Jump to content

Διαρκείας ΑΕΚ 2013-2014


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ναι αλλα σαν το μπιφτεκι μου δεν ειχε κανεις ετσι??? xD

Link to comment
Share on other sites

Καλα σε καταλαβα εγω πως ησουν ο μπιφτεκας που ειχες ταισει γενεες και γενεες .

 

Κριμα που κλεισατε,εχω ριξει πρωτο γλωσσοφιλο στα Χαμπο της πλατειας

με μαρουλι απτο κλαμπ σου να αιωρειται απτον πρωτο γομφιο .

Link to comment
Share on other sites

Eλα κλεινει στοματα ο τιγρης ,παρτε διαρκειας και χωρις παρακαλια λεμε.

1010076_479481012142808_138120500_n.jpg

Μουνακια μου πατε σε γαμηστρωνες της εθνικης και σε κατι Πριαμους και Νεφελες

και σκατε 50αρια

να πηδηξετε την καθε βρωμα που βρωμαει τυριλα η μασχαλη της

και δεν τα δινετε στην ΑΕΚ .

Μου πατε στην παραλιακη να χορεψετε στον tj Μιχαλη Τσαουσοπουλο

και για το γηπεδο της ΑΕΚ μας φαινονται πολλα ε?

 

Τελος οποιος δεν παρει διαρκειας μετα απο την αποδειξη πιο πανω

να μην ξαναγραψει εδω.

 

Αρχιδια η εσεις η εμεις .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Πλακα κανω ρε συ χαχαχαχα απλα το θυμαμαι και εγω πιτσιρικας και καταλαβα την πλακα παραπανω ! Ο Χαμπος το εμπνευστηκα ενα μεσημερι απο ενα σηριαλ το εμεις και εμεις που τυχαια ειδα και ενας τυπος γραφικος που εχει ενα μινι μαρκετ τον λεγανε χαμποοοοο χαχαχα που εκανε εντυπωση το ονομα το θεωρω αστειο και το εβαλα !! Παντως αφου θυμασαι τα χαμπο θα θυμασαι και τα wendys και το Queen στην Γλυφαδα( αυτο ακομα υπαρχει αλλα καμμια σχεση με τα 80'S )

Link to comment
Share on other sites

Xαμπος δε λεγοταν ενας φαλακρας σ'εκεινο το ''Εμεις και εμεις''? (που καποια στιγμη πρεπει να ψηφιστει ως το πιο φρικτο ρπαγμα που εχει παιχτει ποτε στην τηλεοραση)

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis
Με την πρώτη ματιά τις καταδίκασα τις τιμές.

Με την δεύτερη ματιά έριξα άκυρο.

 

Με την τρίτη ματιά είπα ακριβώς αυτά που σκέφτηκε ο Ναουφάνα. Ρε παιδιά ένας τεχνοκράτης να βρει την σωστή τιμή δεν υπάρχει; Η τιμή καθορίζεται από πολλούς παράγοντες και θέλει φοβερή μελέτη.

 

Μετά διάβασα κάτι για εκείνη την νύχτα του 1929 που πρόσφυγες πήγαν και έχτισαν το γήπεδο μόνοι τους.

 

 

Πρόσφυγες... μόνοι τους...

 

Η οικονομική κρίση είναι κάτι σοβαρό... αλλά αυτοί ήταν πρόσφυγες της Μ.Ασιατικής καταστροφής. Μέσα από τον πόνο τους δημιούργησαν ξανά και μας άφησαν προίκα τη μεγαλύτερη ομάδα στο κόσμο.

 

 

Μπορεί να είναι ρομαντικό και γραφικό και εκτός τόπου και χρόνου.

 

 

Αλλά για εκείνη τη νύχτα του 1929 θα πάρω το διαρκείας.

 

Μπορεί να έχω φάει σότο και να με έπιασε ο Πόντιος κορόϊδο. Για μια ακόμα φορά.

 

 

Αλλά για εκείνη τη νύχτα του 1929 εγώ θα έχω την συνείδηση μου καθαρή.

 

Οταν θες να βγαλεις στην αγορα ενα νεο προιον (γιατι το εισιτηριο Γ' Εθνικης της Α.Ε.Κ ειναι ενα εντελως νεο προιον απο πολλες αποψεις) πρεπει και κυριως οφειλεις να κανεις μια ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ.

 

- Να δεις τις αναγκες και τις προτιμησεις του καταναλωτη.

- Να βρεις την ελαστικοτητα ζητησης.

- Να διακρινεις τις ομαδες κοινου με βαση δημογραφικα και ψυχογραφικα στοιχεια.

 

Απ οτι μπορω να διακρινω απο την ανακοινωση των τιμων κατι τετοιο δεν εχει γινει.

