Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

Δεν σε συμπαθούσα ιδιαίτερα, πάντα σε θεωρούσα λίγο ντεμάκι και βασικά μου την έσπαγε αυτό το "υπεράνω ΑΕΚ" στυλάκι σου.

Με εξόργισες όταν διέταξες τον κοντοπούτανο να χτυπήσει το κόρνερ ενώ έτρωγε αντικείμενα κι ενώ ο διαιτητής το είχε διακόψει. Στην Τούμπα. Έχεις το δέσιμό σου με σαλόνικα και προφανώς θες να τα έχεις καλά με τους επάνω. Όμως εκείνη τη στιγμή δικέ μου έπραξες ενάντια στα συμφέροντα της ΑΕΚ. Δεν είσαι τίποτα για να βάζεις τις δικές σου αντιλήψεις ή την ανάγκη σου για δημόσιες σχέσεις πάνω από τα συμφέροντα της ΑΕΚ. Όλα αυτά βέβαια είναι πταίσματα μπροστά στο ότι δεν είσαι προπονητής. Και αυτό είναι κακό. Η ΑΕΚ είναι τεράστια και οι απαιτήσεις της μεγάλες για να κάνεις άσκηση στην πλάτη της. Μπορεί να γίνεις κάποτε προπονητής αλλά τώρα δεν είσαι. Και το πλήρωσε αυτό η ΑΕΚ αρκετές φορές. Όπως λέμε κι εμείς εδώ στο ΚΜ, η ΑΕΚ είναι μεγάλη ομάδα και όχι σύλλογος αναξιοπαθούντων. Γίνε προπονητής και τότε ίσως τα ξαναπούμε. Αν και απεύχομαι.

 

Όταν ήρθες να κοουτσάρεις τα 2 ματς της καθόδου μας εκτίμησα το θάρρος σου. Σήμερα επίτρεψέ μου να σκέφτομαι ότι ήσουν στο κόλπο κι εσύ. Να είσαι καλά εσύ και η οικογένειά σου και μακάρι να μη τα ξαναπούμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για εμενα Δελλας-Ζηκος-Λυμπε ειναι η επιτομη αυτου που λεμε "Ελληνας ποδοσφαιριστης" απλα στο πιο ταλαντουχο και με τις κλικες τους χασαμε ενα πρωταθλημα και με τα μουτρακια τους μετα χασαμε και μια εξοδο στο CL.

 

Συνεπως τους ευχαριστουμε και τους τρεις αλλα νομιζω η ΑΕΚ ειναι καιρος να παει παρακατω. Γιατι δηλαδη στις ακαδημιες της ο Ζηκοςκαι οχι ο Κρεεκ πχ που εχει εμπειρια; Τυχαιο παραδειγμα.

 

Τελος παντων απο τον Δελλα θα θυμαμαι τρια πραγματα. Το οτι επεσε κατω, το γκολ στην Τσεχια και το οτι στα χερια του ξεψυχησε η ΑΕΚ. Καλη συνεχεια στην καριερα του, ηθελα να τα καταφερει και να μεινει να γινει ο sir Alex της ΑΕΚ, δεν τα καταφερε, δεν θα κλαψω κιολας. ? εριμενω τον αντικαταστατη του λοιπον με ιδιαιτερο ενδιαφερον και θεωρω πως ακριβως επειδη η χρονια δεν εχει τελειωσει ειναι θετικη η απομακρυνση Δελλα.

 

? αραλληλα περιμενω και ενισχυση τον Γεναρη. Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Τράι σε ευχαριστούμε.

Τη δεδομένη στιγμή δεν ήσουν για παραπάνω, χωρίς να είναι όλο το φταίξιμο δικό σου.

? ρόσεχε τους δασκάλους σου από εδώ και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμω χιμενεθ απο δελα σιγουρα.καλος προπονητης ειναι αλλα θα προτιμουσα κατι καινουργιο.τελοσπαντων ας τον παρουμε πρωτα και βλεπουμε.παντως φοβαμαι μη καταληξουμε σε κανα τσιωλη.

Link to comment
Share on other sites

Χαμπο μου κρατησου. Μην τρελαινεσαι. Δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα.

