Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Just now, AG21 said:

Εδώ χρεοκόπησε εκτός της ΑΕΚ με τόσους κολοσσούς δίπλα του και 150εκ και την εταιρεία που έκανε συναυλίες και έτρεχε σε τοκογλυφους. Έβγαινε και έλεγε ότι δεν γίνεται γήπεδο στη νφ και τον γλενταει ο μελ που φτιάχνει γηπεδαρα. Μηλαμε μνημείο ανικανότητας διοίκησης πρέπει να πάρει. 

Ωραια αυτα να βγει η ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ωραια αυτα να βγει η ΠΑΕ.

Τι να βγει η ΑΕΚ? Υπάρχει ακόμα κόσμος που πίνει νερό στο όνομα του και μην ξεχνάμε τις καλές σχέσεις κοντου Ιλια μέσω γυναικών. Γιατί να το κάνει αυτό η ΠΑΕ? Για να γίνουμε πάλι άνω κάτω εξαιτίας του. 

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION
6 minutes ago, Bukowski said:

Ωραια αυτα να βγει η ΠΑΕ.

Τι να βγει να πει η ΑΕΚ ? Τις πομπές του Ντέμη ? Επειδή χάσατε εσείς την ουσία του τόπικ και των ενεργειών για Ντέμη στην ΕΠΟ, θα βγει η ΑΕΚ να αλληλοσπαραχθεί ? Πάμε καλά ή δεν τη βγάζουμε τη νύχτα ? Υπάρχουν τρόποι να προστατευθεί, αγνωστοι στον Ντέμη, ευτυχώς γνωστοί σε άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Τύπος ο οποίος έλεγε ότι δεν γίνεται γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια το οποίο γίνεται.

μυαλό21 μιλάμε. Για μεγάλα πράγματα σε διοικητικές θέσεις. 

 

 

Αγαπάω τον Ντέμη.

Είμαι εχθρός του Νικολαΐδη.

 

Και προφανώς είμαι υπέρ του Λυσάνδρου ας πούμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MARILLION said:

Τι να βγει να πει η ΑΕΚ ? Τις πομπές του Ντέμη ? Επειδή χάσατε εσείς την ουσία του τόπικ και των ενεργειών για Ντέμη στην ΕΠΟ, θα βγει η ΑΕΚ να αλληλοσπαραχθεί ? Πάμε καλά ή δεν τη βγάζουμε τη νύχτα ?

Εαν δεν τον θελει, αςτον αδειάσει τωρα αποδεικνύοντας πως ειναι ακαταλληλος.

Η φραση "πομπες Ντεμη" με βαζει σε σκεψεις για το ποιος (δεδομενα) γεροντας εισαι...

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION
5 minutes ago, Bukowski said:

Εαν δεν τον θελει, αςτον αδειάσει τωρα αποδεικνύοντας πως ειναι ακαταλληλος.

Η φραση "πομπες Ντεμη" με βαζει σε σκεψεις για το ποιος (δεδομενα) γεροντας εισαι...

Δεν εχει να αδειασει τιποτα και κανεναν οσο βρισκονται σε θεωρητικο επιπεδο οι όποιες ενεργειες.

Υπάρχουν σημαντικότερα θέματα να κάνει η ΑΕΚ.

Υπήρχαν γέροντες και γέροντες που χρησιμοποιούσαν αυτές τις φράσεις. Μπορει να είμαι ένας από αυτούς αλλά μπορεί να είμαι κι ο κατούνας από το ξηρόμερο. Που ξέρεις ?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MARILLION said:

Υπήρχαν γέροντες και γέροντες που χρησιμοποιούσαν αυτές τις φράσεις. Μπορει να είμαι ένας από αυτούς αλλά μπορεί να είμαι κι ο κατούνας από το ξηρόμερο. Που ξέρεις ?

Οι παρακατω παρατηρησεις:

1. Νεος χρηστης που ομως ξερει Κατουνα

2. Παραδοχη οτι εισαι οντως γεροντας

3. Η εκ Γαυγαμηλων "out of topic" φραση - ομιλουμε ελληνικά 

4. Οι πομπες του Ντεμη

μα κυριως

5. Τα ακανελωτα ριζογαλα του Καρρα στον Κορυδαλλό,

δεν μου αφηνουν αλλη επιλογη απο το να... κραξω:

"Alati καλωσόρισες"

 

?

