Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Just now, Man Of Faith said:

Δεν διαφωνω αλλα για θυμησου λιγο την σχεση του Ντεμη ως προεδρου με τους παλαιμαχους της ομαδας.

Οχι οτι συμφωνω απαραιτητα μαζι του αλλα για ανετρεξε σε συνεντευξη του Μιμη Παπαιωαννου επι προεδριας του.

Που τους είχε εξαφανίσει από κάθε πόστο στην ΑΕΚ λες;

Να αγιάσει το χέρι του...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Και εγώ αν είχε χάσει τρεις σερί τελικούς από τον ΠΑΟΚ ο Ντέμης θα ήμουν σίγουρος ότι ο Μελισσανίδης θα τους έπαιρνε και τους τρεις.

Μα γιατί; 

Έχει και ο Ηρακλής δικαίωμα να μας ρίχνει τέσσερα.

Αυτό είναι D.N.A.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά παιδιά επί προεδρίας Ντέμη είδαμε:

Λύμπε, Δέλλα, Ζήκο να τρώνε τον Φερέρ -> Με Μελισσανίδη πήραν πόστα και οι τρεις

Δημάτο να γράφει για την ΑΕΚ που πέθανε ετών 80 -> Σήμερα είναι Διευθυντής Επικοινωνίας

Παλαίμαχους να κλαίνε που δεν είχαν πόστα -> Σήμερα βρίσκονται παντού

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abraham21r said:

Μα γιατί; 

Έχει και ο Ηρακλής δικαίωμα να μας ρίχνει τέσσερα.

Αυτό είναι D.N.A.

"Ε δεν είμαστε και Μπαρτσελόνα να παίρνουμε όλη την ώρα Κύπελλα (από τον ΠΑΟΚ)"

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι παλι μπηκαμε στην αντιπαραθεση με μια μονο ειδηση. Δεν θελω να φανταστω τι θα γινει αν αναλαβει ο κοντος και κανει περιεργες δηλωσεις (που θα κανει ειναι σιγουρο)

Παλι εμεις θα "σφαζομαστε" για το διαφορετικο,

Link to comment
Share on other sites

Ο Δημάτος τα έγραψε προ Ντέμη το πέθανε ετών 80.

Ο Κωστένογλου έγινε...προπονητής λόγω Ντέμη, κι επίσης είχαμε τον Γιώργο τον Κοσμά με την καριόλα γυναίκα του (νυν υπάλληλοι του Σαββίδη στο OPEN), να μας κάνουν το άσπρο μαύρο.

Α,επίσης τον Λυμπερόπουλο, στην Α.Ε.Κ. ο Μελισσανίδης τον έφερε... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Εγω ξερω οτι παλι μπηκαμε στην αντιπαραθεση με μια μονο ειδηση. Δεν θελω να φανταστω τι θα γινει αν αναλαβει ο κοντος και κανει περιεργες δηλωσεις (που θα κανει ειναι σιγουρο)

Παλι εμεις θα "σφαζομαστε" για το διαφορετικο,

Ναι μόνο που εδώ που τα λέμε δεν μιλάμε για πόστο στην ΠΑΕ.

Θέλω να πω, στο κάτω κάτω της γραφής δεν θα μας ρωτήσουν κιόλας.

Από εκεί και πέρα και εγώ τον θεωρώ φελλό και ακατάλληλο ΑΛΛΑ το να τον έχουμε σε κατηγορία Βατράχου προσωπικά το θεωρώ βιασμό λογικής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abraham21r said:

Ο Δημάτος τα έγραψε προ Ντέμη το πέθανε ετών 80.

Ο Κωστένογλου έγινε...προπονητής λόγω Ντέμη, κι επίσης είχαμε τον Γιώργο τον Κοσμά με την καριόλα γυναίκα του (νυν υπάλληλοι του Σαββίδη στο OPEN), να μας κάνουν το άσπρο μαύρο.

Α,επίσης τον Λυμπερόπουλο, στην Α.Ε.Κ. ο Μελισσανίδης τον έφερε... 

