Jump to content

Europa League


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Ντωμεταξυ οι δανοι παιζουν πρωταθλημα αυτο τον καιρο?

 

Ναι, ξανάρχισε την περασμένη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Νοτ μπαντ το Αποελ.

 

Έχει πολύ σφιχτό κέντρο με Μοράις και Βινίσιους και σφαίρες στα πλάγια εφραίμ γιαννιώτας.

 

? ιέρος τι να πεις το παλικάρι ξεκίνησε από Ολυμπιακό Λευκωσίας τον πήρε ο αποέλ για 50 60 χιλιάδες και εκμεταλλέυτηκε την κακιά στιγμή του τραυματισμού του Καβενάγκι΄. Από εκεί και πέρα αναντικατάστατος.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός τους μπέρδεψα.

? άω να δω ρόστερ Μπεσίκτας αν έχει πετσώσει κανείς τον γαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Ρικαρντο Κουαρεσμα ? ρωταθλητης Ευρωπης, Αμπουμπακαρ απο ? ορτο, Ραιαν Μπαμπελ, Ντεμπα Μπα απο την γνωστη γλυστρα, Ιλνερ.. ? ερσι ? ρωταθλημα, φετος παμε για το 2ο συνεχομενο ακομη ειμαστε 1οι.

Οσκαρ Καρντοσο γκολεαδορ απο Μπενφικα,Μαρκο Μαριν απο Τσελσι,ΕΣΤΕΜ? ΑΝ ΚΑΜ? ΙΑΣΟ,Σισοκο φρεσκος απο ? ρεμιερ και next best thing Κωστας Φορτουνης.Για τα ρεπα υπαρχει και Τσορι.

2ο συνεχομενο;;Μπραβο.? αμε για 7ο συνεχομενο και 48ο συνολο.

 

Ανεβαινω στο αρμα Ματζισιαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εμεις της μπεσικτας εννοεις

ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΣΟΡΟ? ρε!

 

Οσκαρ Καρντοσο γκολεαδορ απο Μπενφικα,Μαρκο Μαριν απο Τσελσι,ΕΣΤΕΜ? ΑΝ ΚΑΜ? ΙΑΣΟ,Σισοκο φρεσκος απο ? ρεμιερ και next best thing Κωστας Φορτουνης.Για τα ρεπα υπαρχει και Τσορι.

2ο συνεχομενο;;Μπραβο.? αμε για 7ο συνεχομενο και 48ο συνολο.

 

Ανεβαινω στο αρμα Ματζισιαν.

? εστα γιατι εχουμε μπλεξει με τους δενιωθογλου εδω μεσα.

 

Να προσθεσω απλως στο πολυ ευστοχο ποστ του συντροφου, οτι διαθετομεν και δευτερον πρεμιερλιγκικο διεθνη, τον ? αρεδες. Επισης, εχουμε ολη την αφροκρεμα της νουβελ βαγκ του ελληνικου ποδοσφαιρου, με τετραδα φωτια Νικολαου-Ρετσο-Ανδρουτσο-Μανθατη. Εχω γκομενο Φουρειρα, εχω διεθνη Μαροκινο, εχω το διαδοχο του Αλι Νταει μπροστα, εχω μπουντσεσλιγκατο τερματοφυλακα και αναπληρωματικο παικτη Γιουβεντους, εχω φουλ μπακ λα λιγκα, εχω γαλλικο κλειδι στα χαφ, νορβηγικο ατι στον ασβεστη που θα σπρωξω 18 μυρια στην πρεμιερσιπ, εχω εδρα καμινι και εχω και Σαββα γνωστο τουρκοφαγο. 

 

Θα περασω και ηδη ψαχνω να βρω που γινεται ο τελικος φετος να προλαβω να κλεισω τικετια να μην υποχρεωνομαι στον Καρπετ.

