Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, Skepastos said:

Τι να παραδεχτεί; Οτι ειναι ΠΑΟΚ; Μα ηταν γεμάτο το timeline του. Τι αλλο να κάνει; Σε συνεντεύξεις μίλαγε για τον ΠΑΟΚ, σε γήπεδα για τον ΠΑΟΚ κλπ κλπ.  Να παρακαλέσει για δουλειά εννοείς; Ε μπορεί να μην είναι 100% γλίτσας και να είναι 50%. Δεν με νοιάζει να το διαπιστώσω.

 

Εννοώ να πει ότι υποστηρίζει τον ΠΑΟΚ, ενώ και ο ιδιος και ο φιλαράκος του λενε ουσιαστικα ότι δεν ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εννοώ να πει ότι υποστηρίζει τον ΠΑΟΚ, ενώ και ο ιδιος και ο φιλαράκος του λενε ουσιαστικα ότι δεν ισχυει.

Ρε συ Νίκο αφού σου λέω οτι στα σοσιαλ είχε φωτο με οπαδικές μπλούζες ΠΑΟΚ και στη Θεσσαλονίκη έχει δώσει πολλές συνεντεύξεις για τον ΠΑΟΚ, αντιμετωπίζεται δηλαδή ως φίλα προσκείμενος στον ΠΑΟΚ, όχι απλά ως παλαίμαχος. Οταν λέει "στο γκολ του Κρμεντσικ πήγε να σπάσει η καρδιά μου", όταν αναρωτιέται με πόνο ψυχής "γιατί δεν μπορεί να φτιάξει ομάδα ο ΠΑΟΚ", τι ομάδα μπορεί να είναι; Δηλαδή μη φτάνουμε στο σημείο να αναρωτιόμαστε τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια. 

Χιλιες φορές να έφερνε έναν Μπλάνκο, εναν Μαντούκα, έναν Ζούλιο Σεζαρ, ακόμα και τον Ρούσεφ αμα ήθελε σώνει και ντε βούλγαρο (ο οποίος είναι φόλα ΑΕΚάρα και πάει παντού με τους παλαίμαχους)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στην ΑΕΚ (ΠΑΕ)   εχουμε ενα κολλημα με την αξιολογηση στελεχωνΕ. Δεν μπορουν ή δεν θελουν . Και αποκλειουν καποιους πυ πιθανον να αξιζουν

Link to comment
Share on other sites

2Να πω την αλήθεια όλη αυτή τη κουβέντα αν είναι Μπαοκ η όχι με αφήνει αδιάφορο. Το θέμα είναι αν είναι κατάλληλος για τη θέση και εγώ θα ήθελα κάποιον με ένα δυνατό βιογραφικό αντί για ακόμα ένα πρώην ποδοσφαιριστή στο payroll. Τεσπα θα κριθεί και αυτός όπως οι άλλοι. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

2Να πω την αλήθεια όλη αυτή τη κουβέντα αν είναι Μπαοκ η όχι με αφήνει αδιάφορο. Το θέμα είναι αν είναι κατάλληλος για τη θέση και εγώ θα ήθελα κάποιον με ένα δυνατό βιογραφικό αντί για ακόμα ένα πρώην ποδοσφαιριστή στο payroll. Τεσπα θα κριθεί και αυτός όπως οι άλλοι. 

Ναι αλλα ο Μελ θελει και εναν ρουφιανο γιατι με.τους Αλβες, Κουχαρσκι και Αλμειδα εντ φρεντς ακρη δεν θα βγαλει. Χρειαζεται και ενας Ελλην που ξερει τι θα πει ΑΕΚ να μην αισθανονται μοναξιες οι Μανταλοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Skepastos said:

Ρε συ Νίκο αφού σου λέω οτι στα σοσιαλ είχε φωτο με οπαδικές μπλούζες ΠΑΟΚ και στη Θεσσαλονίκη έχει δώσει πολλές συνεντεύξεις για τον ΠΑΟΚ, αντιμετωπίζεται δηλαδή ως φίλα προσκείμενος στον ΠΑΟΚ, όχι απλά ως παλαίμαχος. Οταν λέει "στο γκολ του Κρμεντσικ πήγε να σπάσει η καρδιά μου", όταν αναρωτιέται με πόνο ψυχής "γιατί δεν μπορεί να φτιάξει ομάδα ο ΠΑΟΚ", τι ομάδα μπορεί να είναι; Δηλαδή μη φτάνουμε στο σημείο να αναρωτιόμαστε τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια. 

Χιλιες φορές να έφερνε έναν Μπλάνκο, εναν Μαντούκα, έναν Ζούλιο Σεζαρ, ακόμα και τον Ρούσεφ αμα ήθελε σώνει και ντε βούλγαρο (ο οποίος είναι φόλα ΑΕΚάρα και πάει παντού με τους παλαίμαχους)

Δεν έχω και πρόσβαση σε forum τους. Ας αναλάβει ο @Bukowski

Τεσπα και έτσι να είναι, ας πούμε μπαοκαρας που δεν θέλει να το λέει ευθεως σε συνεντεύξεις, περισσότερο θέμα έχω ότι δεν είναι κάτι το ιδιαιτερο γενικά για την θέση, παρα με αυτό.

Δλδ ούτε ο πολύ μεγάλος παίκτης, ούτε με πολύ μεγαλη σταδιοδρομία στην ομάδα, ούτε κανας τρελος με ταμπεραμεντο (τύπου πχ Τσιρίλο κλπ).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Τι να παραδεχτεί; Οτι ειναι ΠΑΟΚ; Μα ηταν γεμάτο το timeline του. Τι αλλο να κάνει; Σε συνεντεύξεις μίλαγε για τον ΠΑΟΚ, σε γήπεδα για τον ΠΑΟΚ κλπ κλπ.  Να παρακαλέσει για δουλειά εννοείς; Ε μπορεί να μην είναι 100% γλίτσας και να είναι 50%. Δεν με νοιάζει να το διαπιστώσω.

Και στην τελική να σου πω κάτι; Μπουχτίσαμε απο ΑΕΚάρες σύμφωνοι, δεν έχω πρόβλημα απο επαγγελματίες. Αλλά απο ανθρώπους που δουλεύουν στο ποδόσφαιρο και δεν καταλαβαίνουν μετά απο ένα σημείο οτι ο οπαδισμός σε σημαδεύει τι να περιμένω; Χίλιες φορές ο Γεωργάτος που δεν προκάλεσε ποτέ, που πάντα μιλάει με τα καλύτερα λόγια για την ΑΕΚ, που δεν έχει υπάρξει καραγκιόζης οπαδός. Αλλά ακόμα και αυτόν δεν θα τον ήθελα αν είχα άλλη επιλογή

Και ποιόν θα ήθελες θα μου πει κάποιος; Ενα τύπου Τσίγκρινσκι, ενάν ξένο παλαίμαχο δικό μας, χωρίς πολλά πολλά με τα "Ελληνάκια" και τους δημοσιογράφους, εναν τύπο με κύρος που να μην μασάει και τα αρχίδια του στη στραβή.  

Ε ναι....και ο υπεύθυνος τύπου της ΑΕΚ ο Κυριάκος ΑΕΚ ήταν δεν λέει κάτι αυτό

Link to comment
Share on other sites

Στον πουτσο μας αν ειναι βουλγαρος ο Χ υπαλληλος, εδω εχουμε κατατσιμπουκωσει στο ποδοσφαιρο Ντουσκους, Θωμαδες και Γιαννακηδες και στο Μπασκετ τον Παπαθεοδωρου ξερω γω δηλαδη καπου ωπα. Μην ειμαστε τοσο σκληροι καργΕοληδες εμεις οι ΑΕΚτζηδες με τους Ναλιτζηδες. Ξερω γω ειμαστε 100% δορυφορος του ΠΑΟΚ (παραρτημα δεν ξερουμε επισημα) και το παιζουμε πολυ βαρυμαγκες να ουμ με τον Ναλιτζη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, APOSPERITIS_21 said:

Ε ναι....και ο υπεύθυνος τύπου της ΑΕΚ ο Κυριάκος ΑΕΚ ήταν δεν λέει κάτι αυτό

Ειπα και πιο πανω δεν με πειράζουν οι επαγγελματίες. Με πειράζουν όσοι έχουν υπάρξει οπαδοί

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Δεν έχω και πρόσβαση σε forum τους. Ας αναλάβει ο @Bukowski

Τεσπα και έτσι να είναι, ας πούμε μπαοκαρας που δεν θέλει να το λέει ευθεως σε συνεντεύξεις, περισσότερο θέμα έχω ότι δεν είναι κάτι το ιδιαιτερο γενικά για την θέση, παρα με αυτό.

Δλδ ούτε ο πολύ μεγάλος παίκτης, ούτε με πολύ μεγαλη σταδιοδρομία στην ομάδα, ούτε κανας τρελος με ταμπεραμεντο (τύπου πχ Τσιρίλο κλπ).

Χώρια αυτό. Σιγά την προσθήκη δηλαδή που κάναμε να κατεβάσουμε και τα βρακιά μας. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στον πουτσο μας αν ειναι βουλγαρος ο Χ υπαλληλος, εδω εχουμε κατατσιμπουκωσει στο ποδοσφαιρο Ντουσκους, Θωμαδες και Γιαννακηδες και στο Μπασκετ τον Παπαθεοδωρου ξερω γω δηλαδη καπου ωπα. Μην ειμαστε τοσο σκληροι καργΕοληδες εμεις οι ΑΕΚτζηδες με τους Ναλιτζηδες. Ξερω γω ειμαστε 100% δορυφορος του ΠΑΟΚ (παραρτημα δεν ξερουμε επισημα) και το παιζουμε πολυ βαρυμαγκες να ουμ με τον Ναλιτζη.

Αν τους έχετε κατατσιμπουκώσει εσείς δεν ξέρω εγώ παλι τους γράφω και στα αρχίδια μου. Και στην τελική ποιούς δεν σκατοψυχιάσαμε; Εδώ περάσαμε κορδέλα το Στέλιο το Μανωλά θα κολλήσουμε στον πορδίλο τον Ναλιτζή;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βρίζουμε το Μπαγεβιτς, του παίζουν φάπες στην Καλλιθέα, βρίζουμε το Στελάκη που παραλίγο να πάει προπονητής στο γαύρο που στην τελική δικές μας σημαίες ήταν, αλλά μπροστά στον κάθε τυχαίο Ναλιτζή το παίζουμε υπεράνω....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Ο Τσαρτας ήταν ομως φασίστας. 

Καλά του ξηγηθήκαμε και αυτού αλλά δεν γίνεται να τα βάζουμε συνέχεια με τους δικούς μας αλλά το ξένο να μας φαίνεται πιο νόστιμο. Να πάει να γαμηθεί λοιπόν και αυτός και όποιος την έχει δει οπαδός άλλης ομάδας. Γιατί παλαίμαχος και της ΑΕΚ είναι. Ας μου βρεί ένας μια δήλωση του για την ΑΕΚ, μια καλή κουβέντα. Τώρα τον έπιασε ο πόνος για το χαρτζηλίκι; Και ξαναλέω, να είναι επαγγελματίας και να μην έχει εκδηλωθεί θα τον σεβαστώ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kostas21 said:

Ο Τσαρτας ήταν ομως φασίστας. 