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MARILLION said:

Δεν εχει να αδειασει τιποτα και κανεναν οσο βρισκονται σε θεωρητικο επιπεδο οι όποιες ενεργειες.

Υπάρχουν σημαντικότερα θέματα να κάνει η ΑΕΚ.

Υπήρχαν γέροντες και γέροντες που χρησιμοποιούσαν αυτές τις φράσεις. Μπορει να είμαι ένας από αυτούς αλλά μπορεί να είμαι κι ο κατούνας από το ξηρόμερο. Που ξέρεις ?

ALATI

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε λοιπον πλεον να πουμε πως εχουμε επιστροφη LFO η οποια μαλιστα συνδυάζεται με επιδρομη νεων ακαουντς που στοχοποιουν τον ψωλαρα χρήστη  Μπουκοφσκι;

Θα δειξει..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Ωραια αφου θες να αφησουμε το 96.

Το 2004 ηταν καλη η σταση του Μελισσανιδη που μιλαγε για τρελους και λαμογια; Ηταν καλη η σταση του που βαζε τους Δηματους να γραφουν οτι πεθανε ετων 80; Το 2009 που στην απεξω μιλαγε για επενδυσεις τις οποιες πλεον εχει ξεχασει ηταν καλη η σταση του; Επαιξε ρολο στη μεγαλυτερη κυλιδα της ιστοριας μας, τον υποβιβασμο; 

Και τον Απρίλη του 11 τι πήγε να ζητήσει ο Ντέμης από τον Μελ τότε; Λύσε μου και αυτή την απορία γιατί έχει και αυτή πολλές εκδοχές σαν το 96.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μπορουμε λοιπον πλεον να πουμε πως εχουμε επιστροφη LFO η οποια μαλιστα συνδυάζεται με επιδρομη νεων ακαουντς που στοχοποιουν τον ψωλαρα χρήστη  Μπουκοφσκι;

Θα δειξει..

Χρήστης bukowski με ανανεωμένο chip γράφει Σεντόνια  πιο γρήγορα από ποτε και απαντάει σε πολλαπλούς στόχους ταυτόχρονα. Πυρηνικό όπλο 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Ναι. Τον Μπαγεβιτς (εναν εκ των αρχιτεκτονων της παντοκρατορίας Ολυμπιακου μαζι με Θωμα και Κοκκαλη) δεν τον εκανα εγω πασα για ίδιον οφελος.

Μπούκο εγώ ξέρω και την ιστορία με την οικογένεια του που είχαν πιάσει ομήρους στη Βοσνία (σοβαρά). Θες να στη διηγηθώ; Γιατί τον Μελ τον μπουζουριασανε το Μάιο του 96 και ο Μπάγεβιτς είχε ήδη υπογράψει από το Φλεβάρη...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vagos21 said:

Χρήστης bukowski με ανανεωμένο chip γράφει Σεντόνια  πιο γρήγορα από ποτε και απαντάει σε πολλαπλούς στόχους ταυτόχρονα. Πυρηνικό όπλο 

Νεο κινητο. Σαν να περασα απο Λαντα σε Αστον Μαρτιν. Που να δεις και την γκαλερι μου τι φωτογραφιαρες εχω :D

Link to comment
Share on other sites

Και πολυ αναλυσαμε το θεμα Ντεμη. Θα δουμε μολις πιασει ποστο αν ειναι πλεον Ντεμης ή εγινε απλα  κ. ΝΙκολαιδης. 

Διαβαζω οτι κατεθεσε και σχεδιο με Κατσουρανη και Καραγκουνη στην ομαδα διοικησης οπως λενε 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vargas21 said:

Και πολυ αναλυσαμε το θεμα Ντεμη. Θα δουμε μολις πιασει ποστο αν ειναι πλεον Ντεμης ή εγινε απλα  κ. ΝΙκολαιδης. 