Κανε υπομονη και θα μαθεις φιλε. Λιγο υπομονη.

Εχω χασει επεισόδια???

 

παίρνουμε Τσιόλη και ενίσχυση 1 μύριο τον γενάρη?

Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει επεισόδια???

 

παίρνουμε Τσιόλη και ενίσχυση 1 μύριο τον γενάρη?

Να το μασησουμε το φαγητο ? Διαβασε ρε συ. Δεν προλαβαινω να σου πω.

Καιγεται ο κωλος μας λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Τραϊανέ, σε πίστεψα αλλά αποδείχθηκες λίγος.

Και όχι λίγος προπονητικά, σε αυτό για εμένα έχεις κάποιο μέλλον.

 

Αποδείχθηκες λίγος γιατί δεν μίλησες και δεν ξεμπρόστιασες τους γυναικωτούς που είχες μπλέξει...

Link to comment
Share on other sites

Οι προπονητές δεν κρίνονται "λίγοι" ή "αρκετοί" ανάλογα με το αν ξεκατινιάζονται με τις διοικήσεις τους ή όχι. Δεν είναι η δουλειά τους αυτή. Αυτά τα καραγκιοζιλίκια τα κάνει μόνο ο Μουρίνιο και απέχει λίγο πριν γίνει γραφικός. 

Οι προπονητές κρίνονται με βάση τη διαχείριση και αξιοποίηση του ρόστερ που έχουν στα χέρια τους άσχετα αν το έχουν χτίσει αποκλειστικώς, μερικώς ή καθόλου. 

Ο Δέλλας σαφώς έχει επηρεαστεί από τους προπονητές που είχε ως παίκτης και κυρίως τον Σάντος και τον Ρεχάγκελ. 

Και οι δύο είχαν παιδιά και αποπαίδια, αλλά είναι τελείως διαφορετικό τα παιδιά σου να είναι ο Κατσουράνης, ο Λύμπε, ο Ντέμης, ο Γκαμάρα, ο Καραγκούνης, ο Δέλλας και άλλο ο ? λατέλας, ο Αραβίδης και ο Ανάκογλου. Υπάρχει ένα χάος όπως και να το κάνουμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ο Τραϊανός Δέλλας αγκάλιασε έναν-έναν τους ποδοσφαιριστές του και τους αποχαιρέτισε. Συναισθηματικά φορτισμένο το κλίμα με τα παιδιά που βρέθηκε από τη Γ' Εθνική μέχρι σήμερα μαζί τους.

Θα εξαφανιστούν άραγε ποτέ, αυτές οι γραφικότητες από την ΑΕΚ: 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα εξαφανιστούν άραγε ποτέ, αυτές οι γραφικότητες από την ΑΕΚ:

 

Ελα ντε. Λες και αμα γουσταρει να τους ξαναδει θα του κλεισουν την πορτα στα Σπατα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα πρόβλημα με τον Τραιανό. Το υλικό που είχε δεν ήταν για τίποτα παραπάνω. Για μένα δεν είναι αποτυχημένος.

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου για τον Δελλα.

 

Γενικα σε γ´ και β´ εθνικη δεν ειχα μεγαλο προβλημα μαζι του, ουτε ημουν και τρομερα ευχαριστημενος βεβαια. Ουτε κρυο, ουτε ζεστη.

Μονο μεγαλο θεμα ειχα με την αλλαγη Ντακολ και γενικα με το κοουτσαρισμα στον επαναληπτικο με γαυρο.

 

Απο εκει και περα ομως:

 

1) Το καλοκαιρι κατα την διαρκεια των μεταγραφων καθε φορα που τον ρωταγαν για την ενισχυση ελεγε "δεν ασχολουμαι εγω". Οχι κυριε, ακομα κι αν η ομαδα λειτουργει ετσι (αποφασιζουν αλλοι για αυτα) οφειλεις να παρεις ξεκαθαρη θεση αν εισαι ευχαριστημενος με τις μεταγραφες, διαφορετικα παραιτεισαι. Οχι ολα καλα με ολους στην καμπουρα της ΑΕΚ.

