Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Γιατί ασχολείται με το ποδοσφαιρικό τμήμα; Εκεί έβαλε τον Θεράπεια

Ελα μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας τωρα ρε συ...! Αλλα και αυτο να συμβαινει και μονο που γραφεις ΕΚΕΙ ΕΒΑΛΕ σημαινει οτι ασχολιεται και ασχοληθηκε.Δηλαδη ασχοληθηκε μια φορα βαζοντας τον Ντουσαν εκει και δεν θα ξανασχοληθει ποτε οτι σκατα και να συμβει? Ρε συ δεν ειμαστε ΕΕΑ εδω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν ασχολιεται αλλα αυτος καθοριζει τα μπατζετ και διαλεγει επιθετικους παλαιμαχους γιατι τους συμπαθει ε?

 

Οταν λες δεν ασχολιεται μηπως ενοοεις δεν κανει τις αλλαγες στο ημιχρονο? Ε ναι οκ εκει δεν ασχολιεται ! Τις εκανε ο ΤΣΑΤΣΟΣ του.

Link to comment
Share on other sites

διαφωνω απο οπου και αν το πιασεις αλλα δεν πειραζει. 

 

ο δελλας ηταν τσιρακι και αρλεκινος του απεθαντου 

 

ας μη  ηταν να μιλουσε οταν επρεπε αν πιστευε οτι του σκαβουν το λακο, ολα τα αλλα που λεει τωρα ειναι πιπες 

 

δεν ακουστηκε μια φορα απο τα χειλη του η λεξη φταιω εγω μια ζωη ευχαριστημενος με τα παιδια κτλπ.

 

ελα μακρυα και αγαπημενοι, θα ερθει ο επομενος θα κριθει και ο επομενος 

Ε γι αυτο λεω. Θα ερθει ο επομενος και δεν θα ειναι τσιρακι του Ντουσκο και θα λεει οτι φταιει αυτος. Θα αξιοποιηθει και το ροστερ, θα παιξει και ο παικταρας και ολα καλα.

Θα δουμε μια ΑΕΚ μεγαλη ΑΕΚ οπως τη θυμομαστε εμεις οι αεκτζηδες που ελεγε και ο Μακης.

 

Εγω το Δελλα προπονητικα τον κρινω ελλιπεστατο. Λεω ομως οτι ο συγκεκριμενος εδω και πολυ καιρο λειτουργουσε σαν αλεξικεραυνο αποδυτηριων και απορροφουσε τους κραδασμους απο ολα τα αρχιδια που θελουν να παρουσιαζουν λαθος εικονα στο Μελισσανιδη. Διοτι ΟΛΑ στην ΑΕΚ κινουνται γυρω απο αυτο: να πουλαμε εκδουλευση στο Μελισσανιδη χωρις να μας το εχει ζητησει. 

 

Τωρα λοιπον που θα κουβαληθει ο Χ-Ψ Γκραθια, η ΑΕΚαρα θα μαγεψει με το ροστερ που εφτιαξε ο βατραχος και ο γιγας Μπρανκο. Θα ερθει και ο Ροντριγκες το Γεναρη και η ομαδα θα γαμαει. Μετα καλοκαιρακι, ονοματα, μεταγραφες, παμε για πρωταθλημα και τον Οκτωβρη του 16 ντεζαβυ. Μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ε γι αυτο λεω. Θα ερθει ο επομενος και δεν θα ειναι τσιρακι του Ντουσκο και θα λεει οτι φταιει αυτος. Θα αξιοποιηθει και το ροστερ, θα παιξει και ο παικταρας και ολα καλα.

Θα δουμε μια ΑΕΚ μεγαλη ΑΕΚ οπως τη θυμομαστε εμεις οι αεκτζηδες που ελεγε και ο Μακης.

 

Εγω το Δελλα προπονητικα τον κρινω ελλιπεστατο. Λεω ομως οτι ο συγκεκριμενος εδω και πολυ καιρο λειτουργουσε σαν αλεξικεραυνο αποδυτηριων και απορροφουσε τους κραδασμους απο ολα τα αρχιδια που θελουν να παρουσιαζουν λαθος εικονα στο Μελισσανιδη. Διοτι ΟΛΑ στην ΑΕΚ κινουνται γυρω απο αυτο: να πουλαμε εκδουλευση στο Μελισσανιδη χωρις να μας το εχει ζητησει. 

