Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. I


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

δεν εχω κανενα λογο να μη σε πιστεψω αλλα ..αν ισχυει αυτο γιατι δε βαζει τους αρδ να βγει προς τα εξω και να εχει το "προβλημα'' αλλο εναν μοχλο πιεσης δλδ τον κοσμο ..

 

ουτοπιας 21

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει θεμα με το εργο. Σοβαρο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να το λυσει ο Μελισσαν.

 

Τι εχει γινει;;

Link to comment
Share on other sites

@gybe: Πρωτον, ολα αυτα που ειδες τελευταια ειναι ξεκαθαρα επικοινωνιακου χαρακτηρα και δευτερον ειναι ο Μελισσανιδης και καθε αναφορα σε "προβλημα" ισοδυναμει με παραδοχη ηττας. Γι αυτο δεν ασχολουμαστε με ατερμονα κυνηγια μαλακιας τυπου Αυλωνιτης, εφεσεις, πορτα απο Ελληνικο επειδη επρεπε να πληρωσει και δε συμμαζευεται. Ο Μελισσανιδης μιλαει και κομπορρυμονει μονο οταν ειναι απο πανω. Απο κατω δε βγαζει αχνα και περιμενει να χτυπησει την καταλληλη στιγμη και οταν το επιτρεπουν οι συνθηκες. Εαν πανε ολα καλα, δε θα τον συγκρατει ουτε ο Δημητριαδης ξεσουρωτος.

 

@Fermion: Κολλησαμε.

Link to comment
Share on other sites

Μυστικοπάθεια = δε γίνεται τίποτα.Τόσα χρόνια το έχουμε μάθει αυτό. Χρέος του Μελισσανίδη να ενημερώνει τι γίνεται. Δεν το φτιάχνει για τον εαυτό του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το φτιάχνει για τον εαυτό του.

 

Εγώ πάλι πιστεύω ότι το φτιάχνει για τον εαυτό του...99-1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι το φτιάχνει για τον εαυτό του...99-1

 

Το φτιαχνει καθαρα για την υστεροφημια του...για αυτο πιστευω οτι θα το κανει οτι πακετο και να κατσει..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει θεμα με το εργο. Σοβαρο. Μακαρι να πανε ολα καλα και να το λυσει ο Μελισσαν.

 

Zastro αν θες μου εξηγείς τι εννοείς σε pm έστω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι το φτιάχνει για τον εαυτό του...99-1

 

Το φτιαχνει καθαρα για την υστεροφημια του...για αυτο πιστευω οτι θα το κανει οτι πακετο και να κατσει..

 

Ε χαίρω πολύ, πολύ πιθανόν να είναι έτσι, αλλά το θέμα είναι ότι το γήπεδο αφορά την Α.Ε.Κ. και τον κόσμο Της. Αν συμβαδίζει το συμφέρον του με το δικό μας έχει καλώς.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
ρευστο ή χωροταξικο pm μονο το ζουμι.

 

Τι pm και mm,αν ειναι κατι που εχει κολλησει πρεπει να το μαθουνε ολοι για να ξερουμε τι μας γινεται.Υπαρχουν τοσα θεματα ανοιχτα,η ΑΜΚ,μελετες-προμελετες-ψηφιση-εγκριση,προαδειες-αδειες,νεα ρυθμιση νομοθετικη,ονοματοδοσια κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τρομερη δουλεια ο τυπος ! Μπραβο ! Μακαρι να γινει και το κανονικο .

Link to comment
Share on other sites

Άντε μάλλον όλα είναι σε καλό δρόμο! Μακάρι θεέ μου. Ειλικρινά αν το φτιάξει θα ναι μάγκας και ας του εχω σουρει τα εξ αμάξης. Το γήπεδο είναι το Α και το Ω για πολλά χρόνια.-

 

ΥΓ: Όταν λέει "συμφωνήσαμε" εννοεί "εγώ έλεγα και ο υπουργός συμφωνούσε"; :D

Link to comment
Share on other sites

Οι υπουργοι ειναι ευκολακι για τον Τιγρη.

 

Τα λεφτα ειναι το θεμα.

 

Εγώ πιστεύω ούτε τα λεφτά είναι πρόβλημα αλλά κάτι Κούβελοι...

Link to comment
Share on other sites

Ούτε Κούβελοι ούτε ξεκούβελοι. Το έργο θα γίνει. Δεν περιγράφω άλλο. Τις επόμενες εβδομάδες θα δείτε τι είναι και πως είναι. Φιλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×