Jump to content

Συνέντευξη τύπου Δημήτρη Μελισσανίδη Τετάρτη 10/07


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest dikoudis63

Εγώ δεν θέλω καύλες. Θέλω ουσία. Όταν δω τότε θα τον παραδεχτώ.

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία εμπεριέχει την κάβλα προφανώς. Δεν θέλω να μου μιλήσει για τσαμπιονς λιγκ σε 3 χρόνια, για 10 ολυμπιακούς και για ροναλντίνιους. Λιτά και περιεκτικά τι έχει στο μυαλό του να μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Τι θα κάνουμε ρε την άλλη εβδομάδα ? Έτσι θα μείνουμε με το φορ ?

Link to comment
Share on other sites

Τα αγωνιστικα ειναι γνωστα.Ανεβαινουμε τρενο κλπ κλπ,τι αλλο μπορει να πει.

Το σημαντικο κατα την αποψη μου ειναι το γηπεδο.ΠΛΑΝΟ και ΣΧΕΔΙΟ.

 

Επισης,περιμενω να ακουσω ερωτησεις για το ποια ειναι η αποψη του για τα παιδακια του 2004.Εκτος και αν τωρα νταξειμωρετωρατιψαχνειςκσυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest dikoudis63
Τα αγωνιστικα ειναι γνωστα.Ανεβαινουμε τρενο κλπ κλπ,τι αλλο μπορει να πει.

Το σημαντικο κατα την αποψη μου ειναι το γηπεδο.ΠΛΑΝΟ και ΣΧΕΔΙΟ.

 

Επισης,περιμενω να ακουσω ερωτησεις για το ποια ειναι η αποψη του για τα παιδακια του 2004.Εκτος και αν τωρα νταξειμωρετωρατιψαχνειςκσυ.

 

Συμφωνώ το παν είναι το γήπεδο. Τώρα για το αγωνιστικά τρένο, τις πιθανότητες τις έχουμε θα δούμε και στο γήπεδο. Περιμένω να δω τι θα πει και για την Ερασιτεχνική.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Τα αγωνιστικα ειναι γνωστα.Ανεβαινουμε τρενο κλπ κλπ,τι αλλο μπορει να πει.

Το σημαντικο κατα την αποψη μου ειναι το γηπεδο.ΠΛΑΝΟ και ΣΧΕΔΙΟ.

 

ΠΛΑΝΟ & ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω τι θα πει και για την Ερασιτεχνική.

 

Τίποτα. Έχει πει επανειλημμένως να μην του πρήζουμε τα @@ με τα ερασιτεχνικά.

 

Καλώς ήλθες κι από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΛΑΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

 

Τι αλλο να πει? Πως θα κερδιζουμε τους τραχωνες και το κυπελλο ΕΠΣΑ με την υπερομαδα της Δ?

 

 

Υ.Γ Και το ΠΟΤΕ βγαινει η αδεια και αρχιζει το εργο ε?? Οχι απλα ΘΑΘΑΘΑΘΑΘΑΘΑΘΑΘΑΘΑ και γκλαμουριες

Link to comment
Share on other sites

Guest PiVot

Καλησπερα κυριοι.

 

Αυριο στις 12 το μεσημερι η συνεντευξη του Μελισσανιδη με live εικονα,στο site sentragoal.gr

Link to comment
Share on other sites

Και για να το ριξουμε και λιγο στο σορολο..το μεγαλο ερωτημα που περιμενω να απαντηθει αυριο ειναι οι εξεδρες που θα βρισκονται στο χωρο της σκεπαστης θα αριθμουνται ως 9-11 η ως 21 και λοιπα και λοιπα..εδω σας θελω μαγκες μου...

Link to comment
Share on other sites

Και για να το ριξουμε και λιγο στο σορολο..το μεγαλο ερωτημα που περιμενω να απαντηθει αυριο ειναι οι εξεδρες που θα βρισκονται στο χωρο της σκεπαστης θα αριθμουνται ως 9-11 η ως 21 και λοιπα και λοιπα..εδω σας θελω μαγκες μου...

 

Κανένα νούμερο. "ΣΚΕΠΑΣΤΗ".

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νούμερο. "ΣΚΕΠΑΣΤΗ".

 

ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

Link to comment
Share on other sites

Και για να το ριξουμε και λιγο στο σορολο..το μεγαλο ερωτημα που περιμενω να απαντηθει αυριο ειναι οι εξεδρες που θα βρισκονται στο χωρο της σκεπαστης θα αριθμουνται ως 9-11 η ως 21 και λοιπα και λοιπα..εδω σας θελω μαγκες μου...

 

Greek-Serbian Multiwinner Stand ???

Link to comment
Share on other sites

Greek-Serbian Multiwinner Stand ???

 

Αργησα αλλα το πιασα το υπονοουμενο...xD

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην, θεωρω το θεμα Πειραια μεγιστοποιηση των αρδ.

 

Απο εκει και περα, ευχομαι να μας φτιαξει και για το γηπεδο αλλα ταυτοχρονως να μας κινησει καπως το ενδιαφερον και στο αγωνιστικο, στο μετρο του δυνατου. Λιγα λογια, συγκεκριμενα και σταρατα.

 

Απο λογια χορτασαμε τοσα χρονια και το ξερει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω για τα αγωνιστικα δεν θελω ν'ακουσω τιποτα (και τι να πει δλδ?) και για το γηπεδο μεχρι να βγει ακρη με το Δημο λογικα δε μπορει να πει κατι ιδιαιτερο.

 

Περιμενω ομως αυτα που θα πει να τα πει με εκεινο το υφος το πονηρομαγκικο απο το οποιο δυσκολα θα μπορεσει να κανει και πισω μετα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Πρόκειται για μια από καιρό προγραμματισμένη συνέντευξη . Κατά κανόνα ,αυτές οι συνεντεύξεις δεν βγάζουν καμία είδηση . Θα αποτελέσει έκπληξη αν πει κάτι διαφορετικό από αυτά που ήδη γνωρίζουμε . Σαφέστατα , έχει άλλη αξία να τα ακούς (ακόμα και τις υπερφίαλες μπούρδες του ) από τον ίδιο , παρά από τον (οποιοδήποτε )his master voice-έμπορο ελπίδας-καμένο ρεπόρτερ της ΑΕΚ. Ελπίζω να έχει ράψει κανένα κουστούμι . H ενδυματολογική του άποψη , είναι τραγικότατη , μέχρι στιγμής

 

xDxD Για αυτο τα βρηκαν με τον Ιβαν ! Θα πανε μαλλον μαζι να ραψουν για να παρουν καλυτερη τιμη !! :tease:

 

 

Παμε κοντρα? :shock:xD

 

8015453b431babb93776576a810f6f44_L.jpg

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×