Jump to content

Europa League


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Μας πλησιασαν οι ολλανδοι. Εμεις ειχαμε τσιμπησει καμια 20ρια απο τους αγγλους στον τελικο του οακα

an sou meine kanena to thelo

Link to comment
Share on other sites

ta gatia de ta deiznei kana kanali e?

 

Τσου, είχανε πει ότι δεν τα βρήκανε στα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

sth briza se kovo e?

 

Ε μλκ είδα ένα ματς και γύρισα στο ξενοδοχείο να ξεκουραστώ λίγο, αρχίζει και ανεβαίνει η αδρεναλίνη. Από τον καναπέ μας όλοι ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε. :D

Link to comment
Share on other sites

Ε μλκ είδα ένα ματς και γύρισα στο ξενοδοχείο να ξεκουραστώ λίγο, αρχίζει και ανεβαίνει η αδρεναλίνη. Από τον καναπέ μας όλοι ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε. :D

spiro mh masas gamietai o peiraias.(pes oti htan to kalutero sunthima)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

spiro mh masas gamietai o peiraias.(pes oti htan to kalutero sunthima)

 

Μια και είπες Πειραιάς: είδα όνειρο τη νύχτα, έπαιζα μπάλα στην ΑΕΚΑΡΑ και παίζαμε στο τηγάνι. Έπαιζε και ο Αραούχο, αυτόν τον θυμάμαι χαρακτηριστικά. Μου έρχεται πάσα από το κέντρο, σε ρόλο δεκαριού εγώ με τημία στον Ουχο και πάω να πατήσω περιοχή να μου την ξαναδώσει. Την έκανε την πάσα, αλλά σε έναν άλλο συμπαίχτη μου στην άλλη πλευρά, ο οποίος την έσπρωξε στα δίχτυα, δεν πρόλαβε να φτάσει ο gay φύσκουλας. Μιλάμε για το τέρμα μποροστά στην 7. Φεύγουμε σφαίρα να πανηγυρίσουμε μπροστά στους γαύρους, στο δεξί κόρνερ της 7 όπως επιτίθεσαι. Μας ρίχνουν πέτρες, τρέχουμε προς το κέντρο του γηπεδού, διακόπτεται το ματς και πάμε αποδυτήρια. Εκεί λένε φύγανε όλοι οι μπάτσοι, δεν έχει συνοδεία και περιμένουν απ' έξω οι γαύροι. Εκεί δεν ξέρω ακριβώς τι έγινε, αλλά μετά πίναμε ποτάκι χαλαρά κάπου. Αυτά. :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλά ξεκίνησες πάλι .......... οροθετικέ.

Edited by nikos
Ημέρα του Σταυρού σήμερα, ηρεμία ρε
Link to comment
Share on other sites

eida kati polu periergo.sto xthesino mats ths sociedad eixe mia kerkida akrivos piso apo thn estia h opoia htan pano sto tartan.xorouse kamia 500aria atoma k htan gemath.na shmeioso oti sto ghpedo ths sociedad oi kerkides einai polu makrua ap to pitch.ti paizei?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

re pousth moy exoun valei autous tous 3ous vohthous.ginan 2 faseis shmera akrivos mprosta tous mia sto arswnal milan pou dothike mpaoktshdiko penalty sto welbec k mia sto lyon tska pou vghke h mpalla aout sto goal rhs lyon

ti skata tous theloune dn mporo na katalavo

Edited by CHRIS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×