 

2) καμια σοβαρη δουλεια να χωρεσει στην ομαδα τις μεταγραφες. Το να λες εχω 3 δεκαρια, δεν μου κανει ο Αρθο μενουν οι μισες μεταγραφες εξω, να παιζεις με την ομαδα της β´ εθνικης και μετα να σε γαμουν γαυροι του βορρα και του νοτου ειναι η ευκολη λυση στην καμπουρα της ομαδας και παλι

 

3) αυτο που εκανε στην τουμπα που ειπε στον Μπουονανοτε να εκτελεσει το κορνερ ειναι γελοιοτητα στην πλατη της ομαδας και παλι. Γενικα αυτο το Ντεμοστυλακι, ο ψευτοκαθωσπρεπισμος και η λουζερια του ποτέ δεν μου αρεσαν. Και ειναι και εντελως προσποιητα (μιλαμε για εναν απο τους "πεστε κατω" ετσι?). Στυλακι Ντεμη που καθιερωσαν αρκετοι λουζερς παικτες εκτος απο αυτον (Ζηκος, Λυμπεροπουλος, Κατσουρανης κλπ).

 

4) η εμμονη με παιχτες που δεν κανουν ουτε για τον Εργοτελη (Ανακογλου, Σοιλεδης, ? λατελλας, Κρισαντους κλπ), καθως και η επιμονη να βγαλει με το ζορι τον Τζανετοπουλο, πληρωθηκε παρα πολυ ακριβα.

 

5) το κοουτσαρισμα και η ψυχολογικη προετοιμασια σε τουμπα και ? ειραια ηταν τραγικα.

 

6) Γενικα δεν θεωρω οτι το εχει γενικα, αυτο φανηκε. Εχει αντιγραψει τον βατραχο του 90 αλλα καταφερε να μιμηθει μονο τα αρνητικα του. Εκνευριστικη δηθεν ηρεμια, γελοιες αλλαγες κλπ κλπ

 

 

Για τους παραπανω λογους, τον πουλο, εστω κι αν ο εργοδοτης του φταιει ακομα περισσοτερο απο αυτον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ροπονητης που ξερει μονο ενα συστημα δεν υπαρχει κακα τα ψεματα. Θελει και λιγη προσαρμοστικοτητα. Τοσο απλα και τοσο ομορφα. Κατι μου λεει πως μετα απο μια 3ετια αν μας φερουν στοιχειωδως σοβαρο και κανονικο κοουτς στον παγκο θα χυνουμε σαν μουλαρια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ο Δελλας το εχει και παρεχει μαλιστα, μιας και δεν ειναι ποδοσφαιριστης-προπονητης τυπου Κωστε. Εχει συγχρονες ιδεες και σωστη προπονητικη λογικη. Απλα στην φετινη ΑΕΚ δεν επρεπε να ηταν ποτε. Η μαλλον για να το θεσω καλυτερα στη φετινη ΑΕΚ χωρις μπατζετ. Μολις πηρε χαμπαρι οτι ο αλλος δεν θα βαλει σαλιο σου λεει θα φτιαξω μια νεανικη ομαδα, θα μαζευω λαχεια και πιτσιρικια και χρονο-χρονο θα χτιζω κατι καλυτερο ετσι ωστε καποια στιγμη σε 5 χρονια να χτυπησω πρωταθλημα.

 

Σωστη λογικη για ομαδες τυπου Ατρομητου αλλα στην ΑΕΚ και την ιστορια της τετοιο πραγμα δεν ανεχεται ποτε. Η ιστορια της ομαδας δεν της επιτρεπει κατι λιγοτερο απο διεκδικηση κουπας καθε χρονο. Λανθασμενα βεβαια (για μενα) και ειδικα με τα δεδομενα της τελευταιας 10ετιας, ο ΑΕΚτζης δεν θα μειωσει ποτε τις απαιτησεις του οποτε κατι τετοιο δεν αντεχεται.

 

Τωρα, εαν τα πραγματα ηταν διαφορετικα και ο αλλος ελεγε βαζω 10 χαρτια για να τα γαμησουμε ολα, ο Δελλας θα εκανε για προχωρησει μια τετοια ΑΕΚ με επιτυχια δεν μπορει να το πει κανεις και δεν θα το μαθουμε ποτε. 