Δεν μπορεις να απαιτεις απο την ηλικιακη ομαδα των 25-35 που η ανεργια βαραει κοκκινο και που θα ειναι η γενια που θα τραβηξει και θα στηριξει την ομαδα στα "καλα" της χρονια που ερχονται να δωσει 250 ευρω για να δει την ομαδα στην Γ εθνικη.

 

Κατα την γνωμη μου , το θεμα των διαρκειας δεν το ψαξανε και πολυ. Και προκειται για προχειροδουλεια.

 

Επιπροσθετως η τιμη ενος προιοντος/υπηρεσιας δεν ειναι μονο παραγοντας κερδοφοριας αλλα πρεπει να συμπλεει με την γενικη στρατηγικη της εταιριας αλλα και με τα υπολοιπα στοιχεια του μειγματους του προιοντος/υπηρεσιας.

 

Πραγματικα θα ηθελα να μου εξηγησει καποιος το σκεπτικο της τιμολογησης των εισιτηριων.

 

Πιστευω οτι εγω που δεν εχω πραγματοποιησει ακομα παρα μονο "εικονικες" ερευνες αγορας , θα καταφερνα να κανω καλυτερη ερευνα απο αυτη που εγινε- εαν εγινε κιολας.

Link to comment
Share on other sites

To εμεις και μεις ειχε ως θεματολογια ποντιους ηρωες της διπλανης πορτας, πρεπει να ειναι το μονο πραγμα που πaιχτηκε ποτε στην τηλεοραση και δεν ειχε στο καστ μια εστω υποφερτη γκομενα και η αποθεωση ειναι οτι το κεντρικο στορι της σειρας αφορουσε λοβ στορυ ΕΛΕΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ με ΑΝΤΩΝΗ ΤΖΟΥΜΑΝΙΚΑ.

 

Και ναι, googl-αρα εμεις κι εμεις και υπαρχει wikipedia αρθρο διαβολε. και οπως σωστα θυμομουν...

 

Χάμπος (Χαράλαμπος) Ουσταμπασίδης

Ο Χάμπος είναι αδερφός της Παρθένας. Παλαιών ιδεών, αυταρχικός, αν και αγάπαει την αδερφή του είναι πολύ σκληρός και αυστηρός μαζί της. Στον τέταρτο κύκλο ανέλαβε το μαγαζί της αδελφής του και έμεινε εκεί με τα παιδιά. Στο τέλος παντρεύτηκε την Κατερίνα (Κατερίνα Σασλή). Ερμηνεύτηκε από τον Τάσο Περζικιανίδη.

 

Το βαζει σε κατι μεσημεριανες επαναληψεις το Μεγκα, οι πιτσιρικαδες που δεν το προλαβαν να το αποφυγουν οπως οι γαβροι τη ντουζιερα.

Edited by Sepultura21
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Xαμπος δε λεγοταν ενας φαλακρας σ'εκεινο το ''Εμεις και εμεις''? (που καποια στιγμη πρεπει να ψηφιστει ως το πιο φρικτο ρπαγμα που εχει παιχτει ποτε στην τηλεοραση)

 

Ναι το γραφω στο απο πανω ποστ απο αυτο ρε συ χαχα δεν με διαβαζεις? Παντως ανετα στο ρετιρε παει κοντρα στην αθλιοτητα η αθλια συνεχεια του οι ''Μικρομεσαιοι''xD

 

 

Refuse..Resist

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Aν προλαβαινε να δειξει εστω μια μακετα απο το γηπεδο θα λειτουργουσε καπως θετικα,τωρα λεει φορα παρτιδα ξηλωθειτε,δεν λογαριαζω εχετε δεν εχετε,βρειτε τε και δωστε τα στον κουμπαρα.

 

ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΜΠΡΑΜΟΒΙΤΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ.

Γκε γκε ή όχι ακόμα;

 

Στηβεν Αβραμιδης.

 

Χαμπο,θα μπορουσες να το παραφρασεις λιγο και να πεις οτι ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΕΚ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΤΙΓΡΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ.

xD

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Xαμπε διαβασες τι γραφει η αποδειξη αγορι μου?Θαχεις βαλει λιθαρι και συ στο νεο γηπεδο της ΑΕΚ.

Επειδη εγραψες για 'εμεις και μεις ' και ιδιοκτητη μινι μαρκετ Χαμπο

καταλαβα πως εισαι ενας απο μας.

Σε καλω λοιπον

μεσα απτον λαικο συνδεσμο ΚΜ να παρεις διαρκειας στο νεο ξεκινημα της ΑΕΚ.

