Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, AG21 said:

Επαναλαμβάνω κακός εστιάζουμε αν είναι Μπαοκ η όχι όπως κακός εστίασα με στο τσιαρτα αν είναι φασίστας η όχι και στις δύο περιπτώσεις είναι ήταν λίγοι για το πόστο που τους προτάθηκε. Υπάρχουν αλλοι άνθρωποι πολλή πιο ικανοί για να κάνουν τη δουλειά. 

Καλα γενικα απ'πτι εχουμε καταλαβει εχεις μια καυλα με τον ρητορα Βασιλη Τσιαρτα, μπορεις βεβαια παντα να τον ψηφισεις αν το χεις τοσο καημο, οπως και ο @Kostas21 πχ (αναρωτιεμαι αν πχ στα club της Αγγλιας τοποθετουσαν σε θεση καποιον με αναλογη ρητορικη ή αν θα τον σουταραν εαν διερρεε εστω μισο αναλογο tweet απο το παρελθον κιολας - προφανης η απαντηση βεβαια, εχει τοποθετηθει και ο @Duck_Season αναλυτικα τις προαλλες για το τι πρεπει ισχυει εντος του καθε ΗΒ και τι εντος καθε Ελλαδας).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλά και επί ημερών Αλαφούζου και Μαρινάκη ο παοκ διπλασίασε τα τρόπαια του. Κάτι έκανε και ο Ιβάν για αυτό. 

Βεβαια μονο εμεις δωσαμε τοσο λυσσαρικα κουλουρι. Ο Αλαφουζος πχ του τον φορεσε 2 φορες σε τελικο του Ιβαν.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Καλα γενικα απ'πτι εχουμε καταλαβει εχεις μια καυλα με τον ρητορα Βασιλη Τσιαρτα, μπορεις βεβαια παντα να τον ψηφισεις αν το χεις τοσο καημο, οπως και ο @Kostas21 πχ (αναρωτιεμαι αν πχ στα club της Αγγλιας τοποθετουσαν σε θεση καποιον με αναλογη ρητορικη ή αν θα τον σουταραν εαν διερρεε εστω μισο αναλογο tweet απο το παρελθον κιολας - προφανης η απαντηση βεβαια, εχει τοποθετηθει και ο @Duck_Season αναλυτικα τις προαλλες για το τι πρεπει ισχυει εντος του καθε ΗΒ και τι εντος καθε Ελλαδας).

Εγώ με το τσιαρτα? Από που και ως που? Απλά δεν μου αρέσει ο κανιβαλισμος που του γίνεται από δηθεν προοδευτικός... Και ανεκτικους... Επιλεκτική ανεκτικότητα φυσικά... Ο τσιαρτας είναι αυτός που είναι με τα κολλήματα του είτε συμφωνεις είτε όχι και δεν έβρισε μαύρους ποτέ απλά αναφέρθηκε πόσο Έλληνας είναι ο Γιάννης που προσωπικά τον λατρεύω και νιώθω υπερηφάνεια γιαυτόν. Τεσπα δεν θα τσακωθω για το τσιαρτα. Στα αρχιδια μου. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Τωρα αποκτήσαμε σοβαρή κ politically correct αισθητικη στην ΠΑΕ? 

Αρα να φερουμε και τον Κασιδιαρη μωρε αφου ΟΚ ποτε δεν ημασταν σοβαροι.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι  να μην ήταν στημένα τα 3 κύπελλα που πήρε με αντίπαλο την ΑΕΚ, για να λέμε ότι του τα δώσαμε. Πάντως το σημαντικότερο που πήρε ο παοκ, το πρωτάθλημα του 19,  ήταν με αντίπαλο τον γαύρο του μαρινάκη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Αρα να φερουμε και τον Κασιδιαρη μωρε αφου ΟΚ ποτε δεν ημασταν σοβαροι.

Εντάξει ο τσιαρτας κασιδιαρης. Το τερμάτισες... Η ελληνική κοινωνία κινδυνεύει από τον el mago. Χαχαχα καταλαβαίνεις τη γελοιότητα της συζήτησης. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Φαντάζομαι  να μην ήταν στημένα τα 3 κύπελλα που πήρε με αντίπαλο την ΑΕΚ, για να λέμε ότι του τα δώσαμε. Πάντως το σημαντικότερο που πήρε, το πρωτάθλημα του 19,  ήταν με αντίπαλο τον γαύρο του μαρινάκη.

Και του βαζελου στημενο ηταν φετος. Αλλα το οτι ο Βαζελος ειναι σε θεση να στησει σε τελικο τον ΠΑΟΚ του Ιβαν και ο ΠΑΟΚ του Ιβαν την ΑΕΚ (×3) οσο και να το κανουμε κατι λεει για τους συσχετισμους των 3 clubs.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι αν η ΑΕΚ με άλλο πρόεδρο θα στερούσε κάτι από τον ιβαν, όλα αυτά τα χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Εντάξει ο τσιαρτας κασιδιαρης. Το τερμάτισες... 