 

Τωρα λοιπον που θα κουβαληθει ο Χ-Ψ Γκραθια, η ΑΕΚαρα θα μαγεψει με το ροστερ που εφτιαξε ο βατραχος και ο γιγας Μπρανκο. Θα ερθει και ο Ροντριγκες το Γεναρη και η ομαδα θα γαμαει. Μετα καλοκαιρακι, ονοματα, μεταγραφες, παμε για πρωταθλημα και τον Οκτωβρη του 16 ντεζαβυ. Μια χαρα.

 

ο αλεξικεραυνος οταν επρεπε να σηκωσει αναστημα φυτευτηκε στην γη οποτε μου ειναι αδιαφορα απο εκει και περα οτιδηποτε αλλο, και δικιο να εχει για αρθο ειχε αδικο για τον σοιλεδη ειχε αδικο για τον πλατελλα ειχε αδικο για τον τζανετοπουλο ειχε αδικο περσυ για τον καθε ροβα.

 

 

θα κουβαληθει ο Χ,Ψ και θα κριθει και αυτος οπως κριθηκε ο δελλας με τα ελαφρυντικα που ειχε ο δελλας με ενα ροστερ που ειναι με σοβαρες ελλειψεις

Link to comment
Share on other sites

Να σου θυμισω επισης Μητσο τι εγινε οταν αποφασισαν να φαγωθει ο παπατζης που δεν εβαζε 90 λεπτα τον παικταρα Λεοναρντο και ηρθε ο μεγαλος Κωστε που ηξερε τι σημαινει ΑΕΚ και ηταν και ντουσανοπαιδι. Και πιο πισω με το Σερρα και παλι τον Κωστε. Και μετα με το Λινεν που ξεμπροστιαζε (αυτο που δεν εκανε ο δελλας) και ηρθε ο πειθηνιος Τράι για το "ερχομαστε". 

Απο το 96 και μετα ιδιο προβλημα αυτη η ομαδα, να μη στεριωνει προπονητης μετα το χρυσο κεφαλαιο. ? εριεργο πραγμα. Ακομα κι ο ιδιος γυρισε και δεν καταφερε να ξεπερασει τον εαυτο του. Ενα διαστημα εκανε και τον ? ροεδρο επι Θανοπουλου και εβαζε και το Δημητριαδη να οργανωνει ντου στη Γραμμου. Αλλα αυτα δεν πειραζει, τα ξεχναμε. Τωρα ο βολικος ητανε ο Δελλας. Την πρωτη χρονια ητανε ο Λυμπεροπουλος, τη δευτερη ο Ζηκος, τωρα ο Δελλας. "φταινει που δε μιλησαν" και τα λοιπα. Να πουνε τι; Οτι πρεπει να φυγει ο Μπαγεβιτς και η νοοτροπια μετα το 96 για να δεις ασπρη μερα; Και να το πουνε που; Στους αυλικους που απ το πρωι μεχρι το βραδυ γλειφουνε το αφεντικο; Στο Δημητριαδη; Στον Ατματσιδη; Στο Μιχαλη το Βλαχο; Στο Λετσα; ? ου; Υπαρχει κανενας μεσα στην ΑΕΚ σημερα που ειτε ετσι ειτε αλλιως δεν ειναι συνδεδεμενος με το Μπαγεβιτς;

Link to comment
Share on other sites

ο αλεξικεραυνος οταν επρεπε να σηκωσει αναστημα φυτευτηκε στην γη οποτε μου ειναι αδιαφορα απο εκει και περα οτιδηποτε αλλο, και δικιο να εχει για αρθο ειχε αδικο για τον σοιλεδη ειχε αδικο για τον πλατελλα ειχε αδικο για τον τζανετοπουλο ειχε αδικο περσυ για τον καθε ροβα.