 

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι εφοσον ολο το παραπανω το ηξερε ή το ειχε καταλαβει, γιατι δεχτηκε να συνεχισει και φετος. Θα μπορουσε να φυγει το καλοκαιρι ως μη αποτυχημενος και να χτισει καριερα. Ανετα. Οπως δεν καταλαβαινω γιατι ανεχτηκε να ειναι προπονητης μιας ομαδας που τα παντα τα οριζει ο Φρογκυ με τις ιδεες και την λογικη της δεκαετιας του 90'. Κατι που δεν θα του συγχωρησω κιολας, οπως δεν θα του συγχρησω και ποτε την 4αρα που προηλθε απο δικα του λαθη.

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Όσοι υποστηρίζετε ότι ο Δέλλας "το χει" μπορείτε σας παρακαλώ να μας πείτε τι είδατε στον προπονητή Δέλλα όλα αυτά τα χρόνια και καταλήξατε σ' αυτό το συμπέρασμα; 

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

καλα που ειδατε οτι ο δελλα ειναι προπονητης?

 

η ομαδα θα κερδιζε τις μικρες κατηγοριες και με τον βαζακα ή τον τιμο καβακα προπονητη.

 

στην α εθνικη τι εδειξε?    και παικτες να μην εχεις να κτυπησεις τα ντερμπι ,φτιαχνεις αμυνα γιανα το παλεψεις.

αυτος με παοκ και γαυρο εγινε ξεφτιλα

Link to comment
Share on other sites

Το τριμηνο Γεναρης-Απριλιος του 15' ειδα επιτελους τι πλανο ειχε ο Δελλας για την ΑΕΚ. Ταχυτητα στην αναπτυξη, κατοχη και πιεση ψηλα. Εξτρεμ που πατανε περιοχη για να σκοραρουν. Χαφ σκυλια που αλληλοσυμπληρωνονται αμυντικα και επιθετικα. ? αιχνιδι καθετο και οχι βαροτσαρκα, αριστερα, δεξια και σεντρα. Η ομαδα επαιζε ποδοσφαιρο συγχρονο και οχι μπαλα αλανας. Μοιραζε 4αρες και 5αρες στην κατηγοριας της παιζοντας ωραιο ποδοσφαιρο και ισοπεδωσε ομαδες μεγαλυτερης κατηγοριας, ενω κοντραρε στα ισια και σε διπλα παιχνιδια την περσινη καλυτερη ομαδα του πρωταθληματος αυτης. 

 

Η περσινη λοιπον ΑΕΚ μου δειχνει οτι ο Δελλας ξερει απο ποδοσφαιρο και εχει πλανο που μπορει να πετυχει στο μυαλο του. Τωρα γιατι η περσινη ΑΕΚ παρουσιαζε την φετινη εικονα δεν μπορω να το καταλαβω στο 100%. Η ελλειψη ποιοτικων προσθηκων σε σημεια κλειδια σιγουρα αποτελει σημαντικος παραγοντας, αλλα εκει δεν ευθυνεται αυτος. Ευθυνεται ομως στο οτι το ανεχτηκε ενω το ηξερε. Απο την αλλη φορτωθηκε και αλλα δυο 10αρια που λογω και ονοματος πρεπει να τα βαζει... με τα γνωστα αποτελεσματα... Δεν ξερω, δεν ειμαι σιγουρος για την φετινη κακη εικονα. Σιγουρα εχει ευθυνη αλλα οχι σε ποσοστο παραπανω του 30%

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου για τον Δελλα.

Γενικα σε γ´ και β´ εθνικη δεν ειχα μεγαλο προβλημα μαζι του, ουτε ημουν και τρομερα ευχαριστημενος βεβαια. Ουτε κρυο, ουτε ζεστη.

Μονο μεγαλο θεμα ειχα με την αλλαγη Ντακολ και γενικα με το κοουτσαρισμα στον επαναληπτικο με γαυρο.

Απο εκει και περα ομως:

1) Το καλοκαιρι κατα την διαρκεια των μεταγραφων καθε φορα που τον ρωταγαν για την ενισχυση ελεγε "δεν ασχολουμαι εγω". Οχι κυριε, ακομα κι αν η ομαδα λειτουργει ετσι (αποφασιζουν αλλοι για αυτα) οφειλεις να παρεις ξεκαθαρη θεση αν εισαι ευχαριστημενος με τις μεταγραφες, διαφορετικα παραιτεισαι. Οχι ολα καλα με ολους στην καμπουρα της ΑΕΚ.