Ο Δημάτος το πέθανε ετών 80 το έγραψε όταν ξέραμε όλοι πως ο Ντέμης ήταν στην ΑΕΚ και ο Μελισσανίδης έλεγε για "ζερο".

Ο Κωστένογλου έγινε προπονητής ως βοηθός του Φερέρ όταν φαγώθηκε ο Ισπανός με την σύμφωνη γνώμη των Δέλλα, Ζήκου και Λύμπε (που σκουπίστηκαν αν θυμάμαι μετά και οι τρεις).

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Ιστορικό κειμήλιο της ομάδας κι αυτός. Μία από τις εποχές της ΑΕΚ. Δύσκολο να συγχωρεθεί από κάποιους παλιότερους. Στους παλαιότερους πέφτουν οι δυσκολίες των συγχωρήσεων. Μια ο Ντούσαν ο μπαστούνας μια ο Θέμης ο συρματόπλεγμας. Συμφορές απανωτές για τους 30-60. Ας γράψει ο καθένας την ιστορία στην ψυχή και τη σκέψη του. Καλησπέρα κι από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα Μπουκόφσκι, το ότι σιχαίνομαι τον Νικολαΐδη, δεν σημαίνει ότι είμαι οπαδός του Μελισσανίδη.

Εξάλλου, εξαιτίας του Εθνάρχη έχω να πάω γήπεδο εδώ και 7 χρόνια, δε νομίζω να τον έχω και σε ιδιαίτερη εκτίμηση...

 

Αλλά αν μου έλεγες ποιος από τους δύο, είναι πιο κοντά στο D.N.A. της ομάδας μας, ε αυτός προφανώς και είναι ο κάβουρας!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

"Ε δεν είμαστε και Μπαρτσελόνα να παίρνουμε όλη την ώρα Κύπελλα (από τον ΠΑΟΚ)"

Μονο η Μποταφογκο εχει δικαιωμα να μας δυσκολευει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Abraham21r said:

Ρε μαλάκα Μπουκόφσκι, το ότι σιχαίνομαι τον Νικολαΐδη, δεν σημαίνει ότι είμαι οπαδός του Μελισσανίδη.

Εξάλλου, εξαιτίας του Εθνάρχη έχω να πάω γήπεδο εδώ και 7 χρόνια, δε νομίζω να τον έχω και σε ιδιαίτερη εκτίμηση...

Αλλά αν μου έλεγες ποιος από τους δύο, είναι πιο κοντά στο D.N.A. της ομάδας μας, ε αυτός προφανώς και είναι ο κάβουρας!

Και εγώ δεν θα ήθελα τον Ντέμη σε κανένα πόστο εντός ΑΕΚ και ο Μελ περιμένω να φτιάξει το γήπεδο και να πάει στο καλό της Παναγίας.

Τώρα για το ότι ο Μελισσανίδης είναι πιο κοντά στο DNA της ΑΕΚ του Καζαντζίδη συμφωνώ. Βέβαια εδώ και 30 χρόνια αυτός το καθόριζε μέσω... κύκλων.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην αφήσουν το ποδόσφαιρο στις τύχες του Ντεμη, όλα για το θεαθήναι γίνονται

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George_D said:

Σιγά μην αφήσουν το ποδόσφαιρο στις τύχες του Ντεμη, όλα για το θεαθήναι γίνονται

Ούτως ή άλλως σιγά μην εμπλακεί ο Ντέμης εντέλει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Και εγώ δεν θα ήθελα τον Ντέμη σε κανένα πόστο εντός ΑΕΚ και ο Μελ περιμένω να φτιάξει το γήπεδο και να πάει στο καλό της Παναγίας.

Τώρα για το ότι ο Μελισσανίδης είναι πιο κοντά στο DNA της ΑΕΚ του Καζαντζίδη συμφωνώ. Βέβαια εδώ και 30 χρόνια αυτός το καθόριζε μέσω... κύκλων.

Ε, από τον...Φοίβο, προτιμώ Καζαντζίδη! 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ούτως ή άλλως σιγά μην εμπλακεί ο Ντέμης εντέλει.