 

θα κουβαληθει ο Χ,Ψ και θα κριθει και αυτος οπως κριθηκε ο δελλας με τα ελαφρυντικα που ειχε ο δελλας με ενα ροστερ που ειναι με σοβαρες ελλειψεις

? οιος ακριβως ειναι ο δεξιος πλαγιος για να βγει ο Βαγγελης ο ? λατελλα, αυτη η τεραστια συμπαθεια μου; ? οιοι ειναι οι παικτες γραμμης που εχεις πλην ? λατελλα και Μπαρμποζα που τους εχεις απο προπερσι και περσι; Να βαλουμε κατω το ροστερ να δουμε ρε παιδι μου. Διοτι οταν ζητουσε παικτες και πλαγιους, ηρθε ο Βαργκας "που παιζει δεξια" και ο Μπουονανοτε "που παιζει και αριστερα". Και οταν ειπε ειπθετικο, εκει μιλησε το μπιγκ μπος και ηρθε ο μεγας Ραφικ "που θα ειναι αγγελουδι". Για στοπερ τα εχουμε πει. Οταν ειδε οτι ο Αρθο δεν του κανει, του επανε να σου φερουμε τον παικταρα το ροντρογκες τον Ουρουγουανο που αρεσει και στον Τσιλη.

 

Τωρα, αν πιστευουμε τα περι Ιμπιζεβιτς και τα λοιπα, τοτε κακως κανουμε κουβεντα. Αυτα ειπε παντως ο Μελισσανιδης και προφανως επειδη ΔΕΝ ηταν παρων στο μεταγραφικο μητινγκ ΕΤΣΙ του μεταφερθηκαν, ας μαντεψουμε απο ποιον. Ας μαντεψουμε ποιος ειπε "δεν παιζει μαν του μαν ο Ιμπιζεβιτς" και το πεταξε μετα ο Τιγρουα στα βασανια που πηγαν να τον βρουν. Να δουμε ποιος ταϊζει σανο και ποιος εγραφε για πρωταθλημα ΑΜΕΣΩΣ απο την πρωτη χρονια με παικταραδες, ποιος εβαζε να κανουν inquiry για τον Φαν Ντερ Φααρτ και μετα εφερνε το Βαργκας, να δουμε πως εγινε η επιλογη του τερματοφυλακα και με ποια κριτηρια, αν ειναι δειγμα σοβαρης ομαδας αυτο. 

 

Να τα βαλουμε κατω ρε παιδι μου και να δουμε ποιος φταιει πραγματικα. Διοτι το 09/10 δεν εφταιγε ο προπονητης, εφταιγε το ροστερ ? ανθρακικου και ο Ντεμης. Σημερα φταιει ο Δελλας ΜΟΝΟ. Ετσι προυσιαζεται απο ολα τα τρωκτικα αυτη η ιστορια, τρωκτικα που εδω και εναμισι χρονο μουρμουρανε για το Δελλα και προκρινανε λυσεις Σα ? ιντο. Τωρα φτασαμε στο τραγικο σημειο να προτεινει προπονητες στην ΑΕΚ ο Αχιλλεας. Σε αυτο το σημειο εχει ξεπεσει η ΑΕΚ, να ψαχνει προπονητη και να λεει ο κουμαντος οτι ο Στελιος "δεν ειναι ΑΚΟΜΗ ετοιμος". Ο γεννηθεις το 1961 Στελιος, στο ανθος της ηλικιας του, δεν ειναι ακομη ετοιμος. Οταν εξηνταρισει και ο Στελιος θα ειναι ετοιμος. Και θα δουμε μπαλαρα "οπως τοτε". Μερες 90...

Link to comment
Share on other sites

σε αυτο διαφωνει κανεις αλλα δεν θα βγαλουμε τον δελλα λαδι και δεν μιλαω προπονητικα για τα υπλοιπα ρε χρηστο 

 

να βγει να μιλησει οταν πρεπει ακομα και αν σημαινει οτι πρεπει να φυγει 

 

εσυ και εγω και εδω μεσα ολοι βλεπουν το κακο που κανει ο απεθαντος ο πολυς κοσμος ομως τον εχει χρυσο κεφαλαιο και ο δελλας επρεπε να τον εκθεσει οχι να κανει το αλεξικεραυνο.

