Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, billy21 said:

Δηλ αν τον πάρουν οι φίλοι του απ τα ραδιόφωνα της Σαλονίκης κ τον ρωτήσουν τι πιστεύει για το 18, θα τους πει δίκαια το πήρε η ΑΕΚ? Ποντάρετε δηλ σε αυτό?  Οκ...

Οχι θα ντραπει οσο ντραπηκε και ο Σακχοφ να φωτογραφηθει με το και καλα κλεμμενο του '18 οταν ηρθε σε εμας 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αξιοπεριεργο παντως που καταφερες να εντοπισεις το σχολιο μου τουτο γιατι ο χρηστης @Kostas21 πχ ακομα ψαχνει να βρει αν εχω τοποθετηθει σχετικα. 🥲

Μπορει να διαφωνω σε καποια σημεια μαζι σου αλλα δεν σημαινει οτι δεν διαβαζω 'ή δεν δινω σημασια.  Και εδω μιλαμε για την ΑΕΚ μας. Ισως καπου αλλου να μην ειχαμε συναντηθει ή ακομα και να ημασταν κολλητοι.  Η εμπαθεια δεν μου αρεσει για κανεναν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nickpes21 said:

Πάντως τον βάτραχο μια χαρά τον έσπρωξε στην αγκαλιά του Σωκράτη όταν έσφιξαν οι κωλοι.... λένε οι κακές γλωσσες

Ναι λενε. Οπως και οτι τον εφτιαξε ο καπετανιος κατι που ειναι και πιο φανερο μεχρι σημερα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duck_Season said:

Αντί να φυτέψει ντομάτες στο μποστάνι του, φυτεύει ρουφιάνους για τον Πετρακη

Θα φτάσει τα 130, θα ακούει Μανταλος και θα χτυπάει το κουδουνάκι σαν τον Εκτορ Σαλαμανκα

Τι σχεση εχει με την βοτανικη και τον αγροκηπο ο Μελ. Δεν ειναι συνατξιουχος που παει στο κτημα το απογευμα. Αυτοε εχει αλλα γεροντοχομπι 

Link to comment
Share on other sites

Ουδέν αμαρτία έχω, σας το έγραψα τι θα συμβεί. Μπορεί να έχει κ σημασία, μπορεί κ όχι, θα εξαρτηθεί από την στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nickpes21 said:

Πάντως τον βάτραχο μια χαρά τον έσπρωξε στην αγκαλιά του Σωκράτη όταν έσφιξαν οι κωλοι.... λένε οι κακές γλωσσες

Αυτό το λένε οι καλές. 

Οι κακές λένε ότι προσπάθησε να σπρώξει όλη την ομάδα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Τι σχεση εχει με την βοτανικη και τον αγροκηπο ο Μελ. Δεν ειναι συνατξιουχος που παει στο κτημα το απογευμα. Αυτοε εχει αλλα γεροντοχομπι 

Εσείς να τα βλέπετε αυτά, που τον λέτε παππού και γερο. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Duck_Season said:

θα χτυπάει το κουδουνάκι σαν τον Εκτορ Σαλαμανκα

Ντον Δημήτρης.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Duck_Season said:

Εσείς να τα βλέπετε αυτά, που τον λέτε παππού και γερο. 

Εγω τον λεω κυρ Μιμη δεν ξερω για τους αλλους. Εχω χασει και τα ιχνη του Κακετση  για να ξερω τι κανει ο Μιμης. Τωρα με το γηπεδο τον εχει παραμελησει γιατι και ο Στηβ πνιγεται στα χρεη 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Εγω τον λεω κυρ Μιμη δεν ξερω για τους αλλους. Εχω χασει και τα ιχνη του Κακετση  για να ξερω τι κανει ο Μιμης. Τωρα με το γηπεδο τον εχει παραμελησει γιατι και ο Στηβ πνιγεται στα χρεη 

Ηρθε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Ρε σεις από που προκύπτει ότι είναι παοκι ο Ναλιτζης;

Απ αυτα που εχει ανεβασει  ο @Skepastos και οτι δεν πανηγυρσε στην Τουμπα. Βεβαια ειχε περασει σαν παικτης προηγουμενως απο εκει. 

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ τετοιος καφενες που ειμαστε, παιζει τον Ναλιτζη να τον προτεινε κανας Μπαγεβιτς ξερω γω και εμεις ψαχνομαστε στα σοβαρα, να θελε ο Μελ να του κανει κανα χατηρι και να ακολουθησε ο διαλογος

-Ντουσκο που σαι ρε; Να σου πω πες καναν καλο να βαλω στη θεση του Τούντζι;

-Βαλε Ναλιτζη Ντουμιτρι που χε βαλει τρια γκολ στο Αιγκαλεω ή Αμπονσα

-Καλος;

-Καλούς καλούς, βάλε

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

Άντε να το δεχτώ. Και γιατί δεν το παραδέχεται; Να το παίζει ΠΑΟΚαρας όπως τοσοι και τοσοι παλαίμαχοι ομάδων; Ολοι ανοικτές πόρτες θα ήθελαν, για να σε προλάβω.

Γιατι αυτος ο Καστουρας πώς τον λενε που απλά από ο,τι καταλαβαίνω είναι φιλος του λεει ότι δεν δηλώνει ΠΑΟΚ; 
 

Απο εκεί και περα δεν θα επιμείνω γιατί δεν ξερω, δεν με νοιάζει καν ιδιαιτερα, δεν υπαρχει περίπτωση να υπερασπιστώ  στα σοβαρά την συγκεκριμένη διοίκηση και τις επιλογες της κλπ, λεω απλά τι μου φαίνεται από αυτά που βλέπω.