Κανε το σκατο σου παξιμαδι και παρτο ,γαμα τα χαρατσια ας σου κοπει το φως ετσι και αλλιως δεν εχεις διαβασει μια σελιδα στη ζωη σου ,φορα τα ιδια παπουτσια για 1χρονο & 24/7

μην την πας για φαγητο στου Λαμπρου τα σουβλακια για ενα μηνα

κοψε το ιντερνετ και ας μη ξαναμιλησουμε ποτε

ΑΛΛΑ διαρκειας παρε .

 

Προτιθεμαι καθε 3ον εντος εδρας αγωνα να σε συναντω στην αναπαυλα και να σου δινω

το 50% απτα πιτσινια μου .

 

 

Και ενα 30% απτο σακουλακι με τα κασιους που κουβαλαω παντα .

Το αλλο 30%το εχω υποσχεθει στον παχυσαρκο Νονο για να ερχεται.

Ενα 20%μου πεφτει ενω τα τρωω.

Το τελευταιο 20% σκεψου γευομαι εγω.

 

Χαμπο οποιος μιλαει για γ εθνικη

μαζι με τη μανουλα του να πα να γαμηθει

αλλα για τον τιγρη

να πα να γαμηθει το ξεχναμε.

 

γιατι ειναι γνωστο πως

Ερχομαστε και θα σας γαμησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το γραφω στο απο πανω ποστ απο αυτο ρε συ χαχα δεν με διαβαζεις? Παντως ανετα στο ρετιρε παει κοντρα στην αθλιοτητα η αθλια συνεχεια του οι ''Μικρομεσαιοι''xD

 

 

Refuse..Resist

 

Ποσταραμε μαζι,ως φαν του ειδους, το στορι ρομαντικης κομεντι με πρωταγωνιστρια Ελενη Γερασιμιδου μου προκαλει εφιαλτες.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Xαμπε διαβασες τι γραφει η αποδειξη αγορι μου?Θαχεις βαλει λιθαρι και συ στο νεο γηπεδο της ΑΕΚ.

Επειδη εγραψες για 'εμεις και μεις ' και ιδιοκτητη μινι μαρκετ Χαμπο

καταλαβα πως εισαι ενας απο μας.

Σε καλω λοιπον

μεσα απτον λαικο συνδεσμο ΚΜ να παρεις διαρκειας στο νεο ξεκινημα της ΑΕΚ.

Κανε το σκατο σου παξιμαδι και παρτο ,γαμα τα χαρατσια ας σου κοπει το φως ετσι και αλλιως δεν εχεις διαβασει μια σελιδα στη ζωη σου ,φορα τα ιδια παπουτσια για 1χρονο & 24/7

μην την πας για φαγητο στου Λαμπρου τα σουβλακια για ενα μηνα

κοψε το ιντερνετ και ας μη ξαναμιλησουμε ποτε

ΑΛΛΑ διαρκειας παρε .

 

Προτιθεμαι καθε 3ον εντος εδρας αγωνα να σε συναντω στην αναπαυλα και να σου δινω

το 50% απτα πιτσινια μου .

 

 

Και ενα 30% απτο σακουλακι με τα κασιους που κουβαλαω παντα .

Το αλλο 30%το εχω υποσχεθει στον παχυσαρκο Νονο για να ερχεται.

Ενα 20%μου πεφτει ενω τα τρωω.

Το τελευταιο 20% σκεψου γευομαι εγω.

 

Χαμπο οποιος μιλαει για γ εθνικη

μαζι με τη μανουλα του να πα να γαμηθει

αλλα για τον τιγρη

να πα να γαμηθει το ξεχναμε.

 

γιατι ειναι γνωστο πως

Ερχομαστε και θα σας γαμησουμε.

 

Aστε με να γκρινιαξω και θα παρω στο τελος .... αφου ειμαι πρεζακιας...!!xD

Ρε φιλαρακιιιιιι εχεις ενα 20λπτο να γινω καλαααα????? Ποναωωωω ειμαι αρρωστοςςςςς !! :fuck:

 

Θα περιμενω μηπως βγαλουν τιμες για ανεργους και αν δεν βγαλουν οκ θα παρω και ας πεθανω....τι να κνω γαμω την αρρωστια μου

Link to comment
Share on other sites

Aστε με να γκρινιαξω και θα παρω στο τελος .... αφου ειμαι πρεζακιας...!!xD

Ρε φιλαρακιιιιιι εχεις ενα 20λπτο να γινω καλαααα????? Ποναωωωω ειμαι αρρωστοςςςςς !! :fuck:

 

Θα περιμενω μηπως βγαλουν τιμες για ανεργους και αν δεν βγαλουν οκ θα παρω και ας πεθανω....τι να κνω γαμω την αρρωστια μου

 

Τη Ν. Φιλαδέλφια την έχεις προλάβει;

 

 

Γιατί μου κάνει εντύπωση πως δεν το έθεσες ως εξής: "φιλαράκι έχεις ένα κατοστάρικο να συμπληρώσω"

Link to comment
Share on other sites

eλα κλεινει στοματα ο τιγρης ,παρτε διαρκειας και χωρις παρακαλια λεμε.