 

δεν εχεις δεξιο πλαγιο μην παιξεις 4-2-3-1 

 

δεν σου πηρανε δεξιο πλαγιο βγες και πεστο χρηστο μου οχι τουμπεκι και αγιος ο θεος.

 

αν ολες οι μεταγραφες δεν εγιναν σοβαρα δεν γινεται να βγενεις και να λες εγω δεν μιλαω γι αυτα τι εισαι ρε μλκ και δεν μιλας καθαριστρια ?

 

προπονητης δεν εισαι ? βγες και πες οτι δεν μου πηρανε αυτα που ηθελα, γιατι τον προστατευεις? ξερεις γιατι ? γιατι ησουν βολεμενος 

 

τις τακτικες του απεθαντου τις ξερουμε μαθαμε οτι και ο δελλας αποφασισε 2,5 χρονια να τον καλυπτει για να μην χασει την θεση του.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Μίστερ Τραϊανός, άργησες φίλε.

Άργησες πολύ.

Αυτό που ξεκίνησες πέρσι, έπρεπε να το τελειώσεις και όχι να κάνεις την κότα.

 

Και για αυτόν και μόνο τον λόγο, έχεις τεράστιο ποσοστό...ενοχής.

 

Αν συνέχιζες πέρσι και ξέρναγες όλα όσα ξέραμε, τότε όλοι θα ήμασταν μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

και να επαιξε μπουνιες ειναι η πρωτη φορα η τελευταια που γινεται στην ομαδα?

 

εισαι ρε προπονητης επεβαλε πειθαρχια δεν σε στηριζει η διοικηση σηκω φυγε τι περιμενες δηλαδη 

 

σε πειραξε που σε κατηγορησε ο μελισσανιδης στην οριτζιναλ και θιχτηκε ο ψυχισμος σου? δηλαδη αν δεν σε κατηγορουσε ο μελισσανιδης θα συνεχιζες κανονικα σαν να μην τρεχει τπτ?

 

O καθενας εχει τα δικα του ορια αλλα κατα τη γνωμη μου η φαση με τις διαρροες αρκει απο μονη της για να εξηγησει την παραιτηση του προπονητη. Εν τελει ας ειχαν την αξιοπρεπεια να τον διωξουν. Εδω φτασαμε να διαβαζουμε γελοιοτητες για το Δελλα που δεν ηθελε μαζι με το Μπαγιεβιτς την ενισχυση της ομαδας αλλα εν τελει φταιει μονο αυτος και Ντουσαν μεχρι το 3030

Link to comment
Share on other sites

"Με αυτες τις μεταγραφες παω απο 5ος εως 3ος".

 

Το ειπε ή πεταγε αετο το κακοκαιρι οταν εμεις ανεβαζαμε πιεση διαβαζοντας 12 τη νυχτα αν εκλεισε αριστερος μπακ?

 

Αντε μου στο καΥλο λοιπον και να μας γραφεις.

 