Μέχρι να αποδειχτει κάτι πολύ σοβαρό, στο δικό μου το μυαλό παντως το γκολ του στην Τούμπα θα το συμπεριλάμβανα εύκολα αν αντί για top 10 έβαζα top 20 στο παραδίπλα τοπικ που συζηταμε τελευταια για γκολ που θυμόμαστε εντονα. Και γενικά θεωρω ότι είχε τίμια παρουσια.


Οσο για την λογική της επιλογής της ΠΑΕ που λενε κάποια παιδιά, εδώ ο άλλος ήθελε να φέρει τον Λουτσεσκου τώρα που στην τελική υποτιθεται είχε και καποιες σοβαρες ικανότητες στην θέση του, ποιος ψάχνει τι, ήθελα να ήξερα. Βρήκε έναν παλαίμαχο (και της ΑΕΚ) που έχει δουλέψει στην θέση σε άλλη ομάδα. 

Δεν το είχα διαβάσει πριν γράψω για τα γκολ που θυμαμαι

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Απ αυτα που εχει ανεβασει  ο @Skepastos και οτι δεν πανηγυρσε στην Τουμπα. Βεβαια ειχε περασει σαν παικτης προηγουμενως απο εκει. 

Και ο Ιβιτς κάποτε δεν πανηγύρισε γκολ που έβαλε στον γαυρο, και είναι Ολυμπιακός, αλλά την ΑΕΚ μια χαρά την σεβάστηκε. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Απ αυτα που εχει ανεβασει  ο @Skepastos και οτι δεν πανηγυρσε στην Τουμπα. Βεβαια ειχε περασει σαν παικτης προηγουμενως απο εκει. 

Τώρα τα διάβασα, βέβαια για ΑΕΚτζη τον είχα τον Ναλι αλλά τεσπα.

Εντιτ: και με μας είχε σκοράρει σαν αντίπαλος με τον Πανιώνιο πριν πάει στον παοκ σε ματς στην Φιλαδέλφεια και δεν πανηγύρισε.Και νομίζω διπλό είχε έρθει το ματς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Και ο Ιβιτς κάποτε δεν πανηγύρισε γκολ που έβαλε στον γαυρο, και είναι Ολυμπιακός, αλλά την ΑΕΚ μια χαρά την σεβάστηκε. 

Δεν διαφωνω . Το θεμα ειναι να μας κανει την δουλεια. Γιατι και το αλλο το το @@ ο Κωστακης Μ μας σεβεται καθε μερα ...και τον βοηθησε η ομαδα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν διαφωνω . Το θεμα ειναι να μας κανει την δουλεια. Γιατι και το αλλο το το @@ ο Κωστακης Μ μας σεβεται καθε μερα ...και τον βοηθησε η ομαδα

Τι σχέση έχει ο Κωστακης ο Μ; Μπερδεύτηκα :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Τι σχέση έχει ο Κωστακης ο Μ; 

Στο θεμα σεβασμου....γιατι αυριο μεθαυριο μπορει να μας τον φορτωσουν και αυτον 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Στο θεμα σεβασμου....γιατι αυριο μεθαυριο μπορει να μας τον φορτωσουν και αυτον 

Τον Μανωλα; 

Link to comment
Share on other sites

Οι Τσετσένοι πιστεύετε θα βάζαν Ατματζιδη  σε αντίστοιχο πόστο ;   

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρότι ξαναγράφω ότι δεν με απασχολεί ιδιαιτερα εμένα, καθαρα στο θέμα περι οπαδικών προτιμησεων του Ναλιτζή λεω τα εξης:

Μικρος δηλώνει ΑΕΚτζης, αυτό είναι ξεκαθαρο και μαλιστα έχει γραφτεί και στο aekpedia σε ανύποπτο χρονο.
http://www.kitrinomavro.gr/aekpedia/2015/05/24/δημήτρης-ναλιτζής/

 

Μετά λέει ότι γίνομαι η ομάδα στην οποια πήγαινα (αυτό εννοεί ξεκαθαρα όταν λεει για ΠΑΟΚ, Πανιωνιο) και μετά ότι θα υποστηρίζει οποια ομάδα πηγαίνουν τα παιδιά του κλπ. Κοινως δηλώνει επαγγελματιας.

Ο φιλος του μπαογκτζης που είδαν ματς μαζί λέει ξεκαθαρα ότι ΔΕΝ είναι ΠΑΟΚ.

Ο @Skepastos λέει ότι έχει δει κι άλλα ότι  έχει παει εκδρομές για ΠΑΟΚ κλπ. Δεκτον.

Παντως ξεκαθαρη δηλωση ότι από ΑΕΚ αποφάσισε να γίνει ΠΑΟΚ δεν έχουμε ούτε για δείγμα.

Αυτά είναι τα δεδομένα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το αν μας αρέσει ο Ναλιτζης, τι ακριβώς είναι ο team manager; θα κλείνει τα δωμάτια των ξενοδοχείων και τα αεροπορικά εισιτήρια  όταν θα παίζουμε εκτός έδρας; Θα εμψυχώνει τους παίκτες πριν τους αγώνες; 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×