Διαβαζω οτι κατεθεσε και σχεδιο με Κατσουρανη και Καραγκουνη στην ομαδα διοικησης οπως λενε 

Αυτές οι θέσεις θέλουν ανθρώπους με τεχνοκρατικό μυαλό, που να μην τους ταυτίζουν με κανένα, να φέρουν κάτι καινούργιο. Ο Ντέμης σαν παράγοντας ήταν επικίνδυνος, ο Καραγκούνης είναι για να χορεύει καμιά καραγκούνα, ο δε Κατσουράνης στην Παναχαική ξόδεψε λεφτά άλλων και δεν κατάφερε τίποτα, σαν τον κολλητό του..Ας βάλουν και το Βαμβακούλα στην ομάδα διοίκησης, να ευθυμήσει τουλάχιστον η ατμόσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Αυτές οι θέσεις θέλουν ανθρώπους με τεχνοκρατικό μυαλό, που να μην τους ταυτίζουν με κανένα, να φέρουν κάτι καινούργιο. Ο Ντέμης σαν παράγοντας ήταν επικίνδυνος, ο Καραγκούνης είναι για να χορεύει καμιά καραγκούνα, ο δε Κατσουράνης στην Παναχαική ξόδεψε λεφτά άλλων και δεν κατάφερε τίποτα, σαν τον κολλητό του..Ας βάλουν και το Βαμβακούλα στην ομάδα διοίκησης, να ευθυμήσει τουλάχιστον η ατμόσφαιρα.

Προφανως και βαζουν ΟΛΟΥΣ αυτους για να σταματησει το ποπολο να κατηγορει την κυβερνηση και τους παραγοντες.  Τι να πουν οταν σου βαζει "ανθρωπους του ποδοσφαιρου"  Πρωταθλητες Ευρωπης και κτλ κτλ κτλ .

Μιλαμε για σανο με τα καραβια. Συμφωνω με ολους τους συνοπαδους οτι μονο η ΑΕΚ εχει να χασει απο ολη αυτη την μηχανοραφια της Κυβερνησης 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Προφανως και βαζουν ΟΛΟΥΣ αυτους για να σταματησει το ποπολο να κατηγορει την κυβερνηση και τους παραγοντες.  Τι να πουν οταν σου βαζει "ανθρωπους του ποδοσφαιρου"  Πρωταθλητες Ευρωπης και κτλ κτλ κτλ .

Μιλαμε για σανο με τα καραβια. Συμφωνω με ολους τους συνοπαδους οτι μονο η ΑΕΚ εχει να χασει απο ολη αυτη την μηχανοραφια της Κυβερνησης 

Πάντως όλοι αυτοί με τη πρώτη δυσαρέσκεια (γιατί όπως και να έχει ΕΝΑΣ θα πάρει το πρωτάθλημα) θα φύγουν όλοι μαζί σε μια μερα, οπως έφυγαν οι πολυμετοχικοι στο βαζελο ένα πράγμα με τη πρώτη παραίτηση 

Οι 3 αυτοί έχουν παίξει σε βαζελο και αεκ μόνο οπότε "αίρεται" και καλά το επιχείρημα ότι η κυβέρνηση ενεργεί με γνομωνα τα συμφέροντα μαρινακη... ? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

Πάντως όλοι αυτοί με τη πρώτη δυσαρέσκεια (γιατί όπως και να έχει ΕΝΑΣ θα πάρει το πρωτάθλημα) θα φύγουν όλοι μαζί σε μια μερα, οπως έφυγαν οι πολυμετοχικοι στο βαζελο ένα πράγμα με τη πρώτη παραίτηση 

Οι 3 αυτοί έχουν παίξει σε βαζελο και αεκ μόνο οπότε "αίρεται" και καλά το επιχείρημα ότι η κυβέρνηση ενεργεί με γνομωνα τα συμφέροντα μαρινακη... ? 

