Jump to content

Παναχαϊκή - ΑΕΚ: 30/11, 18:00


Eddie
 Share

Recommended Posts

Ο μαλάκας ο Μάνταλος φταίει για όλα.

Σε όλα τα παιχνίδια έχει παίξει και έχουμε ζοριστεί.

 

Σε ένα δεν έπαιξε, και γαμάμε στο ημίωρο 0-2.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τον Κουγια εχετε αντιληφθει οτι τοσον καιρο ασχολουνται ολοι με εναν καραγκιοζακο τον οποιο βριζουν οι ιδιοι οι οπαδοι της ομαδας του, σε σημειο να κανουν αποχη απο το γηπεδο;

Link to comment
Share on other sites

κουγια ψησε τον βαγγελα

να σου παρει παντουρου για τα χριστουγεννα..

 

xD

 

Ενα Panini και πολύ του είναι.

 

Nica+Panduru.png

Link to comment
Share on other sites

Αραβιδης και Ανακογλου ειναι οι πρωτοι για να βγαινουν απο την ενδεκαδα (οχι μονο σημερα, γενικα).

Link to comment
Share on other sites

-Ποιες ομάδες θεωρείς δυνατές και τι λέει για σας η συμμετοχή της ΑΕΚ στην κατηγορία, που είναι το μεγάλο φαβορί, την φοβάστε;

 

Και; Ποια είναι η ΑΕΚ; Παίζει και αυτή στην Football League όπως εμείς, όπως οι υπόλοιπες ομάδες, δεν είναι η ΑΕΚ του παρελθόντος και δεν πρέπει να την φοβόμαστε. Θα παίξουμε 11 εναντίον 11, μπορεί να έχει μπάτζετ δέκα φορές πιο πάνω από το δικό μας, όμως, το ίδιο είχε και ο Ολυμπιακός που παίξαμε και είδατε ποιος άξιζε να πάρει τη νίκη στο παιχνίδι κυπέλλου. Τέλος πιστεύω πως εκτός από την ΑΕΚ, καλή ομάδα έχουν ο Απόλλων Σμ. και τα Χανιά.

"Εγώ πιστεύω ότι ο κόσμος μπέρδεψε αυτό που είπα. Εγώ είπα ότι δεν φοβάμαι την ΑΕΚ και συνεχίζω να λέω το ίδιο... έντεκα εμείς, έντεκα και αυτοί. Γιατί να φοβάμαι; Δεν καταλαβαίνω γιατί το πήρε στραβά ο κόσμος. Δεν είπα κάτι κακό για την ΑΕΚ. Εννοείται ότι τη σέβομαι. Είναι μεγάλη ομάδα, με πολύ κόσμο. Δεν τους φοβάμαι. Θέλω να παίξουμε την μπάλα που ξέρουμε και θα πάμε για τη νίκη"

 

ΚΕΣΚΕΣΕ Α.Ε.Κ. μωρή ξανθιά Βατίδου;

Link to comment
Share on other sites

Κατι κωλοφτιαγμενα αμαξια που ακουγονται να περνανε ειναι καγκουρες μιναρες και τα ακουω απ την τηλεοραση ή μπουγατσες και τα ακουω απ το παραθυρο;

Link to comment
Share on other sites

xD

 

ΘΕΟΣ ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ.

 

"Δεν το βλέπεις μωρή γαμιόλα;Αφήστε με να τον γαμήσω.Παλιοκαριόλη."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×