Link to comment
Share on other sites

πουτσαραγλι θα πεσει γιαβριμ

Κλανει ο Γκιουνες μπροστα σε Μπεντο;

 

Και αν εξαιρεσω το Μιτροβιτς τον Αμπουμπακαρ και τον Καβλακ* εχω σαφως ανωτερο υλικο και να πουλησω και 3 ακομα.

 

* ποσο σιγουρος ειμαι οτι θα αποκλειστουνε με γκολ του Καβλακ ομως

Link to comment
Share on other sites

Ζω για την ημερα που θα δω στο γαυρο πρωτοσελιδο "οι φιλοι της ΑΕΚ μαρτυρανε μονοι τους. ? αραδεχονται την ανωτεροτητα της ομαδας του βαγγελη μαρινακη. Δειτε τι γραφουν για τον θρυλο μας" κ θα εχουν αποσπασμα του αρχιδιου του ζαστρο.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

κοιταξε αν ο γαυρος θεωρησει την μπεσικτας λιγο καλυτερη της οσμανλισπορ θα κανει 2 ηττες 

 

επειδη ο μπεντος δεν ειναι βλακας αν και ειναι περιορισμενων δυνατοτητων θα παει παλι το πρωτο ματς λαου λαου να μην φαει γκολ μπας και εκει μεσα

 

οι αλλοι ερχονται καυλωμενοι και με ευκολο προγραμμα 

 

την ωρα που ο γαυρος θα εχει παιξει σε περιστερι τουμπα παλι με ατρομητο 

Link to comment
Share on other sites

Ζω για την ημερα που θα δω στο γαυρο πρωτοσελιδο "οι φιλοι της ΑΕΚ μαρτυρανε μονοι τους. ? αραδεχονται την ανωτεροτητα της ομαδας του βαγγελη μαρινακη. Δειτε τι γραφουν για τον θρυλο μας" κ θα εχουν αποσπασμα του αρχιδιου του ζαστρο.

Ενταξει δεν τρεχει και τιποτα. Θα ζητησω συγνωμη απ οσους πληγωσα και μετα παμε οπως παλια.

"? ιο ωραια τοτε" που ειχε πει και καποιος εμφανως συγκινημενος σε εκεινο το ντοκυμαντερ του ΣΚΑΙ "Για παντα πρωταθλητες". Και που ξερεις; Σιγα σιγα μπορει να αναγνωριστει η προσφορα μου και να μπει πχ σε κανα βιβλιο της ιστοριας του ΚΜ, καμια κουπα απο το φορουμ erythrolefko.com

 

κοιταξε αν ο γαυρος θεωρησει την μπεσικτας λιγο καλυτερη της οσμανλισπορ θα κανει 2 ηττες 

 

επειδη ο μπεντος δεν ειναι βλακας αν και ειναι περιορισμενων δυνατοτητων θα παει παλι το πρωτο ματς λαου λαου να μην φαει γκολ μπας και εκει μεσα

 

οι αλλοι ερχονται καυλωμενοι και με ευκολο προγραμμα 

 

την ωρα που ο γαυρος θα εχει παιξει σε περιστερι τουμπα παλι με ατρομητο 

Εαν το παμε στο σοβαρο, εχουν περιπου 20% πιθανοτητες. Κι εγω πιστευω οτι θα παει για το 0-0 μεσα και θα ψαξει το ενα γκολ εκει μηπως περασει με το σταυρό. 

Τα κακα νεα για το Νινιο ειναι οτι αυτοι τρεχουν πολυ για ομαδα τουρκικου πρωταθληματος και δεν εχει παικτη πλεον μετα την πωληση ΜΙλιβογεβιτς για τη μεση.

Για το διδυμο Μποτια/Ντα Κοστα ΟΚ δε χρειαζεται να πουμε κατι. Τα βλεπει και μικρο παιδι.