Θα εμπλακει γιατι ειναι και φιλοδοξος ο κοντος. Και θα φαει και τον παπα οτι πανε να αλλαξουν και καλα το ποδοσφαιρο και την κοινωνια 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Στο μεταξύ είναι προαπαιτούμενο να έχεις πτυχίο από Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα για να γίνεις Πρόεδρος σε τέτοια ομοσπονδία οπότε μάλλον μούφες είναι. Βέβαια ίσως ο Κούλης φέρει νόμο για να μην είναι πλέον προαπαιτούμενο κάτι τέτοιο.

Οποιοδήποτε πτυχίο;; πχ βιολόγος με ειδίκευση στα οικοσύστηματα και την βιοποικιλοτητα, θεωρείται ότι έχει τα απαραίτητα προσόντα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Θα εμπλακει γιατι ειναι και φιλοδοξος ο κοντος. Και θα φαει και τον παπα οτι πανε να αλλαξουν και καλα το ποδοσφαιρο και την κοινωνια 

Άμα ήταν φιλόδοξος δεν θα είχε μπλέξει ποτέ με την ΑΕΚ από παίχτης ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Οποιοδήποτε πτυχίο;; πχ βιολόγος με ειδίκευση στα οικοσύστηματα και την βιοποικιλοτητα, θεωρείται ότι έχει τα απαραίτητα προσόντα; 

Πτυχιούχος ΑΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Άμα ήταν φιλόδοξος δεν θα είχε μπλέξει ποτέ με την ΑΕΚ από παίχτης ακόμα.

Αλλο το ποδοσφαιρο και αλλο να σε προτεινουν και για προσωπο κοινης αποδοχης και μαλιστα απο ΠΘ .Οσο να ναι εχει ενα ειδικο βαρος.  

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Abraham21r said:

Ε, από τον...Φοίβο, προτιμώ Καζαντζίδη! 

Στέλιος Καζαντζίδης μιλάει για Νταλάρα . Δείτε το.

Είναι σα να μιλάει ο Λουκάς Μπάρλος για τον κοντό .

Παραφράζοντας το βίντεο και τις δηλώσεις του μεγάλου Στέλιου θα γράψω το εξής.. "Δεν προσφέρεται αυτο το άτομο..Δυστυχως είναι φτιαχτός .. μπορεί ο Ντέμης Νικολαιδης να κλάψει την ΑΕΚ μας; " 

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Άμα ήταν φιλόδοξος δεν θα είχε μπλέξει ποτέ με την ΑΕΚ από παίχτης ακόμα.

Και που θα τσίμπαγε 1 δις συμβόλαιο;

Λες να αλλού να παρουσιαζε εκπομπή της Θ.7 ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Αλλο το ποδοσφαιρο και αλλο να σε προτεινουν και για προσωπο κοινης αποδοχης και μαλιστα απο ΠΘ .Οσο να ναι εχει ενα ειδικο βαρος.  

Είπες ότι είναι φιλόδοξος πράγμα που δεν αποδεικνύεται από πουθενά στην διαδρομή του.

Από εκεί και πέρα για να μπω στην λογική σου, αν αρνηθεί την όποια πρόταση (αν υπάρξει) τί θα σημαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Μελισσανίδης βέβαια 3 πρωταθλήματα, Ντέμης το πιο κοντινό σε πρωτάθλημα το «δεν πάμε για πρωτάθλημα». Τυπωμένο σε μπλουζάκια, έτσι ώστε να μένει μόνιμα χαραγμένο στα παιδικά μυαλά και να γεννάει στρατιές κομπλεξικών. Πολλά μπορούμε να πούμε και για τους 2, προφανώς κάπου εκεί έξω υπάρχει κάποιος πολύ καλύτερος για την ΑΕΚ που ονειρευόμαστε. Αλλά αν έπρεπε να διαλέξεις κάποιον να υπερασπιστεί την ΑΕΚ κάπου κάπως κάποτε, ο Ντεμακος θα ήταν από τις τελευταίες επιλογές. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×