουν να μπαινουν με ψυχολογια τουπε, ελπιζω να το καταλαβαν (και) αποψε.

Link to comment
Share on other sites

Ετυχε και ταξιδευα και εβαλα ραδιο. Νεριτ βασικα και στο σημειο αυτο θα ηθελα να αναφερθω στην ξεφτιλα που εγινε εκει περα. Πως ηταν η ερα σπορ; Ε 3 εκατομμυρια φορες πιο κατω. Με ΟΑΚΑ συνδεθηκαν στο 20' για 2 λεπτα να πει για την ιστορια του κωστενογλου στην ΑΕΚ και οτι το μας ηταν 0-0. Μετα ξανασυνδεθηκαν στο 45'. Στο μεταξυ επαιζαν τραγουδια και ο καραγκιοζης στο μικροφωνο ελεγε για τα μας της αγγλιας. Ηθελα να σκοτωσω ανθρωπο.

Στο πιο εμπορικο ματς του ελληνικου αθλητισμου τουλαχιστον βασει προσελευσης για το σ/κ αυτο, εκαναν 2 συνδεσεις των 2 λεπτων. Ψοφος σε κυβερνηση και Νεριτ.

 

Στα του ματς τωρα δεν εχει νοημα να λεμε τα ιδια. Η ομαδα εχει τρομερες αδυναμιες, δεν θα ανεβει ευκολα και θα μας βγαλει το Χριστο κ την Παναγια.

Link to comment
Share on other sites

γηπεδο απο τις 14:30 σε μπακσετ και μπαλα

 

ψιλο εκλεισε η φωνη αλλα οκ δεν βαριεσε εμεις να ειμαστε καλα

 

παρασκευη με χανια

Link to comment
Share on other sites

πονανε τα ποδια μου και η μεση μου κλεισαμε 8ωρο σημερα στο οακα .

 

έναν παικτη εχει που μπορει να πατησει από πισω περιοχη τον Μανταλο παιζοντας καθετα και τον τραβα πισω.

 

κριμα για τον κοσμο να βγαζει τοσο χτικιο ακομα και στη β εθνικη.

 

Ειμαστε πληρης μαλακα Δελλα;

Link to comment
Share on other sites

τραγικοί και ανύπαρκτοι στο 1ο ημίχρονο. Αν δεν έπαιρνε κόκκινη ο Βάντερσον πραγματικά δεν πιστεύω πως θα το γυρίζαμε το ματς

Link to comment
Share on other sites

α να σημειωσω οτι η ομαδα θα ανεβει περιπατο, αυτο δεν αλλαζει οτι αφησαν κατι κενα στο αμυντικο χαφ και τον επιθετικο

 

ΝΑ

 

υγ. 300 ευρωπουλα μας εδωσε η ανατροπη

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον.

 

Η ομαδα που ειδα με Ρομα δεν ειχε καμια σχεση με αυτο το θεαμα σημερα.Αλλη ομαδα,δεν ξερω αν εχουν καει απο την προετοιμασια ή απλα σε συνθηκες επισημου παιχνιδιου τοσο τραβαει το πραγμα.Τραγικο ροστερ,τραγικη αντιμετωπιση παιχνιδιου.

Γενικοτερα,μπορω με ασφαλεια να πω οτι σημερα παρατηρησα οτι ΔΕΝ ερχομαστε καθολου.Επαιξα και κατι παναγιες με δυο τυπαδες που στο 2-1 προειδοποιησαν πως θα γυρισουμε και θα τρεμει η γη.

 

Δεν εχει παρει πρεφα το 95% οπαδων τι εχει παιχτει ουτε τι θα παιχτει.

Το τι μαλακιες ακους δεν περιγραφονται.

Με καποιον τροπο,αδιορατο,η ομαδα επεσε.Με καποιον τροπο,μαγικο,μπηκε ο Μελ.Με καποιον αλλον τροπο,αγγελικο,θα γυρισουμε και με μπατζετ 20 μυρια θα γαμησουμε το συμπαν.Με καποιον αλλο τροπο τελος,ονειρωδη,εχουμε το καλυτερο προτζεκτ στην Ελλαδα.

 

Οτιναναι πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

εκτος του πεναλτυ, εκανε καμια αλλη φαση ο απολλων ? αν γινει δουλεια στα στημενα, δε βλεπω να τρως γκολ ευκολα. μπροστα δηλαδη να μπαινει 1 και κατα 80% εχεις κερδισει το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×