Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, Vargas21 said:

ΕΔω δεν εχει ερθει να δει την ΑΕΚ ουτε σε ενα παιχνιδι . Προτιμησε να παει Ανφιλντ. Και μεις συζηταμε αν θα στηριξει συμφέροντα της ΑΕΚ.

Ε ναι κριμα που δεν εχει ερθει να ακουσει κανενα "ολοι μαζιβρο βραδυ στην Βανδη" ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν μιλαω μονο για την αγωνιστικη διαχειριση, αλλα για την "μεχρι θανατου" υπερασπιση. Ποτε υπερασπιστηκε την ΑΕΚ ο Μελισσανιδης; Οταν το 1999 μετα τον αποκλεισμο απ την ΑΙΚ την κοπανισε; Οταν το 2004 μιλαγε για υποβιβασμους και θυμηθηκε την "αγαπη" του για την ΑΕΚ 1 χρονο μετα; Οταν εβαζε τα τσιρακια του να γραφουν οτι η ΑΕΚ πεθανε; Οταν μας εριξε το '13 για να μην πληρωσει χρεη αλλων εστω μεσα απο διαχειριση των εσοδων της ομαδας; Οταν δεν εχει βγαλει μια γαμημενη απαντηση στους βρωμιαρηδες απο πανω που το πιο αρχιδατο πρωταθλημα το βγαλανε βρωμικο και μας βριζουν απ το πρωι μεχρι το βραδυ; Οταν αλλαζει ο νομος σε μια νυχτα μες τα μουτρα μας για να μην πεσει ο ΠΑΟΚ και μεις περα βρεχει; Οταν σε 2 τελικους ο ΠΑΟΚ σε χει κλεψει και δεν εχεις βγαλει μιση αντιδραση; Αν τα χε κανει αυτα ο Νικολαΐδης θα ζητουσαμε την απελαση του, στον Μελισσανιδη βγαζουμε πανο που ζηταμε να φυγουν οι μιζεροι απο δω και οταν καμια 10αρια γραφικοι στο πεταλλο φωναζουμε να παρει παικτες οι οργανωτες λενε γρηγορα γρηγορα αλλα συνθηματα.

Να παει να γαμηθει ο Νικολαΐδης για τη σταση του μετα το πρωταθλημα του '18 και την καριερα "ισαποστακια" που ακολουθει. Αλλα δεν ειναι δυνατον να τα μηδενιζουμε ολα και να του φορτωνουμε ολα τα κακα της ΑΕΚ στην πλατη του τη στιγμη που σ' αλλους απο τον οργανισμο της ΑΕΚ γινεται ακριβως το αντιθετο.

Μεσα σε όλα αυτά έχει 3 πρωταθλήματα, 1 κύπελλο και το κυριότερο σου φτιάχνει γήπεδο που θα μείνει για έναν αιώνα. Αυτά που περιγράφεις παραπάνω είναι λάθη, μικρά-μεγάλα. Αλλά είναι λάθη που έγιναν όσο υπηρετούσε την ΑΕΚ η του ζητήθηκε βοήθεια. Με τον εχθρό δεν συντάχθηκε ποτε κατά της ΑΕΚ. Ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά. Και όταν είναι να μιλάμε για λάθη εντός της οικογένειας της ΑΕΚ καλό είναι να κοιτάμε όλοι την καμπούρα μας. Στελέχη, παλαίμαχοι, φίλαθλοι και οπαδοί 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Με τον εχθρό δεν συντάχθηκε ποτε κατά της ΑΕΚ

Π Ρ Ο Χ Ω Ρ Α Μ Ε

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχει το ποσο εχει υπερασπιστει ο Μελισσανιδης την ΑΕΚ,

με το αν θεωρει καποιος τον Ντεμη αξιο για προεδρο της ΕΠΟ;

 

Εννοω ψιλοκαταλαβαινω οταν το κραξιμο στους παικτες μεταφερεται γοργα-γοργα στον Μελισσανιδη,

γιατι στην τελικη εστω και εμμεσα ειναι επιλογες του.