Θα με ενδιεφερε να μου δειξεις που ακριβως ταυτισα τον ρητορα Τσιαρτα με τον Κασιδιαρη, αλλα επειδη το χω επιχειρησει ξανα κατα το παρελθον, ξερω πως θα πεις 15 αλλα διαφορετικα πραγματα εκτος απο αυτο που ρωτησα. Τελος παντων συμπασχουμε με τους... φαν του ρηξικελευθου ρητορα Τσιαρτα που τα λεει καλα στα κομμουνια και μακαρι να επιβραβευοταν για αυτο απο την ΠΑΕ ΑΕΚ, αλλα ΟΚ ας τον ψηφισουν αν τους γοητευει τοσο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το θέμα είναι αν η ΑΕΚ με άλλο πρόεδρο θα στερούσε κάτι από τον ιβαν.  

Το να συζηταμε καθε φορα επι υποθετικων σεναριων για να την βγαλει λαδι ο Μελισσανιδης δεν το βρισκω και πολυ σοφο. Ξερω γω να συζητησουμε για τον Ολυμπιακο χωρις Κοκκαλη. Η ουσια ειναι πως κωλαρινο με τοσο παθος τρεις σερι σεζον για να παρει πουρμπουαρ ο Μελισσανιδης μονο εμεις δωσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θα με ενδιεφερε να μου δειξεις που ακριβως ταυτισα τον ρητορα Τσιαρτα με τον Κασιδιαρη, αλλα επειδη το χω επιχειρησει ξανα κατα το παρελθον, ξερω πως θα πεις 15 αλλα διαφορετικα πραγματα εκτος απο αυτο που ρωτησα. Τελος παντων συμπασχουμε με τους... φαν του ρηξικελευθου ρητορα Τσιαρτα που τα λεει καλα στα κομμουνια και μακαρι να επιβραβευοταν για αυτο απο την ΠΑΕ ΑΕΚ, αλλα ΟΚ ας τον ψηφισουν αν τους γοητευει τοσο.

Γιατί θα πρέπει να του αφαιρεσουμε το δικαιώματα να τη λέει όπου θέλει? Δεν το καταλαβαίνω... Και ποιοι το κάνουν αυτό. Σαφώς δεν τον θέλω στην ΑΕΚ αλλά δεν θα συμμετέχω στο κανιβαλισμο του. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Γιατί θα πρέπει να του αφαιρεσουμε το δικαιώματα να τη λέει όπου θέλει? Δεν το καταλαβαίνω... Και ποιοι το κάνουν αυτό. Σαφώς δεν τον θέλω στην ΑΕΚ αλλά δεν θα συμμετέχω στο κανιβαλισμο του. 

Ναι ΟΚ προχωραμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Σταμάτα να γράφεις μλκιες 

Εδω γίναμε πουτανακια του μπαογκ κ η αναφορά στον τσαρτα είναι ότι ασχοληθήκαμε με τι έλεγε κλπ, ενώ τώρα δεχόμαστε κάποιον παλαιμαχο δηλωμένο μπαουγκτζη κ δεν ασχολούμαστε. 

Αυτά για το τι πρέπει να κάνει ένα σοβαρό σωματείο, είναι μια ιστορία που δεν έχει σχέση με τη κουβέντα. 

Τις μαλακιες εσυ τις γραφεις, που πεταχτηκες και εδω στο εντελως ακυρο να μας πεις τον καημο σου για τον Βασιλακη που του χαλασαμε το image ξερω γω. Οι απαντησεις μου για τους λογους που ορθως δεν τον κουβαλησαμε ηταν απειρως πιο on topic.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Έχεις χάσει τη μπαλα

Ναι ΟΚ λεγαμε για τον Ναλιτζη στο τοπικ των ανακοινωσεων της ΠΑΕ, εγραψες για τον Τσιαρτα που ηταν... φασιστας (πολυ σχετικο και καθολου δηλωτικο του καημου σου) αλλα ΟΚ εγω εχω χασει την μπαλα. Παμε τωρα να γραψουμε στην μεταγραφολογια και για την Μαρφιν.

Link to comment
Share on other sites

Κωλαρίνο δώσαμε στην ιστορία με την μη  ένσταση. Στους τελικούς απλά ήταν καλύτερος ο παοκ, δεν τους πουλήσαμε.   Κάθε τίτλος που χάνεται είτε τον παίρνει ο Ιβάν, είτε ο Μαρινάκης, είτε ο Αλαφούζος, αποτυχία για την ΑΕΚ είναι.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Έχεις χάσει τη μπαλα

Εγώ έκανα ένα παραλληλισμό επειδή αναφέρθηκε και ο τσιαρτας πιο πριν στο ότι κακός εστιάζουμε το τι είναι ο καθένας γιατί το θέμα μας πρέπει να είναι αν είναι κατάλληλη για τη δουλειά ενώ δεν είναι και εκείνος μου είπε άσχετα πράγματα για ότι μου αρέσει η ρητορεία του, ότι το, ψηφίζω κτλ και με κατηγόρησε ότι το κάνω εγώ αυτό. Χαχαχαχα τελοσπαντων κάνω κατάχρηση του τοπίκ συγνώμη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Κωλαρίνο δώσαμε στην ιστορία με την μη  ένσταση. Στους τελικούς απλά ήταν καλύτερος ο παοκ, δεν τους πουλήσαμε.   Κάθε τίτλος που χάνεται είτε τον παίρνει ο Ιβάν, είτε ο Μαρινάκης είτε ο Αλαφούζος, αποτυχία για την ΑΕΚ είναι.  

