Jump to content

ΑΕΚ - Βάζελος Φιλικό 22/11/2014


nikos
 Share

Recommended Posts

Τιγρη σοβαρα τωρα,παρε Μπεργκ.

 

Καθε 30 δευτερολεπτα μας κανει φαση.

 

αντι γιαυτο,

μπορει να φερει ο Ντουσαν κανεναν αμυντικο απο Σερβια.

Link to comment
Share on other sites

ο στρατηλατης αρχισε τις ζωγραφιεςxD

ντακοοοολ ντακολ ντακολ ντακολxD

 

Δε μιλας σοβαρα.

Link to comment
Share on other sites

Δε μιλας σοβαρα.

αληθεια φιλε.....εβγαινε προς το τερμα του βαζελου ο ντακολ και ειχε αρχισει 5 δευτερολεπτα να σκουζει....το ειχε σιγουρο για το τεταρτοxD

Link to comment
Share on other sites

1171842.jpg

 

Ο Αλαφουζος ειναι χαριτωμενη. Καλο αυτο... Στο μεταξυ απο διπλα περναει ο Νικος Στρατος με γυαλι ηλιου...

Link to comment
Share on other sites

διαστρεμμα ο σπυριαρης

 

Αμα ειναι μαγκας ο Μελισσανιδης να αναβαλει τις αγωνιστικες μεχρι να επιστρεψει.

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι μαγκας ο Μελισσανιδης να αναβαλει τις αγωνιστικες μεχρι να επιστρεψει.

 

Έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Κερδισαμε ρε; Βλεπω να μην κανει ουτε του χρονου σοβαρες μεταγραφες ο τιγραν.

 

Μου ειπαν οτι θελει να ανεβει "ετοιμος" και θεωρουν οτι για να εισαι "ετοιμος" λειπουν ΔΥΟ ενδεκαδατοι διαφορας (ενας επιθετικος και ενας χαφ) και οι υπολοιποι θα ειναι γεμισματα. Πχ Τζεμπουρ και ενας ξενος χαφ στυλ Μπαρμποσα και απο κει και υστερα μικρες και φθηνες λυσεις οπου σημειωθουν τα κενα απο τον ευθυτενη. Προθεση Τιγρη οι παικτες να κλεισουν νωρις για να μην τους πληρωσει "κουκο αηδονι" στη Λιγκα. Με λιγα λογια, μην περιμενουμε μεταγραφαρες και σαρωματα. Υπερβαση θεωρουνται οι λυσεις στο στυλ του Τζεμπουρ ο οποιος ειναι μεγαλη καψουρα του Τιγρη και πλεον ερχεται και με τα μισα απο τα 600 που ζητησε το καλοκαιρι. Αυτα εν ολιγοις.

Link to comment
Share on other sites

1171842.jpg

 

Ο Αλαφουζος ειναι χαριτωμενη. Καλο αυτο... Στο μεταξυ απο διπλα περναει ο Νικος Στρατος με γυαλι ηλιου...

 

rsrk9e.jpg

- Εσείς, μανούλα μου, Μπουκόφσκι είπατε ? Σαν κάπου να σας έχω ακουστά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

rsrk9e.jpg

- Εσείς' date=' μανούλα μου, Μπουκόφσκι είπατε ? Σαν κάπου να σας έχω ακουστά.[/size']

 

image.jpg

Edited by Bukowski
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου ειπαν οτι θελει να ανεβει "ετοιμος" και θεωρουν οτι για να εισαι "ετοιμος" λειπουν ΔΥΟ ενδεκαδατοι διαφορας (ενας επιθετικος και ενας χαφ) και οι υπολοιποι θα ειναι γεμισματα. Πχ Τζεμπουρ και ενας ξενος χαφ στυλ Μπαρμποσα και απο κει και υστερα μικρες και φθηνες λυσεις οπου σημειωθουν τα κενα απο τον ευθυτενη. Προθεση Τιγρη οι παικτες να κλεισουν νωρις για να μην τους πληρωσει "κουκο αηδονι" στη Λιγκα. Με λιγα λογια, μην περιμενουμε μεταγραφαρες και σαρωματα. Υπερβαση θεωρουνται οι λυσεις στο στυλ του Τζεμπουρ ο οποιος ειναι μεγαλη καψουρα του Τιγρη και πλεον ερχεται και με τα μισα απο τα 600 που ζητησε το καλοκαιρι. Αυτα εν ολιγοις.

 

Δεν ξερω ποιοι στο ειπαν, αλλα μου ακουγεται 100% λογικο, οπως εχει φανει ως τωρα ο Μελισσαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποιοι στο ειπαν, αλλα μου ακουγεται 100% λογικο, οπως εχει φανει ως τωρα ο Μελισσαν.

 

Ας πάρει πρωτάθλημα με Γέα και Αραβίδαρο. Να φτιάξουν ομάδα να κερδίζουν Γέες και Αραβίδαρους. Εδώ αυτοί έπαιρναν με Νινιάδη

Link to comment
Share on other sites

τιγρη αν εχεις αρχιδια

φερε πουλιδο.

 

Αυτό ρε σκεφτόμουνα σήμερα που έπινα καφέ.:D

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Μου ειπαν οτι θελει να ανεβει "ετοιμος" και θεωρουν οτι για να εισαι "ετοιμος" λειπουν ΔΥΟ ενδεκαδατοι διαφορας (ενας επιθετικος και ενας χαφ) και οι υπολοιποι θα ειναι γεμισματα. Πχ Τζεμπουρ και ενας ξενος χαφ στυλ Μπαρμποσα και απο κει και υστερα μικρες και φθηνες λυσεις οπου σημειωθουν τα κενα απο τον ευθυτενη. Προθεση Τιγρη οι παικτες να κλεισουν νωρις για να μην τους πληρωσει "κουκο αηδονι" στη Λιγκα. Με λιγα λογια, μην περιμενουμε μεταγραφαρες και σαρωματα. Υπερβαση θεωρουνται οι λυσεις στο στυλ του Τζεμπουρ ο οποιος ειναι μεγαλη καψουρα του Τιγρη και πλεον ερχεται και με τα μισα απο τα 600 που ζητησε το καλοκαιρι. Αυτα εν ολιγοις.

 

Αυτό το πλάνο είναι καλό για 4η-5η θέση την πρώτη χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×