Αλλα με τις κινησεις και την πορεια του Ντεμη τι σχεση εχει;

Μηπως χρεωνουμε στον Μελισσανιδη το οτι πληρωθηκε ο Ντεμης απο προεδρο αλλης ομαδας,

για να λεει σε δημοσια τηλεοραση την ΑΕΚ "κλεφτρα,"

και να κουναει το δαχτυλο σε ποδοσφαιριστη της ΑΕΚ που δεν αποδεχθηκε ενοπλη εισβολη στον αγωνιστικο χωρο;

Μονος του εκανε τις επιλογες του και πηρε τις θεσεις που πηρε,

μην το χρεωνετε στους "αχαριστους" ΑΕΚτζηδες και στον κακο Μελισσανιδη.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Skepastos said:

Μεσα σε όλα αυτά έχει 3 πρωταθλήματα, 1 κύπελλο και το κυριότερο σου φτιάχνει γήπεδο που θα μείνει για έναν αιώνα. Αυτά που περιγράφεις παραπάνω είναι λάθη, μικρά-μεγάλα. Αλλά είναι λάθη που έγιναν όσο υπηρετούσε την ΑΕΚ η του ζητήθηκε βοήθεια. Με τον εχθρό δεν συντάχθηκε ποτε κατά της ΑΕΚ. Ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά. Και όταν είναι να μιλάμε για λάθη εντός της οικογένειας της ΑΕΚ καλό είναι να κοιτάμε όλοι την καμπούρα μας. Στελέχη, παλαίμαχοι, φίλαθλοι και οπαδοί 

Τα λαθη του Νικολαΐδη που αναλυετε (και σε πολλα,εχετε δικιο) ποτε εγιναν; Οταν υπηρετουσε τον Ολυμπιακο η τον Παναθηναϊκο; Γι αυτους σταματησε την καριερα του και αρνηθηκε το συμβολαιο της Ατλετικο; Αυτους εσωσε απο τη διαλυση; 

Επισης οταν οι ΑΡΔ του Μελισσανιδη εγραφαν για θανατους υπηρετουσε και τοτε την ΑΕΚ; Για την συνταξη με τον εχθρο, θα μαθουμε ποτε τι εγινε εκεινο το μαυρο το 96; Γιατι πολλα ακουγονται. Ηρεμα ρωταω

Επισης εγω την καμπουρα μου την κοιταω Σκεπαστε μου οσο μπορω και δεν λεω οτι εχω το αλαθητο. Εκεινοι που κουναγανε το δαχτυλο οταν τους την ελεγε ο Νικολαΐδης για το -3 με τον γαυρο περσι και 2 μερες μετα πεταξανε μολοτοφ σε αγωνα Τσου Λου την κοιτανε;

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Πολύ κακώς έγειρε η συζήτησή σας στα καλά και στα κακά, στα λάθη και τα σωστά του ενός ή του άλλου. Άκαιρο και άτοπο. Sorry για την υπόδειξη ενός νέου στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexKR21 said:

Τα λαθη του Νικολαΐδη που αναλυετε (και σε πολλα,εχετε δικιο) ποτε εγιναν; Οταν υπηρετουσε τον Ολυμπιακο η τον Παναθηναϊκο; Γι αυτους σταματησε την καριερα του και αρνηθηκε το συμβολαιο της Ατλετικο; Αυτους εσωσε απο τη διαλυση; 

Επισης οταν οι ΑΡΔ του Μελισσανιδη εγραφαν για θανατους υπηρετουσε και τοτε την ΑΕΚ; Για την συνταξη με τον εχθρο, θα μαθουμε ποτε τι εγινε εκεινο το μαυρο το 96; Γιατι πολλα ακουγονται. Ηρεμα ρωταω

Επισης εγω την καμπουρα μου την κοιταω Σκεπαστε μου οσο μπορω και δεν λεω οτι εχω το αλαθητο. Εκεινοι που κουνανε το δαχτυλο οταν τους την ελεγε ο Νικολαΐδης για το -3 με τον γαυρο περσι και 2 μερες μετα πεταξανε μολοτοφ σε αγωνα Τσου Λου την κοιτανε;