Οχι να του δωσουμε ποστο να βριζει μαυρους και ομοφυλοφιλους. Σε ποια σοβαρη ΑΕ (που εχει μαυρους και ομοφυλοφιλους πελατες) δεν θα γινοταν αλλωστε αυτο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Καλά του ξηγηθήκαμε και αυτού αλλά δεν γίνεται να τα βάζουμε συνέχεια με τους δικούς μας αλλά το ξένο να μας φαίνεται πιο νόστιμο. Να πάει να γαμηθεί λοιπόν και αυτός και όποιος την έχει δει οπαδός άλλης ομάδας. Γιατί παλαίμαχος και της ΑΕΚ είναι. Ας μου βρεί ένας μια δήλωση του για την ΑΕΚ, μια καλή κουβέντα. Τώρα τον έπιασε ο πόνος για το χαρτζηλίκι; Και ξαναλέω, να είναι επαγγελματίας και να μην έχει εκδηλωθεί θα τον σεβαστώ. 

Εγω παντως για ΑΕΚτζη τον ειχα. Ωστοσο το θεμα ειναι οτι του φυτεψε τελικα ρουφιανο ο Μελ του Αλμειδα. Οποτε μια απο τα ιδια αφου οι πρακτικες δεν αλλαζουν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παντως για ΑΕΚτζη τον ειχα. Ωστοσο το θεμα ειναι οτι του φυτεψε τελικα ρουφιανο ο Μελ του Αλμειδα. Οποτε μια απο τα ιδια αφου οι πρακτικες δεν αλλαζουν.

Το κακό δεν είναι ότι του φύτεψε ρουφιάνο. Διπλό πράκτορα του φύτεψε γιατί θα κάνει το ρουφιάνο και για τον Τσετσενο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Το κακό δεν είναι ότι του φύτεψε ρουφιάνο. Διπλό πράκτορα του φύτεψε γιατί θα κάνει το ρουφιάνο και για τον Τσετσενο. 

Μεγαλυτερο κακο στην ΑΕΚ υπερ του ΠΑΟΚ απο τον Μελισσανιδη τον ιδιο δεν ειναι σε θεση να κανει κανεις.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μεγαλυτερο κακο στην ΑΕΚ υπερ του ΠΑΟΚ απο τον Μελισσανιδη τον ιδιο δεν ειναι σε θεση να κανει κανεις.

Τα έχουμε πει και για αυτόν και θα τα ξαναλέμε. Προφανώς στα πλαίσια του να γίνεις υποτακτικός του ΠΑΟΚ περιλαμβάνει να κόψεις μισθα και σε κανέναν δικό τους. Σε αντάλλαγμα μπορεί να σε αφήσει να πάρεις κανένα σφυριγμα του χρόνου. Για αυτό ας πάρει τους γεροντοερωτες του και μακριά από την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω κακός εστιάζουμε αν είναι Μπαοκ η όχι όπως κακός εστίασα με στο τσιαρτα αν είναι φασίστας η όχι και στις δύο περιπτώσεις είναι ήταν λίγοι για το πόστο που τους προτάθηκε. Υπάρχουν αλλοι άνθρωποι πολλή πιο ικανοί για να κάνουν τη δουλειά. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκτός από την ιστορία με την μη ένσταση δεν έχει κάνει άλλο καλό στον παοκ ο μελ, άσχετα με την ιδέα ότι αν είχαμε ακόμα και  τον Αδαμίδη για πρόεδρο θα είχαμε στερήσει από τον ιβάν όλα τα κύπελλα που  τελικά πήρε, ίσως και το πρωτάθλημα του 18-19. 

Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα επι ημερων Μελισσανιδη ο ΠΑΟΚ διπλασσιασε την τροπαιοθηκη του και τολμησαν οι οπαδοι του να πιανουν στο στομα τους τον αρχηγο της ΑΕΚ κατι που δεν ειχαν καν διανοηθει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά και επί ημερών Αλαφούζου και Μαρινάκη ο παοκ διπλασίασε τα τρόπαια του. Κάτι έκανε και ο Ιβάν για αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×