2) καμια σοβαρη δουλεια να χωρεσει στην ομαδα τις μεταγραφες. Το να λες εχω 3 δεκαρια, δεν μου κανει ο Αρθο μενουν οι μισες μεταγραφες εξω, να παιζεις με την ομαδα της β´ εθνικης και μετα να σε γαμουν γαυροι του βορρα και του νοτου ειναι η ευκολη λυση στην καμπουρα της ομαδας και παλι

3) αυτο που εκανε στην τουμπα που ειπε στον Μπουονανοτε να εκτελεσει το κορνερ ειναι γελοιοτητα στην πλατη της ομαδας και παλι. Γενικα αυτο το Ντεμοστυλακι, ο ψευτοκαθωσπρεπισμος και η λουζερια του ποτέ δεν μου αρεσαν. Και ειναι και εντελως προσποιητα (μιλαμε για εναν απο τους "πεστε κατω" ετσι?). Στυλακι Ντεμη που καθιερωσαν αρκετοι λουζερς παικτες εκτος απο αυτον (Ζηκος, Λυμπεροπουλος, Κατσουρανης κλπ).

4) η εμμονη με παιχτες που δεν κανουν ουτε για τον Εργοτελη (Ανακογλου, Σοιλεδης, ? λατελλας, Κρισαντους κλπ), καθως και η επιμονη να βγαλει με το ζορι τον Τζανετοπουλο, πληρωθηκε παρα πολυ ακριβα.

5) το κοουτσαρισμα και η ψυχολογικη προετοιμασια σε τουμπα και ? ειραια ηταν τραγικα.

6) Γενικα δεν θεωρω οτι το εχει γενικα, αυτο φανηκε. Εχει αντιγραψει τον βατραχο του 90 αλλα καταφερε να μιμηθει μονο τα αρνητικα του. Εκνευριστικη δηθεν ηρεμια, γελοιες αλλαγες κλπ κλπ

Για τους παραπανω λογους, τον πουλο, εστω κι αν ο εργοδοτης του φταιει ακομα περισσοτερο απο αυτον.

. Τιποτε αλλο
Link to comment
Share on other sites

προπονητης που συστηματικα στα δυσκολα ματς κατεβαζει ειτε λαθος συστημα ειτε κανει λαθος αλλαγες δεν κανει, μπορει να κανει στο μελλον δεν το ξερω.

 

το περσυνο ματς στο ΟΑΚΑ το φετινο στην Τουμπα και στο καραισκακη μαζι με τα ματς στα περσυνα πλειοφ ειναι σαφη δειγματα οτι δεν εχει απογαλακτηστει και επειδη το ροστερ ειναι ελλειπες και δεν εχει στηθει σωστα το να εχεις εναν προπονητη που δεν εχει τροπο να το βοηθησει ειναι μεγαλο μειον.

 

αυτο το μεγαλο μειον φανηκε και στην ξανθη οπου φοβηθηκε, φανηκε και στην βεροια οπου απλα πανικοβληθηκε και εβαζε μεσα οτι ειχε για να κανει το ματς ροντεο.

 

μπορει στο μελλον να γινει καλος προπονητης αφου εχει παραστασεις απο σοβαρα πρωταθληματα και καλους προπονητες ομως στην παρουσα φαση αντι να σε ανεβαζει σε εριχνε 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ναι, με τις Επισκοπές έπαιζε όμως. Το θέμα είναι ότι φέτος δεν μπόρεσε ούτε στο ελάχιστο να παίξει κάτι αντίστοιχο. Το μόνο ματς που θα μπορούσε να επικαλεστεί κανείς είναι με τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ. Εκεί ναι. Αλλά οπουδήποτε αλλού κλήθηκε να παίξει σε υψηλότερο επίπεδο είτε στην Α εθνική, είτε με δυνατές ομάδες της Β (Ηρακλής & Απόλλων) τα έκανε σκατά.

