Jump to content

ΑΕΚ - Επισκοπη Κυριακή 7/12 18:00 (ote sport 4 hd)


Guest amd
 Share

Recommended Posts

ο Ζαστρος κλασσικα μη βαλει παικτη στο ματι

 

Να σου πει ο Νικος παλια τι εσουρνα στο Δημητριαδη xD

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παιζουμε με 10 (με Αραβιδη εξω).

 

Αν βγει κι ο Ανακογλου στα επομενα ματς θα παιξουμε και με 11.

Link to comment
Share on other sites

Αν βγει κι ο Ανακογλου στα επομενα ματς θα παιξουμε και με 11.

 

Άλλος εμπαθής μας βρήκε εδώ μέσα

Link to comment
Share on other sites

αμα βγει ο Πλατελλας ισα που μετραμε 12 :P

 

Σημερα ηταν καλος παντως. Γενικα ειναι καλος μονο στα ευκολα αυτος μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει μικρος στο τσουκαλι του Μπαγκσμπο

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ούτε φάση, αρχίσαμε τα περσινά καλά μου φαίνεται ε;

 

Όχι, συνεχίστε με χαμηλά σκορ στο Π&Ο

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ούτε φάση, αρχίσαμε τα περσινά καλά μου φαίνεται ε;

 

Εβγαλες το υποτιθεμενο "δυσκολο προγραμμα" και πλεον θα παιζεις μονο με χωρια και γειτονιες. Απο δω και περα ετσι θα ειναι τα ματς και απομενει να δουμε αν θα το βγαλεις αηττητος ολο το τουρνουα ή θα το παιξεις ρυθμιστης για τη δευτερη θεση.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πλατελας λογικα προμοταριστηκε απο αρδ κ κοσμο περσι γιατι ηταν ενας απο τους ελαχιστους παικτες που τραβηξαν κ δεν αντιμετωπισαν την κατηγορια ως αγγαρεια.

 

Μονη ενσταση στο παραπανω θα ηταν οτι δεν εινςι ντε κ καλα απαραιτητο να προμοταριστει παικτης ΑΕΚ Γ εθνικης.

 

Την ιδια φιλοδοξια βγαζει στο γηπεδο κ φετος, απλα επειδη τα κυβικα του ειναι περιορισμενα κ μαλλον το ξερει, καταληγει να εκβιαζει 100 προσπαθειες ανα ματς.

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλης Πλατέλλας 9

 

Έπειτα από το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό, δείχνει να έχει πάρει για τα καλά μπροστά. Στο πρώτο ημίχρονο ήταν μέσα σε όλες σχεδόν τις ευκαιρίες της ΑΕΚ και έφτιαξε δύο γκολ. Στο δεύτερο κατάφερε να σκοράρει και θα μπορούσε να πετύχει κι άλλο γκολ.

 

Αναμένω σχολιασμό του χρήστη Ζάστρου για την εμφάνιση του πουλέν του..

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω σχολιασμό του χρήστη Ζάστρου για την εμφάνιση του πουλέν του..

 

Ολη η ΑΕΚ ητανε ο ΑΡΧΗΓΟΣ. Δικιο εχει το 3 το 65. Να τα βλεπει ο Προεδρος να γεμισει με τοσο ποιοτικους ποδοσφαιριστες την ομαδα για να κενταει και στη Σουπερ Λιγκα οπως κενταει με τη δυσκολοκαταβλητη Επισκοπη.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ο βαγγελαρος

 

μπραβο στην παε που μοιραζε ωρες να εχουμε να καθομαστε

Link to comment
Share on other sites

-Υπουλος ο σημερινός αντίπαλος... ματς από αυτά που μπορεί να παρακολουθήσει ο Δημητράκης και να σκεφτεί "τι μαλακίες λένε πως η ομάδα θέλει μεταγραφές. Ανεβαίνω του χρόνου Α και όπως είμαι πάω για πρωτάθλημα και για Ιβάν Μπρέσεβιτς πρώτο σκόρερ..."

 

-Ιλ Καπιτάνο σήμερα εΜ-Βι-Πης... αφήστε το ζάστρο να λέει... φαντεζί πιρουέτες, λόμπες και ραμπόνες απο το βραχύσωμο γκολεαδόρ, ντριμπλεταδόρ...

 

-Μαγικό 20λεπτο κι απο Αμπαλεαδορ Φαι(γ)... Δέλλα, ο κόσμος διψάει για το μαύρο διαμάντι... θέλει να γευτεί μαύρη μαγεία... βγάλε επιτέλους τον αντιτουριστικό Ανάκογλου και αμόλα μέσα την καθαρόαιμη μαύρη καλλονή...

Link to comment
Share on other sites

-Ιλ Καπιτάνο σήμερα εΜ-Βι-Πης... αφήστε το ζάστρο να λέει... φαντεζί πιρουέτες, λόμπες και ραμπόνες απο το βραχύσωμο γκολεαδόρ, ντριμπλεταδόρ...

 

tu quoque Brute fili mi

Link to comment
Share on other sites

Κράζετε και στις 7αρες γιατί οι αντίπαλοι είναι μπουρδέλα...

 

Αν βάζαμε 1-2 θα κράζατε γιατί βαλαμε 1-2 μονο στα μπουρδέλα

 

Μόνο μπράβο στην ομάδα, απλώς περιμένουμε τα ίδια και του χρόνου... Μπράβο και στους ΗΡΩΕΣ που βρεθήκαμε εκεί και μας κουτσούλαγε ο καλατράβας ο καριόλης

 

ηρωαςμπερναμπέου21

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×