Jump to content

Διαρκείας ΑΕΚ 2013-2014


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Στρατος ολοκληρος αδερφε αστα.....:(

Με τους 2 συγκεκριμενους φαγαμε και οι 3 μαζι σουτ απο την δουλεια μας και ειναι Αεκτζηδες και σε χειροτερη κατασταση απο μενα οικονομικα με παιδια κτλ.....! Πραγματικα η κινηση αυτη της ΠΑΕ αν ηξερε ποσο χαρα εφερε σε πολλους Αεκτζηδες θα το ειχαν κανει απο την πρωτη Ωρα...! Καλλιο αργα παρα ποτε και παλι μπραβο αρχιζουν και διορθωνουν ορισμενα λαθη ! Πιστευω οτι τα διαρκειας που θα πουληθουν μεσα σε 1 βδομαδα με 30 θα ειναι περισσοτερα απο τα κανονικα και ειναι λεφτα που θα παρει που ηταν χαμενα απο χερι μιας και δεν θα επαιρναν ποτε 150 απο ανεργο ευκολα ...αλλα και σε ματς με απλο πανω απο 1-2 δεν θα μπορουσε να παει...! Αρρα νομιζω οτι εκτος το κερδος που εχει η ΠΑΕ στο θεμα προφιλ θα εχει και οικονομικο και θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι !

 

Με αφησαν ολο το καλοκαιρι να γκρινιαζω και μολις ειπα να αγορασω με 150 το εβαλαν 30 ελεος χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

τι να το κανω τωρα ομως , πηρα διαρκειας και ας ειμαι 6 μηνες τωρα με επισχεση στη δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

γαμω το κερατο μου ...κινηση που επρεπε να κανουν απο την αρχη...παπαρια που το βγαλαν τωρα...να επιστρεψουν τα λεφτα στους εχοντες καρτες ανεργειας..αντε να μην πω τιποτα ...συνελθετε εκει στην παε...ξυπνατε το κερατο μου...

+21

Link to comment
Share on other sites

γαμω το κερατο μου ...κινηση που επρεπε να κανουν απο την αρχη...παπαρια που το βγαλαν τωρα...να επιστρεψουν τα λεφτα στους εχοντες καρτες ανεργειας..αντε να μην πω τιποτα ...συνελθετε εκει στην παε...ξυπνατε το κερατο μου...

 

+1 και απο μένα.Άντε πες στον άνεργο που πήρε διαρκείας 150€ κάνοντας το σκατό παξιμάδι ότι τώρα ξύπνησαν στην διοικούσα επιτροπή ποδοσφαιρικού τμήματος της έρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

12αρι,βασικα αυτη η κινηση με τους ανεργους ουσιαστικα ξεκολλησε τα διαρκειας που ειχαν μεινει γυρω στα 8-9.000,παμε για τις εντυπωσεις στο τελικο καταμετρημα,μεχρι τη δευτερα η διαθεση,αν κ δεν θα ηταν καθολου ασχημη ιδεα να δωσουν μια μικρη παραταση για μετα την τεταρτη 2/10 λογω γηπεδου κ μονο.

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να πάρει ο χχχαμποςς για να εκτοξευτεί το νούμερο. Συμφωνώ σαξον, με μια καλή μακέτα το νούμερο θα αγγιξει τη 15αρα

Link to comment
Share on other sites

12αρι,βασικα αυτη η κινηση με τους ανεργους ουσιαστικα ξεκολλησε τα διαρκειας που ειχαν μεινει γυρω στα 8-9.000,παμε για τις εντυπωσεις στο τελικο καταμετρημα,μεχρι τη δευτερα η διαθεση,αν κ δεν θα ηταν καθολου ασχημη ιδεα να δωσουν μια μικρη παραταση για μετα την τεταρτη 2/10 λογω γηπεδου κ μονο.

Συμφωνω σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η ΑΕΚ ανακοίνωσε την Δευτέρα τον αριθμό εισιτηρίων διαρκείας που διατέθηκαν για την φετινή σεζόν με 12.855 φίλους της ομάδας να κλείνουν μία θέση στο ΟΑΚΑ στην προσπάθεια αναγέννησης της Ένωσης. Ο αριθμός αυτός αποτελεί ρεκόρ για την φετινή σεζόν στην Ελλάδα σε όλες τις κατηγορίες ξεπερνώντας Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκό!

 

Οι φίλοι της ΑΕΚ έδειξαν για άλλη μία φορά ότι δεν αφήνουν την αγαπημένη τους ομάδα μόνη σε μία ιδιαίτερα δύσκολη περίοδο με την Ένωση να βιώνει την εμπειρία της Γ' Εθνικής, στηρίζοντας έμπρακτα την προσπάθεια του Δημήτρη Μελισσανίδη και των ανθρώπων του να επαναφέρουν την ομάδα εκεί που της αξίζει.

 

Διάβασε περισσότερα στο: H ΑΕΚ πρωταθλήτρια στα διαρκείας! | gazzetta.gr

Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

 

Οριστικο νουμερο κυριοι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×