Jump to content

Συνέντευξη τύπου Δημήτρη Μελισσανίδη Τετάρτη 10/07


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest dikoudis63
xDxD Για αυτο τα βρηκαν με τον Ιβαν ! Θα πανε μαλλον μαζι να ραψουν για να παρουν καλυτερη τιμη !! :tease:

 

 

Παμε κοντρα? :shock:xD

 

8015453b431babb93776576a810f6f44_L.jpg

 

:clapping:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για κάποιο λόγο μ' άρεσε πάντως. Μόνη παραφωνία το σίχαμα ο πολυέλληνας.

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μ'αρεσε. Η μονη αλλαγη που θα εκανα εγω θα ηταν να βαλω τον προπονητη και οχι τον Μπαγιεβιτς σε κεντρικο πλανο. Οσοι εχουν θεμα με τον Μπαγιεβιτς ας εχουν υποψη τους μαλλον αυτοι που θα ξενερωσουν απο την παρουσια Σερβου εκει ειναι αριθμητικα λιγοτεροι απο αυτους που συγκινουνται οταν τον βλεπουν και η αναλογια ειναι μαλλον ακομα χειροτερη σε αυτους που οντως εχουν λεφτα να παιρνουν διαρκειας. Δεν εχω και στατιστικα στοιχεια μπροστα μου αλλα παντα νομιζω οτι οι groupies Μπαγιεβιτς αποτελουν σιωπηλη πλειοψηφια σε σχεση με τους Ταλιμπαν αντιμπαγιεβιτσικους.

 

Θα με ενοχλουσε και η παρουσια Γεωργεα που απλα δεν αντεχω να τον βλεπω αλλα μετα θυμηθηκα οτι ειναι μελος της ομαδας και λογικα ο φετινος αρχηγος

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μπορει να μας κρατησει αυτα τα 2 πολυ δυσκολα χρονια ειναι οι μπουλντοζες στα φιλαδελφεια..αν δεν εχουν ξεκινησει να μπαινουν μεχρι τον γεναρη ο χειμωνας θα ειναι πολυ βαρυς και οι νυχτες σκοτεινες πλημυρισμενες απο τρομους(ετσι για να σκασει ο zastro)xD

Link to comment
Share on other sites

Mea culpa, πρεπει να ειναι οντως ο Μπορμποκης (που ειναι και μεγαλη συμπαθεια). Πειτε μου οτι μοιαζουν στη φωτογραφια και δεν ειπα φρικτη βλακεια

Link to comment
Share on other sites

οι νυχτες σκοτεινες πλημυρισμενες απο τρομους(ετσι για να σκασει ο zastro)xd

 

δε νομιζω πως θα το καταλαβει. :D

Link to comment
Share on other sites

Mea culpa, πρεπει να ειναι οντως ο Μπορμποκης (που ειναι και μεγαλη συμπαθεια). Πειτε μου οτι μοιαζουν στη φωτογραφια και δεν ειπα φρικτη βλακεια

 

Μοιάζουν, κι εγώ για Γεα τον έκοψα με μια πρόχειρη ματιά, αλλά σκάλωσα στον μπινέ και στην παρομοίωση της Α.Ε.Κ. με επιτραπέζιο ποδοσφαιράκι...

Link to comment
Share on other sites

 

Live εικονα της συνεντευξης τυπου

Edited by Sepultura21
Βαλε και καμια πληροφορια παραπανω ρε
Link to comment
Share on other sites

Προοριζεται για προεδρος της ομαδας (ή κατι τετοιο, εχουμε 100 ατομα διοικηση), δεν ειναι ακριβως αορατος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι ο λατρειας ο Μπορμποκης ειναι βοηθος προπονητη. Μπαλαδοφατσα και οταν ειχε κνει σχολιαστης σε κατι ματς (ΑΕΚ ή ΠΑΟΚ, δε θυμαμαι) εδειξε ψαγμενος τυπος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Το πρωτο πραγμα που ακουσα οταν ανοιξα το λινκ ηταν "Ελα Αγγελικουλα" .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Η διοίκηση έχει χωρίσει το ΟΑΚΑ σε 8 ζώνες, η κάθε μία με διαφορετική τιμή. Όποιος λοιπόν

επιθυμεί να είναι παρών στην αναγέννηση της

ΑΕΚ θα πρέπει να καταβάλει τουλάχιστον 150

ευρώ για τις θύρες 35-1 και 15.

 

Αναλυτικά η τιμή ανά θύρα:

 

1,35,15: 150 ευρώ

3: 200 ευρώ

5,13: 250 ευρώ

7,11: 350 ευρώ

9: 450 ευρώ

29: 550 ευρώ

VIP (R1-R2): 2000 ευρώ

Members: 4000 ευρώ

 

Ειδικές τιμές θα υπάρχουν σε ηλικιακές κατηγορίες, όπως τα παιδικά, τους ηλικιωμένους και τα νεανικά.

 

Πηγη ενημερωσης: AEK-live.gr

 

 

 

Αν ειμασταν Α Εθνικη ποσο θα τα εβαζε 500 το φτηνοτερο??? Εκτος τοπου και χρονου λεμε οι τιμες...και δεν εχει τιμες για ανεργους....:bye:

Link to comment
Share on other sites

Mεχρι τωρα αυτοδυναμη ποδοσφαιρικη ομαδα (λαικη βαση?), γηπεδο-παλατι στη Νεα Φιλαδελφεια και μουσειο ΑΕΚ-προσφυγικου Ελληνισμου.

 

Μπροσταρης-εγγυητης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×