Μα γιαυτο βαζει αυτους. Για να ξεπλενουν το λιμανι και αυτα που θελει να περασει. Σου λεει οι "δικοι" σας τα περασαν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, amd said:

επι μελισσανιδη βεβαια η ερασιτεχνικη ΑΕΚ λαμβανει εκτος του 10% και ολα τα λεφτα για την καρτα φιλαθλου ε? επι νικολαιδη στα δικαστηρια σχεδον κατεληξαν 

ανουσια κουβεντα ο ταπας αποφασισε οτι λογω οικονομικης δυσπραγιας θα παει οπου τον πληρωνουν και πηγε στο σπορφμ να μας λεει κορδελακια για την ΑΕΚ και στο οπεν για να μας αγαμησει την ψυχολογια 

τεραστιος παιχτης τεραστια φιγουρα στην εφηβεια μας και στα νιατα μας ας μεινει μακρια απο καθετι ποδοσφαιρικο για να ξεχασουμε τον προσφατο βιο του και να θυμομαστε μονο τα καλα

Την κάρτα φίλου, που ήταν ιδέα της Ορίτζιναλ, την καθιέρωσε ως υποχρεωτική  ο Μελ  επειδή η ερασιτεχνική ήταν στο όριο της διάλυσης και ένας από τους λόγους ήταν ότι   η ΠΑΕ δεν έδινε το 10%,σιγα μην το δίνε ο Μελ. Κάποιος του πε ότι αν διαλυθεί η ερασιτεχνική, δηλαδή το μητρικό σωματείο, μπορεί ούτε η παε να μπορεί να υπάρξει και τελικά αποφάσισε να πάρει ένα ποσό από τον κόσμο, που ευτυχώς που το δίνουμε βέβαια. 

Όσο για τον Ντεμη δεν έκανα σύγκριση, ούτε είπα ότι αυτός είχε καψούρα με την ΕΡΑ. Απλά σχολίασα το "ο τίγρης είναι ΑΕΚΑΡΑ" 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skepastos said:

Εδώ έχει γραμμένη την ομάδα ρε Ραγιο ποια Ερα; 

Γραμμένη την ερασιτεχνική, γραμμένη λες εσύ και την ΠΑΕ. Οπότε βλέπεις ότι ο Μελ δεν είναι και τόσο ΑΕΚαρα; ;

Link to comment
Share on other sites

Κάνετε λες και ο νικολαιδης δεν ειναι ΑΕΚ η ειναι εχθρος της ομαδας.

ΑΕΚ ειναι . - 

Και αν τον φυτεψουν στην ΕΠΟ , ο μονος χαμενος θα ειναι ο ιδιος. Οπως χαμενος βγηκε με το προεδριλικη, οπως χαμενος βγηκε στο open 

O Λογος ειναι απλος. το 90% των ποδοσφαιρστων πρεπει να μενουν με το τελος της καριερας τους, απλα παλαιχαμοι. Δεν κανουν για κατι αλλο.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν διαφωνω οτι ειναι ΑΕΚ. Απλα δειχνει πολυ περιεργα την αγαπη του στην ομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Κάνετε λες και ο νικολαιδης δεν ειναι ΑΕΚ η ειναι εχθρος της ομαδας.

ΑΕΚ ειναι . - 

Και αν το φυτεψουν στην ΕΠΟ , ο μονος χαμενος θα ειναι ο ιδιος. Οπως χαμενος βγηκε με το προεδριλικη, οπως χαμενος βγηκε στο open 

O Λογος ειναι απλος. το 90% των ποδοσφαιρστων πρεπει να μενουν με το τελος της καριερας τους, απλα παλαιχαμοι. Δεν κανουν για κατι αλλο.

 

Κάπως έτσι. Πόσοι μεγάλοι παίκτες αθλητές γενικά μετά το τέλος της καριέρας τους έπεσαν σε ψυχολογική κριση ή κατάθλιψη. Σκεφτειτε τη διαφορά και μόνο.. Μέσα σε λίγο διάστημα από το επίκεντρο να είσαι στην απόλυτη αφάνεια.. Σαν να έχεις ανέβει 200 σκαλοπάτια και ξαφνικά να γκρεμοτσακιζεσαι.. Ο Ντέμης και ο κάθε Ντέμης πρέπει να πετάξει και καμιά αιρετική μαλάκια για στραφούν τα φώτα έστω και λίγο πάνω του. Είναι κι αυτό μια ψυχολογική ένεση.. 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Vargas21 said:

Εγω δεν διαφωνω οτι ειναι ΑΕΚ. Απλα δειχνει πολυ περιεργα την αγαπη του στην ομαδα!

Τι πρεπει να κανει δηλαδη? 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×