Υγ. Ζαστρε, δεν πρεπει να καταλαβαινει κανεις τι ακριβως θες να πεις. Οτι επειδη δεν φταιει πρωτος αυτος, πρεπει να τον τρωω στην μαπα κι αλλο? ε, οχι ρε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβα οτι ο Ζαστρος λεει πως η πουστρα ο βατραχος δημιουργει και θα δημιουργει συνθηκες ασφυξιας σε οποιον νιωσει οτι απειλει τον μυθο του. Δεν ειναι αναγκη να κανει τιποτα, αρκει να μεταφερει αλλιως αυτος τα πραγματα στο αφεντικο και απο εκει και περα ο δηματος στους ΑΡΔ κτλ κτλ. Φερνεις πχ αυριο προπονηταρα. Τι χρειαζεται η ομαδα; Θελει ενα CF, ενα RW και ενα CB. ? ολυ ομορφα. Ο νεος κοουτς θα ζητησει 3 παιχτες των 500,000€ ισως οχι ελευθερους δηλαδη ενα πιθανο budget τον Γεναρη 3,900,000€. Θα το πει ο κοουτς στην Ντουσκαρα, αυτη θα πει ναι, θα το μεταφερει στον Μελισσανιδη αυτος θα παθει εγκεφαλικο και ακομη και αν ο Μελισσανιδης αποφασισει να το κανει (λεμε καμια μαλακια) ο Ντουσαν θα αρχισει τα "παντως εγω διαφωνω", "και γιατι πηραμε Αρθο, Μπουονανοτε, Βαργκας, Τζεμπουρ" κτλ. Θα βγει δυσφορια απο το γραφειο τυπου της ΑΕΚ και παμε στο καλοκαιρι. Θα πει ο προπονητης να σπασεις 7-8 συμβολαια (εδω φετος ζοριζονταν με Σαρρη και Ροβα) και να φερει 5-6 παιχτες. Ε απο αυτους του Γεναρη ισως δεν εχει βγει και καποιος, ο Ντουσαν θα λεει στον Μελ οτι χαλαει πολλα λεφτα τσαμπα ο νεος κτλ κτλ. Τελικα θα τα σπασουν και θα αναλαβει ο Στελιος ολη τη χρονια του χρονου (ειδικα αν παει καλα στα επομενα 3 ματς). ? ως σκριβως μπορει ενας κοουτς να διαχειριστει ολο αυτο; Να μιλησει που και να πει τι; Να αρχισει τους κατσους σαν τον Μαλεζανι στην συνεντευξη τυπου, οτι ο προεδεος βαζει λεφτα και τι λετε οι δημοσιογραφοι; Και μετα θα ειναι ο γραφικος της παρεας.. Η κατασταση ειναι απελπιστικη.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προφανες πως ο Ντουσαν καπου αγχωθηκε γτ ο Δελλας ειχε ερισμα στον κοσμο. Σου λεει που να επαιρνε και κανενα κυπελλο. Το εχασε περσι στο παρατσακ και βγηκε αμεσως η Ντουσκαρα να κανεξ δηλωση οτι χαθηκε η προκριση στο Κραισκακη. Ειχε ξαναμιλησει ποτε ως τοτε για την αγωνιστικη πορεια της ομαδας; Οχι. Ε μιλησε τοτε.. Για εμενα εκεινη η δηλωση ηταν το σημειο 0.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος προπονητης βλεπει οτι καλλιεργουνται απο κυκλους της ? ΑΕ και τους αρδ μεγαλυτερες προσδοκιες απο αυτες που σηκωνει το μπατζετ, το ροστερ και γενικα η ομαδα, βγαινει και το λεει. Και αν τον διωξουν φευγει και σαν μαγκας.

 

Δεν πεταει αετο τον Αυγουστο, μετα τρωει πουτσες και μετα νιωθει αδικημενος.

 

Επισης τα τεσσερα μπορουσε ανετα να αποφυγει. Ειναι σκορ ντροπη και φταιει σε μεγαλο βαθμο και αυτος.

 

Επισης καναμε διαφορα poll εδω μεσα για το κοουτσαρισμα του Δελλα σε διαφορα ματς, γνωριζοντας τι ροστερ εχει πλεον στα χερια του.

