Jump to content

ΑΕΚ - Βάζελος Φιλικό 22/11/2014


nikos
 Share

Recommended Posts

Δηλαδή στα 80ς που παίζαμε φιλικά αυγουστιάτικα με βαζελόγαυρους είχαμε στιγματιστεί?Ο ρίγκο όταν παίξαμε με τις ζέλες τελευταίο φιλικό ήταν στις ατελείωτες καύλες του ενώ ο γαύρος το 86 με την φρατζόλα που πέταξε ο σάντμπεργκ είχε έναν νταιφά με 4 σερί.

 

Οι τωρινές συγκυρίες απαιτούν συμμαχίες με βαζελομπούγατσους έστω και ευκαιριακές.'Οταν ξεβρωμίσουμε από την τρούμπα ξανασυζητάμε τι και πως με τους άλλους.

 

Gorgar μου, μεγάλο "παιδί" είσαι κι εσύ και ξέρεις ότι η "αθωότητα" των 80'ς μας έχει κουνήσει μαντήλι ανεπιστρεπτί. Τα όργια του Ρίνγκο και η Σωκολαίλαπα μετά δημιουργήσανε νέα ... σύνορα !

Καλύτερα να μιλάμε με ισχύοντα δεδομένα και όχι να αναπολούμε σαν τις γεροντοσειρές τον καιρό που βλέπαμε ντέρμπι ανακατεμένοι και δεν έτρεχε μία.

 

ΕΝΤΙΤ : Συμμαχία με βαζελομπούγατσα ???? ΟΥΤΕ στον ύπνο μου σαν κακό εφιάλτη δε θέλω να τη δω ! Το κρετινικό "όλοι σας και μόνοι μας" των γαύρων, σόρυ αλλά δεν θα το νομιμοποιήσω εγώ !!!

Edited by Νονός
Link to comment
Share on other sites

Έχει μπει καμιά κάμερα μέσα ή λέτε να το παίζει ο πόντιος με τον αλαφού στο τάβλι;:D

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τι γινεται ρε παιδια σουπερμαντολινη ηπιαν? Κυπελλο με ΓΑΥΡΟ στο ΟΑΚΑ 100.000 κοσμος μεσα 50.000 κοσμος εξω και αποκλεισμος του Γαυρου με γκολ offside 3 μετρα του ΦΟΥΛΗ με στραβοκλωτσια και ας πεθανω μετα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΤΟΥΙΤΙ.

 

Ο ΤΙΓΡΗΣ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΜΑΔΑ ΜΟΝΤΕΛΟ.

 

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.

 

ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΡ, ΝΤΟΥΣΚΟ ΓΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει μπει καμιά κάμερα μέσα ή λέτε να το παίζει ο πόντιος με τον αλαφού στο τάβλι;:D

 

Εδώ, η Ολλανδέζα ... bruja έχει ανταπόκριση "αμ έπος αμ έργον" από τα ... καμαράκια, στη ροή του αγώνα θα κολλούσαμε ????

 

η συντροφια του δακτυλιδιου

 

69296.jpg

 

xDxDxD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οποιος ζητησει ξανα μεταγραφη μαζι με την συντροφο Σοελιδη να παει να τα πιιει !

Link to comment
Share on other sites

Τραυματίστηκε ο Μάνταλος.

 

Μου θέλατε και φιλικό με τα μπουρδέλα...

Πάρτε τα γεννητικά μου όργανα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

μηχανικο με ειδικοτητα σκαπανεα-μηχανικου ρε καναμε..

με σημα τον τραγο σε ροζουλι φοντο..

 

Ανάπλι, Ανάπλι, μάνα μου ?xD

Link to comment
Share on other sites

Τραυματίστηκε ο Μάνταλος.

 

Μου θέλατε και φιλικό με τα μπουρδέλα...

Πάρτε τα γεννητικά μου όργανα τωρα.

 

Σοβαρα;

Link to comment
Share on other sites

μηχανικο με ειδικοτητα σκαπανεα-μηχανικου ρε καναμε..

με σημα τον τραγο σε ροζουλι φοντο..

 

Ειχε και πολλα ναρκοπεδια το Ναυπλιο ρε γαμωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δινω το δωρο των Χριστουγεννων στον δημοσιογραφο που θα ρωτησει την Ντουσκαρα τι πιστευει για την 20ετη χουντα του γαυρου οπως τη χαρακτηρισε ο Τιγρης.

Link to comment
Share on other sites

Δινω το δωρο των Χριστουγεννων στον δημοσιογραφο που θα ρωτησει την Ντουσκαρα τι πιστευει για την 20ετη χουντα του γαυρου οπως τη χαρακτηρισε ο Τιγρης.

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Gorgar μου' date=' μεγάλο "παιδί" είσαι κι εσύ και ξέρεις ότι η "αθωότητα" των 80'ς μας έχει κουνήσει μαντήλι ανεπιστρεπτί. Τα όργια του Ρίνγκο και η Σωκολαίλαπα μετά δημιουργήσανε νέα ... σύνορα !

Καλύτερα να μιλάμε με ισχύοντα δεδομένα και όχι να αναπολούμε σαν τις γεροντοσειρές τον καιρό που βλέπαμε ντέρμπι ανακατεμένοι και δεν έτρεχε μία.

 

ΕΝΤΙΤ : Συμμαχία με βαζελομπούγατσα ???? ΟΥΤΕ στον ύπνο μου σαν κακό εφιάλτη δε θέλω να τη δω ! Το κρετινικό "όλοι σας και μόνοι μας" των γαύρων, σόρυ αλλά δεν θα το νομιμοποιήσω εγώ !!![/size']

 

Νονέ μου με τα σημερινά δεδομένα μιλάω και γω.Λες ξαφνικά να ερωτεύτηκα τα μουνιά ή να τους ερωτεύτηκε ο τίγρης?Απλά με κοινή λογική για να γκρεμιστεί η χούντα του χοντρού πρέπει να υπάρχει ισχυρό αντίπαλο δέος.Μόνοι μας το ξέρεις και συ πως...δεν.Οχι λόγω πληθυσμιακών δεδομένων αλλά λόγω ανυπαρξίας σε μμε,απαραίτητο στοιχείο πίεσης στον πόλεμο.Άρα και τον σκάι του τουίτι έχω ανάγκη και την καθημερινή και τα ραδιόφωνα των κομπλεξικών που είναι κυβέρνηση πάνω από τα τέμπη.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.Για να πέσουν οι ναζιστές συμμάχησαν οι καπιταλιστές με τους κομμουνιστές.Δες το κάπως έτσι.

 

Όσο για τα "μόνοι μας και όλοι σας" οι όρχεις μου πάλλονται.Χωρίς τους δορυφόρους του να στήνουν κώλο θα ήταν ο πατσάς ένα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×