Jump to content

ΑΕΚ - Επισκοπη Κυριακή 7/12 18:00 (ote sport 4 hd)


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Ρε σεις, ο αλλος την ειχε σταματημενη και στρωμενη μπροστα του τη ρημαδα και εκανε λαθος κοντρολ ολομοναχος. Ουτε τα βασικα δεν μπορουν να κανουν τα παιδια του Ρεθυμνου και μιλαμε για "Φουτμπωλ Λιγκ" που θελουνε και "εσοδα". Τι διαολο ρε πουστη... Ενας καριολης Υπουργος να αποφασισει να φτιαξει το ποδοσφαιρο κι ας μεινουν 8 ομαδες στην Α Εθνικη και 10 στη Β. Δεν ειναι δυνατον να βλεπουμε αυτο το πραμα καθε φορα και τα αντεπιχειρηματα να ειναι "να μην μεινει παραπονεμενο το Ρεθυμνο", "ο Πανιωνιος εχει ιστορια", "η Νικη Βολου ειναι το καμαρι της Νεας Ιωνιας" και λοιπα. Ουτε στα τοπικα δεν εχουνε τετοια εικονα οι ομαδες. Δεν μπορει να φτιαχνεις ενα σωματειο, να ανεβαινεις καποια στιγμη σε επαγγελματικη κατηγορια και το μονο που εχεις στο μυαλο σου να κανεις ειναι να τσεπωσεις τα οποια λεφτα και να ξαναγυρισεις στο ερασιτεχνικο. Σαλαρυ καπ βασει εσοδων και να πηγαινουν τα λεφτα σε παικτες ειναι η μοναδικη διεξοδος που μπορω να δω εγω. Κι οποιος εχει χρεη, τα λεφτα στα χρεη και αντε γεια. Αρκετα με τη μαλακια ομως.

Link to comment
Share on other sites

Ζαστρε εδω ανεβηκε κατα λαθος η νικη βολου κ κατεβασε χειροτερο ροστερ απαυτο που ειχε στ β εθνικη, τι ψαχνεις?

Link to comment
Share on other sites

Ντάξυ σαρώνει η αρμάδα του Δέλλα και έχετε βγει όλοι και σας φταίει ο αντίπαλος, γκρινιάρηδες. Δεν σας ικανοποιεί τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξυ σαρώνει η αρμάδα του Δέλλα και έχετε βγει όλοι και σας φταίει ο αντίπαλος, γκρινιάρηδες. Δεν σας ικανοποιεί τίποτα.

 

Δεν εχω προβλημα με την ΑΕΚ ρε Μακροσακο. Οτι μπορει κανει με το πενιχρο μπατζετ ο Ντουσκο. Το θεμα μου δεν ειναι μονο η Επισκοπη ξερω γω. Ειπε και ο Σεπι για τη Νικη Βολου, μιλαμε για διακωμωδηση του αθληματος, κατεβαζουν ερασιτεχνες σε επαγγελματικες κατηγοριες, τσεπωνουν λεφτα απο τηλεοπτικα και ΟΠΑΠ και μια χαρα. Ουτε μια υποτυπωδη προσπαθεια να φερουν εστω δυο τελειωμενους οπως ο Σεριφης να κανουν μια υποψια ομαδας. Τετοια κοροϊδια ουτε στα χρονια του Σωκου που ανεβαζε Ελευσινα και Χαλκηδονες για να πηγαινει με τη σαγιοναρα ο Στεπανοβιτς μετα τα ουζα. Ειναι διασυρμος του αθληματος αυτο το πραγμα που γινεται με τις μισες ομαδες και στην Α και στη Β Εθνικη.

Link to comment
Share on other sites

Άντε λεβέντες μου ακόμα 1 και χαλαρώστε μετά... να πάρουμε και το τριποντάκι :D

Link to comment
Share on other sites

Παικτες της ΑΕΚ, κατεβαστε ταχυτητα, δεν αξιζει ο διασυρμος στη συμπαθητικη ομαδα του Ρεθυμνου

Link to comment
Share on other sites

Ο Πλατελας ενω εχει καποια καλα στοιχεια μοιαζει να ειναι μονιμως βουτηγμενος στο αγχος

Link to comment
Share on other sites

Ο Πλατελας ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτέ "βασικο" στην ΑΕΚ.

 

Λίγα με τον ΑΡΧΗΓΟ

Link to comment
Share on other sites

μπαααα εχουμε δει και χειροτερα.. δε ειναι χειροτερος απο Σιαλμα ξερω γω

 

Ο σαλμας δεν ηταν "βασικος". Ο Πλατελας οχι μονο ειναι βασικος αλλα θεωρειται και απο τους "καλους" και ο υπεροχος κοσμος μας του εχει βγαλει και νικ "Πλατελινιο" επειδη προφανως θυμιζει Βραζιλιανο αρτιστα. ΟΥΡΤ.

Link to comment
Share on other sites

Και ΑΡΧΗΓΟΣ ο Βαγγέλης μας.
Λίγα με τον ΑΡΧΗΓΟ

 

Ενταξει, το κανει επιτηδες ο Δελλας πλεον.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα η ομαδα χωρις τον αραβιδη

 

Εισαι εμπαθης. Με την Επισκοπη ακομα και η Χρησταρα θα σκοραρε. Θα ηταν 3-0 βεβαια γιατι θα εχανε καμια ντουζινα, αλλα δεν εχει να κανει διοτι κανει ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ οπως μας μεταφερουν οι εγκριτοι.

Link to comment
Share on other sites

Ο σουπερ-σταρ της ΑΕΚ Βαγγελης Πλατελας, εχει παει πανω απο τη μπαλα στο πεναλτυ για να το χτυπησει αυτος και ο οχι ο ασχημομουρης ο Μανταλος. Και αντι να παραχωρησει την εκτελεση ο κυριος Μανταλος, εκτελει προκλητικα και κανει το 7-0. Τιγρη ξυπνα και πουλα τον ασεβη Δωνη νουμερο 2 που κλεβει τη δοξα του αληθινου σταρ της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×