Ριξτε μια ματια στο τι ψηφισε η συντριπτικη πλειοψηφια.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ αυτη για να παιξει Ευρωπη του χρονου εγω ξερω οτι πλην των 6 (Μπακακης-Μανταλος-Σιμοες-Γιοχανσον-Μπαρμποσα-Ντιντακ) θελει 5 βασικους παιχτες. Να πεις 3 των 400,000€ και 2 των 700,000€. Μιλαμε για 2,600,000€. Βαλε και ενα 500,000€ ο καθενας αν ειναι κανονικοι παιχτες με λεφτα παμε στα συν 2,500,000€, αρα ανεβαινουμε στα 5,100,000€. Βαλε και σχετικες αναπροσαρμογες στους υπαρχοντες 6 απο ενα 150,000€ μας κανει 900,000€ αρα ανεβαινουμε στα 6,000,000€. Βαλε και κανα 6 ας πουμε συμβολαια που θα πρεπει να σπασουν αλλα 600,000€ για αποζημειωσεις παμε στα 6,600,000€. Συνολικα δηλαδη ενας σοβαρος κοουτς, για να συνεφερει αυτο το μαυρο χαλι ροστερ θελει ως του χρονου τον Αυγουστο 7,000,000€ και ελπιζεις να μην πεσεις σε καμια Αγγλικη ομαδαρα στα προκριματικα του Γιουροπα γτ εισαι και αφαντος πλεον.. Δεν ξερω ποσο πιθανο ειναι να διατεθει μια 7αρα μινιμουμ.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα οπως πανε τα πραγματα ομαδα θα αποφασισουν να φτιαξουν την σεζον 2017-2018 και αν. Φετος θα παιξει τρια ματς ο Στελιος να δειξει πως το 'χει. Μετα θα ρθει ενας Γκραθια που θα σκουπιστει το καλοκαιρι γτ δεν θα κανει τον μαλακα σαν τον Δελλα. Θα φας καμια φαπα στο Γιουροπα και θα μεινεις εκτος. Αρα θα ξεκινησεις με Στελιο που εδειξε περσι (φετος) πως το χει την σεζον 2016-2017. Γκρινια μουρμουρα κτλ επι 100 απο αυτα που χουμε φετος. Οκτωβρη μηνα θα παρει πουλο ο Στελιος καλη ωρα και θα πας με κανεναν Κωστενογλου μεχρι να τελειωσει η σεζον και να απευθυνθουν στον Ντεμη για την σεζον 2017-2018 εφοσον ο βατραχος θα χει εξαφανισει ως τοτε καθε ντεμικο στοιχειο (θα χει αποδομηθει οσο δεν παει απο τους ΑΡΔ). Θα ερθει ο Ντεμης και θα πρεπει να ξαναστησει κατι με καμμενα απο τους ΑΡΔ προσωπα.. Μιλαμε απελπισια.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όλους σας, αλλά θα μου πει κανείς, σοβαρά όμως, τον Σιμόες γιατί τον έβγαλε το Σάββατο; 

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα ανεξαρτητως του πως παιζει ο νεος προπονητης θελει 4 παικτες.

Άποψή μου. Φορ, φτερα και στοπερ. Το θεμα μας βεβαια ειναι ακομα ο Δελλας και κακως παντα κατα τη γνωμη μου. Εκανε σοβαρα λαθη οπως εκαναν κι ολοι οι αλλοι του οργανισμου. Απο τον πρωτο εως τον τελευταιο.

Θα μου πειτε γιατι την πληρωνει αυτος.

Το καλοκαιρι λοιπον ειχαμε την ιδια κουβεντα και οι περισσότεροι απο εμας του ριξαμε ευθυνες που δεν πηγε το εργο μεχρι τελους κι εσκυψε μεση σε γκρανκασες. Ας προσεχε. Εκει ακριβως ειναι που χανει τα δικια του.

Αυτο συμπληρωθηκε με τρικυμιες στα περισσοτερα φετινα ματς κι εδεσε το βυσσινο.

Για βατραχο τα ακουω βερεσε. Οποιος αδικειται ή σκαβεται απο τον ευθυτενη ας βγει να τα κανει πουτανα. Τα υπολοιπα ειναι θεωριες.

Τα ξερουμε ειμαστε βεβαιοι οτι ειναι πουτανα αλλα κανεις απο τους αδικημενους δε βγαζει κιχ.

Ε λοιπον κι αυτοι πουτανες ειναι βολεψακηδες και μπινεδες.

Τα αλλα ειναι οπτασιες.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όλους σας, αλλά θα μου πει κανείς, σοβαρά όμως, τον Σιμόες γιατί τον έβγαλε το Σάββατο;

 

Για να δειξει οτι η ομαδα εχει κενα συμφωνα με την ανακοινωση Κολοσσου και γιατι η ΑΕΚ ειναι μεγαλη ομαδα και αρα δεν ασχολειται με τιμητικες ηττες. Τι 1-0 τι 7-0 ασουμε

Link to comment
Share on other sites

Για να δειξει οτι η ομαδα εχει κενα συμφωνα με την ανακοινωση Κολοσσου και γιατι η ΑΕΚ ειναι μεγαλη ομαδα και αρα δεν ασχολειται με τιμητικες ηττες. Τι 1-0 τι 7-0 ασουμε

Ληλαδής... μια ήττα με 1-0, είναι το ίδιο με μια ήττα 4-0;

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα ανεξαρτητως του πως παιζει ο νεος προπονητης θελει 4 παικτες.