Τη μεγαλύτερη κριτική ο Ντέμης της έφαγε αφού έφυγε από την ΑΕΚ με αποκορύφωμα το ξέπλυμα στο Ρώσο που ονόμασε νέο χαλίφη. Υπηρέτησε αυτους που τον πολέμησαν σαν ποδοσφαιριστή. Επίσης ετοιμάζεται να κάτσει στην καρέκλα που σιχαινόταν όταν επαιζε μπάλα, παίζοντας πάλι βρωμικο παιχνίδι κατά της ΑΕΚ τώρα που η ΑΕΚ δυναμώνει παρασκηνιακά και πάνε να την φρενάρουν. Έχω και αλλά να πω για την περίοδο που ήταν πρόεδρος αλλά δέχομαι τα λάθη του, αλλωστε τα έχει παραδεχτεί και ο ίδιος. Όσο για το 96 που δεν ήταν καν στην ΑΕΚ ο Μελισσανίδης έχω και εγώ απορία να μάθω. Οποίος ξέρει και έχει αποδείξεις τις καταθέτει. Ήρεμα απαντάω 

 

οσο για αυτους με τη μολότοφ, την άποψη μου την είχα γράψει και τότε. Οποίος βάζει οποιαδήποτε ιδεολογία πάνω από την ΑΕΚ δεν είναι ΑΕΚτζης. Για αυτό εκτιμώ τους αριστερούς που έβαλαν τα στήθια τους μπροστά για το γήπεδο παίζοντας φαπες με ομοσταύλους. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, AlexKR21 said:

Ο Μελισσανιδης που ολος ο οργανισμος ΑΕΚ του παιρνει πιπες ποτε ακριβως την υπερασπιστηκε; 

???

????????

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ πληθαινουν τα σχολια απο ΑΕΚτζηδες του τυπου "ναι ρε ντεμαρε μονο εσυ μπορεις να καθαρισεις το ποδοσφαιρο"  και "εισαι ο καταλληλοτερος"

Rainbows and Unicorns ο λαος της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MARILLION said:

Sorry για την υπόδειξη ενός νέου στο φόρουμ.

????

Καλώς ήρθες φίλε και άλλη φορά να σηκώνεις τα τηλέφωνα όταν παίζει η ΑΕΚ στην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Τα λαθη του Νικολαΐδη που αναλυετε (και σε πολλα,εχετε δικιο) ποτε εγιναν; Οταν υπηρετουσε τον Ολυμπιακο η τον Παναθηναϊκο; Γι αυτους σταματησε την καριερα του και αρνηθηκε το συμβολαιο της Ατλετικο; Αυτους εσωσε απο τη διαλυση; 

Επισης οταν οι ΑΡΔ του Μελισσανιδη εγραφαν για θανατους υπηρετουσε και τοτε την ΑΕΚ; Για την συνταξη με τον εχθρο, θα μαθουμε ποτε τι εγινε εκεινο το μαυρο το 96; Γιατι πολλα ακουγονται. Ηρεμα ρωταω

Επισης εγω την καμπουρα μου την κοιταω Σκεπαστε μου οσο μπορω και δεν λεω οτι εχω το αλαθητο. Εκεινοι που κουνανε το δαχτυλο οταν τους την ελεγε ο Νικολαΐδης για το -3 με τον γαυρο περσι και 2 μερες μετα πεταξανε μολοτοφ σε αγωνα Τσου Λου την κοιτανε;

Τι συγκρινεις και εσυ;

Τον Ντεμη με τον τυπο που εριξε την μολοτοφ;

 

Οσοι τον κραζουμε τον κραζουμε γιατι εμπρακτα τα συμφεροντα του δεν πανε μαζι με αυτα της ΑΕΚ.

Εβγαλε δοντι και δαγκωσε, ενω συγχρονως εβγαλε απο πανω του και τον υποκριτικο μανδυα του "καθαρου ποδοσφαιρου."

Μονος του.

 

Και σου ξαναλεω, γαμα τον καβουρα/ξεπουλημενο τιγρη και το καμμενο οριτζιναλι, αστους απ' εξω.

Ο Ντεμης παει να γινει προεδρος της ΕΠΟ, η καταλληλοτητα του, η σχεση του με την ΑΕΚ,

αυτο ειναι το θεμα.

