Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν θα δεις ξανα νικη ποτεεεεεεε Τραιανεεεεεεεε Τραιανεεεεεεε χαχαχαχαχαχαχα LOSER οπως παντα τον ηπιε στο τελος παλι ! ? αντως μια χαρα τα παει προς τον υποβιβασμο και την Γ Εθνικη ...! ? ροπονητης για ομαδες ηθελημενα πεσμενες ! Ουστ και να μην σε ξαναδουμε ουτε ζωγραφιστο....ΓΛΥΦΤΗ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θελεις να ριξεις την ομαδα σου ? Εχεις χρεη ? Φοβασαι μηπως και δεν πεσεις? Η λυση ειναι μια ! ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΒΔΕΛΛΑΣ !

Φτηνος οικονομικος υπακουος και φερνει παντα εις περας την αποστολη της πτωσης για μηδενισμο χρεων.

Τραιανος βΔελλας ! Εγγυηση πτωσης ! ? αρε και δεν θα χασεις !

? ροσφορες για ομαδες που θελουν νεο γηπεδο μειωση μπατζετ και δεν χρειαζεται ΦΟΡ ! Ολοι οι χρεωμενοι προεδροι παρτε σειρα ....θα σας προλαβει ολους !

 

gnX77Mw.png

 

 

Οι πλατες που εβαλες ρε ΤΣΑΤΣΕ 3 χρονιες στην ΤΖΑΜ? ΑΤΖΗ και την ΤΣΑΤΣΑ του απο ΣΕΡΒΙΑ δεν θα την ξεχασω ποτε ! Δεν θα ξανακανεις ΝΙΚΗ ως προπονητης ρε αποτυχημενε ! Μας γαμησες ξεφτιλισμενε Υ? ΑΛΛΗΛΕ του ΑΟΡΑΤΟΥ Τζαμπατζη λες και σε πληρωνε αυτος....ΛΑΜΟΓΙΟ ε ΛΑΜΟΓΙΟ η ΑΕΚ απο τα εσοδα της σε πληρωνε !!! Ξεφτιλισμενε για να παιζουμε χωρις ΦΟΡ ! ΣΤΗΜΕΝΕ !

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

jHn3wO8.png

 

Τον θελει για να αναγεννησει τον Ατρομητο στην Γ Εθνικη του χρονου με τον Ανακογλου Αρχηγο !!! Σιχαμα.....Α    Σιχαμα........Σιχαμενεεεε !!!

 

Βρωμιαρη !

Link to comment
Share on other sites

Ρε Χάμπε ΑΕΚ είσαι μη κάθεσαι και δίνεις τόση αξία στον Δέλλα τώρα. Έφυγε, τέλος. Δεν είμαστε κάνα σωματείο γειτονιάς να καθόμαστε να ασχολούμαστε τόσο με τον Δέλλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το τελευταιο ποστ ειναι καθαρα διοτι εχει αναφορα σε παιχτη μας ( ο θεος να τον κανει παιχτη). Κατα τα αλλα 1 ποστακι μονο καθε φορα που χανει ο Ατρομητος θα κανω ρε συ ! 3 χρονια μας τον ΚΑ? ΕΛΩΣΕ ο σαπιοδοντας τον αχρηστο δεν μπορω να τον ξεχασω τοσο ευκολα....! Μολις υποβιβασει τον Χαλκηδονα δεν θα ξανασχοληθω στο υποσχομαι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bρίσκω λίγο άδικη τη κριτική του Χάμπου και οξύτατη ιδίως στο σκέλος που αφορά το εξωαγωνιστικό.

Απο εκεί και πέρα,κατα τη γνώμη μου ο Δέλλας έχει θετικά στοιχεία αλλά δεν μάθαμε που θα μπορούσε να φτάσει

Ένα πρόβλημα που θα έχει με ομάδα που ανέλαβε χωρίς να έχει κάνει προετοιμασία είναι το πως θα διαχειριστεί τους αγώνες,μιάς και δεν θα μπορέσει σε εύλογο χρονικό διάστημα να περάσει ό,τι θέλει και θα είναι ακόμα μεγαλύτερη η ανάγκη να παρεμβαίνει και απο νωρίς είτε με αλλαγή διάταξης είτε με εσωτερικές-εξωτερικές αλλαγές ποδοσφαιριστών κλπ.

Στην ΑΕΚ έκανε κάποια καλή δουλειά,αλλα δεν μπορεί να κριθεί οριστικά μιάς και αποχώρησε σύντομα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν εχω καταλαβει ποιο ακριβως ειναι αυτο το τεραστιο κακο που εκανε ο Δελλας συγκεκριμενα στην ΑΕΚ την τελευταια 3ετια.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οτι εκανε τον μαλακα-κινεζο μπροστα στον Σερβο-Φιλαθλο σε οτι σαβουρα του φερνανε . Και οτι δεν χρειαζομασταν φορ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

lKJjiRJ.png

 

:lol: :lol:

 

 

dapAKy7.png

 

 

Θα το χασει στο τελος.