Άποψή μου. Φορ, φτερα και στοπερ. Το θεμα μας βεβαια ειναι ακομα ο Δελλας και κακως παντα κατα τη γνωμη μου. Εκανε σοβαρα λαθη οπως εκαναν κι ολοι οι αλλοι του οργανισμου. Απο τον πρωτο εως τον τελευταιο.

Θα μου πειτε γιατι την πληρωνει αυτος.

Το καλοκαιρι λοιπον ειχαμε την ιδια κουβεντα και οι περισσότεροι απο εμας του ριξαμε ευθυνες που δεν πηγε το εργο μεχρι τελους κι εσκυψε μεση σε γκρανκασες. Ας προσεχε. Εκει ακριβως ειναι που χανει τα δικια του.

Αυτο συμπληρωθηκε με τρικυμιες στα περισσοτερα φετινα ματς κι εδεσε το βυσσινο.

Για βατραχο τα ακουω βερεσε. Οποιος αδικειται ή σκαβεται απο τον ευθυτενη ας βγει να τα κανει πουτανα. Τα υπολοιπα ειναι θεωριες.

Τα ξερουμε ειμαστε βεβαιοι οτι ειναι πουτανα αλλα κανεις απο τους αδικημενους δε βγαζει κιχ.

Ε λοιπον κι αυτοι πουτανες ειναι βολεψακηδες και μπινεδες.

Τα αλλα ειναι οπτασιες.

Το οτι ο Ντουσαν μεσω ΑΕΚ και Γαβρου εχει ταισει οτι ΑΡΔ υπαρχει 25 χρονια τωρα δηλαδη και εκτελει στην κοινη γνωμη οποιον δεν γουσταρει ειναι οπτασια;

Link to comment
Share on other sites

Ληλαδής... μια ήττα με 1-0, είναι το ίδιο με μια ήττα 4-0;

Συμφωνα με την λογικη Δελλα ναι

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ο Ντουσαν μεσω ΑΕΚ και Γαβρου εχει ταισει οτι ΑΡΔ υπαρχει 25 χρονια τωρα δηλαδη και εκτελει στην κοινη γνωμη οποιον δεν γουσταρει ειναι οπτασια;

Δεν το καταλαβες. Δε μιλησα για αρδ.

Ειναι μπινες το ξερουμε ολοι.

Αυτοι οι γαμιοληδοι που αδικηθηκαν αυτα τα χρονια

Ζηκοι Λυμπεροπουλοι Κορδελες γιατι δεν τα κανουνε πουτανα ?

Τι φοβουνται ? Μη τους κοψει τη φαβα ?

Θεωριες μονο ? Συνωμοσιες και η κρυφοπουτανα καθαρη ?

Ε ας τη φανε στη μαπα ολοι αφου δεν τον βγαζουν στα μανταλακια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το καταλαβες. Δε μιλησα για αρδ.

Ειναι μπινες το ξερουμε ολοι.

Αυτοι οι γαμιοληδοι που αδικηθηκαν αυτα τα χρονια

Ζηκοι Λυμπεροπουλοι Κορδελες γιατι δεν τα κανουνε πουτανα ?

Τι φοβουνται ? Μη τους κοψει τη φαβα ?

Θεωριες μονο ? Συνωμοσιες και η κρυφοπουτανα καθαρη ?

Ε ας τη φανε στη μαπα ολοι αφου δεν τον βγαζουν στα μανταλακια.

Μα πως θα τα κανεις πουτανα οταν εχεις ολα τα ΜΜΕ απεναντι σου; Γιατι τα ΜΜΕ Ντουσαν στηριζουν και εχουν μεγαλη δυναμη

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×