Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Ώρα Ευρώπης στη Νιόν : Κληρώνει για Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ και Άρη .

Μια ανάρτηση που παίζει παντου και που προφανώς λόγω του λίγου Μελισσανίδη δεν αφορά τη δική μας ομάδα .Ακόμα μια στενοχωρη είδηση που μας κάνει να γελάμε πικρά.

Όποιος έχει νιώσει το τεράστιο μέγεθος ΑΕΚ μπορεί να συναισθανεται πόσο μικραίνει η ΑΕΚ με το να μη βγαίνει καν Ευρώπη και δε μπορεί παρά να στείλει από μια πρωινή ευχουλα στον τίγρη που εξελίχθηκε γατούλα.

 Να βάλει τα χέρια στη μέση τώρα ο κωλογερος και να πάει να δει αν πέτυχε η οξυγονοκόλληση των φτερών του ατσάλινου αητου.

  • Δικεφαλάκι 23
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

Για τα διάρκειας που γράφατε, επειδή έχω ακούσει και εγώ κάτι, αυτά που άκουσα για μια οικογένεια (πχ εγώ με τα δύο παιδιά) είναι εντελώς απαγορευτικά, θα μπορώ ένα για τον εαυτό μου αλλά μέχρι εκεί. Είναι τιμές για άλλες χωρες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αμα είναι να κάνει την δουλειά του τίμ μάνατζερ όπως αυτήν του επιθετικού τότε να κρατάγαμε τον Βασιλομπίλαρο 😀

Link to comment
Share on other sites

Ο Ναλιτζης ηταν οντως ΑΕΚτζης και θυμαμαι τον ειχα γνωρισει οταν επαιζε στη Νικη Ρεντη. Οχι οτι ειναι το πιο σημαντικο για τη θεση.  Νομιζω κατι ειχε παρει το ματι μου οτι κατι εκανε στον Πανιωνιο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είναι συμπαθέστατος. 
 

Τωρα το για ποιον λόγο επιλέχτηκε και τι παραπανω μπορεί να προσφέρει από τον Δημητριαδη δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Εμένα μου είναι συμπαθέστατος. 
 

Τωρα το για ποιον λόγο επιλέχτηκε και τι παραπανω μπορεί να προσφέρει από τον Δημητριαδη δεν ξερω.

Απο το δημητριάδη θα τη κάνει σίγουρα καλύτερα απλά εγώ θα προτιμούσα ενα τεχνοκράτη με καλές σπουδές στο αντικείμενο σε αυτή τη θέση αντι για ακόμα ενα πρώην ποδοσφαιριστή . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Απο το δημητριάδη θα τη κάνει σίγουρα καλύτερα απλά εγώ θα προτιμούσα ενα τεχνοκράτη με καλές σπουδές στο αντικείμενο σε αυτή τη θέση αντι για ακόμα ενα πρώην ποδοσφαιριστή . 

Σκύλο θες εκεί, όχι διπλωματη. 😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ο τιμ μανατζερ δεν είναι η δουλειά του να κάνει την αρκούδα αλλα να τρέχει ομαλά το τμήμα στη καθημερινότητα του . Θέλει ενα σκλάβο εργάτη με γνώσεις και σπουδές στο sport managment . Ένα τέτοιο έχει  νομίζω η Β ομάδα . 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, moukie said:

Ο Ναλιτζης ηταν οντως ΑΕΚτζης και θυμαμαι τον ειχα γνωρισει οταν επαιζε στη Νικη Ρεντη. Οχι οτι ειναι το πιο σημαντικο για τη θεση.  Νομιζω κατι ειχε παρει το ματι μου οτι κατι εκανε στον Πανιωνιο.

Πολλοί λένε ότι είναι βαμμένος παοκ αλλά μικρή σημασία έχει

Link to comment
Share on other sites

Γενικός αρχηγός ήταν στο Πανιώνιο . Μια θέση πάνω απο το τιμ μανατζερ αλλα μιλάμε φυσικά για το Πανιώνιο . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Πολλοί λένε ότι είναι βαμμένος παοκ αλλά μικρή σημασία έχει

Μια χαρά, εγκρίνει και το αφεντικό.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Πολλοί λένε ότι είναι βαμμένος παοκ αλλά μικρή σημασία έχει

Σα τον πρόεδρο μας

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Εξω από την ΑΕΚ οι βουλγαροι

Όχι τον πρόεδρο ρε παιδιά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανως παντως η λογική ήταν (η κλασική καταρχην) πρώην παίκτης μας

που επιπλεον  έχει δουλέψει και στον Πανιώνιο σε αυτήν την θέση.

Γενικα είναι μια θέση που δεν μπορεί να κριθεί ευκολα, δλδ και για τον Δημητριαδη κανεις από εμας έξω δεν μπορούσε να πει με σιγουριά αν έκανε σωστα τις δουλειές που έπρεπε να κανει.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Πολλοί λένε ότι είναι βαμμένος παοκ αλλά μικρή σημασία έχει

Πολυ μεγαλη μαλιστα οταν πηγαινει και πανηγυρίζει τον τελικό κυπέλλου του ΠΑΟΚ το 18 εναντιον σου. Πολυ μεγαλη οταν οι φωτογραφίες του στα σοσιαλ ειχαν στιγμες απο αγωνες οπυ ειχε δει απο κερκιδα ΠΑΟΚ με οπαδικά μπλουζάκια μάλιστα. Πολυ μεγαλη οταν στα σοσιαλ ειχε κανει λαικ σε όλες τις ομαδες που περασε παλαιμαχος εκτός απο την ΑΕΚ. ΡΟυφιάνους έχουμε δεν θελουμε και αλλους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Πολλοί λένε ότι είναι βαμμένος παοκ αλλά μικρή σημασία έχει

Στο λεω σιγουρα δλδ απο προσωπικη γνωση οτι ηταν ΑΕΚ απο μικρος, πριν παιξει επαγγελματικα. Αν στην πορεια αλλαξε δεν το ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος τον συμβούλεψε να κλείσει τους τοίχους του στα σοσιαλ. Γιατί άραγε; Γιατί μέχρι μια βδομάδα πριν ήταν ανοιχτοί. Για να μην δούμε τις φωτό με τα οπαδικά μπλουζάκια 

20BD3650-8947-419F-8A15-CC90E040C16B.jpeg

D520744B-C029-4E15-B697-3A4B44EB182A.jpeg

BF31FDE4-C1AB-4591-A940-176E59163E2C.jpeg

05C64B83-9FC8-4118-AFAD-9BAA8923FC10.jpeg

Χωρίς τίτλο.jpg

Χωρίς τίτλο3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Στο λεω σιγουρα δλδ απο προσωπικη γνωση οτι ηταν ΑΕΚ απο μικρος, πριν παιξει επαγγελματικα. Αν στην πορεια αλλαξε δεν το ξερω.

Μόλις έβαλα δήλωση του ότι ήταν ΑΕΚ μικρός και έγινε ΠΑΟΚτζης. Σε σημείο μάλιστα να πηγαίνει να βλέπει αγώνες κατά της ΑΕΚ, να μην έχει καμία φωτό με την μπλούζα της ως παλαίμαχος στα σοσιαλ ενώ αντίθετα να είναι ο τοίχος του γεμάτος με οπαδικά μπλουζάκια γυφτοπροξενων. Τι έγινε χαρτζιλικώνουμε και τα νόθα του Τσετσένου τώρα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

ΠΑΟΚτζης είναι 

 

Εχει καζανοκεφαλο παοκτζη παντως, του ταιριαζει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×