Jump to content

Europa League


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

αλλη μια κακοποιηση του αθληματος ειδαμε χθες αλλα οκ το αποδεχομαστε γιατι κρινοταν ο τιτλος

Link to comment
Share on other sites

δεν ειδα ουτε λεπτο απο το παιχνιδι ειμαι βεβαιος ομως πως παρεδωσε μαθηματα ποδοσφαιρου ο καρπ εεεχμ ο μου 

Link to comment
Share on other sites

δεν ειδα ουτε λεπτο απο το παιχνιδι ειμαι βεβαιος ομως πως παρεδωσε μαθηματα ποδοσφαιρου ο καρπ εεεχμ ο μου 

DAnwx0LXkAIQdDl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ελα απο ποτε εχεις να παρεις κουπα? Τα λεμε του χρονου, κ ΤΣΛ, κ Σουπερ Καπ, κ μεταγραφες με μπονους. Πρωτη σεζον Μου, και το ασημικο εγραψε.

Α και πλεον οριστικα εχετε 1 λιγοτερο Major Trophy απο εμας. Με τις υγειες σου.

 

40C2669500000578-4539366-image-a-34_1495

Προς το παρον παντως η Λιβερπουλ ειναι 5 φορες πρωταθλητρια ευρωπης και η ΜΑΝ-ΓΙΟΥΝ 3.

Link to comment
Share on other sites

Και η Μαν Γιουν ειναι 2 φορες πρωταθλητρια κοσμου και η Λιβερπουλ καμια.

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

πρωταθλητρια κοσμου ε?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

ασε ειναι μεγαλη η πικρα σου απο το χθεσινο, οποτε θα σε συνεφερω στον επομενο τελικο ΤΣΛ

ναι δε βλεπεις ειμαι πολυ πικραμενος απο το χθεσινο...  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και η Μαν Γιουν ειναι 2 φορες πρωταθλητρια κοσμου και η Λιβερπουλ καμια.

Δεν υπαρχει κυπελλο ή πρωταθλημα κοσμου. Ενα παιχνιδι ειναι το διηπειρωτικο, και κανενας δεν θυμαται ποσα εχει παρει καθε ομαδα. Ολοι ξερουν πχ για τις 11 φορες που η Ρεαλ βγηκε πρωταθλητρια ευρωπης και κανενας ποσες φορες σηκωσε διηπειρωτικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κυπελλο ή πρωταθλημα κοσμου. Ενα παιχνιδι ειναι το διηπειρωτικο, και κανενας δεν θυμαται ποσα εχει παρει καθε ομαδα. Ολοι ξερουν πχ για τις 11 φορες που η Ρεαλ βγηκε πρωταθλητρια ευρωπης και κανενας ποσες φορες σηκωσε διηπειρωτικό.

η στερηση αυτα προκαλει Ραγιε. ειναι δυσκολα τα πετρινα χρονια. αφισα φαν χααλ με τα λιγκ καπ θα κρεμανε στο δωματιο τους 

Link to comment
Share on other sites

Mia xara 8umountai oloi.. Edw mexri k o bazelos eixe summetoxh kai to kontrare kiolas sta isia.

 

All the winning teams are regarded by worldwide mass media and football's community as "world champions".[6][7][8] The first winner of the cup was Spanish side Real Madrid, defeating Uruguayan side Peñarol in 1960. The last winner was Portuguese side Porto, defeating Colombian side Once Caldas in a penalty shoot-out in 2004.

 

Idiws sth N.Amerikh 8ewreitai top major trophy, pio panw k apo Libertadores..

Allwste kai ta European Clubs, de katevazoun kamia endekada proponhshs.. Pane kai ta xtupane sta isia me full endekada.

Μπορεις να μου πεις τωρα ολες τις κατοχους του διηπειρωτικου και  πόσα διηπειρωτικά εχει η καθε μια;; Οκ μερικα παραδειγματα χωρις να γκουγκλαρεις Εγω τις πρωταθλητριες ευρωπης τις ξερω ολες πάντως.

Link to comment
Share on other sites

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

ολα αυτα για το FIFA CLUB WORLD CUP 

 

σαν το ποντιακο πρωταθλημα που πηρε μερος η ΑΕΚ ενα πραμα

Link to comment
Share on other sites

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

ολα αυτα για το FIFA CLUB WORLD CUP 

 

σαν το ποντιακο πρωταθλημα που πηρε μερος η ΑΕΚ ενα πραμα

Και ο Ολυμπιακος ειναι μια φορα βαλκανιονικης,γατάκια.

Link to comment
Share on other sites

Για μια ομαδα του μεγεθους της Σεβιλλης ειναι σημαντικο το Γιουροπα Λιγκ, για ομαδες επιπεδου Ρεαλ και Μπαρσελόνα πολύ λιγότερο.

Η ΜΑΝ-ΓΙΟΥΝ  εχει φανελα μεγαλης ομαδας στην Ευρωπη, οπότε δεν μπορει να πανηγυριζουν καποιοι σαν να πηραν το Τσαμπιονς Λιγκ.

Link to comment
Share on other sites

και ο εδεσσαικος πηρε βαλκανικο κυπελλο

 

ΚΟΥΠΑΤΟΣ 

 

και ο εδεσσαικος πηρε βαλκανικο κυπελλο

 

ΚΟΥΠΑΤΟΣ 

Και ο Πανιωνιος αλλά πας να τον βγαλεις απ εξω μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

οχι προς θεου αλλα δεν ενθυμουμε ολους τους βαλκανιονικες

Link to comment
Share on other sites

marinakis -1 θα ησουν ρε γατι, γλιστρουσε ο τερρυ στο πεναλτυ και το 98 η μπαγερν στα διχτυα σε ειχε βαλει με 2 δοκαρια κτλ και κοιμηθηκε ο θεος, τι να λεμε. για να μεινουμε on topic, 

ραγιε, μια χαρα τιτλος ειναι το europa league δεν το υποβαθμιζω σε καμια περιπτωση. επιτυχια του καρπουζα αναμφιβολα

Link to comment
Share on other sites

marinakis -1 θα ησουν ρε γατι, γλιστρουσε ο τερρυ στο πεναλτυ και το 98 η μπαγερν στα διχτυα σε ειχε βαλει με 2 δοκαρια κτλ και κοιμηθηκε ο θεος, τι να λεμε. για να μεινουμε on topic, 

ραγιε, μια χαρα τιτλος ειναι το europa league δεν το υποβαθμιζω σε καμια περιπτωση. επιτυχια του καρπουζα αναμφιβολα

Δηλαδη αν η Ρεαλ επαιρνε Τσου Λου και την ιδια χρονια η Μπαρσα Γιουροπα Λιγκ, θα ηταν ευχαριστημενοι στη βαρκελώνη;;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×