Μουνακια μου πατε σε γαμηστρωνες της εθνικης και σε κατι Πριαμους και Νεφελες

και σκατε 50αρια

να πηδηξετε την καθε βρωμα που βρωμαει τυριλα η μασχαλη της

και δεν τα δινετε στην ΑΕΚ .

Μου πατε στην παραλιακη να χορεψετε στον tj Μιχαλη Τσαουσοπουλο

και για το γηπεδο της ΑΕΚ μας φαινονται πολλα ε?

 

Τελος οποιος δεν παρει διαρκειας μετα απο την αποδειξη πιο πανω

να μην ξαναγραψει εδω.

 

Αρχιδια η εσεις η εμεις .

 

Τα φράγκα μας θα τα τρώμε όπου γουστάρουμε. Από τα 3ΧΧΧ μέχρι τους μερακλήδες Τj, και λογαριασμό δεν δίνουμε σε κανέναν.

Διαρκείας, ΠΟΤΕ των ΠΟΤΩΝ και της κάβας ολόκληρης ακόμη κι αν τα χαρίζει ο ίδιος με αυτόγραφο-αφιέρωση της Πολυξένης (άκου ..."Τζένη" !!!) απάνω.

Προείσπραξη για το μέλλον και μετά "στα παπάρια μας, έχουμε ΗΔΗ εισπράξει", ΤΕ-ΛΟΣ !!!

Τα κορόιδα πεθάνανε και τους κάναμε και τα τρίχρονα.

Δείξε φως μάστορα και ξηγιόμαστε αναλόγως ....

 

Το αλλο 30%το εχω υποσχεθει στον παχυσαρκο Νονο για να ερχεται.

.

 

Παραμύθια φούρναρης ...

Ούτε τσόφλι δεν έχουμε αρτηθεί μέχρι στιγμής !

Μονοφαγάς ολκής ο ..."κύριος".

Μέχρι που κρύβει τα κάσσιους σε "ειδικές θήκες", εσωτερικές, και τα ρουφάει με σωληνάκι για να μην τα δούμε και του γυρέψουμε.

Τυπικός Μελισσανιδικός ......

ΕΣΧΩΣΣΣΣΣΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Νομισες πως θαναι για παντα οι μερες της αφθονιας σου,γαμησες και τα twins παραδιπλα.

 

Ε ρε εποχές... :D

 

Κριμα που κλεισατε,εχω ριξει πρωτο γλωσσοφιλο στα Χαμπο της πλατειας

με μαρουλι απτο κλαμπ σου να αιωρειται απτον πρωτο γομφιο .

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Τη Ν. Φιλαδέλφια την έχεις προλάβει;

 

 

Γιατί μου κάνει εντύπωση πως δεν το έθεσες ως εξής: "φιλαράκι έχεις ένα κατοστάρικο να συμπληρώσω"

 

απο το 1986 σκεπαστη με τον Larry να ζηταει 20ρικα τσαμπουκα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με σπεκτρουμ 48κ ξεκινημα ναι αυτο που φορτωνε με κασσετοφωνο και κασετα μουσικης τα δεδομενα χαχαχαχα amstrad 64k μετα .... xD

40 χρονων...εχωωωωωωωωωωωω φαειιιιιιιιιιιιιιι παραμυθες....xD Για αυτο γκρινιαζω..

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αναλυτικά τα μέχρι στιγμής στοιχεία που προκύπτουν από την δημοσκόπηση του AEK LIVE:

 

Ναι στα διαρκείας: 851 ψήφοι

 

Οχι, είναι ακριβά: 2141

 

Πρέπει να μειωθούν οι τιμές: 2160

 

Άλλο: 59

 

 

http://www.aek-live.gr/%CF%88%CE%B7%CF%86%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B1%CE%B5%CE%BA-live-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CF%82/

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και γω και ψηφισα 5 φορες οτι πρεπει να μειωθουν οι τιμες.

 

Λατρεμενο ακλαιβ της καρδιας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μαλλον θα ψηφισαν απο 30 φορες ο καθενας αυτοι που συμφωνουν με τις τιμες.

 

Ακυρη η Δημοσκοπηση !

 

Η καλυτερη δημοσκοπηση ειναι αυτη με τον τελικο αριθμο των πουλημενων διαρκειας ! Υπομονη λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Παιδι του iPhone κι ο Χαμπος. Ακομη ενα νεουδι στην παρεα xD

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

 

Λάρυ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×