Jump to content

ΑΕΚ - Απόλλων, 19/10, 18:00, ΟΑΚΑ ΟΤΕsport4


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Hits=κονομα.

Ο στρατηλάτης κονομάει;

Οι στρατηλάτες δεν είναι ηθικοί;

ΚΩΣΤΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΛΑΣΠΗ.

Link to comment
Share on other sites

Ο στρατηλάτης κονομάει;

Οι στρατηλάτες δεν είναι ηθικοί;

ΚΩΣΤΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΛΑΣΠΗ.

 

Αστον ρε...σε λίγο θα μας τονε βγάλει και πλουτοκράτη

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραψει περι χειροτερου αθλητικου σαιτ ολων των εποχων για το δημιουργημα του Αγγελιδη.

 

υγ. Δεν μπαινω καν, εδω και πολυ καιρο.

Link to comment
Share on other sites

εγω μπαινω μονο να ακουσω αν εχει καμια μεταδοση σε μπασκετ, μπαλα.

κατι καινουργια που βγηκαν aekwatch, 24hours κτλ λενε τιποτα ?

απο συνηθεια ανοιγω μονο τον 365 να διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο 365. Ασχετα αν τον κραζουμε νομιζω πως ευτυχως που η ΑΕΚ εχει και αυτο σε επιπεδο ΜΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αγγελιδης ειναι ο Γεωργουντζος της ΑΕΚ που λεει κ κεινη η ψυχη στο aekvoice( καλο σαιτ, ενδιαφερουσα αρθρογραφια btw). Μεχρι εδω καλα, χρειαζεται κ λιγη καλτιλα.

 

Το ασυγχωρητο στην περιπτωση του ειναι οτι ενω προμοταρει αυτη την κ καλα ρομαντικη οπτικη της ερασιτεχνιλας κ της αριστεροσυνης, ταυτοχρονα κλαιει κ οδυρεται στις ηττες κ κραζει τους καπιταλΗστες που δεν αγοραζουν παιχταραδες για την ομαδα. ΑΕΚ-Αστερας Εξαρχειων κ πρωταθλητισμος δε συνδιαζονται κ ουτε ξαφνικα η μπαλα θα γυρισει στη δεκαετια του '60. Καταληγει να προπαγανδιζει στο πουθενα.

 

Τρισαθλια επισης η σταση του στο θεμα Βασιλοπουλου, με μονιμη πρεμουρα να μη θιξει τα "συντροφικα" αντανακλαστικα.

 

Τα δικα μου κλικ τα εχασε απο καιρο

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με εχει κουρασει η εσωστρεφεια. Δεν τη θελω άλλο, τη σιχαθηκα. Ο Αγγελιδης πλεον ειναι ο τιποτας. Εχει παρελθει οριστικα η περιοδος που η γνωμη του ειχε πραγματικα σημασια και επισης το ΑΕΚ λαιβ πλεον ειναι ένα σαιτ του περιθωριου που αν δεν ειχε τις μεταδοσεις θα ηταν κατω και από το το Κιτρινομαυρο σε επισκεψιμοτητα. Δεν πιστευω οτι ειναι 3ψηφιος ο αριθμος αναγνωστων που διαβαζουν Αγγελιδη με τιποτα.

 

Ο Αγγελιδης δεν το χει. Κανει συνεχως λαθη, παιρνει συνεχως λαθος αποφασεις και μαλιστα πολλες φορες παρασυρεται. Το θετω οσο πιο κομψα μπορω. Επισης κατα καιρους στο σαιτ του εχει μαζεψει ολο το Νταου Πεντελης. Που να αρχισω και που να τελειωσω...

Στο θεμα του γηπεδου απ' οσο καταλαβα, ειναι φορεας αποψεων ανθρωπων που εχουν μεινει στην απ' εξω. Μαλακια αλλα δεν θα κανω τον Αγγελιδη πυλωνα αποψης στα εσωτερικα της ΑΕΚ, δεν θα του δωσω δυναμη που δεν εχει.

 

Για τους υπαλληλους της ερασιτεχνικης τωρα, λιγη αξιοπρεπεια απ' οσους σπευδουν να στησουν κωλο στον Μελισσανιδη, δεν βλαπτει.

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει παντως οτι οι υπαλληλοι τξς Ερα ειναι πληρωμενοι μεχρι Μαιο, δε βλεπω το λογο να παρουσιαζονται ως λαικοι ηρωες, συγχρονοι Ξανθοπουλοι στα νυχια του Μεγαλοκαρχαρια

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει παντως οτι οι υπαλληλοι τξς Ερα ειναι πληρωμενοι μεχρι Μαιο, δε βλεπω το λογο να παρουσιαζονται ως λαικοι ηρωες, συγχρονοι Ξανθοπουλοι στα νυχια του Μεγαλοκαρχαρια

 

Εγω βλεπω πολλους κομματικους λογους. Ειδικα αμα μιλαμε για αριστερους με μυαλα κνιτη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×