Δεν εχει καποια ευθυνη ο Μελισσανιδης και η Οριτζιναλ για τις επιλογες του Ντεμη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Τη μεγαλύτερη κριτική ο Ντέμης της έφαγε αφού έφυγε από την ΑΕΚ με αποκορύφωμα το ξέπλυμα στο Ρώσο που ονόμασε νέο χαλίφη. Υπηρέτησε αυτους που τον πολέμησαν σαν ποδοσφαιριστή. Επίσης ετοιμάζεται να κάτσει στην καρέκλα που σιχαινόταν όταν επαιζε μπάλα, παίζοντας πάλι βρωμικο παιχνίδι κατά της ΑΕΚ τώρα που η ΑΕΚ δυναμώνει παρασκηνιακά και πάνε να την φρενάρουν. Έχω και αλλά να πω για την περίοδο που ήταν πρόεδρος αλλά δέχομαι τα λάθη του, αλλωστε τα έχει παραδεχτεί και ο ίδιος. Όσο για το 96 που δεν ήταν καν στην ΑΕΚ ο Μελισσανίδης έχω και εγώ απορία να μάθω. Οποίος ξέρει και έχει αποδείξεις τις καταθέτει. Ήρεμα απαντάω 

Την μεγαλυτερη κριτικη την εφαγε το 2005 μετα τα γεγονοτα στο Περιστερι. Καλως η κακως, δεν ειμαι αρμοδιος να το απαντησω γιατι δεν ξερω ολες τις λεπτομερειες, η R τον εβαλε απεναντι και του κανε πολεμο για τα παντα. Για το Περιστερι, για τις μεραγραφες, για την παρασκηνιακη προστασια της ομαδας για τα παντα. Συνεχεια διαμαρτυριες εναντιον του, συνθηματα "σε βλεπει ο Αμπραμοβιτς και τρεμει", πανο "the party is over" κτλπ. Την ιδια ωρα απεναντι στον Μελισσανιδη σε ευνοικοτερες συνθηκες (λογω των μηδενικων χρεων) η κριτικη ειναι μηδενικη. Για παραδειγμα επι Ντεμη γκρινιαζανε καποιοι για το αν παιρνει το ποσοστο της η ΕΡΑ και τωρα εκλεισε το βολλει και περα βρεχει. Μηδενικη αντιδραση για τα παντα. Τον Ντεμη τον δερναμε στα αεροδρομια γιατι χασαμε απ τον ΠΑΟΚ, αλλα τωρα που χουμε 3 χαμενους τελικους, οι 2 με σφαγες, ε δεν ειμαστε και Μπαρτσελονα. Ολη αυτη η αντιμετωπιση εμενα με ενοχλει και δεν την θεωρω τυχαια. Αυτο ειναι το προβλημα μου. Οτι στον Νικολαΐδη που το πα και γω οτι εχει κανει μαλακιες ριχνουμε τα παντα και ο αλλος ειναι ο Εθναρχης. Εγω θελω να κρινουμε τους παντες δικαια. Τον Ντεμη, τον Μελισσανιδη, την R, τους απλους φιλαθλους, ΟΛΟΥΣ. Οχι να υπαρχουν παιδια και αποπαιδια.

Γι αυτα που κανε στο Open εγω στο πα καθαρα και στο ξαναλεω: Να παει να γαμηθει και το ιδιο ισχυει αν γινει προεδρος της ΕΠΟ και κανει κατι κατα της ΑΕΚ. Αλλα με την ιδια κριτικη διαθεση θελω ο οργανισμος ΑΕΚ να κρινει απαντες, κατι που δεν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα επιλογη ειναι για προεδρος τη ΕΠΟ. Η καλυτερη κιολας με διαφορα.

Γιατι τσακωνεστε δεν καταλαβαινω για χιλιοειπωμενα πραγματα?

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nedved21 said:

Τι συγκρινεις και εσυ;

Τον Ντεμη με τον τυπο που εριξε την μολοτοφ;

 

Οσοι τον κραζουμε τον κραζουμε γιατι εμπρακτα τα συμφεροντα του δεν πανε μαζι με αυτα της ΑΕΚ.

Εβγαλε δοντι και δαγκωσε, ενω συγχρονως εβγαλε απο πανω του και τον υποκριτικο μανδυα του "καθαρου ποδοσφαιρου."

Μονος του.

 

Και σου ξαναλεω, γαμα τον καβουρα/ξεπουλημενο τιγρη και το καμμενο οριτζιναλι, αστους απ' εξω.

Ο Ντεμης παει να γινει προεδρος της ΕΠΟ, η καταλληλοτητα του, η σχεση του με την ΑΕΚ,

αυτο ειναι το θεμα.