Link to comment
Share on other sites

Το λαθος που εγινε ειναι στο τελος της προηγουμενης σεζον.

Επρεπε να ειχε γινει η αλλαγη. Ειναι κατι που παραδεχεται ο ΔΜ.

Θεμα ηθικης ? Θεμα καπριτσιου ? Θεμα εν λευκω βατραχου ?

? ειτε ο,τι θελετε. Το παραδεχθηκε παντως μετα την Τουμπα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, με τις Επισκοπές έπαιζε όμως. Το θέμα είναι ότι φέτος δεν μπόρεσε ούτε στο ελάχιστο να παίξει κάτι αντίστοιχο. Το μόνο ματς που θα μπορούσε να επικαλεστεί κανείς είναι με τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ. Εκεί ναι. Αλλά οπουδήποτε αλλού κλήθηκε να παίξει σε υψηλότερο επίπεδο είτε στην Α εθνική, είτε με δυνατές ομάδες της Β (Ηρακλής & Απόλλων) τα έκανε σκατά.

 

Με τις Επισκοπες ειχε την απαραιτητη παραπανω ποιοτητα για να μπορεσει να το δειξει. Εκει μπορεσε, εκει το εδειξε. ? οιοτητα που φετος δεν ενισυχθηκε για να το δειξει με συνεπεια και συνεχεια. ? οτε θα καταλαβουμε οτι το ροστερ της φετινης ΑΕΚ ετσι οπως ειναι στημενο ειναι μαξιμουμ 5αδας? Αυτο δεν ειναι θεμα προπονητη οπως ολοι καταλαβαινουμε αν και οπως ειπα και αυτος εχει την ευθυνη του οσο του αναλογει ειδικα που το ανεχτηκε. Εκτος ας πουμε οτι πιστευουμε τις διαρροες οτι του εφερνε ο αλλος Ιμπισεβιτς και επειδη δεν ηταν καλος στο μαν του μαν δεν τον ηθελε. Μεγαλα παιδακια ειμαστε ολοι μας Σταυρο..

 

Δεν λεω οτι ο Δελλας ειναι προπονηταρα, ο χρονος θα το δειξει. Αυτο που λεω ειναι και αυτο που σου απαντησα στην ερωτηση σου, ποτε ο Δελλας εδειξε οτι εχει ιδεα προπονητικης, εχει πλανο στο παιχνιδι και εβγαλε τη δουλεια του στον αγωνιστικο χωρο. 

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Με τις Επισκοπες ειχε την απαραιτητη παραπανω ποιοτητα για να μπορεσει να το δειξει. Εκει μπορεσε, εκει το εδειξε. ? οιοτητα που φετος δεν ενισυχθηκε για να το δειξει με συνεπεια και συνεχεια. ? οτε θα καταλαβουμε οτι το ροστερ της φετινης ΑΕΚ ετσι οπως ειναι στημενο ειναι μαξιμουμ 5αδας? Αυτο δεν ειναι θεμα προπονητη οπως ολοι καταλαβαινουμε αν και οπως ειπα και αυτος εχει την ευθυνη του οσο του αναλογει ειδικα που το ανεχτηκε. Εκτος ας πουμε οτι πιστευουμε τις διαρροες οτι του εφερνε ο αλλος Ιμπισεβιτς και επειδη δεν ηταν καλος στο μαν του μαν δεν τον ηθελε. Μεγαλα παιδακια ειμαστε ολοι μας Σταυρο..

 

Δεν λεω οτι ο Δελλας ειναι προπονηταρα, ο χρονος θα το δειξει. Αυτο που λεω ειναι και αυτο που σου απαντησα στην ερωτηση σου, ποτε ο Δελλας εδειξε οτι εχει ιδεα προπονητικης, εχει πλανο στο παιχνιδι και εβγαλε τη δουλεια του στον αγωνιστικο χωρο. 

Θα σε άρχιζα στα δικεφαλάκια, στα +άπειρο, στα quote με σχόλια "Ακριβώς Έτσι", αλλά με στοιχειώνει ο Ντ' Ακόλ πέρσι στο ΟΑΚΑ, ο Ανάκογλου στην Τούμπα και το όραμα στην αλλαγή στο Καραϊσκάκη. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×