Ειναι κακη η κληρωση. Οχι πολυ κακη γιατι υπηρχαν και χειροτερα, αλλα ειναι σαφως χειροτερη ομαδα απο τη Μπεσικτας. Και σε μοναδες και σαν συνολο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω καποιο λογο να το παμε στο σοβαρο,αλλα τελος παντων.

Το 20% που δινει ο Ζαστρο ειναι επικο ποσοστο.

 

Τυχερος ο γαυρος αν το ματς στο πρωην γηπεδο του μεγαλομετοχου της Proton bank γλιτωσει με λιγοτερα απο 3 τεμαχια.

 

Δεν εχει τρεξιματα,δεν εχει κεντρο αμυνας,δεν εχει αμ.χαφ,δεν δεν δεν.

Link to comment
Share on other sites

Krima pou den epese me Gent. H opoia Gent exei sfixth omada mpeton, me wraio kentro kai gamei sto counter. Milame 8a ton ksekwliaze mesa eksw.

Οποιαδηποτε ομαδα με τρεξιματα τον γαυρο τον διαλυει,αρκει να δειξει διαθεση.

 

Εδω η μπουγατσα που για τα Ελληνικα δεδομενα πραγματικα τρεχει,εφαγε 3 απο μια Σαλκε που βαριοταν.

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα ειναι χαωδης οντως, απλα ο Α? ΟΕΛ ειναι 2-3 σκαλες πιο πανω απο τις αλλες ομαδες στη Κυπρο γιατι δεν εχει τα οικονομικα προβληματα που εχουν οι αλλοι πρωην μεγαλοι του κυπριακου ποδοσφαιρου (ανορθωση, ομονοια) + πιστευω εξαργυρωνει την ευρωπαικη εμπειρια που απεκτησε απο την σπουδαια πορεια του 2011-12 οταν εφτασε στους 8 του Champions League

? όσα χρόνια εχει να φθασει ελληνική ομάδα στους 8 του τσαμπιονς λιγκ;;

Link to comment
Share on other sites

st @@ mou.to polu polu na paroume allous 400 pontous mhpos k mpoume stous isxurous...

 

δεν γινεται να ειμαστε στους ισχυρους και το γιουροπα λιγκ να παρει ο γαυρος

Link to comment
Share on other sites

Η μαλακια ειναι πως ο Μακεδος 

διαβαζω 

ειναι κολλητος με τον Μακέδογλου.

Εχουν κανει κολεγιά οι προέδροι

και διακοπαρουν παρεα

τρωνε οικογενειακα σε κοτερα,σε ξενοδοχεια

και στα Καλύβια Θορικού.

Εκτος απο αυτο εχουν κοινους χορηγους Βονταφόνε κλπ.

 

Αρα δυστυχως

δε θα πεσει περηφανης πουτσα στο μπουρδελο.

Μια ηττα και μια τιμητικη ισοπαλια για να μη χαλασουν οι

ελληνοτουρκικες σχεσεις 

και για να μπορει να σταθει ο Μακεδος αλλη μια 

θητεια δημαρχος .

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να ειμαστε στους ισχυρους και το γιουροπα λιγκ να παρει ο γαυρος

g kana guro akoma elega re.lol

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

3/4 βραδινά ματς κρίθηκαν στο γκολ.

Τι ωραία τα νοκ άουτ.

 

Στο τέλος θα το σηκώσει η United βεβαια.  :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Μπεσικτας

Λυων

Μαν Γιου

Θελτα

Γκενκ

Αντερλεχτ

Αγιαξ

Σαλκε

 

μπορει εκτος της Μαντσεστερ οι υπολοιπες να μην ειναι στο τοπ της Ευρωπης αλλα μιλαμε για σουπερ αμφιρροπη 8αδα

 

ειναι και το κινητρο για την εισοδο στους ομιλους του τσαμπιονς λιγκ απο τις 8 ομαδες μονο η μπεσικτας εχει σημερα εισιτηριο για ομιλους 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×