 

 

 

 

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα δεν το εγραψα????? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

EzPr9dP.png

 

Μην ξεχασουν να τον ξαναφερουν το καλοκαιρι οταν τελειωσει η αποστολη του να υποβιβασει την Χαλκηδονα..3 στα 3 ο Τραιανος....χαχαχαχαχα

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μαλλον ετοιμαζει την ομαδα για πεσαδα ο Σπανος....! Ευχομαι το τελευταιο καρφι να το βαλει η ΑΕΚ στον Ταφο της Χαλκιδονας. βΔελλα σου ευχομαι ολοψυχα να μην σταυρωσεις ΝΙΚΗ και να κανεις αυτο που ξερεις καλα ...προπονητης μικρων κατηγοριων....LOSER !

 

6Kvn5nx.png

 

Ουτε βαθμο να μην παρεις ! Με τους 9 να πεσεις και να μην σε ζηταει για προπονητη ουτε η Τριγλια.ΓΛΥΦΤΗ

ΝΑΙ ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ντερμπι υποβιβασμου σημερα με φυσικα νικητη την Καλλονη. ? αιξτε το νεφρο σας στο διπλο της Καλλονης.

 

gGbc8n9.png

 

Θα χασεις ρε σιχαμα θα χασεις....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

5 γκολ εχει χασει η Καλλονη ελεος....! Η Χαλκηδονα του βΔελλα και του Μπουρουτζικα ανηκει στην Γ Εθνικη και αυτος ο λογος προσληψης του κατα φαντασιαν προπονητη.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με 10 η Καλλονη ! Σιγουρη ηττα της βΔελλας.

 

2 καρτες στον ιδιο παιχτη σε 12 δευτερολεπτα ! Ρεσιταλ διαιτησιας και εκει....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

στο 94΄ καταφερε η βδελλα να σκοραρει στην καλλονη που επαιζε με 10 70 λεπτα ! ? ροπονηταρα βδελλααααααααααααα χαχαχαχαχαχα μετα απο 5 ηττες χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το προβλεψε κι ο Κεφτετζο χθες, σημερα θα εχουμε σαμπανιες με δαυτον. 1η νικη κι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω, εναν ανθρωπο που υποστήριζα - έστω και εμμέσως επειδή ήταν στην ομάδα μου- δεν μπορώ να τον χλευάζω και να θέλω το κακό του μετά από δυο εβδομάδες.

Ουτε το πέρασμά του από την ΑΕΚ το θεωρώ καταστροφικό ούτε πιστεύω ότι έκανε κάποια πουστιά για να με κάνει να τον σιχαθώ.

Θεωρώ ότι καλώς έφυγε απ την ΑΕΚ αλλά μη το φτάνουμε στο άλλο άκρο και αρχίζουμε κι εμείς να λέμε ότι για όλα έφταιγε ο Δελλας.

Ειδικά εσύ ρε Χαμπε που εχεις και μια Α αποψη για το φίλαθλο δλδ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θεωρω οτι επαιξε βρωμικο ρολλο στη ΑΕΚ προς οφελος καταρχην των αφεντικων του και οχι της ομαδας. Ειναι  η αποψη μου και δεν μου την αλλαζει κανεις.Θα τον χλευαζω οσα χρονια μας εβγαλε την παναγια στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν εχω καταλαβει ποιο ακριβως ειναι αυτο το τεραστιο κακο που εκανε ο Δελλας συγκεκριμενα στην ΑΕΚ την τελευταια 3ετια.

Τιποτα δεν εκανε το κακο, θα μπορουσε σε 1-2 χρονια να γινει κορυφαιος κοουτς...απλα τον εφαγαν οι απ εξω, οι κακες γλωσσες, οι αιωνιες γκρινιες....και πνευματικος του μπαμπας που τον επελεξε σαν ΕΞΙΛΑΣΤΗΡΙΟ ΘΥΜΑ, μιας και το ροστερ που του πλασαρε ο γερο-λαδας φυλαρχος ηταν και ειναι ανταξιο του ηρακλη και του πανθρακικου.

? αρ' ολα αυτα περσυ με ροστερ σιγουρα καλυτερο απο το φετινο, παρα λιγο να παρει και κυπελλο που του το στερησαν οι αρχικορακες του βορβορωδους λιμανιου!

Αυτη ειναι η αληθεια κι ολα τ' αλλα που ακους...ειναι αλλα λογια ν'.............αγαπιομαστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ειδες ακριβώς από τον Δελλα και εβγαλες το συμπέρασμα ότι θα μπορούσε στην πλάτη της ΑΕΚ να γίνει κορυφαίος κόουτς;

Οτι ήταν καλό παιδί;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×