Jump to content

Europa League


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

μπορουσαμε 4αδα φετος...

 

Σκεφτόμουν πολλά και διάφορα σχετικά με το Γιουρόπα τις τελευταίες μέρες.

Το πόσο δεν πρέπει να το βάζουμε σε δεύτερη μοίρα, το πόσο δεν ξέρεις πότε θα σου δωθεί η ευκαιρεία από το πουθενά, για το τι θα διαβάζαμε αν παίζαμε με καμιά Ζάλτσμπουργκ (έλα μωρέ με τους αυστριακούς και τις μπυραρίες, ποιά Ζάλτσμπουργκ τώρα), για το ότι εκτός από τους δύο του άλλου ημιτελικού, όλες τις άλλες μπορούσαμε να τις κοιτάξουμε ταπεινά στα μάτια.

Άντε και του χρόνου με τρίτη θέση στους ομίλους του ΤσΛ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν καταλαβαίνω γιατί πανηγυρίζουν έτσι έξαλλα στην Μασσαλία.

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι στον τελικό του Europa League και με ένα παιχνίδι λιγότερο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ποσες πιθανοτητες υπηρχαν να εχω διαλεξει 2 τετοιες ομαδες και να βρεθουν μεταξυ τους σε τελικο; Θα παιξω κανα στοιχημα μονο και μονο για να εχω κινητρο να διαλεξω καποιον.

Link to comment
Share on other sites

Ποσες πιθανοτητες υπηρχαν να εχω διαλεξει 2 τετοιες ομαδες και να βρεθουν μεταξυ τους σε τελικο; Θα παιξω κανα στοιχημα μονο και μονο για να εχω κινητρο να διαλεξω καποιον.

Να σου πω εγώ που μου τυχαίνει 2η σερί χρονιά στον τελικό του ΤσουΛι.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω εγώ που μου τυχαίνει 2η σερί χρονιά στον τελικό του ΤσουΛι.

Εσυ εχεις διαλεξεις τους γαυρους ολης της ευρωπης. Δεν σου κανει αισθηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εσυ εχεις διαλεξεις τους γαυρους ολης της ευρωπης. Δεν σου κανει αισθηση.

Σε έχει επηρεάσει ο Εγγλέζος. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι γαυρος η Λιβερπουλ.

Ειπαμε, δεν μοιαζει το αγγλικο πρωταθλημα με το δικο μας.

Οσο για Ρεαλ ως ομαδα της πρωτευσας  περισσοτερο μοιαζει με βαζελο, σαν ενας βαζελος με περισσοτερους εθνικους τιτλους, εκτος απο ευρωπαικες επιτυχιες.

 ΗΜαρσειγ, παροτι την υποστηριζω, μοιαζει σε καποια πραγματα με γαυρο.

Ολυμπιακος Μασσαλιας, του μεγαλυτερου λιμανιου της χωρας, παραδοσιακα η πλεον δημοφιλης και με πολλους οπαδους σε ολη τη χωρα και οχι μονο στη πολη της. Και το γηπεδο της λεγεται και βελοντρομ, ποδηλατοδρομιο, οπως καποτε λεγοταν το καραισκακη.

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε τιτλο στην Ατλετικο για να ναι ο παοκ στους αδυναμους του CL το καλοκαιρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω πως μπορει να χασει ο Τσολο απο τους Γαλλους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικα οι ισπανικες ομαδες εχουν χρονια να χασουν καποιο τελικο απο μη ισπανική.

Link to comment
Share on other sites

οι γαλλικες ομαδες μικρες φανελλες για ευρωπη τελικα

Απο κανεναν δεν χανουν τελικο οι ισπανικες εδω και χρονια.

Απλα ειναι καλυτερο το ισπανικο πρωταθλημα απο το γαλλικο.

Link to comment
Share on other sites

Μπετό η Ατλέτικο,λίγη η Μασσαλία.

 

Τα'χουν ρημάξει όλα οι ισπανικές και δε βλέπω να αλλάζει σύντομα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κερδισε το ποδοαφαιρο. 3 γκολ, συνθηματα, καπνογονα. Γαμω την ουεφα

Link to comment
Share on other sites

4 χρονια ειχαν να γεμισουν την πλατεια neptuno (Ποσειδονα) οι κολτσονέρος και χθες βρηκαν την ευκαρια να το κανουν φωναζοντας και συνθηματα για... το γαμησι που θα ριξει ο ποσειδονας στην κυβελη (cibeles), αναφορα στην πλατεια που πανηγυριζουν τις νικες τους οι μαδριτιστας.

Τραγουδηθηκε και το πατριωτικό ασμα eviva espana, αναφορα στο ζητημα με την ενοτητα της χωρας, ομαδα της πρωτευουσας η ατλετικο εστω και δευτερη.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 χρονια ειχαν να γεμισουν την πλατεια neptuno (Ποσειδονα) οι κολτσονέρος και χθες βρηκαν την ευκαρια να το κανουν φωναζοντας και συνθηματα για... το γαμησι που θα ριξει ο ποσειδονας στην κυβελη (cibeles), αναφορα στην πλατεια που πανηγυριζουν τις νικες τους οι μαδριτιστας.

Τραγουδηθηκε και το πατριωτικό ασμα eviva espana, αναφορα στο ζητημα με την ενοτητα της χωρας, ομαδα της πρωτευουσας η ατλετικο εστω και δευτερη.

 

τωρα αυτοι ..... το αλλο σαββατο οι αλλοι...... ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΑΣΤΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ........ ΒΑΓΙΕΚΑΣ

 

 

http://www.protagon.gr/epikairotita/oi-treloi-tou-vagiekas-kai-mia-niki-tou-romantismou-44341338868

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τωρα αυτοι ..... το αλλο σαββατο οι αλλοι...... ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΑΣΤΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ........ ΒΑΓΙΕΚΑΣ

Θυμαμαι αυτο που μου ειπες για την μπλουζα μπουκανερος, οι οποιες σπανιζουν ομως και φευγουν αμεσως.

(Οτ)αν μπορεσω να βρω καμια, θα σου πω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Στο 79ο λεπτό και ενώ η ΑΕΚ Λάρνακας προηγούνταν με 0-2 μέσα στην Αυστρία, οπαδός της Στουρμ Γκρατς πέταξε γυάλινο μπουκάλι στον βοηθό και του άνοιξε το κεφάλι

 

Κανενας παοκτσης θα ηταν ....

ένας εξαγριωμένος οπαδός των γηπεδούχων εκσφενδόνισε ένα γυάλινο μπουκάλι μπύρας το οποίο πέτυχε τον βοηθό στο κεφάλι!

Εκείνος έπεσε αιμόφυρτος στον αγωνιστικό χώρο, με τα ιατρικά τιμ των δύο ομάδων να τρέχουν απευθείας πάνω του, αφού φάνηκε να χάνει τις αισθήσεις του.

Το διαιτητικό τρίο έχει αποσυρθεί στα αποδυτήρια και είναι άγνωστο αν η αναμέτρηση θα συνεχιστεί…

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, ο δράστης αναγνωρίστηκε αμέσως και έχει συλληφθεί!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συμβαινουν και στην πολιτισμένη ευρωπη  :P

 

Το να αναγνωρίζεται ο δράστης και να συλλαμβάνεται; Όντως. :P

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και στην τουμπα αναγνωριστηκε αλλα ηταν πολυ "γνωστος" και τον αφησαν ελευθερο  :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×