Δεν εχει καποια ευθυνη ο Μελισσανιδης και η Οριτζιναλ για τις επιλογες του Ντεμη.

 

 

Επειδη ολο λες για την σταση του Ντεμη για τα γεγονοτα της Τουμπας απλα δες το τελευταιο μερος της απαντησης μου στον Σκεπαστο. Αυτη ειναι η αποψη μου, δεν μπορω να την πω πιο καθαρα.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Εγω νομίζω ότι ο Μελ χρησιμοποιεί την ΑΕΚ για την αυτοπροβολή του, και ότι αγαπάει ή μάλλον λατρεύει μόνο τον εαυτό του. Άλλωστε την ερασιτεχνική που δεν του προσφέρει προβολή, την έχει γραμμένη. Αλλά οκ, λογικό, ολα δούναι και λαβειν είναι, και όχι μόνο στο οικονομικό. 

επι μελισσανιδη βεβαια η ερασιτεχνικη ΑΕΚ λαμβανει εκτος του 10% και ολα τα λεφτα για την καρτα φιλαθλου ε? επι νικολαιδη στα δικαστηρια σχεδον κατεληξαν 

ανουσια κουβεντα ο ταπας αποφασισε οτι λογω οικονομικης δυσπραγιας θα παει οπου τον πληρωνουν και πηγε στο σπορφμ να μας λεει κορδελακια για την ΑΕΚ και στο οπεν για να μας αγαμησει την ψυχολογια 

τεραστιος παιχτης τεραστια φιγουρα στην εφηβεια μας και στα νιατα μας ας μεινει μακρια απο καθετι ποδοσφαιρικο για να ξεχασουμε τον προσφατο βιο του και να θυμομαστε μονο τα καλα

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαοκ προφανώς τον θέλει αφού είναι πιθανών πιο δικός τους και από το γραμμένο , η ΑΕΚ πιθανών να το δεχθεί αναγκαστικά , τον χοντρό τον ρωτήσανε? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Επειδη ολο λες για την σταση του Ντεμη για τα γεγονοτα της Τουμπας απλα δες το τελευταιο μερος της απαντησης μου στον Σκεπαστο. Αυτη ειναι η αποψη μου, δεν μπορω να την πω πιο καθαρα.

Ρε συ δεν θα κρινω με τον ιδιο τροπο τον Ντεμη οπως τον Πιλαβιο.

Επισης δεν τον κρινω σαν παικτη, παραγοντας ειναι, σχεδον 20 χρονια τωρα.

Και επειδη μας πονεσε και τον "πονεσαμε" μετα τα 4 χρονια προεδριας του,

αρχικα απομακρυνθηκε και επειτα εγινε ανοικτα εχθρος της ΑΕΚ, με επιλογη του.

 

Υπαρχει νημα να πουμε για τον Μελισσανιδη, να ανταλλαξουμε αποψεις για το πως ειναι τσιρακι καποιου αλλου προεδρου,

πως θελει να τρυπησει την ΑΕΚ απο μεσα, να μας καταστρεψει και τα λοιπα.

Τα συζηταμε ξανα και ξανα σε ολα τα σχετικα και τα σχεδον σχετικα νηματα.

Ας συζητησουμε στο νημα "Ντεμης Νικολαιδης" τις πραξεις και την πορεια του Νικολαιδη.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AlexKR21 said:

Την μεγαλυτερη κριτικη την εφαγε το 2005 μετα τα γεγονοτα στο Περιστερι. Καλως η κακως, δεν ειμαι αρμοδιος να το απαντησω γιατι δεν ξερω ολες τις λεπτομερειες, η R τον εβαλε απεναντι και του κανε πολεμο για τα παντα. Για το Περιστερι, για τις μεραγραφες, για την παρασκηνιακη προστασια της ομαδας για τα παντα. Συνεχεια διαμαρτυριες εναντιον του, συνθηματα "σε βλεπει ο Αμπραμοβιτς και τρεμει", πανο "the party is over" κτλπ. Την ιδια ωρα απεναντι στον Μελισσανιδη σε ευνοικοτερες συνθηκες (λογω των μηδενικων χρεων) η κριτικη ειναι μηδενικη. Για παραδειγμα επι Ντεμη γκρινιαζανε καποιοι για το αν παιρνει το ποσοστο της η ΕΡΑ και τωρα εκλεισε το βολλει και περα βρεχει. Μηδενικη αντιδραση για τα παντα. Τον Ντεμη τον δερναμε στα αεροδρομια γιατι χασαμε απ τον ΠΑΟΚ, αλλα τωρα που χουμε 3 χαμενους τελικους, οι 2 με σφαγες, ε δεν ειμαστε και Μπαρτσελονα. Ολη αυτη η αντιμετωπιση εμενα με ενοχλει και δεν την θεωρω τυχαια. Αυτο ειναι το προβλημα μου. Οτι στον Νικολαΐδη που το πα και γω οτι εχει κανει μαλακιες ριχνουμε τα παντα και ο αλλος ειναι ο Εθναρχης. Εγω θελω να κρινουμε τους παντες δικαια. Τον Ντεμη, τον Μελισσανιδη, την R, τους απλους φιλαθλους, ΟΛΟΥΣ. Οχι να υπαρχουν παιδια και αποπαιδια.

Γι αυτα που κανε στο Open εγω στο πα καθαρα και στο ξαναλεω: Να παει να γαμηθει και το ιδιο ισχυει αν γινει προεδρος της ΕΠΟ και κανει κατι κατα της ΑΕΚ. Αλλα με την ιδια κριτικη διαθεση θελω ο οργανισμος ΑΕΚ να κρινει απαντες, κατι που δεν γινεται.

Γνωρίζω πράγματα που έχει κάνει σαν πρόεδρος και δεν ασχολούμαι. Χιλιοειπωμένα. Όταν όμως συντάσσεται με τον εχθρό για μένα τελειώνει. Και μιλας με άνθρωπο που μεγάλωσε με την αφίσα του πάνω από το κεφάλι του και όλες οι εφηβικές του φανέλες είχαν το όνομα του. Ο Μελισσανίδης κρίνεται πολύ πιο αυστηρά από το Νικολαιδη από τον απλό κοσμο. Τον ίδιο κόσμο που είχε το Νικολαιδη ως Θεό ως πρόεδρο παραβλέποντας τα λάθη του που οδήγησαν την ομάδα στα βράχια. Όσο κατηγορείς την R για μεροληψία λοιπόν, αναρωτήσου τι ποσοστό αποτελει ανάμεσα στο λαό της ΑΕΚ και αντίστοιχα το αν ο απλός κόσμος της ΑΕΚ μεροληπτούσε υπέρ Νικολαιδη. Άρα δεν έχει νόημα να ζυγίζουμε το ποσά λάθη έκανε ο ένας η ο άλλος όσο ήταν πρόεδροι. Αυτό που έχει σημασία όμως να πούμε είναι τι στάση κράτησαν όσο ήταν μακριά από την ΑΕΚ. Πρόδωσαν; Συντάχθηκαν με τον εχθρό; Μίλησαν με καλές κουβέντες για εκείνη; Πλήρωσαν συμβόλαια ποδοσφαιριστών; Μεσολάβησαν; Και ο Μπάγεβιτς στην ΑΕΚ ο καλύτερος προπονητής ήταν. Το 96 έγινε πουτανας γιος...Αλλά ξέχασα και εκεί ο Μελισσανίδης φταίει, γιατί δεν μπορούν να δικαιολογηθούν τα αδικαιολόγητα...

Link to comment
Share on other sites

Και μετα εμεις ψαχνουμε γιατι δεν δηλωσε ο Ντεμης τιποτα ως υπερμαχος του καθαρου ποδοσφαιρου, για την υποθεση παοκ Ξανθη.

Ρε ουτε για τον Σερχιο δεν ανεβασε κατι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION
Just now, Man Of Faith said:

Και μετα εμεις ψαχνουμε γιατι δεν δηλωσε ο Ντεμης τιποτα ως υπερμαχος του καθαρου ποδοσφαιρου, για την υποθεση παοκ Ξανθη.

Ρε ουτε για τον Σερχιο δεν ανεβασε κατι.

Ανέβασε φίλε όταν έπρεπε. Όταν έκλαιγε ο Βιειρινια που του κλέψαμε το πρωτάθλημα. Μην είσαι άδικος λοιπόν. Παρασύρθηκα. Η συζήτηση είναι out of topic που λένε στα Γαυγάμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×