Jump to content

Τηλεοπτικά 2013-2014


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

το περνω πισω το παραληρημα αλλα να ειναι λιγο λογικα αυτα που γραφονται

 

 

συμφωνα με τις φυλλαδες σημερα το συμβολαιο για χρονο ειναι περιπου 1.5Μ ευρω.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και κλείσαμε την πιο συμφέρουσα για εμάς οικονομική προσφορά.

Δεν πιστέυω οτι ο Ο.Τ.Ε. T.V. (που είμαι συνδρομητής,και γαμώ το βυζί της κότας του Δία που δεν πήρατε την Α.Ε.Κ.) έκανε προσφορά στην Α.Ε.Κ. με 3.000.000 €, και είπε ο Μελισσανίδης "Όχι,εγώ θα πάω στη NOVA και ας μου δίνει τα μισά."

 

Μαλάκα Μελισσανίδη,άντε γαμήσου δηλαδή.

Δεν μπορούσες να πιέσεις τον γαμώ Ο.Τ.Ε. T.V. να μας δείχνει αυτός;

 

Υ.Γ. Του χρόνου βέβαια,ο Ο.Τ.Ε. θα μας έχει. (Αν πάμε μία κατηγορία παραπάνω...:tease:)

Edited by Smaug
:D
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

1.500.000 για ενα χρονο ειναι καλα και μπραβο αν ειναι αληθεια οτι ο ιδιος εκλεισε το deal !

Οταν τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα θα υπαρχει και ξεκαθαρη τοποθετηση μου ...μεχρι τοτε θα ανεχεστε την γκρινια μου :D Αν και θα επρεπε κανονικα να δω το χαρτι με τις υπογραφες και το ποσο επανω πριν πω μπραβο ...αντε να το πιστεψω ετσι με την μια μια φορα...xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
το περνω πισω το παραληρημα αλλα να ειναι λιγο λογικα αυτα που γραφονται

 

 

συμφωνα με τις φυλλαδες σημερα το συμβολαιο για χρονο ειναι περιπου 1.5Μ ευρω.

 

Οκ δεν υπαρχει θεμα αδερφε !

Link to comment
Share on other sites

Μπαινει, γραφει το ζουμι και αποχωρει. Ο Macross που ολοι αγαπησαμε :drinks:

 

Ε δεν είμαστε τώρα να κουραζόμαστε με αναλύσεις για θέματα ήσσονος σημασίας. Αρχίζουν οι καλοκαιρινές διακοπές στην μαγευτική Athens,Greece.

 

Να προσθέσω επίσης ότι τα χρήματα που γράφονται μου θυμίζουν κάτι από το 1 δις drachmas που δώσαμε για Τσίριτς. Ντάξυ θα πάει η χρεωκοπημένη Νοβα τώρα να πληρώνει 100000~ το σουπερ παιχνίδι μεταξύ ΑΕΚ-Αετός Βούλας (σπόντα!). Εξώφυλλα για να εσωτερική κατανάλωση σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Η σε βαθμο κακουργηματος επεξηγηματικη απαντηση του sepultura στον xambos ολα τα λεφτα...!

Link to comment
Share on other sites

Η σε βαθμο κακουργηματος επεξηγηματικη απαντηση του sepultura στον xambos ολα τα λεφτα...!

 

Δωσε ρεπ, κανε με πλουσιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με τις φυλλαδες σημερα το συμβολαιο για χρονο ειναι περιπου 1.5Μ ευρω.

 

Πολύ καλό ποσόν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα μας δείχνει ο 902..

 

Το αφεντικό της ΑΕΚ γίνεται και καναλάρχης…

 

Ερωτηματικά και ποικίλα σχόλια έχει προκαλέσει στην πιάτσα η είδηση πώλησης του 902 από το ΚΚΕ. Το γεγονός ότι δεν έχει ανακοινωθεί το όνομα του νέου ιδιοκτήτη, στάθηκε αφορμή για να κυκλοφορήσουν διάφορες φήμες. Ως επικρατέστερος αγοραστής εμφανίζεται ο επιχειρηματίας Φίλιππος Βρυώνης, ο οποίος όμως, έσπευσε να διαψεύσει την συγκεκριμένη φημολογία. Τις τελευταίες ώρες κυκλοφορεί εντόνως ότι πίσω από την εξαγορά του μιντιακού Συγκροτήματος του ΚΚΕ, βρίσκεται ο εφοπλιστής και ιδιοκτήτης της ΑΕΚ Δημήτρης Μελισσανίδης.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

To 1,5 μυριο φανταζει μεγαλο ποσο.

 

Εγω βάζοντας τις αλλες παραμετρους μεσα ηθελα να τονισω οτι σε τετοιες συμφωνιες καλο ειναι να κοιτας και αλλα θεματα πλην των οικονομικων απολυτων αριθμων.

 

Ενδεχομενως βεβαια το 1,5 μυριο να αντισταθμιζει τους υπολοιπους αρνητικους παραγοντες που εχει κατα την αποψη μου η επιλογη της Νοβα.

Link to comment
Share on other sites

To 1,5 μυριο φανταζει μεγαλο ποσο.

 

Εγω βάζοντας τις αλλες παραμετρους μεσα ηθελα να τονισω οτι σε τετοιες συμφωνιες καλο ειναι να κοιτας και αλλα θεματα πλην των οικονομικων απολυτων αριθμων.

 

Ενδεχομενως βεβαια το 1,5 μυριο να αντισταθμιζει τους υπολοιπους αρνητικους παραγοντες που εχει κατα την αποψη μου η επιλογη της Νοβα.

 

γιωργο θα συμφωνουσα μαζι σου 100000% αν το συμβολαιο ηταν για πανω απο 1 ετος, στο 1 ετος ουσιαστικα δεν χανεις τιποτα ακομα και οι πιθανοτητες πιστολιασματος ειναι μικρες.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ετσι κι αλλιως η υπαρξη κεντρικης διαχειρισης στα τηλεοπτικα της Football League I & Superleague δεν αφηνει περιθωριο για κατι περισσοτερο.

 

Οποτε η χρονια που ερχεται ειναι η μοναδικη που θα μπορουσες να "παιξεις" αυτονομα με τα καναλια.

 

Πχ, Δινοντας τα φετινα τηλεοπτικα στον Οτε θα ησουν σιγουρα για 2 χρονια στον Οτε. Που σημαινει πχ οτι θα τους "αναγκαζες" να στελεχωσουν τον σταθμο με ΑΕΚτζηδες δημοσιογραφους απο τωρα. Που σημαινει οτι στο μελλον θα ειχες ευνοικοτερη μεταχειριση απο τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Σειρά έχει η φανέλλα. Υπάρχουν πολλές και καλές προσφορές. 850 η μικρότερη. ALati speaking. Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

μ'αυτα και μ΄αυτα, μπορει καποιος να βγαλει το φετινο μας budget ?

 

εντιτ: καλημερα ΑΛατι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
μ'αυτα και μ΄αυτα, μπορει καποιος να βγαλει το φετινο μας budget ?

 

εντιτ: καλημερα ΑΛατι.

 

Περί τα 5 εκ. τα έσοδα

Περί τα 2,5 εκ. τα έξοδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μια χαρα,αν ερθει κ καλη χορηγια για φανελιτσα,μεχρι που παντελονιαζει κ ο τιγρης λεφτακια.:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×