Τελικα στους τελικους ηταν καλυτερος ο ΠΑΟΚ ή μας εστησε; Παιδια να συνενοηθουμε καποια φορα και μεταξυ μας ετσι; Οχι οτι βολευει το οπαδικο μας αφηγημα καθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τελικα στους τελικους ηταν καλυτερος ο ΠΑΟΚ ή μας εστησε; Παιδια να συνενοηθουμε καποια φορα και μεταξυ μας ετσι; Οχι οτι βολευει το οπαδικο μας αφηγημα καθε φορα.

Οκ τον πρώτο τον έστησε, στους άλλους δύο ήταν καλύτερος. Αφήγημα είναι και ότι φταίει ο Μελ. για το "γιγάντωμα" του παοκ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το αφηγημα περα απο την πολιτικη που ειναι εκτος συζητησης εινα οτι 3 φορες πηγες χαλαρος στον τελικο Απο Διοικηση μεχρι τον τελευταιο φροντιστη. Αν ηταν αντιπαλος ο γαυρος ισως να ειχαμε αλλη οπτικη. Τωρα περι στησιματος σε εστησε ΞΕΚΑΘΑΡΑ στον Βολο . Στα υπολοιπα πεταγες αετο.....οχι τον ατσαλινο 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kostas21 said:

Άμα ξέρει μπάλα κ είναι ΑΕΚ ας φέρουν κ τον Κουτσούμπα στα αρχιδια μας

Εγώ ακόμα και με το λαφαζανη βαρουφακη δεν θα είχα πρόβλημα αν ήξερε μπάλα. Θα έβγαζα και σύνθημα για ντου στο νομισματικόποιο. Ποτέ δεν κατάλαβα τη σύνδεση πολιτικής με μπάλα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Το αφηγημα περα απο την πολιτικη που ειναι εκτος συζητησης εινα οτι 3 φορες πηγες χαλαρος στον τελικο Απο Διοικηση μεχρι τον τελευταιο φροντιστη. Αν ηταν αντιπαλος ο γαυρος ισως να ειχαμε αλλη οπτικη. Τωρα περι στησιματος σε εστησε ΞΕΚΑΘΑΡΑ στον Βολο . Στα υπολοιπα πεταγες αετο.....οχι τον ατσαλινο 

Ναι το ειδαμε και με τον γαυρο που πηρε το Κυπελλο με 17χρονο keeper. Αυτα τα περι... παθους του Μελισσανιδη με τον Βαγγελα ειναι last year. Εχεις κυβερνηση ΝΔ που χει τον Βαγγελα χορηγο; Ο Μελισσανιδης για να τα εχει καλα με ΝΔ θα βγαλει τον κωλο της ΑΕΚ σεργιανι οχι μονο στην ομαδα του Βαγγελα αλλα και στον Αλαφουζο (που στηριζει κυβερνηση) και ατην δευτερη ομαδα του (Αρης). Εχεις κυβερνηση ΣΥΡΙΖΑ που εχει χορηγο τον Σαββιδη και κοντραρεται με Βαγγελα; Ο Μελισσανιδης για να τα εχει καλα με την κυβερνηση θα βγαλει παλι τον κωλο της ΑΕΚ σεργιανι και θα το παιξει και αγριος με Μαρινακη. Δηλαδη, ξερω γω ποσα χρονια πρεπει να ασχοληθει με τα της ομαδας μας ωστε να καταλαβουμε πως ακριβως την χρησιμοποιει προς οφελος του;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στην τελική για να φταίει ο Μελ. για τα πρωταθλήματα και τα κύπελλα των άλλων, σημαίνει ότι μπορούσε να τα πάρει αυτός και τους τα πούλησε ή τους άφησε να τα πάρουν, ενώ στην πραγματικότητα απλά δεν μπορούσε.   Τώρα για τον παοκ συγκεκριμένα, οκ με τόσα χρήματα που έχει ρίξει λογικό που πήρε τίτλους, ακόμα και πρωτάθλημα απέναντι στον μαρινάκη.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Για το Ναλιτζη θα πεις τπτ ρε Μπουκο? 🤣

Ειπα αλλα σε παρεσυρε ο καημος σου για τον αδικημενο Βασιλη 

Link to comment
Share on other sites

Οι κινήσεις του Μελισσανίδη είναι όλες αντίθετες με το ΑΕΚτζηδικο συναίσθημα. Δεν μπορεί να είναι θέμα βλακείας η ασχετοσύνης μονο

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×